Vox Populi

Mida on noortele vaja?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta.blogspot.com  30.10 kell 17:32
Elu looduse keskel...ja selleks on vaja :
"Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit eurot, mis teeb 7500 eurot iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Jarmo Tuisk küsimuse. "
Auto paaki,bensiini ja diisli asemel,vala vett : http : / /
m. stins. biz / auto/
Auto on water
AUTO ON WATER
Hydrogen on the ICE is one of the most exciting topics of vehicle owners and not only. Our company has developed electrolyzers capable of replacing the main fuel (gasoline, diesel) by 70-90%. In some cases, it is 100%. Working samples were successfully tested for 2 years.
The results of the engine, units of the units, were in excellent condition, without damage.
Increase of the motor resource of ICE by 2 times, Increase of the engine power up to 35%, Absence of deposit on the piston system.
Machines on which tests were carried out
VAZ 2101
VAZ 2101
VAZ 2108
VAZ 2108
VAZ 2109
VAZ 2109
BMW e39
BMW e39
Volga GAZ-24
Volga GAZ-24
Gazelle
Gazelle
HUMMER H2
HUMMER H2
KamAz
KamAz
Skoda Octavia
Skoda Octavia
Tavria
Tavria
Security
SECURITY Our company has focused on the required capacity per second of a sufficient amount of gas from the water for the operation of ICE. The explosive gas does not accumulate and is not stored in cylinders. There are no volumes of gas accumulation. In the event of an accident or other damage and ignition, the explosion is excluded, since the system is filled with water and the exhausted gas immediately consumes the internal combustion engine. Nothing to explode.
Installation additional. generators
ADDITIONAL. GENERATOR
ADDITIONAL. GENERATOR
ADDITIONAL. GENERATOR
Propane-methane with hydrogen
Excellent proven system of afterburning methane and propane. The propane savings range from 40 to 70%.
In DVS, propane or methane is burned by only 63-64%, the remaining 33-34% is emitted into the exhaust manifold.
Hydrogen is mixed with propane-methane during combustion causing propane to burn to 90-99%
thereby increasing power and saving gas by at least 30-35%.
Good Started on the mixture in -25 -27. Smooth work.
Reduces the temperature of hydrogen burning.
Propane-methane slows the ignition of hydrogen and oxygen.
Hydrogen raises the octane number and raises the caloric content of propane or methane by 20-40%, depending on the amount of hydrogen.
CO2
The ecological exhaust also increases. CO2 emissions are reduced to a minimum, The smell of exhaust fumes. Our performance at the gas saving stand (PROPAN) and the reduction of CO2 emissions to 7-11%.
INDICES AT THE BOOTH
Propane is marked by Red.
CO2 is marked with white
CO marked in yellow.
OPTION 1. Savings of 50-70%.
OPTION 2. Savings of 70-90%.
OPTION 3. Savings of 90-100%.

Et kasvaks inimene     kuulaja  05.10 kell 15:31
Ikka piitsa ja präänikut!

     Veiko(28)  04.10 kell 16:15
Nõustun saatejuhiga selles osas, et parimad eeskujud noortele on sportlased. Sport kasvatab iseloomu, sihikindlust ja nii vaimset kui füüsilist vastupidavust.
Tütarlastele on suurepärased eeskujud meie tennisistid Kontaveit ja Kanepi, samuti kergejõustikuga tegelejad. Noormeeste eeskujudena tulevad kohe meelde Ott Tänak, pallimängualadelt Ragnar Klavan ja Margus Hunt.
Vene noortele on suureks eeskujuks näiteks Kostja Vassiljev kes lisaks spordile on hea teenäitaja ka integreerumise ja kahe rahvuse vahel läbisaamise käilakujuna. Mis puutub rokistaaridesse, siis andke andeks, neid oli juba 50ndatel ja edasi. Ometi on terved põlvkonnad "mädanevas läänes" täitsa võimekateks inimesteks kasvanud. :)

Kommenteeriks      helistajat  04.10 kell 16:05
Mage on kuulata pensionäri juttu sellest, kuidas 70-ndatel oli rohi rohelisem ja päike paistis eredamalt. Olin ise sel ajal teismeline ja sellist alkotarbimist ja kaklemist noorte hulgas hilisemast ajast ei mäleta. Musta- lasna ja õismäe tänavatel käis õhtuti pidev kaklus rahvuslikul pinnal venelased versus eestlased, igal klubi ja koolipeol olid kohal kohalikud nn krahvid, kes seal rusikatega simultane jagasid, eõm oli noorte alkohoolikute kool...
Sel ajal lihtsalt meedia ei kajastanud seda, tänapäeval on iga vahejuhtum avalikkuse ees. Pole need tänapäeva noored hullemad midagi.

õige Uku     riina  04.10 kell 15:45
Uku 15:oo Räägib õigust !
Need pered ,kus on üksik ema
seal puudub aeg--ja see vanemlik hool ja Armastus:Võõrasisa pole isa kohustuste täitja!
Lihtne Ema peab töötama ja lapsele jääb õhtul ainult mingi aeg! Poolik perekond seisab
igasuguste toetuste najal!

     Uku  04.10 kell 15:00
Noortele on vaja eelkõige vanemlikku hoolt ja armastust, ning ühiskondlikku märkamist ja tunnustust. Kõik ülejäänu sõltub juba noorte endi otsustest ja valikutest. Tasub ka meeles pidada, et noorus ei tule iial tagasi...

töö ja tervis     riina  04.10 kell 14:29
Alustage ikka Isast ja emast:
Alustada tuleb noorte tööst kodudes ,,kohustustest ja siis alles huviringid !
Täpselt nii --nagu meid õpetati ,,et austa oma ema ja isa: Küll siis lapsed ka sind austavad ,,just vanaduses

Mida on vaja teha?     arno  04.10 kell 14:07
Noortele on vaja kasvatust. Selle kasvatuse aluseks peaks olema maailmavaade, mida järgides inimkond suudaks oma ökoloogilisi probleeme lahendada ja inimkonna eksistens oleks tagatud. Liberaalne maailmavaade ei ole nende ülesannete lahendamiseks piisav. Lisaks arusaamisele globaalsetest probleemidest tuleks aidata noorel ka leida võimalused elus toimetulekuks ja tervisliku eluviisi järgimiseks.