Vox Populi

Kuidas ära hoida traagilisi õnnetusi ja kuritöid?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

seisu-sõidutuled     Raimond  09.01 kell 15:08
Tere!
Hullusti häirivad sõidukijuhid, kes seisavad pimedal ajal parklas või kus iganes ja sõidukil põlevad sõidutuled. Sellega ta annab kaasliiklejatele vale informatsiooni ja eritu keeruline on tagurdada, kui peeglid on vihmamärjad.

     elektritsaabtasutablogspotcom  15.12 kell 23:30
company has developed electrolyzers capable of replacing the main fuel (gasoline, diesel) by 70-90%. In some cases, it is 100%. Working samples were successfully tested for 2 years.
Units, units, units, units, units, units.
Increase of the amount of energy of the engine.
On the which tests Machines Were Carried out
VAZ 2101
VAZ 2101
VAZ 2108
VAZ 2108
VAZ 2109
VAZ 2109
BMW e39
BMW e39
Volga GAZ-24
Volga GAZ-24
Gazelle
Gazelle
HUMMER H2
HUMMER H2
KamAz
KamAz
Skoda Octavia
Skoda Octavia
Tavria
Tavria
Security
SECURITY Our company has focused on the required capacity per second of a sufficient amount of gas from the water for the operation of ICE . It is not stored in cylinders. There are no volumes of gas accumulation. It has been eliminated since it has been gassed. Nothing to explode.
Installation additional. generators
ADDITIONAL. GENERATOR
ADDITIONAL. GENERATOR
ADDITIONAL. GENERATOR
Propane-methane with
methane and propane. The propane savings range from 40 to 70%.
In DVS, propane or methane is burned by 63-64%, the remaining 33-34% is emitted into the exhaust manifold.
Hydrogen is mixed with propane-methane during
30-35%.
Good Started on the mixture in -25 -27. Smooth work.
Reduce the temperature of hydrogen burning.
Propane-methane slows.
Hydrogen raises by 20-40%, depending on the amount of hydrogen.
CO2
The ecological exhaust also increases. CO2 emissions are reduced to a minimum, The smell of exhaust fumes. Ours at the gas saving stand (PROPAN) and the reduction of CO2 emissions to 7-11%.
INDICES AT THE BOOTH
Propane is marked by Red. CO marked in
white
.
OPTION 1. Savings of 50-70%.
OPTION 2. Savings of 70-90%.
OPTION 3. Savings of 90-100%.


     elektritsaabtasutablogspotcom  12.12 kell 22:36
Selleks tuleb elukeskkond viia looduse keskele kus on vaikne ja rahulik,tervislik. Selle tarbeks :
"Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit eurot, mis teeb 7500 eurot iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Jarmo Tuisk küsimuse. "
Auto paaki,bensiini ja diisli asemel,vala vett s.o. oma autoloksule paigalda vesiniku generaator mis eraldab veest vesiniku ja juhib selle karburaatorisse.

     Tiiu  11.12 kell 16:57
Järelvalvet suurendama ehk ei peakski, aga suurendama peaks politseinike huvi oma töö vastu. Me ju kollektiivselt kasvatame neid, kes seadusi mitte millekski ei pea.
Minu maja naabruses on olnud mitmeid anomaalseid nähtusi. Patrull sõidab mööda, eluohtlikku midagi ei ole ja nii see autoke sõidabki. Narkopesa ei likvideerita kuigi politseinikud, kes elavad sealsamas läheduses, ei näe ega kuule.
Nüüd on mul üürnikust naaber kolme väikese lapsega. See tekst ja ehk teodki, mis sealt perest kostuvad, ei ole meeldivad. Kord kui isa laamendas lausa trepikojas, kutsusin politsei. Neid huvitasin mina rohkem kui see hädas pere. kõiki jamasid, mis selle perega seotud, ei tasu rääkidagi. Nüüd on seitsme aastane poiss õues paukudega, mida müüakse alles üle 18 aastastele. Isaga rääkimine ei aita, sest tema leiab, et kui teised paugutavad, võib paugutada ka tema poeg. Patrull sõidab teisel pool majasid rahumeelselt iga paari tunni tagant, aga autos on mugav. Karta on, et kui leidub neid, kes varastavad, peksavad ja ehk tapavadki, siis tema poeg võib ka seda. Isa sõnutsi olen mina see, kes neil elada ei lase.

     Üks põhjus  11.12 kell 16:50
retside karistamatuse tunde suurenemisel on kindlasti liiga kiire üleminek "euroopaliku" vanglasüsteemi juurde. Hetkel elavad ränga kuriteo sooritanud vangid mugavamalt kui enamus pensionäre. Vanglakaristusega enam ühtegi pätti ei hirmuta.

     Tahaks küsida  11.12 kell 16:44
Teie kaastöötaja ja kunagine omanik, endine justiitsminister seadis oma töö eesmärgiks kinnipeetavate arvu vähendamise. St kinnimõistmisel sai määravaks statistika, mitte konkreetne tegu ja kurjategija. Ma tahaks Rein Langilt küsida - kui järjekordne retsidivist ennetähtaegse vabastamise või tingimisi karistuse kandmise ajal kedagi veristab või ära tapab, kas te tunnete vastutust või osasüüd? Või on see kõik lumpeni vigin ja teil on lihtsalt savi (kuni see ei puuduta teie lähedasi või teid ennast)

     kodanik  11.12 kell 16:40
Paljuski Eesti riigi politsei, prokuratuur ja kohtud kaasaarvatud justiits-ja siseministeerium ise oma tegevusega ja tegevusetusega provotseerivad ja tekitavad õnnetusi ning kuritegusid.
Eesti valitsuse käsul lavastatakse omakasuhuvides kuritegelike riigiametnike poolt igasugu kuritegusid süütute inimeste vastu tagajärgedele mõtlemata.

Inimene võiks kasvatuse saada kodus     mitte kinnimajas  11.12 kell 15:53
Kinnipidamise kohad(vanglad) on meil kalli rahaga" euro remonditud".
Aga valvatakse nende samade valvurite poolt kes vanades kolooniates seda tegid.Täpsemalt kinni peetakse aga ümber ei püüta kasvatada.
Tegelik karistus on muutunud euro puhkuseks üksinduses.
Jah oleks isegi siis juba parem kui esimese (kuridegeliku tegevuse eest) karistuse saanud väike suli ,vanglas suureks suliks või lausa retsiks ei muutu..


Ülbus ja ükskõiksus     kuulaja  11.12 kell 15:47
Ikka nii, kui pättidele määratakse olematud karistused ja siis veel ka enneaegselt vanglast välja lastakse. Kriminaalne kontigent liigub ju vabalt ringi. Paar kuud tagasi oleks Grossi poes isegi peksa saanud, kui müüjate ebaviisaka teeninduse tõttu sai märkus tehtud, et kliente peab teenindama ikka järjekorra alusel. Siis tormas seljataga olev meesterahvas kohe turja, ähvardades sellega, et pane hauaplats valmis. Nii "tore" on siis Grossi toidupoes käia, seda enam, et kaitseks pole seal isegi võimalik turvatöötaja poole pöörduda.

surm pätile     kohalik  11.12 kell 15:16
Jälgin ja loen neid õudsaid uudiseid ;Kus jälle kasutab pätt nuga ,et tappa inimene !
Sellisele tuleks kohe
kuul pähe lasta ! Teist teed enam pole .-Nagu Saaremaal see pätt tapab mehe

     Max  11.12 kell 14:49
Tapmise eest on meil karistuseks vist kuni 20 aastat. Erandkorras eluaegne, kuna surmanuhtlus puudub. Väga palju vaieldakse selle üle, et kas taastada surmanuhtlus? Mina ütlen jah. Seda aga mitte selle klassikalises mõistes. Nimelt peaks surmamõistetu enne ära istuma maksimaalse karistusmäära, milleks on see 20 aastat ning selle aja täitumise järel pöörataks surmanuhtlus täitmisele. Usun, et selline karistus paneb inimese enne teo sooritamist mõtlema.

     Uku  11.12 kell 14:05
Õnnetusi ja kuritöid polegi võimalik ära hoida, kuna need ei hüüa tulles. Mõistlikum oleks neid pigem ennetada, kui ära hoida.