Poliitikaguru

Kommenteeri saadet Poliitikaguru

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

uue aasta ennustused     Ants  10.01 kell 10:39
anlüütikud, maiäss! hiromant pastellid.
ma ei näe, et nende analüüsivõime mingit edet annaks tavalisele tõenäosusele. kui on ei-ja küsimused siis ongi 50% tõenäosus õieti ennustada.

plakatitest     Tiiu  08.01 kell 15:52
muud ei oska nendest plakatitest välja lugeda kui etteheidet
venelastele. Aga miks mitte muukeelsetele? Seega mina loen küll
nendest plakatitest välja venelaste ja eestlaste vahelise vaenu
õhutamist. Ja KK vabandust mina vastu ei võta.

     Mikk  01.01 kell 18:57
Kui saatejuhtidel on löbus ja nad nö lasevad kergelt, on kuulajal igav. Ihkaks rohkem sisulist ja moraalset analüüsi kuulda kui poliittehnoloogilist mängitsemist.

     Tiit  01.01 kell 15:01
Poliitikagurud on väga heal arvamusel endist oma ennustustega,aga kahjuks nende ennustused on kohvi paksu pealt alg staadjumis.
Aga iga l....s kiidab oma ....

     matti  02.12 kell 12:50
Brexit - see oli brittide jaoks see viimane punane joon, Merkeli ja mikserite "demokraatia" tulemus. Brittide-demokraatia hällis - kas see see mikseri-demokraatia on ikka demokraatia või selliste suvaline tõlgendus. Iga päev kuuleme, et see õige demokraatia on Putini demokraatia. Igal ühel oma demokraatia.

     matti  02.12 kell 12:39
Rände küsimus oli üks põhiküsimusi nõukogude liidust lahti löömisel. See on see punane joon, mille ületamist ühiskond ei luba.

     matti  02.12 kell 12:35
Ah, rahvas on nii loll, et ei jaga midagi(Mikser). Oskame vähemalt kuulata ja tekstist aru saada, ka teisi ja paremaid spetsialiste.
Tark on see, kes teab, et ta kõike ei teagi. Mõni ongi nii loll, et ise ka aru ei saa.

demokraatia     matti  02.12 kell 12:29
Mikserilt tuleb seda bla-blaad nagu Solovjovilt, Skobelevalt, sisult ju õige ja ilus, aga ei vasta tegelikkusele. Sama oli ju nõukogude ajal- jutt, konstitutsioon- kõik suurepärased, aga tegelikkus-
Rände küsimuses Riigikogu EI OLNUD POOLT. Demokraatiast - kui vaja, kehtib koalitsiooni kokkullepe,kui ei sobi - hääletame. Peesse selline mikser-demokraatia.

     einoh  02.12 kell 12:27
miks see punane juunipööraja mikser veel ametis on???
kas kuku laskub tõesti nii madalale, et kutsub selliseid eestivaenulikke olendeid omale meelsasti saatesse?!

     Kodanik  02.12 kell 12:16
EKRE käitumine oli muidugi Tarandi suhtes häbiväärne, aga samas ei ole kõik nii ühene. Videolt on näha, kuidas Tarand läheb kutsumata EKRE ürituse püünele ja haarab mikrofoni, hakates oma jura ajama.
Huvitav, kuidas oleks olnud, kui tegemist oleks olnud sotside registreeritud üritusega, ja Tarand oleks parajasti kõnet pidanud ning ekrelane oleks kutsumata lavale trüginud, mikrofoni haaranud ja oma jura ajama hakanud? Kuigi ekre arusaamad on mulle sügavalt vastuvõtmatud, on mulle ja suurele eestlaste enamusele vastuvõetamatud ka sotside maailmavaade ja elunägemus, seda enam et meil on ainult härrassotsid, ja Tarand on nautinud härraselu ju aastakümneid, riigikorrast hoolimata ja nüüdki selgitas, et tema peab enda jaoks pühas paigas sõna võtta saama ükskõik, millal iganes soovib.

     Masendav  11.11 kell 18:33
Nii, et selle saate suutsite ka persse keerata. Milleks neid lällavaid põhulõugu sinna saatesse? Enne valimisi saame neid nii kui nii eest ja tagant

     Tiiu  11.11 kell 12:40
Vilets katse teha kellegi teise reklaam maha. Südames eestlane ei pruugi olla ju nabanööri eestlane. Kui kõrvutada kahte inimest, Ratast ja Kallast, siis on ju ilmselge, et üks räägib asjast ja teine teeb mõminaräppi.
Kas see saade läheb KE reklaamirahade alla?

     Tiiu  23.10 kell 13:58
Püha müristus. Ametnikke on vaja selleks, et nad saaks analüüsida kellakeeramise plusse ja miinuseid.
Mitut ministeeriumi on siis vaja selleks, et küsida arstide arvamust mõjust inimesele, tööstusjuhtide arvamust tootmisele ja rahvaküsitlust.
Kui kellekeeramine on ametnike suure töökoormuse näitaja, siis ehk ei ole neid üldse vaja.

"Gallup"     Lauri  23.10 kell 13:17
Kallid "gurud"!

Kui mulle helistab uuringufirma esinadaja ja küsib missugust parteid ma peale koalitsiooniparteide eelistan ja ma teatan, et EKRET, siis teatab see esindaja, et ma ei kuulu SIHTRÜHMA. Millest me räägime! Selline gallup ei saa olla ega olegi reaalselt võetav! Kui üks jõud muutub ohtlikuks, siis tehakse seda ükskõik mil viisil ja seda mitte korrektselt. Siin ka teie saada samal reel. Kuna olete konkureeriva erakonna pooldajad, siis ka teie käitumine on just analoogne-kõik mis EKREGA seotud on saatanast.

Uskumatu     Antero  16.10 kell 13:25
Täna oli uskumatu kuulata mismoodi haritud, koolitatud saatejuhid ja arvamusliidrid alustavad oma saate. Tõnis Leht, palun et salvestad sinu tänased esimesed sõnad. Anna see salvestus sinu lastele sooviga mängida see sulle uuesti 20 aasta pärast.

Müstiline saatejuht?     Kes?  02.10 kell 13:49
Kes see naljavend nimetas 02.10.18 kella 13:43 paikub et Rehvormierakonda iseloomustab "vastutustundlik riigivalitsemine"? Sellist humoristi tahaks nimekiselt teada.

ansip     vatikann  27.09 kell 22:34
Milleks "jelly jortikka" kui on olemas Madis Ligi!!, teb ansip nõustada.

     Tiiu  18.09 kell 13:56
Kas arvate, et valitsus ei lase seekord tulu deklareerida alates 15. veebruarist? Kõik, kellel on segane arvutada tulumaksu, püüavad ruttu deklaratsiooni ära teha ja 3. märts võib olla lõikuspäevaks küll.

"GUUURUDELE"     Gallup  19.06 kell 13:25
Värisege nn "guuurud". Ei saa te oma leeloga selle vastu, et üha enam mõtlevast rahvast on aru saanud mis on õige ja mis vale. Ei ole teil pääsu eestimeelsuse tõusust.

     Mart  19.06 kell 13:23
Kuulge, lõpetage see arutelu erakondade reitingute üle. Need küsitlused on FARSS.

Uuringule oma juba algselt püstitatud eesmärk, mis tulemus tuleb saada.

Mulle helistas Norstat küsitleja, et ega ma vastu ei ole 15 minutilisele telefoniküsitlusele. Nõustusin. Muid minu isikuga seotud küsimusi ei tahetud teada. Algas küsitlus. Esimene küsimus oli "kas olete viimase kuu aja jooksul kasutanud ühistransporti". Kuna elan maapiirkonnas ja ühistransport on olematu, siis vastuseks oli "ei". Peale selle vastuse saamist esitati küsimus mu vanuse kohta ja siis järgnes: "vabandage aga teie vanuserühma arv on juba täis", tänati ja lõpetati "UURING".

Kui peale seda Norstat kontorisse helistasin ja kirjeldasin situatsiooni ning ütlesin, et see küsitlus on ju selge sihtsuunitlusega, siis vastati mulle: "enamus uuringuid on sihtsuunitlusega".

TÄNAN, EI TAHA selliseid uuringuid ja ühtegi erakondade uuringut EI USU.


1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-73