Linnatund

Kommenteeri saadet Linnatund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

spaa-ujula     Marju  31.05 kell 11:30
Tore, et alla järve äärde,aga kuidas lahendate õpilaste ujumistunnid? Kas panete bussid liikvele: koolimaja spaa?

Taastame liikluspolitsei!     valdek  10.05 kell 11:53
Politsei esindaja kommentaar, kus rattur sõitis autole vöötrajal otsa, on äärmiselt kahetsusväärne, kuna ei lähtunud liiklusseadusest. Ja kuna autojuht täielikult jälgis seadust, siis politsei kohus on rõhutada, et jalgratturitel pole ülekäiguradadel mingit eesõigust, mille vast ka noor rattur eksis. Eksis tänu valedele eeskujudele ja ka politseile, kes peab selgitama olukorda vastavalt seadusele, mis ei anna jalgratturile eesõigust ülekäigurajal!

miilits raadioeetris tootmas laipu      Aju Kaja   10.05 kell 11:49
Sm.miilits Hanno Hiibus peaks jõudma nüüd ruttu vangi sest selline ajudeta miilits, kes õhutab inimesi raadios õnnetustele ning jällegi miilitsale kohaselt keeldub poliitagitatsiooni korras liikluseeskirjade jõustamisest ning loodab, et kodus toimub põhjalik instruktaash ei tohiks PPA vargast juhiga sarnaselt mitte iial politseis töötada. Ebakompetentsus ja harimatus on nii kõrvulukustav, et seltsimehe tegevus on ühiskonnale ja liiklejatele üheselt ainult eluohtlik nagu enamasti mentide tegevus seda Eestis alati on. Kuidas on võimalik sellist jama suust välja ajada olemata võimeline isegi keskooli füüsikat ära õppima mendile omaselt. Kuidas saavad ainult sellised ajuvaba ühiskonnale ohtlikud elemendid politseisse tööle? Miks ei tööta PPAs ühtegi ajusid omavat inimest, kes ka seaduseid tunneks ja oleks neid nõus jõustama kõige pikema sirge lõpus vaid kiirusemõõtmise asemel.

parkimismaja     Mare Piirsalu  10.05 kell 9:55
Küsimus Urmas Klaasile: kas parkimismaja kavandamine Tartu vanalinna muinsuskaitsealale endise Kivisilla Apteegi taha Turu tänava äärde on mõistlik arvestades , et sealne parkimisplats asub vallikraavi peal? Kellele seda parkimismaja üldse vaja on?

Olmejäätmed     Oviar  23.11 kell 11:48
Saadan teile infoks Tallinna Jäätmekeskuse arve:Periood: 01.10.2017 - 31.10.2017
Teenuse nimetus Ühik Kogus Ühiku hind Hind k/m-ta Maksumus ilma k/m-ta
Roo tn 17
segaolmejäätmete äravedu mahuti 240 l
(Segaolmejäätmed) tk 4 2,15 € 8,60 € 8,60 € Kokku: 8,60 €
Netomaksumus kokku (summa KM-ta): 8,60 €
Käibemaks: 20% 1,72 €
Arve kokku (summa KM-ga): 10,32 €
Kokku tasuda: 10,32 €
Oleme jäätmeveoga väga rahul ei ole mingeid probleeme ja viimane arve alusel maksab iga elanik kuus 74 senti! Kas kuskilt odavamalt saab?

parasiitmiilitsa seikluse päriselus      Aitab   26.10 kell 11:23
Munpoli valeparkimise eest rahvimine käib nii nagu Alevi tänaval see käib kuhu on väljakutseid tehtud ridamisi sest kahe linna poole vahelisel pea ainsal üli kitsal ühendusteel kus on kogu aeg meeletu ummik tänu Tondi tänava geniaalselt liiklusekorraldusele kus võeti ära jällegi üks rida, on hakanud mingid nahaalid keset siis seda ainsat paremapöörde rida parkima.

Mis teeb aga 8kl haridusega munpol. Ta tuleb kohale teeb trahvi kõigile autodele, mis on pargitud kõnniteele mis on laiem, kui autotee ning kus nad tõest kedagi ei sega ja kus kõnnib päevas 10 inimest. Ja see auto, mis seisab keset teed, see jääb kenasti sinna ootama, et keegi sinna tagant sisse lajataks. Et sellisel tasemel ja võimekusel see parasiitorgan meie seljas sõidabki päevast päeva üha kallimate autode ja suuremate kuludega suutmata sarnaselt politseile mitte midagi lahendada meiele vaid üha suuremaid probleeme ja kulusid kaela tuues.

paskarhitektist velodebiil märatseb      STOP   12.10 kell 11:58
Kui sellisel tasemel järgmine Eesti "arhitekt" välja on ilmunud nagu see järgmine EKA kommunist oma jalgratastega kellel lihtsalt puudub haridust ja oskused tuleks saade ära lõpetada sest sellised inimesed viivad riigist ajud, kapitali ja majanduse sest just tänu sellistele täiesti harimatutele ja kultuuriliselt vigastele inimestele on Eestis ja Tallinnas elu oma igavestes 90nendates halvenenud. See velodebiilide hullus peab lõppema !!!
Kui arhitektuuri terrorist hakkab sadamas tekitama veel hullemat olukorda, kus Eestis on kõik transpordisõlmed transpordile tõkestatud riigis kus on 8kuud talv ning täielikult puudub ühistransporti mida ka mitte kunagi ei tule kuna selles riigis ei ole mitte ühtegi linaplaneerimise ja liikluseplaneerimise haridusega inimest. Siis ongi kilekotimeestel ja arhitektuuri sharlatanidel lõputu pidu kus tallinnast on saanud EU üks koledam ja rumalam linn mille kasutamine on tänaseks kujunenud täiesti võimatuks mis läbi ka elamine Eestis. STOP!!!! Kõik need eilsed hariduseta marxistid tuleb kuskil nüüd pidama saada, kesklinn ja vanalinn on saadud terves ulatsus inimestest tühjaks ja pankroti kus ei toimu mitte midagi. Kas tõesti jätkame nii ettevõtjate raha eesti EU kõrgemate maksude olukorras täiesti elukõlmbmatu elukeskonnaga kus mitte midagi teha ei ole ja komunistidest Kopli hipsterid märatsevad vaid kelles kõike seda teevad aga ainult võõra raha eest olukorras, kus nende panus ühiskonda on vaid parasiteerimine ning raha tuleb terroriseeritavate taskust ja seinaseest. Sm.Järg peaks nüüd ruttu tootvale tööle paigutatama!

     Pealtnägija  07.09 kell 11:26
Kas linnaosa vanema Kaljulaidi tööülesannete hulka
kuulub venekeelsete naispensionäride ekskursioonide juhtimine Linnahallis töö ajal?

     muide  07.09 kell 11:21
Põhja-Tallinnas on ÜKS koht, kuhu see süstlavahetus sobib ja kus ümbruskonnas on ka klientuuri avalikult liikumas. Selleks on politseimaja, mille Sõle tänava poolses osas on omapärane hoonesopp, kuhu saaks kas väikese juurdeehituse või soojaku(d) panna, seal on aiaga piiratud murulapp ees, kuhu saaks teha ka eraldi sissekäigu ja sellega ei oleks häiritud ei elumajad ega lasteasutused, haigla ei ole kah kaugel. Miskipärast aga seda isegi valikute hulgas ei olnud! Narkarid ise politseid ei karda.

     Mis?  24.08 kell 11:40
Meedias teatas mupo pressiesindaja et eakad ei pea valideerima, kõik jääb nagu on. Mis jutt see nüüd on? Kooskõlastamatus.

     Liisa  10.08 kell 11:22
Raivo Aeg vist ei saa aru, mis on demokraatlikud valimised, kui ta räägib keskerakonna ainuvõimu lõpetamisest Tallinnas. Tallinna volikogu on demokraatlikult valitud KOV (või on Aeg teisel arvamusel?) ja pole Aeg-i teha, kas see võim saab otsa või mitte.

     Arvaja  20.07 kell 11:42
Merivälja, Viimsi, Mähe ja Pirita inimesed on need, kes istuvad reaalselt ummikutes, mujal elavad kodanikud ei peaks meie eest asju ajama, meie arvamus on kindel ....jah tee ehitusele.
Meie saame oma ninna suurte rekkade diislivingu, mitte mujalt asja tsurkivad tegelased. Soovitan jälgida ka uute autode igaastast lisandumist, teepinnad ei saa samaks jääda.Miks mingi grupike arvab, et nemad omavad õigust linna arengut peatada?
Kui seda teed ei tule, kes hakkab arendama seda räämas maaala?
See jääbki selliseks,kas see on jutupaunikute eesmärk?

     ....  13.07 kell 11:18
pakun ühe teema, mida meedia võiks oluliselt rohkem kajastada (eriti venekeelsena!). Tallinnas käib mitmetes kohtades pidev haljasalade-parkide ümberkaevamine - enamasti eesti keelele mittereageerivad tüübid kaevavad usse. Koplis väikeses Süsta pargis ja ümbruskonnas näiteks tegutseb juba hea mitu aastat üks mees, varavalgest hilisõhtuni puhkepäevadeta, kuni maa nii kümnunud, et kaevata ei saa. Kraaviperved on sisse kaevatud ja vesi ei liigu, kaevatakse ka siledat maad, nii et tulemuseks on rüüstatud kartulipõldu meenutavad alad ja mülkad. Märkustest abi ei ole, mupost kah mitte - tagasi ilmutakse vaid loetud tunnid hiljem. Ju siis trahve ei tehta, kuigi selline tegevus on seadustega keelatud. Ilmselt ei maksta ka makse teenistuselt, kuuldavasti on kauplustes umbes kümnekonna ussi hind umbes 2 eurot.

Põltsamaa inimesed korraldavad elu      Horror Kuusekamaa   25.05 kell 11:24
Ja kuidas nende EU kõrgemate parkimisetasude ja täiesti olematu ühistranspordiga need inimesed peaks sinna initühja vanalinna gethosse, kus lasnamäe ja kopli venelased ainult märatsevad peaksid inimesed saama ?

lutsukala     nõmme  13.04 kell 12:15
Ulla oleks võinud Sarapuu asemel lutsukala saatesse kutsuda.
Meie Nõmmel olime ragn-sellsiga rahul ja hinnavahe on mõni sent ainult. Mees valetab räigelt ja meie seda keski enam ei vali.
Peaminister ja majandusminister astugu ka kohe tagasi. Saamatus ruulib ja Ratas on vait. Nüüd näevad kõik kui saamatud nad ise on.
Teisi olid kõvad kritiseerima aga ise ilma Edgarita on nad suur mull ja null. Tuleb välja, et Savisaar hoidis neid ohjes. Vasikad said põllule lahti ja jama majas terves riigis. Saamatud seal keskis kõik.

     keskiprügi  13.04 kell 11:25
Kui see Sarapuu tõesti täna ilmub, siis ennustan ette, et Ulla temast midagi välja ei pigista, mees on otsast otsani täis libekeelset demagoogiat. Ja sellist imalat naeratust mõnda aega nautinud prantslased kadusid ju ära öeldes, et sellise aferistiga nemad koos ei tööta. Ja ütlesid ilmselt veel krõbedamalt.

     Raadiokuulaja  30.03 kell 11:48
Mõned müüjad keelduvad joodikuid teenindamast. Mina olen ise kõrval seisnud, kui müüja keeldus lakku täis mehele alkoholi müümast. Tüüp läks väga agressiivseks ja peaaegu oleks isegi minul temaga kähmluseks läinud, sest ta takistas kaupluse ainukese kassa tööd. Kahjuks puudus kaupluses turvamees ja tublisti üle keskea kassaproua ei suutnud joodikut mõistlikkusele veenda. Kui lubasin politsei kutsuda ja valisin numbri, alles siis virutas oma joomakraami põrandale ning jooksis kauplusest välja.

Kuidas saab kuulata Tartu Linnatundi     kuulaja  30.03 kell 11:10
Kuidas saab kuulata Tartu linnatundi?