Muuli ja Riikoja

Kommenteeri saadet Muuli ja Riikoja

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Kommentaar  18.08 kell 11:34
Kuku raadiost on saanud veel hullem propagandasopatoru, kui oli nõukaaegne "Pravda".
Jätsin mõned nädalad Kuku raadio kuulamist vahele, lootsin nüüd, et ehk on ka midagi asjalikumaks muutunud, aga pettunult võin nentida, saast jääb saastaks ja "mõtlevale inimesele" kahjuks saateid enam ei tehta.

     Tiiu  18.08 kell 11:32
Huvitav küll, kas ajalehes toimetaja lastakse alati lahti kui tema toimetuse mõni liige ülesandega toime ei tule. Ajakirjaniku jutust kumab selline vastutuse võtmise süsteem välja küll.

     Liisa  11.08 kell 11:27
Muuli - palun vastake, miks IRL valitsuse ministrid 2013 KOV valimiste ajal kõik kandideerisid kui peibutuspardid ja keegi EI deklareerinud, et nad on peibutuspardid???

Palun vastake!

     Liisa  04.08 kell 11:44
Muuli räägib seda, mida ta tahab, et oleks või juhtuks, mitte seda, mis tegelikult toimuma hakkab. Analüütiline mõtlemine puudub täielikult. Ei ole mõtet Rein Toomi tsiteerida, sest Toom paneb seekord järjekordselt mööda, nagu alati.

     Liisa  28.07 kell 11:25
Küll ikka kratsib see Pohlaku miljon... Muuli peaks olema riigikogulasena õnnelik, et riik ei pea seda raha välja andma, kuid ei, ikka on maa külmunud...Palju Muuli saab selle eest, et täidab Eesti Meedia tellimust? Kasutaks seekord ÕIGUST olla vait!

oi oi     ka  28.07 kell 11:21
oi kui õige Lätis sama tooja räägib mis talle kasulik ja Eestis räägib mis siin on kasulik...
Muuli tubli ....on alles avastus...
Kur..t kas ise suudad ka mõelda mis õige mis vale ?

Igasuguse piirikaubanduse tekitamine ,igasugu SUURTE hinna erinevuste kunstlik soodustamine on vesi kuridekelikule ja sala kaubanduse veskile...
Suurendada tuleb piiri valvet,politseid ja kuridegelik kontigent saab konkurentsi eelise alko,suitsu jan äride abil..
Jah on vaja suunata maksudega inimeste pahesid...Aga see Soome näide tõestab ,et mitte midagi ei reguleerita ainult maksudega !

Muuli on oma arvamusega..mis on mõjutatud kodupartei koalitsooni poliitikast..oma arvamust omamata..pinkt.

Tal polevat loetud ühtki raamatut!     Kuulaja  21.07 kell 16:17
Noh, kui ta omale hääli sellise saate kuulajate hulgast otsib, siis....taevas ise appi!!! :(

     kuulaja  21.07 kell 11:35
Eile Jukuraadios rääkis Mõis tund aega kõigest sellest, mida te tahaksite teada. Väga mõistlik tundu b nende algatus olevat, iseasi,. millega see lõpeb.

töötamine     alvar  14.07 kell 12:05
Muuli võiks vahel vait olla, jätaks natukenegi targema inimese mulje. Sissetoodud töötajale tuleb maksta eesti keskmist! Seega ei saa see kuidagi eestlaste palka alla lüüa. Mis lollakas välistööjõu vastase viha õhutamine riigikogu liikme poolt.

     kuulaja  14.07 kell 11:33
Muuli, katsu oma närvisüsteeemmi korrastada, ka perearst teab ravimeid, mida enne saadet võiks sisse võtta.
Päris halb on kuulata kui saatejuht ei suuda vestelda või arutleda, vaid võdisedes püüab oma peale suruda ja neurootiliselt jäärapäine olla.

     Liisa  14.07 kell 11:32
Hr. Riikoja, tuleb meelde NSVL aeg, kus kohtualune oli juba eos süüdi mõistetud. Kas me elame demokraatlikus Eestis, kus kehtib süütuse presumptsioon või ikka NSVLiidus?

Kas te tõesti tahate ikka veel tagasi NSVL aega ja ajakirjanikuna on raske demokraatia alustõdesid omaks võtta?

     Ants  10.06 kell 10:19
Kustutame kommentaarid ära ja tunneme ennast kohe paremini jee. Ega see muuda seda, et olete kaks jobu.

kohtud     Kriitik  09.06 kell 11:51
Lp hr Muuli, miks esitate selliseid lahmivaid ja ebaõigeid väiteid kohtute kohta, justkui I astme kohtutel pole mõtet ja kõik kaevatakse edasi? Ehk tasuks esmalt tutvuda statistikaga: http://www.kohus.ee/sites/www.kohus.ee/files/elfinder/dokumendid/2016.a_menetlusstatistika_koond_0.pdf Siit selgub, et nt kriminaalmenetluses ei kaevatud edasi sugugiu mitte enamikku lahenditest.

Muuli partei pr.     ka  09.06 kell 11:24
Kui IRL tahab jääda ellu ..pole vaja mitte ainult nägusid valitsuses vahetada või REF ja KE vigu välja tuua ja taunida igasugust korruptsooni (jah seda ka ..aga)
Tähtis ja tähtsam on säilitada oma nägu..selgroog kindel poliitiline joon,pidada lubadust ja mitte pendeldada koalitsoonidesse kus pole võimalik oma joont pidada..
Lisaks :Sester oli see mees kes võttis eelmisest riigikogust 100% lahkumise kompens. (nn.kaotades Viktoorijale 1-he häälega) sest teadis et saab valitsusse ministriks..st.pärast lahkumise hüvitise saamist läks järgmisel päeval ministrina tööle...(kõik oli jokk ja nii teha võib/võis ..aga.... see näitab kui palju siis on IRL-is aatelisust)
Aga veel IRL pr.Täna koalitsoonis KE ..(kus Toom,Loone,Ivanova "kolm õde" laamendavad)SDE...(sotsialism nii riigis kui südames)no pole Endise Isamma poliitika küll aga sobib Respublikale e.peamine on olla võimul(isegi halbu otsuseid tehes)

Pakun et IRL peab jääma parlamendist välja 4a. selleks ,et kõik kes pole südamega poliitikud saaksid lasta jalga ..kes EU-sse kes mujale...
Samas oli Ref-i vaja suunata opositsiooni,sest ka nemad olid valitsedas paiste läinud,kahjuks pole neid erakondi rohkem kui 6 kes täna valitsust moodustaksid ..aga mina loodan, et järgmine tsükkel on rohelistel ka mõni koht saadaval


Ettevõtjad, my ass! :(     Kuulaja  04.06 kell 16:50
Armas Jumal, kaitse meid Tiiu-sarnaste "ettevõtjate" eest!!!
Tema vihkab venekeelseid ja tolereerib p-desid ja mudakoonusid! :(

Ainult valitud inimesed!     EESTI MEES.  02.06 kell 13:30
Mis puutub sisserändesse, siis mina lubaks siia ainult tublisid töökaid valgeid aaria rassi inimesi! Kõikidele teistele näitaks ust! Muide, ka praegused moslemid, kes siia on saabunud, tuleks oma asukohariiki tagasi kupatada! Muidusööjaid ja terroriste meile vaja ei ole! Elagu EKRE!!! Sügisel kõik valima!!!

majandus ja iive     andres  02.06 kell 11:43
- iibe parandamine sisserännanute arvelt ei kipu toimima sest kasvab teise rahvuse arv Eestis mitte eestlaste arvukus = EL'i kogemused tänaseks
- odava tööjõu sissetoomine Eestisse ei toimi sest siia tullakse raha saama üle 1300 eur kuus Eesti mõistes suurt summat, samas kaugriigist töötaja töötegemise kultuur ei sobi siinsele tööandjale.
- siia suures koguses toodavad ei soovigi siinset kultuuri/traditsioone endale omaks võtta, vaid siin enda oma levitada ja oma sisserännanutega sidet pigem pidada = EL aastatega kogemus tänaseks.
- mis saab siis kui robotid hakkavad kogu töö ära tegema ja meil on riigis nii eestlased ja sisse toodud istumas kodude - süüa tahavad kõik iga päev olenemata kas ühiskonnas robotid teevad kõik või mitte, seda rohkem on riigil suid toita siis.

     Golden Chain  02.06 kell 11:19
Majanduskasvu vaadata läbi ühe numbri on sama, mis öelda, et esimese klassi esimesed kolm kuud näitavad ära, et lapsest saab maailma parim või halvim jne inimene.

     Tiiu  02.06 kell 11:19
Muidugi on Maris Lauri ja EP lollikari ja räägivad rumalusi. Jutt nagu Kuuse Foorumi saated ja tema rahulolev nägu kui Laurit mõnitati. Nüüd on kaks majanduseksperti, kes räägivad. See ei loe, et Muuli jutt, et peab praegust kasvu hoogustama laenudega hoolimata sellest, et tööjõudu napib, tundub ettevõtjatele tobe.
Kui majandus on kasvuteel (paraku tänu naaberriikidele tarbimisele), siis ei pea teda turgutama vaid laskma tal areneda. Ettevõtjad ei leia paugupealt uut tööjõudu, et majandust tõsta. Olen ettevõtjana mitu masu üle elanud ja uueni ei taha enam jõuda, ei jaksa seda jama läbida. Ka buumi ei taha, sest uppusin tellimustesse ja keerasin oma tervise tuksi. Tehke ise ka midagi, elage midagi läbi ja siis rääkige.

Pagulane on lihtsalt inimene     valib kui on valida  26.05 kell 11:24
kus elu jätkata.
Tähtsaim on oma kogukond,hiljem siis linnaosa,edasi Geto

Kuuleme pidevalt uudiseid kui palju on lahkunud pagulasi Lätist Leedust...
Aga Eeestist...Kas on lahkujaid
Jah esialgu pooled..))
Eesti EU kvoodi järgi peaks kahe aasta jooksul elupaiga leidma 150 sõjapõgenikule. Nendest Eestisse on rändekava alusel jõudnud 142 pagulast Pagulastele mõeldud rahaliste toetuste hulgas kaasneb nn. pearaha 6000 kuni 10 000 eurot . Seda raha ei maksta pagulasele endale, vaid seda makstakse Eestile pagulase integreerimiseks kahe aasta vältel pärast ta elamisloa väljastamist kuni ajani, mil isik tööle läheb. Pagulasel on õigus saada toetusi samadel alustel Eestis alalise elanikuga:
• Riiklikku pensioni – (pärast viit aastat nn.rahvapension, ca 158,37 eurot kuus)
• Peretoetust – 1- 2. laps 45 eur, kolmandast alates 100 eurot kuus.
• Toimetulekutoetust, on ca.90 eurot kuus.
• Tervishoiuteenuseid ja muud abi
• Tööturutoetust (ca.124,25 eurot) ja -teenuseid e. töötukassa abi
• Kui pagulane täidab ravikindlustusseaduse kriteeriumid, siis ravikindlustuskaitset täies ulatuses kahe aasta jooksul. Juhul kui pagulane asub enne kahe aasta möödumist tööle, lõpeb ravikindlustuskaitse varem. Muudel juhtudel laieneb vältimatu abi.
• Kroonilise haiguse puhul ravimite eest täies ulatuses haigekassa toetust.

Tänase arvutuse kohaselt Eesti riigil kulub keskmiselt 1800 eurot ühe pagulase keeleõppele ja tõlketeenusele, lisaks 400 eurot kuus ühe pagulasleibkonnale rent,korter.
Pagulane elab majutuskeskuses ainult sel ajal, kui ta rahvusvahelist kaitset taotleb. Sel ajal pakutakse talle majutust, rahalist toetust toimetulekupiiri ulatuses (90 eurot), ta varustatakse esmavajalike riiete ja muu sellisega, talle võimaldatakse tervisekontroll ja juurdepääs arstiabile ning eesti keele õpe ja hädavajalik tõlketeenus.
Sotsiaalministeeriumil on leping mille alusel Hoolekandeteenuste AS -ile tasub ministeerium pagulastele üüritud korterite sisustamise eest kuni 1500 eurot( inimese kohta).
Sotsiaalministeerium lubab Hoolekandeteenustel üürida pagulastele kortereid, mis on omakorda üüritud Riigi Kinnisvara AS-ilt.Sellele lisanduvad üüri- ja kommunaalkulud, ettenägematud remondikulud ning üldkulud, mis on arvestuslikult 150 eurot kuus.
Seda kõike on tegelikult puudu ka paljudel eestis sündinud kodanikel,elanikel.
Samas:
Eestisse EU rändekava raames saabunud kvoodipagulaste peredest on ületanud väljaspool Eestit viibimise tähtaja e. Eestist läinud kaks peret, lisaks ei viibi Eestis veel 7 kvoodipagulaste peret (e. 35 inimest). Rahvusvahelise kaitse saajatel on õigus 180 päeva jooksul Euroopa Liidus reisida kuni 90 päeva.Aga täna võib juba väita et 9 peret on lahkunud..Fakt.
Teada on Rakverre elama paigutatud viieliikmeline Süüria perekond lahkus märtsis täiskoosseisus Saksamaale. Pere moodustasid kolm põlvkonda: mees ja naine koos lasteaiaealise lapsega ning mehe pensioniealised vanemad.Ametliku info järgi on teada et perekond läks Saksamaale sugulastele külla.
Lisaks ,Eestist on ametlikult lahkunud ka üks Iraagist pärit perekond, kes sõitis vabatahtlikult tagasi kodumaale.
Pagulastele makstud toetused (mida maksti samadel alustel mis ka Eesti alalisele elanikule)on isegi kõik kaotanud ja sõja eest põgenenud perele mõtetult väikesed... Seega on Eesti neile kas liiga vaene,ning toetused väikesed,või on meid lihtsalt ära kasutatud....


1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-76