Poliitikaguru

Kommenteeri saadet Poliitikaguru

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

kuritegelik      markko  18.10 kell 22:36
täismehed teenivad oma perele sõõgi lauale...kiites oma pugejalikku homopropagandat lilla EU ees...ja raha tuleb...neist "meestest" saaks kenad neiud sõjaväes, vüi kus iganes elu viib...olgu need vanglamüürid või raske töö kusagil inimeste keskel...raadios oma vales irvitada...saades selle eest hüvesid on juba karma teema...

liberastia     urmas vesso  18.10 kell 20:58
mingi roosalillad poliitikakurud jooksku parem rootsis,,,sellist nilbust, manipuleerivat irvitamist täis bolševikuloba...tõesti tekib küsimus...kes sellised poliitikakurud sünnitas, kes kasvatas ja kas ravi tõepoolest ei aita...?

Lõpetage võltsimine     Täiendus  18.10 kell 17:31
Kahjuks on vene keel väga selge keel.
"пусть бегают в Швеции" e las jooksevad Rootsis nagu ütles Helmeja "пусть бегут в швецию" e las jooksevad rootsi nagu talle omistavad igasugused soperdavad asjapulgad.

õppige mõttest aru saama     tõlgitud valesti  18.10 kell 12:21
Lugege DW (vene) originaalteksti, jutt oli üldine, mitte konkreetne. Saatejuht küsib: Ja siis jooksevad kõik homod kokku ja lämmatavad Eesti rahva ära?
Helme vastab, et nad jooksku parem Rootsi kus neisse viisakamalt vaadatakse.

liba-meedia     mai  18.10 kell 12:20
My-gooood, MEIE MAINE!!!!...kus te siis olite, kui riigi president pidas välismaale suunatud vihakõne ja tunnistas, et vihkab 100 000 eestlast!?-----võiksite oma saate ausalt nimetada vasak-liberaalsesks agitatsiooniks, 'poliitikagurust' on asi kaugel.

Liberastide propa     Liberast  18.10 kell 12:16
ahah!....saade algab kohe liberaalidele tüüpilise valetamisega Helme intervjuu osas, et kas Rootsis või Rootsi...D...lausa naljakas on kuulda ühe korruptiivse alko-Rummi sõimu EKRE suunal. Tema on viimane, kes midagi 'solvamisest' võiks rääkida! D

Rahapesu korraldajad     Luigetare  27.09 kell 12:59
Rahapesu uurimist ei oleks vaja USA kaudu ajada, kui Eesti oma õiguskaitseorganid oleksid sellega tõsiselt tegelenud ja ka täna tegeleksid.
Meie peaprokurör ei võtnud korduvalt menetlusse rahapesu uurimist.
Alles teema rahvusvahelisse ajakirjandusse jõudes ja välisriikides uurimiste alustades oli Eesti prokuratuur SUNNITUD menetlust alustama. Et mitte jätta maailmale muljet, et Eestis rahapesu ei peetagi probleemiks ja uurimiste mitte alustamine seda ka otseselt näitas. Juba sündmuste selline järjekord näitab, et Eesti riigi ametkonnad ei TAHA rahapesu tegelikult uurida.
Taanis tehtud otsused ei ole Eesti ametkondadele kuidagi mõju avaldanud. Ükski riigiametnik ei ole selle rahapesu mitte takistamise eest vastutusele võetud. Poliitikutest rääkimata.
USA uuring on viimane võimalus, mis laseks alustada uurimist Eesti vastavate ametkondade töötajate ja poliitikute kohta. Seosed ametnike töökohtade ja poliitikute vahel on olemas.


     Saade mis võiks olemata olla  27.09 kell 12:34
Miks teie mälu nii lühike ja suunatud on? Kas 75 aastaks salastatud dokumendid juba meelest läinud? Kas pankade kontrollimehanismi põhja laskmine on meelest läinud? Jne.jne.

     oioi  20.09 kell 12:27
Ikka veel see abielu mõiste sügeleb või??? See pidi ju olema pseudoteema. Mida te sellest siis ikka veel NÄRITE? Jätke perekond rahule!

     oioi  20.09 kell 12:15
Lõpuks jõudsite tõeni välja läbi presidendi sõnade: et perekonnnateema on pseudoteema! Õige! Mingi käputäis tekitab pseudoprobleemi, kui meil on perekonna mõiste määratletud ja seadusega määratud - JUBA AMMU. Ja seda teema mpole enam mõtet puutuda.

Aitab küll      Laseb Jalga   30.08 kell 12:58
Sm.Runneli ebakompetentsus ja Figaro siin Figaro seal kõikide asjade spetsialisti kokutamine ei ole see materjal millega pühapäeva eetrit sisustada. Teeks nii, et sellised enda hääle kuulamise ekspertidest tühilasud jäävad sinna riigihangete ja "tehnoloogia" scamide sektoririsse inimesi ülelaskma ja oma vasakpropagandistlike taedaandeid levitama. Ei ole OK tegelikult mitte kuidagi sellise täiesti andetu kõige fundamentaalselt feilinud isa saba peal libistada üritava võimeid ületava ambitsiooniga eetrit täita isegi propaganda jaamas. Suudab Eesti kõige informeerituma poliitikasaate toimetaja kuidagi panna kokku reaalselt mingit objektiivset analüüsi peale propaganda või on see ikkagi lõplikult elukutseliste propaganda töötajte puhul ülejõukäiv pingutus politsei, maffia ja klanniühiskonna musternäidises? See saade on alla igasugust arvestust vaatama ülikõrgele enesehinnangule kõike hõlmavalt ebakompetentsetele Eesti omaselt. See kõik on äärmiselt västiav ja tüütu. Jaurake seda oma tühja kallutatust oma FB mitte vabaeetris. Selline helbe avalikuruumi okupeerimine ja iseendaga reostamine ning täitmine kellegiga arvestada suutmata oma ülimast kasvatamatusest ja kultuuritusest tulenevalt on Eestis võtnud mahud mida pole võimalik taluda. Inimene eetris kelle materjal on täiesti ettevalmistamata ja selgub kogu aeg, et ta ei ole kompetentne ja ta ei valda teemat ei ole see mida keegi sooviks või vajaks eetris. Toompea on täis neid kahemehi. Kui teemat ei valda siis on tegemist teemaga mida ei vallata tähendab tegeletakse asjaga mida ei osata. Nägemist.

Roolijoodik Rumm     maire  23.08 kell 12:50
Mis pikk viha on Rummil Reinsalu vastu? ...ahjaaa! - Reinsalu ju uus välisminister ja Rumm, kui sots ja kriminaalses joobes kinnimätsitud case, sai kinga välisministeeriumist...

liba-meedia     mai  23.08 kell 12:45
Loomulikult on liberastide arvates 'avangardi' ja vene šovinistide sõim Eesti rahva pihta okupatsioonist vabanemise aastapäeval, normaalne! Tänud teile!

EL Liba väärtused     Mait  23.08 kell 12:41
Tülgastav vasakäärmuslik propaganda. Eriti 'huvitav' on Euroopa ametniku K.Kasemetsa poliitilised avaldused, kas ametnikul sobib regulaarses jutusaates oma viha rahva ja valitsuse vastu kuulutada?

liba-meedia     mai  16.08 kell 12:57
Kes alustas libauudistega US advokaadibüroo sõltuvusest Kremlist?- eks ikka libaportaal Delfi. Ainus eesmärk- halvustada EKRE-t ja kõike, mis/kes konservatiividega seotud. Siit ka Helme tõrjuv suhtumine liba-meediasse- Delfi ja EPl , EE...

     oioi  09.08 kell 12:59
Kas K. Raik on Riigikogu? Ülbuse tipp.

     Liis  09.08 kell 12:26
Kuulge, mis elurikkuse jne. erakondadest ja nende programmidest te räägite, on teil tõesti tõsi taga või, "poliitikagurud"? need "erakonnad" on enamuses parteijooksikud, kes otsivad endale tooli, mitte ei taha meie riiki edasi viia. Võiks ikka tõsiseltvõetavat juttu ajada. ja ei ole meil ka tõsiseltvõetavaid rohelisi, no ei ole.

MIS JUHTUB PARTEILASEGA?     keskerakondlane  21.06 kell 12:25
Mis juhtub inimesega kes astub KESKERAKONDA???

See inimena annab oma ajud Hundislmal keldrisse riiulile hoiule. Mõni saab need oma ajud parteist välja astudes isegi tagasi.

asotsiaal     asotsiaal  14.06 kell 12:38
Kahjuks on 90% eestlastest, kes on iibepuudelised 2-, näidanud valgete vastast rassismi, sest pole loomuliku suremuse kompenseerimiseks muretsenud oma peresse piisavat hulka 3+ valgeid lapsi.

     Liis  24.05 kell 12:57
Me oleme Euroopa Liidus, Poola on Euroopa Liidus! Kui me astusime Euroopa Liitu, siis kiitsime heaks KAUPADE VABA LIIKUMISE. Miks halvustate Poola maasikat? Sellega halvustate EL 4-ja alustala, s.h. kaupade vaba liikumist.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-189