Vox Populi

Milline paanika on asjata?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

see on paanika     riina  11.10 kell 16:47
Kes külvavad eestis paanikat
Need on harimatud poliitikud
ja see hull valimis kampaania ! Seda jura --kuuleme iga päev
     Kuulaja  11.10 kell 15:54
Kui juba poliitikat ja e
EKREt mainiti, siis ekrelaste vastane paanika on ka üle võimendatud, neil ei ole nii suur mõju, nagu sotsid kardavad. Sotsid kardavad lihtsalt üht: võimu käest libisemist! Aga hakaku siis ise tööle! Vaadake, mis hinde andis postimehe ajakirjanik M. Helmele eilse ETv saate järel, kes paremini debateeris. Postimehe ajakirjanik andis talle kõrgeima hinde!!

     Kuulaja  11.10 kell 15:51
Viimasel ajal on ERR kaudu külvatud esoteerikaraamatute vastast paanikat, samuti alternatiivravijate vastane. Mitte kõik ravitsejad ja kõik raamatud ei põhjusta inimestele halba, las inimene ise ka mõtleb ja proovib, mis talle sobib. ERR töötajad on küll viimased, kellel on pädevust hinnata mingi ravi või ravitseja mõju, nad ei ole seal arstidiplomiga!

Tekitatud paanika     kuulaja  11.10 kell 15:44
Surrogaatemandus ja üldse mingite vähemuste kallal hüsteeritsemine on teatud grupeeringu poolt (ekre ja usklikud) põhjendamatu kartus ja ühiskonda paanika külvamine. Inimene, kes laiemalt mõelda oskab, see ei tee sellest väljagi.

     Uku  11.10 kell 14:36
Asjatu on põhjendamatu paanika, kus pole paanitsemiseks vähimatki põhjust. Nagu näiteks: paaniline hirm vananemise ees, või asjatu surmakartus, mis saabub varem või hiljem niikuinii. Tarbetu paanika kahjustab vaid vaiamset tervist. Seega, liigume mõõdukalt läbi raskuste igaviku poole...