Muuli ja Riikoja

Kommenteeri saadet Muuli ja Riikoja

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Palun lõpetage...  18.05 kell 13:23
Mujal ei saa kommenteerida - panen siia: mul on SIIBER sellest karjuvast LIPUVABRIKU reklaamist! Parimat antireklaami annab otsida. Saan aru, et reklaamiraha ei haise, kuid mul on juba okserefleks kujunenud selle reklaami peale. See on Eesti lipu MÕNITAMINE.

Muuli     aivar  18.05 kell 11:35
Muuli, sinu kinderstube on olematu, ehk siis poliitikule sobiv ja vulgaarne. Õnneks on sul võimalik asendusliikmena võtta viimast Toompeal. Rohkem sa sinna ei pääse ei Isamaas, ega ka mitte teisiti! Ehk õnnestub sul teha oma saade, kus võid üksinda pröökata...

lõpetamata TTÜ     lõpetatud kesk.  11.05 kell 12:21
Tubli tükk sõnaseadeid Muulilt.
Kaks lolli.. puuõõnsuses käpivad teineteist ja politsei peab uurima ..!
Miks naised ise lähevad ja lasevad ennast uurida?
Miks ajakirjandus kõigepealt teeb õhtukeskkooli haridusega mesinikust Igor Smirnovist eesti nn.juhtiv astroloogi "Mangi" ja täna(ilmselt Weinsteini seksuaalahistamiste tuules)" mind-ka " kampaania käigus ..ahistajas petise.

ise teeme -ise hävitame.
Lollidele peab olema oma meelelahutus.Inimene tahab midagi ja millesegi uskuda.Minul on Pealtnägija skandaalist ainuke küsimus..Kas Tallinn on andnud nn.Astroloogile sotsiaal korteri,kus vanamees käib nn. protseduure tegemas?
Kes andis,mille alusel,mis eesmärgil,mille eest?
Kui palju sarnaseid pindu on antud?
kellele?

     Ebaviisakuse tipp...  11.05 kell 11:55
Muuli, laske palun Riikojal RÄÄKIDA, vähemalt lause ära lõpetada. teie ülerääkimine väga häirib.

     Martin  11.05 kell 11:46
Muuli, ütleks vene ütlusega: muui otdelna, kolteltõ otdelna. Ehk siis üks asi on seksuaalne ahistamine, teine asi soolapuhumisse uskumine.
Ja selliste inimeste, nagu Muuli arvamused võimaldavadki pervertidel tegutseda. Vastik, Muuli.

     Tiiu  11.05 kell 11:44
Muuli jutt on jabur. Kahtlemata on mingisuguste tšakrate avamine tobe, aga kui küsimuse all on ahistamine, siis peaks tähelepanu mujal olnud. Puuõõs oli üks pisidetail. Mida siis öelda selle kohta, et ta lihtsalt tegi naistega juttu ja siis tikkus kallale. Mida teeks Muuli, kes näiteks tööle tulles kurdaks kehva tervise üle ja üks abivalmis kaastöötaja aitamise nime all pistaks talle käe pükstesse teatud piirkondadesse. Kõik meediaväljaanded on aastaid Mangi promonud. Mis siis nüüd lahti kui mehe tegelik sisu on hoopis teine. Ka Muuli ajal oli ju üks loetavamaid asju teatud inimestel horoskoop. Kui meedia igasuguseid lollusi ei promoks, ei oleks nii palju ka neid haigeid inimesi.

Haiged inimesed stuudios      Teie Seep ja Nöör  11.05 kell 11:24
Nii lolli inimest lihtsalt ei saa maailmas enam olemas olla kes Eestisse lapsi ehk tasuta orje tootma on nõus nende maksude, kulude ja täiesti talumatu ühiskonna juures. Nagu millllleks? Eesti ju enam ei ole nii kui nii, vargad ja kollaborantdid võimul 30a mida on enam rapsida, rong on läinud. Kas on üks asi mis mendiriigis reaalselt toimiks EU kõrgemate maksude juures? Kas on üks ühine väärtust peale vihkamise ja maailma suurima koguse lolluse ja vihkamise? On piisavalt riike, kes Eesti andekaid ja võimekaid hindavad, et mitte selles maailma kõige jäledamas kliimas ennast piinata. Teme väikese võrdluse. USA's maksab kahe inimese meditsiinikindlustus jämedalt $4400, mis sisaldab ka dentali ja see reaalselt töötab. Eestis sama palga juures (mida sa iial ei saa ka Phd juures) maks teenuse eest mida sa iial ei saa kahele inimesele €24 000 täpselt NULL teenuse eest ehk vajalik teenus tuleb kuskil veel sularaha eest sisse osta maailma kallima raha eest. Minge perse oma lastega nagu tõsiselt!
Kopli korter maksab täna sama palju kui NYC või LA korralik maja korralikus kvartalis!!! Minge perse oma lastega maksuparasiidid ja riigivargad propagandatöötajad ajupesijad.

     mnjah  04.05 kell 11:45
et siis üks võib mõnitada presidendi kõne tõsist teemat ja teine saab ametist lahti, kui ta mõnitab sõjaväeparaadi - esimest premeeritakse ministriametiga (kusjuures sellisega, keda tegelikult reaalselt vaja ei ole) ja teine hakkab otsima uut tööd erialal, kus niigi puudus väljaõppinud inimestest. Üks häbematus on miskipärast parem teisest häbistamisest? Jutt poliitikavälisusest on mula - tegu puhtalt karjeristidega, see oli nõuka-ajal nii, et karjääri jaoks pidi partijas olema. Need inimesed oleksid poliitikavälised siis, kui nad EI OLEKS enne ministriks kinnitamist parteidega liitunud!

     Martin  04.05 kell 11:13
Muuli on ehe näide inimesest, keda ei tohi edutada, eriti aga riigipiruka juurde lasta. Sest ta läheb lolliks, hauuab mõtlema, et ta on kuningas, keiser, maailavalitseja ja kõik teised on tema alamad. Muuli on tüüpiline persoon a la "minu arvamus ja vale arvamus".

     Tiiu  27.04 kell 11:43
Keskealiste eesti meeste probleem sai luteri kiriku abil toetust. Muidugi, õnnistame abielu niisugusena nagu ta meil praegu on, et kui mõni mees veidigi hoolitseb laste eest, siis saab sellest teha terve teleseriaali ja laulda hosiannat. Mitte mingil juhul ei lase me aastasadu peksu all olnud inimestel end väärikamana tunda.
Kuidas ometi ei taipa mõned, et lugupidamise eest tuleb midagi teha ja ei aita kellegi teise mutta tampimisest. Teie jutu järgi ei eita luteri kirik seda, et geid on olemas. See veel puuduks. Siis võiks ta ju tahta põhiseadusesse panna ka maa lapikuse. Kui meie heteroperedes ei muutu perekonna töökoormuse muutust. Kui mehed ei muutu peres teenindatavatest teenindajateks, ei ole seda institutsiooni vaja tähtsustada. Abielu, kus naine mõtleb, kas tal on ainult laste eest hoolitsemine kergem kui see, et tuleb poputada ka meest, ei ole jätkusuutlik. Hoides meeste kõrgema palgaga naisi "vaos" ei kesta igavesti. Mitte geid ei ole probleem vaid ikka mees, kes ei tunne ei pesu- ega nõudepesumasinat, kes lapse mähkmeid ei vaheta, sest öögib jne jne, aga "peab peret oma suurema sissetulekuga üleval", on meie ühiskonna suurim probleem.

     Kuule Riikoja  20.04 kell 11:57
Reformi 17 aasta jooksul, hr. Riikoja, olid teed kui klaar vesi, ei ühtegi auku, siledad kui peegel, rohi oli rohelisem, taevas sinisem ja elu kui lill. Ja siis 1 aasta ja 4 kuuga on kõik teed hukka läinud, auklikuks sõidetud, inimesed vaesusesse tõugatud , praamitee süvendamata, aktsiisid lakke tõusnud (millega Reformierakonna valitsusel ju üldse pistmist ei ole, eks ju).
Pidage oma vassimistel, valetamistel, mingite madalate tunnete üleskruvimisel hoogu, soojalt soovitan.

     raadiokuulaja  20.04 kell 11:43
Mul on jälle lootus, et Kaja Kallas pannakse kriminaalkurjategijana vangi, kuna kasutas isa varastatud raha ega teavitanud politseid, et vargast isa Siim andis talle varastatud raha.

"peast poliitik"     on veel  20.04 kell 11:36
liiga viisakas muuli jutu kohta. Aab pani kuuks ajaks ratasele ja kogu valitsusele miini alla ja muuli arvates ei ole sest midagi? Kui see oleks esimesena avalikustatud Delfis, Postimehes või muus sarnases kohas, siis seda seedimise jääkprodukti, mida ventilaator oleks külvanud, poleks keegi suutnud kokku kraapida. Varjamise ja kinnimätsimise süüdistused oleks lõputud

     Mart  20.04 kell 11:35
Kulla Riikoja, kuidas see õiglustunne teil Aabi osas niiiii kõrgeke on, aga Reformierakonna sigadustele vilistate (Tallinna sadam, kilekotid, naise litsumine külmkapi vahel, VEB fond, jne., jne., jne.). Küll see "valulävi" võib erakonniti muutuda ühel ajakirjanikul.

     Alar  19.04 kell 22:23
Palju õnne siis, sm. Muuli. IRL kukkumises, loodetavststi lõplikult, alla valimiskünnise on ka sinu suured teened.


     Mart  13.04 kell 11:49
Piinlik kuulata Muuli "analüütikat" seoses Vene-USA konfliktiga.
ja kui tõepoolest Süüria konflikt peaks viima tõsise konfliktini, siis Eestist ei jää ei saba ega sarvi järgi.

Piinlik kuulata     Kuri kodanik  13.04 kell 11:18
Vau. Härra Muuli kaitseb oma keskerakonna liikmeid, kes "isamaalisele" IRLi toel kogu Eestit valitsema asusid ehk keskerakonna linnaisasid, et Savisaare ajast on asjad muutuma hakanud. Ei ole ju. Inimesed on samad, kõik on sama.
Pole mõtet korrutada, et alates Savisaare lahkumisest on tegemist hoopis uue keskerakonnaga. Ei ole ju, kõik sama vana.

Tselluloositehas     Kaidi Randpõld  06.04 kell 12:17
Tere!
Tunnistate Tartut ülikoolilinnana, kuid ülikooli teadlaste seisukohti ei tunnista.
Me võitleme siiski edasi, sest Emajõe ja Peipsi järve elukeskkonna hea seisund on meile eluliselt tähtis.
Eesti riik ühelt poolt turundab meie puhast looduskeskkonda välisriikides, kuid nüüd hakkab ise sellele vastu töötama.
Kahju, et valitsuse otsustest lähtuvalt on selline olukord tekkinud.


Rukki kanali käsitlus     Udo Kõiv  06.04 kell 12:05
Tänan suhteliselt erapooletu käsitluse eest aga peaks ikka nimesid ka nimetama, kes jättis süvendamise tellimata/tegemata ja kelle valitsusajal see toimus.
Kuulaja sai vähemalt ridade vahelt lugeda.
Hundid(omanik) söönud-lambad(kuulaja)terved!?
aga ei ole terved kui ridade vahelt lugema peab!(nagu vene ajal)
Aga üldiselt hea saade !
Jõudu edasiseks!kala näoga     Udo Kõiv  06.04 kell 11:19
Tere

Mihal vahib ka kala näoga kui küsid, miks Rukki kanal süvendamata.
Mis reform eestis tegi seda ka kesk Tallinnas tegi.
Paluks materdada mõlemat samaväärselt !!
(Autorollo, siimu miljonid jne kõik on lahenduseta tänaseni)

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-185