Vox Populi

Kas ja kuidas puudutab paavsti visiit teid?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Propaganda Due      Tao   25.09 kell 16:55
Kedagi maha löömataja nagu Propaganda Due jah ainult null vastutusega maailma suurim tööstuslik lastevägistamise organisatsioon, kes on läbi viinud aegade kõige suurema indeoloogilise inimeste masstapmise. Et nagu mis mõttes OK on see Lõuna-Ameerika kommunistist Marxist? Kui harimatu helves peab olema, et see kõik on OK? Et külla tuleb maailma ühe olulisema maffiaorganisatsiooni juht kes on külvanud vaid hävingut ja surma ning me kõik loodame, et on rahu ja õnnis? Mis mõttes?

     Uku  25.09 kell 16:14
Paavsti visiit on emotsionaalselt ütlemata tore ja Eestile tunnustav, kuid põliseestlasena eelistan siiski kohalikku Taarausku, kui metsarahvale omast ja igipõlist traditsiooni jätkamist. Mistahes importusundid ei paku suurt midagi ja jätavad täiesti külmaks. Taaara avita Eestimaad...

     Tiiu  25.09 kell 16:00
Mind isiklikult ei puuduta, aga kuna ta on meeldiv ja tolerantne inimene ja riigipea, siis ei ole ka sellele vastu. Erinevalt mõnedest helistajatest ei ole mul isiklikult mälestusi kristlaste kristlikest sõjategevustest meie maal. Erinevalt paljudest meie poliitikutest on Paavsti sõnum selge ja helge kõikidele, kedagi sealjuures maha löömata.

     hr.Tee  25.09 kell 15:41
Aga mina olen küll rõõmus

Paavst     kuulaja  25.09 kell 15:20
Kuidas ta peaks mind puudutama, kui ise taarausku olen? Eks vanapapidele -ja mutikestele on seda tarvis, kes kirikus käivad ja võõrast usku kummardavad.

Kõrini     tavakuulaja  25.09 kell 14:22
Absoluutselt ei koti