Poliitikaguru

Kommenteeri saadet Poliitikaguru

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     lumehlelbe-politikaanidele  12.11 kell 15:20
halenaljakad olete...
kui makroon räägib "nii nagu on", siis on ta tubli,
kui mart helme räägib "nii nagu on",
siis on ta rahvavaenlane ja tagurlane..

     kaldus olenditele  05.11 kell 10:56
miks homofiilidest rootsi pangajuutide puudlid sellest ei rääkinud, et kuidas seni neil pensionifondidel on karistamatute hõlptulu-fondihaldurite priiskamise all läinud???
ainult mingi hale demagoogia inimeste iseotsustusvõime aadressil!
btw- eriline labasus on võrrelda kriminaale ja tänast valitsuskoalitsiooni, haiged!
ning-
targu jätsite ütlemata, et põhipõhjus, miks homoajakirjanikud helme kukutasid, on see, et too ei lasknud ilmuda homopropagandaartiklil!
ning see on muidugi "konservatiivide rünnak" ka teie enda maailmavaate vastu...

     pensionireform  20.10 kell 13:22
Kuidas siis on: kas osatakse oma eluiga ette ennustada? Kui palju aastas raha "maha maetakse", kuhu maetakse?

     PYD  13.10 kell 12:21
Kurdid ei võrdsusta PKK/PYDga. Uurige natuke terrorirünnakuid mida PKK on Türgis toime pannud. Aga eks ta nii on, ISISe mõrvatud olid ju rohkem väärtusliumad kui seda on PKK poolt õhku lastud, prantslased ju.

     to Endel-Pendel  23.09 kell 11:24
palju õnne, multi-kulti-lillake!
tõde on sinu jaoks liiga valus? püüad peituda roosailase udu taha?
POSTMEES on ajakirjandusturul ainuke allesjäänud, normaalsetele eestlastele mõeldud eesti rahvuslik ajaleht!

     Endel  22.09 kell 12:32
Alates suvest postimeest enam ei loe

Rhitusluba mone paevaga     Endel  15.09 kell 12:56
Olen kuulnid et tuulikite ehitamine sai vallast ehitusloa mone paevaga. Mitme paevaga saab rhitusloa tavalise maja ehitamiseks :) sinna laheb vahemalt kuid

     Tiiu  15.09 kell 12:40
Härra Kaju. Nii lollid need penskarid ka ei ole, et ei suuda aru saada sellest kuidas nende pension tõuseb. Need, kellel on ükspuha, on ikka vähemus. Noored mehed võiks sellest aru saada, et praegused penskarid olid ikka suurel määral eelmise sajandi lõpu muudatuste taga ja üsna aktiivsed poliitika ja seaduste muudatuste jälgimisel.

udupasun     andres  25.08 kell 12:30
Andreas ja sobrad on järjepidevalt tõestamas oma ühekülgsust, kallutatust ja mis olulisem - oma rumalust: ikka mööda, mööda. See valitsus tõestab, et võite otsida sobivamat töökohta...no ei tule teil miskit tarka. Hale

vale info     mõtlik  18.08 kell 15:38
saates kõlas väide 35 minutil et riik paneb 4% raha juurde II sambasse , aga ei pane ju , vaid sellevõrra vähem suunab raha sinu I sambasse , mõlema samba raha tuleb sinu enda sotsmaksust. Saate juht võinuks pädevam olla

Kus podcastid?     Eek  07.07 kell 16:10
Kas saade läks suvepuhkusele; miks viimaseid saateid järelkuulata ei saa? Kavas justkui on olemas.

     Tiiu  09.06 kell 12:44
Tegelikult sarnaneb praegune olukord Savisaare lõpu algusega. Kõik märkasid, et tegu on korruptsiooniga, aga keegi ei viitsinud isegi viidata. Praegu on Helmede matslikkus ilmselge, aga tõepoolest ei tasu rääkimine ära. Ratas ei tagane oma otsusest niikuinii. Kõige naeruväärsem on aga Isamaa, kes nädalavahetuse eel halas, et egas selline koalitsioon neile ei meeldi, aga rahva nimel on nad nõus kannatama. Lausa prügikast kuhu Seeder selle erakonna on suunanud.

Riigi eelarvestrateegia     Toomas  02.06 kell 12:27
Räägite hetkel riigi eelarvestrateegiast. Nädala võitjaks ütlesite olevat alkoholi tootjad ja tarbijad. Võitjaks võiks olla ka Eesti Energia. Nimelt riigi eelarvestrateegia lisades on kirjutatud, et nad saavad 2019 aastal omakapitali sissemakse 130 miljonit eurot. Kas antud raha ei võiks nt hoopiski teadlastele suunata?

nigel kuulata     kuulaja  26.05 kell 12:52
Väga halb kuulata, üks räägib kogu aeg teistele sisse või üle, lugupidamist natuke teiste vastu

Vintis erameedia     Kange Walter  26.05 kell 12:44
Tõesti hea ajupesula, valimispäeval ka lobe reklaam selle saate loojatele sümpaatsetele parteidele - PROSPEKT saate tegijatele :P Selles mõttes on ERR rahva tähelepanu tõttu olnud sunnitud poliitsaated maha võtma, et välistada selline alatu reklaam nagu kod. Kasemets tegi valimiste 'võitjatele' rehvidele ja sotsidele.

     Rein  26.05 kell 12:29
Kui hea propagandasaade! Kohe tuleb vana nõukaaeg meelde - ha-ha-ha...

     kuulaja  07.05 kell 22:23
Aga kuidas teie mõte ei küüni selleni et "0 tolerantsi" saab ka ära kasutada poliitilistes huvides, ehk siis tuleb ikkagi mõelda läbi mis on kellegi huvides, ja mis oleks parim variant üldise objektiivsuse mõttes. Kui te mängite palli aimnult ühte väravasse siis selgelt tekib kahtlus et kas teilgi on miski agenda? Izgal asjal on pea alati kaks külge ja erinevad vastanduvad huvid.

     Ain  06.05 kell 18:15
No see sappi pritsiv Rauno Vinni on ju praxise mingi riigivalitsemise uurimise kloun ja praxis on ju teada George Sorose loodud vasakliberastide hääletoru.

erafirma rikub inimõigusi     nr 165  05.05 kell 13:03
nagu jutust võib aru saada, siis isegi erasektor ei täida enam inimõigusi, sest et üksikkandidaadid on seaduse kohaselt erakondadega võrdsed, aga nende programme ei mainitud üldse:
http://www.põlised.ee/Tallinnfilmi-tsensuur-2019.htm

     Silmamoondajad  05.05 kell 12:28
Kuulan praegu seda saadet, no mis demagoogia vasakliberaaidelt! - - totaalselt läbikukkunud presidendi õigustamine ja muu mula sinna juurde! no mõttetu liberastlik ila, tüüpiline Eesti meedia täna.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-115