Muuli ja Riikoja

Kommenteeri saadet Muuli ja Riikoja

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Lollidele tuleb asja selgitada     miks,miks  20.07 kell 11:25
Mis siis on vahet nimes?
-Positiivne imago-(kõlad lausa ilust)
OK kui palju see maksab me teame..
aga
Mis on tegelikult vaja:
- kui palju selle tulemusel saavad rohkem haiged arsti juurde..või kui paljud saavad oma haiguste raviks ravimeid?
- Töötu kassas on lihtsalt raha üle(kasusulikku kasutust ei leita) ja enne valimisi on vaja tellida üli kalleid nime-vahetusega seonduvat atripuutikat..et selle varjus saada soodustust valimistel trükitava atripuutika,voldik-panner,tikutops jne. peale..ei muud vajadust.

     Mart  20.07 kell 11:18
Haigekassa (või oli see Töötukassa) asjapulk põhjendas, et nimevahetust tehakse, sest ebakõla inglise ja eesti keeles. No kuuuuulge - kas meie asutused on meile või välismaalastele??? See on MAKSUMAKSJA raha.

     Eesti patrioot  13.07 kell 11:23
Kui tolanel Ühtigi pole võimeline aru saama oma sõnade kahjulikust mõjust Eesti mainele, siis peaks Kaitseministeerium koostama määruse, et rumalavõitu ohvitseridel on keelatud meediaga suhelda ilma aruka inimese juuresolekuta.

viisakust!     Kalev  24.06 kell 7:05
Miks solvab K. Muuli EV peaministrit? Kes sellest kasu saab?

     Tiiu  15.06 kell 12:00
Ehk võiks aru saada, et ei ole just parim poliitiline korrektsus sõimata Isamaa (Muuli) ja SDE (Riikoja, kui mitte aktiivne liige, siis äge pooldaja igal juhul) poolt teisi erakondi sellise saate nime all. Saate nimi võiks peegeldada tegelikke hoiakuid.
Kas Riikoja meelest ei ole siiani tehtud uuringud Emajõe ja Peipsi kohta tehtud pädevate teadlaste poolt?


mis siis toimub     kõik otsivad tähelepanu  15.06 kell 11:54
Keskerakondlased otsivad kõik endale "teemasid" et õigustada eksistensi ja saada pildile..(olles ise peaministri partei !)
Sundüürnike kompensatsioon-Lenk-tuus & co.
"Tasuta" bussisõit Sompson-Must & co.
Kohustuslik lastead-Reps-Rand & co.
Lisaks on kõlanud hüüded:
Venekeelsed koolid, vene keel teiseks riigikeeleks,Astmed maksusüsteemi,lisaraha pensionääridele,tasuta..tasuta..tasuta...
Milleks anda sellele poliitikale veel hoogu juurde.
Mitte midagi muud kui odav populaarsus ja soov saada pildile.
Hiljem valimistel pole muud kui "rumalatelt valijatelt" hääled kokku korjata..on ju pidevalt "tehtud asju"

Samas olgem ausad meil on justkui tasuta kõrgem haridus võimalik,samuti kesk ja algkool on tasuta..Mis pärast see lasteaed peaks olema tasuline?
Lasteaia kohatasu on 01.01 2018 ühe lapse kohta peab lapsevanem tasuma 15% eelneval kalendriaastal kehtinud Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud töötasu alammäärast ühe lapse kohta kuus (kogu aasta).
Näit :70,50 eurot (st 15% 470 eurost).
Seda pole väha..pigem on seda palju..!

Muuli jutust tungivad välja     koalitsooni kõrvad  08.06 kell 11:21
Kuidas ka ei tahaks olla neutraalne oma arvamustes,pole võimalik mitte märgata kuidas Muuli püüab pehmendada tänase koalitsooni ääretult rumalat aktsiisipoliitikat.
Kui palju on alko tarbimine suurenenud polegi nii oluline.
Oluline on ,et raha läheb Lätti/ja mitte ainult alkoaktsiis/,turism Soomest väheneb/sellega koos kogu teenus neile väheneb/ ja riigi sotsialism aina suureneb(tasuta buss,riiklik praamindus, rongindus,Põlevkivi põletus jne.)
sams kui haiglaid suletakse,teenuseid vähendatakse.
Aetav poliitika kokku tänase koalitsooni poolt on väga kahtlane.
Taheti head,saadi risti vastupidine tulemus..fakt

     Tiiu  08.06 kell 11:17
Kui Muuli erakonnakaaslane on mingi idee autor, idee, mille tagajärjed on riigile kahjulikud, siis muutuvad uuringud küsitavaks. Siiani peksti RE pigem vastupidi, suurendades tulemusi. Ka nüüd on loogiline, et eksimus võib olla ka teistpidine ja kahjud võivad olla suuremad. Nii vähemasti tundub olevat toetused inimeste juttudele, vaadates nende pagasnikuid ja joodikute roolis vahele jäämisele.

Alkoholi tarbimine     Andrus  08.06 kell 11:14
Muuli küsib mis on mõõtmisviga, aga kui oleks olnud tulemus, et tarbimine on vähenenud 0,7 %, siis ei mainiks ta sõna ka mõõtmisveast. Kahepealgelisus nagu ikka.

Mine jaluta     Alo  01.06 kell 11:31
See jutulinnuke stuudios võiks minna jalutada Kohilas ringi ja nuusutada seda haput lehka

     Tiiu  01.06 kell 11:24
Ärge lobisega asjadest. Muuli ütlus, et planeeringuga Emajõe äärde kaalutakse kuhu saaks tehase püstitada on jätkuvat selle valitsuse absurdseim väide. Tselluloositehase hais ei ole ju peamine kuigi samuti tähtis. Peamine on Emajägi ja Peipsi.
Bensiinijaamad on ja jäävad ohtlikuks ja kui nende rajamisel ei peeta kinni vägagi ränkadest nõudmstest, ei saaks nad olla asustuse keskel.
Kas te tõepoolest oma ajakirjaniku elu ajal ei ole kokku puutunud probleemidega, et seda või teist ei saa siia või sinna rajada kui ei tehta seda, teist või kolmandat, mis välistab õnnetuse võimaluse.

Tahan helikopteri platsi Toompeale     Lauri  01.06 kell 11:21
Mul soov rajada helikopterite maandumisplats Toompeale. Vabad vahendid 2 miljardit. Paluks valitsusel algatada eriplaneerimine selle rajamiseks. Plats vajalik eriti tähtsate külaliste, valitsus- ja parlamendiliikmete kiiremaks toimetamiseks eriti tähtsate otsuste tegemiseks ja Eesti arengu tagamiseks! Kuna pretsedent on loodud ei saa olla ka äraütlemist analoogse planeeringu algatamiseks!

     Palun lõpetage...  18.05 kell 13:23
Mujal ei saa kommenteerida - panen siia: mul on SIIBER sellest karjuvast LIPUVABRIKU reklaamist! Parimat antireklaami annab otsida. Saan aru, et reklaamiraha ei haise, kuid mul on juba okserefleks kujunenud selle reklaami peale. See on Eesti lipu MÕNITAMINE.

Muuli     aivar  18.05 kell 11:35
Muuli, sinu kinderstube on olematu, ehk siis poliitikule sobiv ja vulgaarne. Õnneks on sul võimalik asendusliikmena võtta viimast Toompeal. Rohkem sa sinna ei pääse ei Isamaas, ega ka mitte teisiti! Ehk õnnestub sul teha oma saade, kus võid üksinda pröökata...

lõpetamata TTÜ     lõpetatud kesk.  11.05 kell 12:21
Tubli tükk sõnaseadeid Muulilt.
Kaks lolli.. puuõõnsuses käpivad teineteist ja politsei peab uurima ..!
Miks naised ise lähevad ja lasevad ennast uurida?
Miks ajakirjandus kõigepealt teeb õhtukeskkooli haridusega mesinikust Igor Smirnovist eesti nn.juhtiv astroloogi "Mangi" ja täna(ilmselt Weinsteini seksuaalahistamiste tuules)" mind-ka " kampaania käigus ..ahistajas petise.

ise teeme -ise hävitame.
Lollidele peab olema oma meelelahutus.Inimene tahab midagi ja millesegi uskuda.Minul on Pealtnägija skandaalist ainuke küsimus..Kas Tallinn on andnud nn.Astroloogile sotsiaal korteri,kus vanamees käib nn. protseduure tegemas?
Kes andis,mille alusel,mis eesmärgil,mille eest?
Kui palju sarnaseid pindu on antud?
kellele?

     Ebaviisakuse tipp...  11.05 kell 11:55
Muuli, laske palun Riikojal RÄÄKIDA, vähemalt lause ära lõpetada. teie ülerääkimine väga häirib.

     Martin  11.05 kell 11:46
Muuli, ütleks vene ütlusega: muui otdelna, kolteltõ otdelna. Ehk siis üks asi on seksuaalne ahistamine, teine asi soolapuhumisse uskumine.
Ja selliste inimeste, nagu Muuli arvamused võimaldavadki pervertidel tegutseda. Vastik, Muuli.

     Tiiu  11.05 kell 11:44
Muuli jutt on jabur. Kahtlemata on mingisuguste tšakrate avamine tobe, aga kui küsimuse all on ahistamine, siis peaks tähelepanu mujal olnud. Puuõõs oli üks pisidetail. Mida siis öelda selle kohta, et ta lihtsalt tegi naistega juttu ja siis tikkus kallale. Mida teeks Muuli, kes näiteks tööle tulles kurdaks kehva tervise üle ja üks abivalmis kaastöötaja aitamise nime all pistaks talle käe pükstesse teatud piirkondadesse. Kõik meediaväljaanded on aastaid Mangi promonud. Mis siis nüüd lahti kui mehe tegelik sisu on hoopis teine. Ka Muuli ajal oli ju üks loetavamaid asju teatud inimestel horoskoop. Kui meedia igasuguseid lollusi ei promoks, ei oleks nii palju ka neid haigeid inimesi.

Haiged inimesed stuudios      Teie Seep ja Nöör  11.05 kell 11:24
Nii lolli inimest lihtsalt ei saa maailmas enam olemas olla kes Eestisse lapsi ehk tasuta orje tootma on nõus nende maksude, kulude ja täiesti talumatu ühiskonna juures. Nagu millllleks? Eesti ju enam ei ole nii kui nii, vargad ja kollaborantdid võimul 30a mida on enam rapsida, rong on läinud. Kas on üks asi mis mendiriigis reaalselt toimiks EU kõrgemate maksude juures? Kas on üks ühine väärtust peale vihkamise ja maailma suurima koguse lolluse ja vihkamise? On piisavalt riike, kes Eesti andekaid ja võimekaid hindavad, et mitte selles maailma kõige jäledamas kliimas ennast piinata. Teme väikese võrdluse. USA's maksab kahe inimese meditsiinikindlustus jämedalt $4400, mis sisaldab ka dentali ja see reaalselt töötab. Eestis sama palga juures (mida sa iial ei saa ka Phd juures) maks teenuse eest mida sa iial ei saa kahele inimesele €24 000 täpselt NULL teenuse eest ehk vajalik teenus tuleb kuskil veel sularaha eest sisse osta maailma kallima raha eest. Minge perse oma lastega nagu tõsiselt!
Kopli korter maksab täna sama palju kui NYC või LA korralik maja korralikus kvartalis!!! Minge perse oma lastega maksuparasiidid ja riigivargad propagandatöötajad ajupesijad.

     mnjah  04.05 kell 11:45
et siis üks võib mõnitada presidendi kõne tõsist teemat ja teine saab ametist lahti, kui ta mõnitab sõjaväeparaadi - esimest premeeritakse ministriametiga (kusjuures sellisega, keda tegelikult reaalselt vaja ei ole) ja teine hakkab otsima uut tööd erialal, kus niigi puudus väljaõppinud inimestest. Üks häbematus on miskipärast parem teisest häbistamisest? Jutt poliitikavälisusest on mula - tegu puhtalt karjeristidega, see oli nõuka-ajal nii, et karjääri jaoks pidi partijas olema. Need inimesed oleksid poliitikavälised siis, kui nad EI OLEKS enne ministriks kinnitamist parteidega liitunud!

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-197