Poliitikaguru

Kommenteeri saadet Poliitikaguru

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Ei no HALLOO..  20.03 kell 13:46
"Suletud, ülipüramiidne süsteem"... Kuulge Eesti inimesed!! Erinevalt Eesti Vabariigist saab Venemaal RAHVAS PRESIDENTI VALIDA!!!

Presisent V. PUTIN     Heidi  20.03 kell 13:45
Lp Saatejuhid!
President V.Putin ütles ise pressikonverentsil, et Tema kabinet selgub pärast Tema inauguratsiooni!

     Mart  20.03 kell 13:19
Mida te sogate, Pevkur sai Reformierakonna juhiks jaanuaris 2017. Kas Kaja Kallas ei oska isegi 10-ne piires liita-lahutada? Kuidas saab kaja Kallas väita, et Pevkur ei saanud 3 aastat Reformierakonna juhtimisega hakkama???
Kes on nõdrameelne?

     Rein  06.03 kell 13:22
Soovitan oma saateid ette valmistades lugeda, mida lugejad Postimehe grupi kohta kirjutavad. Ehk see paneb teid pisut teisiti päevakajalisi teemasid käsitlema.

Olete selle alkoholiralli ja piirikaubandusega selgelt üle piiri läinud, kõikidel tekitab see TÜLGASTUST.

     Tiit  06.03 kell 13:17
Kuulge Postimehe reformierakonna käepikendus. 17 aastat tegeles Reformivalitsus sellega, et pensionäre tõugati vaesusesse. Nüüd on see käes, et enam nii edasi ei saa ja Euroopa näitab meile näpuga, sest meie pensionärid elavad allpool vaesuspiiri. HÄBI. Siin pole mingi populismiga tegemist. Pensione tuleb tõsta, sest lapsed ei suuda praeguses ühiskonnas luua peret, kasvatada lapsi ja hoida üleval ka oma vanemaid. See on 17 aasta jooksul meie riigi poolt tekitatud HÄBI. Ja uoidke selle koha pealt oma suu kinni. nneks on EL vahele astunud.

SDE     HEIDI  27.02 kell 13:29
Head Saatejuhid!
Sotsidel on juhtideks oma 100-aastane geenivaramu olemas!
Lauristin-Anvelt-Allik!
Ossinovski, nagu iga teinegi, pole asendamatu...

     Hasso  22.02 kell 22:37
Lang väidab, et Venemaa mõjutas oluliselt USA presidendi valimisi, aga unustab ära, et sellel hetkel istusid USA juhtide kohtadel Barrack Obama ja riigisekretäri kohal oli Hillary Clinton ning nemad oleksid saanud FBI/CIAle jne anda korralduse sekkuda, mitte aga Trump. Saamatu juhtkond oli neil seal lombi taga.

Stuudiotäis     liberaste  23.01 kell 13:49
pole asja tuumale pihta saanud. "Jättis kasutamata võimaluse tagasi astuda" ??? Et oleks sellega heaks kiitnud kanakarja kambaka, kas nii või? Reinsalu EI OLE EKSINUD, et peaks kaaluma tagasiastumist, vabandamine oli üleliigne ja kambaka tegijad näevad asju, mida tegelikult pole ja see ei ole justiitsministri süü.

     ....  23.01 kell 10:10
eelintervjuust kuulda, et täna tuleb juttu Reinsalu juhtumist. Arusaamatu, et jäädakse kinni täiesti vähetähtsasse ja ei nähta suuremat probleemi! Antud juhul ei ole enam suurim probleem mitte Ojasoo, naised ja vägivald. Ei saanud olla juhuslik sobimatu väljaütlemine, mis oli esitatud KIRJALIKU avaliku arvamusloona! Ja sealt tulebki probleem, et meil on JUSTIITSministriks inimene, kes ei suuda oma sõnu ja väljaütlemisi kontrollida. Juriidika peab olema väga täpse sõnakasutusega. Oleks sedasi arvanud näiteks maaeluminister või kultuuriminister, oleks hoopis teine asi. Arvamus oli kirjalik, mitte kuskil sõprade seltsis saunaõllede juures kogemata lobisetu. Ja see, et sotsid ei hakka umbusaldama, näitab, kui hale seis selle valitsusega ikkagi on. Et valitsusjuhiks sai seni truu ja tubli marionett olnud muidu tore mees, kes aga ei suuda kohe algusest peale kokku panna tegusat, haritud ja toimivat meeskonda...

ükski poliitika ei rahulda     apsoluutselt kõiki  16.01 kell 13:45
Ehk siis,
Kõik populistlikud teemad:
Sundüürnikud..,Kommunismi...kompensatsioon, VEB Fondi järelm on teemad mis on tänast koalitsooni toitnud (võimule saamiseks) opositsoonis olees.Need teemad aga pole lahendatavad kõigile sobiva lahendiga,seega see populism nad ka lõpuks hävitab.     Mari  09.01 kell 13:41
Saade on mitte poliitikaguru, vaid alkoholismi propageeriv ja alkoholi reklaamiv saade.

tegelikult     ivar  09.01 kell 13:15
Majanduskasv on inflatsioon ja korgemad hinnad,kogu lugu. ?.

     Liisa  19.12 kell 13:44
Kuivõrd arad ja konjunkturistid olete. Ei julge lõpuni oma arvamust Reformierakonnast välja öelda. Liin "peksame keski, see on alati "in"" - see kestab teil edasi, reformi parem mitte puutuda... Inetu...

Põhjusest ja tagajärjest ei saa aru?      Barun von TikTak   12.12 kell 13:35
Aga kuidas on nii, et sm.Tankisti Taavi, kes tõstis kõiki nii alko kui kütuse aktsiise ja veel muid makse sm. Ansipi eeskujul suutmata seal juures valistust koos on nagu jumala puhas poiss ja mitte keegi isegi mitte ei maini sajandi käpardit, kes venemaa kommunistid riigi rooli juhatas EU ees bend overit tegema maailma kõrgematele maksudele veel julgelt 20% otsa kruttima? Nagu Eestile omaselt on vägistajal ja null vastutust.

Praegune kommunistidemaffia toob Eestisse järgmise rekordilise koguse ettevõttete hääbumiseid ja kapitali väljavedu, kui väike taavi seda suutis aegade rekord numbri läbi juba tekitada. Aga parasiitmaentikest ja palgatöölistest "expertide" kogu kuku propaganda raadios loomulikult ei mõista mitte keegi kust raha tegelikult seinasisse tuleb ning praegune järgmine Ansipi majandustõus on eskaleeruv 1%tistusmine riigi varastamise tulemusena, kus tegelikult on inimesed vaesemad kui iial varem millele hyper maksutaminne ja inflatsioon annab lõpliku kardinate ettetõmbamise tulemi.

Viina rada Lätti tallatakse veelgi     kõvemalt edasi  28.11 kell 13:33
Veini aktsiis tõstmise (tõusu samaks jätmisega)ja teiste muutmisega näitab "Ossinovski juhitud" valitsus kui palju siis tegelikult oli eesmärk hoolida rahva tervisest ja kui suur valu on saada aktsiiside tõstmisega lihtsalt elanikelt raha kätte.

Mis siis toimuma hakkab:
See tähendab seda, et uuel aastal tõuseb enamike sigaretipakkide hind üle 4 euro.(salaturule antakse hoogu juurde)
Rimi ostuosakonnas tehtud arvutused;
Kui aktsiisist tulenevat hinnatõusu prognoosida, siis 40° 0,5-liitrise viina puhul 0,48 € +km(Täna:Kõige odavam 40% 0,5L
viin 4. 99€/ 2018a 5.50€ ?)
Tavalise 0,5-liitrise 4,7% ° õllele aktsiisiosa + 0,064 € ja
0,75-liitrise 12,5%° vein+ 0,185 eurot +km
Kui praegu maksab 0,5L kodumaist õlut vahemikus 1,29 - 1,59 (+ 0,10-eurone panditasu), siis veebruarist alates võib pooleliitrise õlu hind kerkida veel 0,10-0,20 €, makstes kallimal juhul lõpptarbija jaoks ligemale 2 €( see on juba kallis õlu poes,kõrtsis siis 7-9 € ).     Tiiu  28.11 kell 13:29
Missugune konkreetne seadus keelab tuua midagi (sealhulgas ka alkoholi) sõbrale või tuttavale kui selle pealt kasu ei teenita?

     Tallinlane  21.11 kell 13:42
Mis puutub Tallinna ühistransporti, siis marsruudid on jäänud nõuka ajaga samale tasemele. Kui sa ei ela pealiini juures, on ühistransport väga kehv.

     Liisa  21.11 kell 13:29
Kui räägite aktsiisidest, siis tõe huvides loetlege, kui suureks tõusevad aktsiisid Lätis 2018.01.01.Suuremaks kui Eestis.

Oleks objektiivne.

     Tiiu  14.11 kell 13:22
Kas saab võrrelda Meikari 2009 ja varem esinenud süüdistusi Reiljani 2014 olnud juhtumiga. Minu arvates on seadused vahepeal muutunud.

KE ja IRL     liigume koalitsooni poole  07.11 kell 13:15
Järgmiste Valimiste järel on KE & IRL liit tõenäolisem kui KE & Ref-i liit. SDE ja EKRE ning VE peavad võitlema. Rohelised kui ületavad künnise on Liidus sees. kui ei ..pole hullu, võitja KE võtab joone aluste mandaadid nii e.naa

1-20 | 21-40 | 41-43