Vox Populi

Kellele tehakse Eestis liiga?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

IKKA RAVI PUUDUB     Kuri Kusti  09.01 kell 15:12
LIIGA TEHAKSE JUBA 20+ AASTAT ;;;
1- NEED ON LAPSED --PENSKARID
2, JÄRGMISED ON TÖÖÕNNETUSES
VÕI HAIGESTUNUD INVALIIDID
((Kui PUUDUB ISEGI ÕIGE RAVI?
SEE POLE RAVIMINE
KUI MINGI 5, korda aastas
Toimub SANDIGA VÕIMLEMINE,,,ÄRGE UNUSTAGE SEDA
ET PALJUD MEIST ---TÖÖTASID EESTIS NII KAUA ---KUI TÖÖL KOKKU VAJUSID

     Tiiu  08.01 kell 14:46
Plakat ei olnud kohane, sest ei peegelda suurt midagi. Me lihtsalt igapäevaselt ei märka seda eraldumist. Samas arvan ma, et eestlased peaksid integratsioonist jahumise lõpetama ja ootama aega, kus venekeelsed tõepoolest tahavad integreeruda. Seni kui venekeelsete suur enamus ei ela isegi meie riigi aja järgi, ei tasu ju integratsioonist rääkida. Anname venekeelsetele teada, et toetame nende soove kui saame neist soovidest teada ja kui need ei käsitle Eesti uut venestamist ehk kakskeelsust, kus vene keelt peavad oskama eestlased ja venekeelsed ei pea oskama eesti keelt. Siiani on kuulda ainult sellest, et venekeelsed on solvunud ja tunnevad ennast eemale lükatuna, aga ei ole kuuldud kuidas venekeelne kogukond tahab integreeruda siia ühiskonda.

     Tiiu  07.01 kell 16:37
Hetkel tegi liiga meedia. Täiesti arusaamatu rahandusministeeriumi "aruanne", mis ei olnud aruande moodigi vaid esitatud ülevaade sellest maksumuudatuse mõttest, mis aasta tagasi alguse sai. Selline ülevaade oleks pidanud ilmuma koos maksumuudatusega. Samuti jäi mulle absoluutselt hämaraks saatejuhi märkus /Kas kõik tõesti võtavad selle maksutagastuse välja!?/. Maksutagastus on ju aasta jooksul väljateenitud tasu, mis segaste seaduste tõttu igaks juhuks inimesel saamata jäi ja õnneks laekub inimese arvele (siiamaani vähemalt) ainult linnukese tegemisega. Mis oleks mõte jätta see riigile, ei olnud võimalik saatejuhist aru saada. Kas Timo Tarve tõepoolest ei võta kogu enda poolt teenitud tasu endale vaid jätabki osa riigile kasutada?

     Kalamaja  07.01 kell 16:29
Firma Express Post ei too posti kohale, juba nii 2 aastat. Olen sinna pöördunud korduvalt ja ka Konkurentsiametisse, kasu pole. Ei tooda ka hiljem kohale, kuskile kaob minu post, arved lihtsalt.

     Tom  07.01 kell 15:48
Liiga tehakse presidendile. Meil on tark ja rahvast hooliv presidendiproua aga tihti kuuleb tigedate inimeste inetusi tema suhtes. Edukat uut aastat kõigile !

     Indrek  07.01 kell 15:13
Tere.
Ma ei tee Teie uudistelugejale liiga, aga ta võiks ERR i paariks kuuks praktikale minna. Kell 3 uudistes tegi 2 viga ja nii päevast pärva.

Eestis     kuulaja  07.01 kell 15:04
Inimestele, kel puudub tervisekindlustus. Kindlasti puudega inimesed. Vanuse järgi käib diskrimineerimine.Rääkimata pensionide indekseerimisest, mille tõttu toodetakse vaesust!

Inimeste õiguste rikkumine     olen eestlane  07.01 kell 14:36
Liiga on tehtud
Endistele Eestimaa töötajatele ja riigi ülesehitajatele?
Mis raha om 326€ pensioni
ja kuidas seda kuu aega tarbida? Poest toitu osta --natukeseks ajaks isegi jätkub!
Aga on veel rida kohustuslikke makse
Kui poleks paljudel olnud laste abi --oleksime juba kabelis!
Selle pärast peame märtsis
valima EKRE--t

     Kindel EKRE valija.  07.01 kell 14:26
Loomulikult tehakse EKRE-le liiga. Nad ei ole seda majandusprogrammi pastakast välja imenud. Selleks on kulunud sadu tunde analüüsides majandusteadlaste ja analüütikutega. EKRE juhib meie vankri kraavist välja. Refi, Keski ja Sotside juhtimist oleme piisavalt näinud. Nad pole oma tööga toime tulnud. Nüüd ainuke lootus rahval ongi EKRE. Aga praegused võimulolijad kardavad neid meeletult. Sellest tulebki see EKRE mahategemine. Õnneks enamus rahvast ei ole rumal. Iga EKRE suunas sopa pritsimine on EKRE-le tasuta reklaam.     Uku  07.01 kell 14:07
Eestis tehakse liiga pensionäridele, neid ülemäära maksustades. Kohalikku sissekirjutust mitteomavatel pensionäridel on elamumaa maksumäär kahekordne. Kuhu jääb siis võrdse kohtlemise printsiip?