Vox Populi

Kes kuuluksid teie varivalitsusse?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Stop      Vürfel   24.09 kell 16:04
Kindlasti peab süsteem välistama harimatud ja mitte kunagi elus tööl käinud inimesed.
Ehk praegune valmiseadus peab jõudma prügikasti teisel juhul me ei saa iial rääkida enam muust riigist kui politsei ja maffiariigist. Eestis on stabiilselt olnud EU harimatum valistus mis peaks olema selge signaal tänaste tulemsute juures, et me vajame fundamentaalselt täiesti teistele alustele viidud valmiskorda, kuhu kõik need NLKP töötajad koos nende KGBiitide ja venemiilitsatega ei saaks ühelgi juhul liituda. Rääkimata sellest, et ministritest peab täna Eesti vaid PM osalema valimistel ülejäänud võib korjata kõik 8kl haridusega taarapunktist kokku. Suudab keegi tõendada selles olukorras kuidas on Eesti demokraatlik riik ikkagi mida ta teaduslikult võttes ei ole ja mida ka maailma tippülikoolid ei tunnista ka selliselt oma viimastes uuringutes.
Ilmselgelt kõige alarenenum riigijuhtimise vorm on selle tegemine läbi liikluse täiesti harimatute inimeste poolt sadade ja sadade miljonite eest aastas valesi probleeme valede vahenditega lahendates kampaaniakorras. See täiesti ajupuudulik tegevus EU kõgemate maksude eest peab lõppema või ajude ja kapitali väljarännet sellest totalitaarsest politseiriigist pole võimalik lõpuni enam pidurdada ja see asi enam ülejärgmiseid "valimisi" ei näe. Eestil tänase seisuga pole mingit lootust ajalugu on üks ühele kordunud ja see asi läheb vaid edasi samas taktis.

kompetentsi põhine AINULT      Zürich   24.09 kell 15:51
Ainult teadmiste ja teaduse põhine valitsus koos kompetentse päris diplomaatilise korpusega saab olla jätkusuutlik valitsus mida ei valita Facebooki likede põhjal.

Teisalt vaid Sveitsi meetodil valitavad juhid kellel peab olema tulemusi näitav ettevõtte taga reaalselt, kus on juhtimiskompetentsi tõestatud vabaturul ilma riigihangete ja ärastamiseta.

Igal juhul peab olema kompetents tõendatud nagu iga ametipuhul. Sisepoliitika aga tuleks keelustada päevapealt. Tegevus saab olla vaid Põhiseaduse põhine.

Kõik, kes on riigieelarvest võõra raha eest hääli ostnud peaks aga minema vangi päevpealt nagu kõik need sm. Priidukesed, kes on riigilt varastanud riigihanget mitte ühegi toimiva lahenduse eest miljardi järgus vähemalt.

     Tavamees  24.09 kell 15:47
Valitsuses peaksid kuuluma aatemehed, kes oleksid nõus rahvast isegi palgata teenima.
Ealiselt peaksid ministrid olema vanemaealised nagu Tiit Vähi, Hardo Pajula või isegi Savisaar.
President oleks aga Siim Kallas.

Variant     Ats  24.09 kell 15:00
Kindlasti Rein Lang, kes nõus kõike rääkima, peaasi et pappi Saaks.Viktor Siilats kui eriti andekas aferist. väino kaldoja, sest Mersudega sõidavad peaaegu kõik. Tänasest valitsusest Urmas, alati võimeline teisi magama rääkima. peaminister muidugi Monika Helme, siis ju enam Marti suuvoodrina vaja ei oleks.

Varivalitsus     kuulaja  24.09 kell 14:31
Teadlased ja kõik väga kõrgelt haritud ning laia silmaringiga inimesed!