Vox Populi

Mis puhastaks rahapesupleki Eesti reväärilt

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

varaste loodud riik varastelle      Rupert   19.12 kell 16:55
Eks mendiriik on ikkagi keskendunud enda ausate ettevõtjate bussipileti puudumise tõttu raamatupidamisest, või oma ettevõtte raha kasutamise eest oma ettevõtte arendamiseks seega pole aega maailma suurima ametnikearmeega kurjategijatega tegeleda.

Eestisse tehtud pankades alates Swedbank'ist on Finantsinspektsiooni abiga täiesti varjamatult tegeletud hardcore finantskuritegevusega mis on suuresti selle riigi ainus point ka olnud milleks KGB tüübid selle riigi ärimudelit ka vahetasid mida mõni turakas nimetab taasiseseisvumiseks. Eesti on maailma kõige ebaõiglasemaid riike maailma ühe ebakompetetntsema õigussüsteemi ja täidesaatva võimuga kelle tase ongi 5b ja seda ilma naljata. Sealt ka vastavad tulemused EU kõrgemate maksude eest.

Samal ajal     Ats  19.12 kell 15:51
Vaadake, mida tegi reformierakond Kuusalus, erakordselt jälk.Reformi pintsaku reväär ongi slline.

     kodanik  19.12 kell 15:28
Eesti reformisaatananatsiametnike aastaid toime pandud kuritegusid ei ole võimalik mitte kunagi puhtaks pesta kuni need reformikad pole vastutusele võetud ja Ratase valitsus jätkab nähtavasti samal viisil tagajärgedele mõtlemata.

Miski ei jää karistamata     kuulaja  19.12 kell 15:17
Miski, sest eestlane ei ole eriti aus, eetiline, omakasupüüdmatu ja ligemesearmastav rahvus. Miks te arvate, et ka Riigikogus kõiki seadusi täidetakse? Isegi seal vilistatakse osadele seadustele, eirates põhiseadust. Õnneks meie uurimisorganid teevad tänuväärset tööd, kellel on enamus sigadusi teada, mida suured saksad Eesti Vabariigis teevad. Lihtsalt on aja küsimus, kui kõik päevavalgele tuuakse! Miski ei jää karistamata. Kui seda ei suuda paljastada Kapo, siis seda teeb karma või viimne kohtupäev!