Poliitikaguru

Kommenteeri saadet Poliitikaguru

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Põhjusest ja tagajärjest ei saa aru?      Barun von TikTak   12.12 kell 13:35
Aga kuidas on nii, et sm.Tankisti Taavi, kes tõstis kõiki nii alko kui kütuse aktsiise ja veel muid makse sm. Ansipi eeskujul suutmata seal juures valistust koos on nagu jumala puhas poiss ja mitte keegi isegi mitte ei maini sajandi käpardit, kes venemaa kommunistid riigi rooli juhatas EU ees bend overit tegema maailma kõrgematele maksudele veel julgelt 20% otsa kruttima? Nagu Eestile omaselt on vägistajal ja null vastutust.

Praegune kommunistidemaffia toob Eestisse järgmise rekordilise koguse ettevõttete hääbumiseid ja kapitali väljavedu, kui väike taavi seda suutis aegade rekord numbri läbi juba tekitada. Aga parasiitmaentikest ja palgatöölistest "expertide" kogu kuku propaganda raadios loomulikult ei mõista mitte keegi kust raha tegelikult seinasisse tuleb ning praegune järgmine Ansipi majandustõus on eskaleeruv 1%tistusmine riigi varastamise tulemusena, kus tegelikult on inimesed vaesemad kui iial varem millele hyper maksutaminne ja inflatsioon annab lõpliku kardinate ettetõmbamise tulemi.

Viina rada Lätti tallatakse veelgi     kõvemalt edasi  28.11 kell 13:33
Veini aktsiis tõstmise (tõusu samaks jätmisega)ja teiste muutmisega näitab "Ossinovski juhitud" valitsus kui palju siis tegelikult oli eesmärk hoolida rahva tervisest ja kui suur valu on saada aktsiiside tõstmisega lihtsalt elanikelt raha kätte.

Mis siis toimuma hakkab:
See tähendab seda, et uuel aastal tõuseb enamike sigaretipakkide hind üle 4 euro.(salaturule antakse hoogu juurde)
Rimi ostuosakonnas tehtud arvutused;
Kui aktsiisist tulenevat hinnatõusu prognoosida, siis 40° 0,5-liitrise viina puhul 0,48 € +km(Täna:Kõige odavam 40% 0,5L
viin 4. 99€/ 2018a 5.50€ ?)
Tavalise 0,5-liitrise 4,7% ° õllele aktsiisiosa + 0,064 € ja
0,75-liitrise 12,5%° vein+ 0,185 eurot +km
Kui praegu maksab 0,5L kodumaist õlut vahemikus 1,29 - 1,59 (+ 0,10-eurone panditasu), siis veebruarist alates võib pooleliitrise õlu hind kerkida veel 0,10-0,20 €, makstes kallimal juhul lõpptarbija jaoks ligemale 2 €( see on juba kallis õlu poes,kõrtsis siis 7-9 € ).     Tiiu  28.11 kell 13:29
Missugune konkreetne seadus keelab tuua midagi (sealhulgas ka alkoholi) sõbrale või tuttavale kui selle pealt kasu ei teenita?

     Tallinlane  21.11 kell 13:42
Mis puutub Tallinna ühistransporti, siis marsruudid on jäänud nõuka ajaga samale tasemele. Kui sa ei ela pealiini juures, on ühistransport väga kehv.

     Liisa  21.11 kell 13:29
Kui räägite aktsiisidest, siis tõe huvides loetlege, kui suureks tõusevad aktsiisid Lätis 2018.01.01.Suuremaks kui Eestis.

Oleks objektiivne.

     Tiiu  14.11 kell 13:22
Kas saab võrrelda Meikari 2009 ja varem esinenud süüdistusi Reiljani 2014 olnud juhtumiga. Minu arvates on seadused vahepeal muutunud.

KE ja IRL     liigume koalitsooni poole  07.11 kell 13:15
Järgmiste Valimiste järel on KE & IRL liit tõenäolisem kui KE & Ref-i liit. SDE ja EKRE ning VE peavad võitlema. Rohelised kui ületavad künnise on Liidus sees. kui ei ..pole hullu, võitja KE võtab joone aluste mandaadid nii e.naa

     Triin  31.10 kell 16:08
"Võimas, jõuline, rahulik, ei joo, noor, kindla silmavaatega, vaatab inimesel otsa, selge väljaütlemisega, tugev mees" nagu Putin. Kas tõesti on selliste omaduste võrdumiks vaid naaberriigi juht? Mida peaks see ütlema lääne poliitikute kvaliteedi kohta või mida siin siis oluliseks peetakse?

Rohkem ausust, seltsimehed!     Mati  26.10 kell 9:16
Suur tänu Tõnu Runnelile taaskord maskide langetamise eest. "Geiabielude" küsimus, MITTE haiglakülastuste või mõne muu vabanduse küsimus.

Lisaks huvitavat     Kuulaja  17.10 kell 13:38
Helle-Moonika Helme sai Tallinna kesklinnas Jevgeni Ossinovskist enam kui 100 haalt rohkem.

     mulk  26.06 kell 13:53
"GURUD" ei suuda endiselt ühtki mõistusepärast ennustust teha - kõik mida on ennustanud, kõik undriku alla. Pange oma pood kinni, või muutke saate nimetus tühjade peade vingumiseks või pudikeelte kokkutulekuks!

Kuidas Edgar võiks mõelda     KE vaim  26.06 kell 13:22
See on hea uudis !Kolmest patoloogist ja ühest kardioloogist koosnev komisjon on minu piisavalt terveks tunnistanud. Kui kohtusse(kus sai tehtud pisut tsirkust) ennast kaitsma peab minema, siis võin minna ka kohalikele valimistele (järjekorras 20-nendad) oma mandaati uuendama.
Ah et „See ümmargune Jüri“ arvab, et KE sisekord (valimistel osaledes erakonna vastu =KE väljaviskamisega)kehtib ka minu suhtes..no „omanikele“ kehtivad teised reeglid..
Võtan mandaadi ja vaatame kas Jüri minult ärandatud erakonnaga saab piisavalt hääli, et teha minuga koalitsoon..või pean Sõõruka-Mõisa ka punti võtma...

Aga võipolla võtab Jüri ja Kadri mõistuse pähe ja teeb nimekirjadesse (esiotsa)ruumi nii nagu mina seda näen...)
Eks me koos õdedega vaatame

kas pole veel põhjus     ka see  29.05 kell 13:20
ministri Mihhail Korbi lahkumist kiirendas veel ka see, et haldusreformi teemalised rahvaküsitlused on loomas situatsiooni kus vabatahtlik liitumine on lõppenud ja edasi on vaja palju karmimat tegelast, kes sundliitumist haldaks...
Noh ja see sõna seade oskus on Mihkel Korbil ka nagu on (Eesti keel 3-)

Sester läheb aiataha     ilmselt fakt  22.05 kell 13:31
pole vaja häbeneda...

Seeder läheb ajaluku olles esimene erakonna juht, kes Viljandis kandideerib valimisliidus...
Ilmselt konkureerib Kivibergiga ))

odekolonni     populist,vask  15.05 kell 13:54
"Liitlaste võit Teises maailmasõjas on miski, mida eestlased ja venelased saavad koos tähistada,"
Kerstin-Oudekki Loone

"Hitler ei taastanud Eesti Vabariiki, ei tunnistanud meie valitsuse järjepidevust ja mõrvas tuhandeid meie maa kodanikke (eestlasi, venelasi, juute ja teisi)"
"Natsionaalsotsialistide võidu korral oleks Eesti praegune vabadus olemata ja eestlased oleks kas tapetud või saksastatud. Kahjuks ei saavutanud Eesti oma vabadust kohe pärast Teise maailmasõja lõppu, meid liideti teise autoritaarse režiimiga - ent ka teadmine vabast Euroopast võimaldas meil rahvana ellu jääda ja nüüd kindlalt vabas riigis toimetada.

oih...

Tänan selle eest.

Fakt:
ikkagi hukkus järgnenud 50 okupatsiooniaasta vältel 274 260 eestimaalast

1944. aasta 9. ja 10. märtsi pommitamise tagajärjel hävis 8000 hoonet, väidetavalt kolmandik Eesti pealinnast ja ligi 50% selle elamispinnast.pommitamise ajal hukkus ametlike teadete kohaselt 757 isikut (586 tsiviili, 50 sõjaväelast ja 121 sõjavangi), 213 said raskeid ja 446 inimest kergeid haavu.
Sakslased ei osutanud sisulist vastupanu sest väed olid Tallinnast lahkunud.
Faktid,
Mida kindlasti Oudekki teb ,aga kommunistina ja sakslaste(Natsionaalsotsialistide)vihkajana on valinud poole (iidolid Stalin-Putin)


     eh  17.04 kell 13:21
vennad - kanaarilind ei ole koolibri! Natuke(negi) loodusharidust tuleks kasuks!

mitte midagi ei muutunud     mitte midagi  10.04 kell 13:53
Süüria õhuväebaasi ründamine 59 tiibraketiga,hoiatades ette 2h.. tulemus- juba 24h tunni möödudes sama lennuväli jätkab toimetamist?
Tegemist oli Trumpi käiguga, kus tänased kahtlejad ja kritiseerijad jäid argumentideta.
Venelased said teada ,et Trump täidab lubadusi, aga pole midagi kaotanud,samuti Assad.
Kõik säilitasid oma näo,Assad ja Putin jätkavad domineerimist PUNKT.
Kõik tedsid et keemiat pole vaja kasutada.Keegi aga ei teadnud mis mees on Trump..nüüd teame.

IRL läheb prügimäele     selles pole kahtlust  10.04 kell 13:27
Helir-Valdor Siider ei saa muuta tänast poliitikat...

IRL- on koalitsoonis õlle hinna tõstjatega
- toiduainete hinna tõstjatega(magusa maks)
- automaksu kehtestajatega
- astmelise tulumaksu kehtestajatega
- jagab võimu pealinna valitsenud/valitseva korruptiivse KE

Olles ise kaugel demokraatiast oma enda juhtorgani valimistel...

seda saab endale lubada täna 2 parteid EKRE ja IRL.
isegi KE on hetkel demoraatlikum,ehki ka nemad ilmselt veel peavad poolduma Simsoni/Ratase-Toomi/Savisaare poliitika suundade osas...


Maali Maale-Elama     Maali  03.04 kell 13:54
Ääremaastumine.
Väidan, et kui rajada korralikud 2+2 teed põhisuundades kiirusega 130kmh, koliksid väga paljud maale elama.
(1h tööle sõita pole inimestele probleem). Käiksid linnas tööl, aga teenused liiguksid/tekiksid ikkagi maale.

Kuivaks jääv kaev     Teadjanaine  03.04 kell 13:52
See kaev kuhu vesi kantakse jääb kuivaks

1-20 | 21-30