Kommenteeri saadet Mehed ei nuta!

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Elulooraamat     Margus  30.05 kell 22:12
Elulooraamat "Peep Pahvi lihtne maailm". Selliste pärlite pärast ongi tegemist Eesti parima raadiosaatega. Jõudu Teile!

Korbist     Arno  30.05 kell 11:21
Kõik saavad ju aru, miks venelased ei armasta NATO-t. Sest siis ei ole Eestit nii lihtne okupeerida. Kas Eestile truudust vandunud minister peab seda kõva häälega välja ütlema.

spordiuudised     peeter  29.05 kell 11:26
Tere Mehed, kes ei nuta! Täna ( 29,05,17)hommikul Kuku raadio 7,30 uudistesaate spordi osas info: Jäähoki MM-il Soome kaotas üllatuslikult Prantsusmaale 1:5 ja muud huvitavat infot A ja B alagrupi hetkeseisu kohta. Kas mõnel 3 nädalat vanal vaharullil jäi vana helijälg kustutamata ja sattus kogemata helimasinasse? Muidugi on tore hokikuudiseid kuulata ka tagantjärgi. Hokisõber Peeter Sakust.

     Kalev  23.05 kell 20:44
Nõustun täielikult eelpool kirjutanud
"kailiga". Kuku saatejuhtide, aga sageli ka saatekülaliste keelekasutus on muutunud kohati erakordselt halvaks. Ei osata lauset moodustada, ei korralikult käänata-pöörata.
Aga konkreetse saate puhul tekkis täna huvitav küsimus. Justkui spordisaade, aga mingi õllehindade arutelu käib üsna tihti...Ja saate nimi ei vasta muidugi tõele.

Jooksmisest     Piret  09.05 kell 20:19
Olen Keenias käinud. Nii kaugele kui silm ulatus igal pool jooksvad inimesed, lapsed , naised jne. Jooksmine on seal maal tavaline kulgemise viis ja ainuke võimalus liikuda punktist a pt-i B. Jooks on neile loomulik nagu meile kõndimine.

     Jaanus  09.05 kell 11:15
LeBron James on ka 32 ja iga mänguga kirjutab ajalugu :-)

Minu nimi ei ole -E- robot     dr.Ehkin (c)  02.05 kell 14:32
Mehed ei nuta - Vanad torisejad ajavad ikka oma vana - jura..

Jabur teemavalik     Alar  28.03 kell 12:06
Milleks jahutaks pool saadet mingist muda korv -ja jalgpallist ja täiesti tähelepanuta on teemad, kus eestlased ka reaalset midagi maailma tipus teevad? Arusaamatu. Anett Kontaveit tegi väga tubli tulemuse ühel suurimal turniiril peale Slämme, Julia Beljajeva poodium MK etapil samuti supertulemus. Mõlemast ei räägitud poolt sõnagi. Et nagu mida???

Lp. Pahv     martin  27.03 kell 15:43
Olen kuulnud Teie suhtumist Kelly Sildaru ja ta isa tegemistesse.
Siiralt heatahtlikult, kuid otskoheselt kirjutan oma mõtte.
Kui Pahv mõtleks sama produktiivselt kui Kelly isa, oleksid Teie treenitud kossupoisid praegu meiemaa meistrid, loomulikult täiskasvanute seas.
Kui Teie siis suudaksite oma mõtte vormistada treeningmetoodikaks ja rakendaks praktikas oleksid Teie kossupoisid maailma parimad.
Ma muidugi vabandan Kelly isa ees, sest alad pole võrreldavad. Kelly, Ta isa-ema ja ka väikevend suudavad kõik korvi mängida,nüüd ja kohe, aga arvan, et Teie lugupeetud Pahv, ega Teie kossupoisid ja nende vanemad vist Kelly spordiala teha ei suudaks, nüüd ja kohe.
Arvan, et Eesti sport vajaks hädasti Kelly isa sarnaseid treenereid ja poliitikuid, nagu õhku, et mitte langeda sinna kus meie suustajad ja poliitika praegu on.
Lugupidamisega martin

     Mikk  14.03 kell 20:44
Jaan ei tahtnud olla Vene-Jaan, paraku venekeelsete roppuste kasutamine näitab, et vanaema õpetused ei kandnud vilja. Head emakeelepäeva!

kottis,lohvakad     hargivahed,kaovad  14.03 kell 11:45
Ka see sport muutub saavutusspordiks ja riietus muutub koos moega,täna on trend püksid rebadel,
Kelly on nii kõva tüdruk ,et kui temale disainitaks uus stiil, oleks kohe ka trendid muudetud,
jõudu disaineritele..aerodünaamikat on vaja parendada..

topeltsaltot ning haaret suusaninast     esimene naine, kes 1440 ära maandus  14.03 kell 11:36
no OK topelt salto OK ..keele päev
"Rästik"
Ei midagi erilist ega ületamatut, lihtsalt üks Kelly sooritatud trikk. iga üks)))võib minna.. hakkab nõlva kohal, nelja-viie meetri kõrgusel maapinnast, saltosid tegema.))

Tema treenerist isa Tõnis on öelnud, et eelkõige on see raske vaimselt.Vigastuse oht on 50%/50
Kui kindel ei ole oled kaks aastat arengus tagasi...

VÄGA KURB!     kaili  14.03 kell 11:20
Kulla KUKU - raadiojaam mõtlevale inimesele!!!!!! Täna, emakeele päeval on kurb kuulate sellist lauseehitust ja ilusa emakeele sõnakäsitlust teie raadiost. Kas see saade on mõeldud mittemõtlevale ja harimatule kuulajale. Ma ei nimeta nime, aga läbi nina kõnelevale tegelasele oleks küll vaja õppida meie ilusa keele kasutust jne. VÕTKE OMETI MIDAGI ETTE SELLE SAATEGA - see ei kaunista KUKUT. Vahetage mõni tegelane sealt välja ja ehk saab saade kuulatavam!?Ootan teiepoolset lahendust.

     Ants  11.03 kell 9:29
Peebul õige jutt ja kui videot vaadata siis alustas reporter enda tutvustamist siis kui Reps oli veel seljaga tema poole niiet Tarmo tõmba nahk tagasi peale ja ära räuska.

Kas teie      ei tea  07.03 kell 12:00
kui teaksin teed tippu...
Mina tean kes teab...
Kiudmaa,Alaveer,Välbe, Koidu ja Mets

jah aga vähemalt on      tulevikku siiski  07.03 kell 11:53
MM Lahti meeste 50 km vabatehnikasõidu stardis 69 mehest 51. koha sai Andreas Veerpalu, kaotust võitjale 9.34,4.Kokku 69 startinud mehest lõpetas distantsi 62. Aivar Rehemaa jõudis finišisse 49. kohal, kaotades võitjale 8.47,5 Eesti suusatamine on üheaegselt nii tõusmas kui ka languses. MMi 30 km vabatehnika Tatjana Mannima 43. Koht.. Suusatamise MMil Lahtis oli naiste sprindi kvalifikatsioonis Otepää Gümnaasiumi abiturient Pulles ajaga 3.28,54.Falla sõitis välja aja 3.03,14 Kokku startis 107 naist,eestlannad pälvisid 57. ja 60. Koha( hetkel keskel...)
20 aastane Anette sai Otepää MK-etapi 10 km klassikasõidus 55. koha, kaotust Marit Björgenile 5.09,9


Kiitus     Lemps  07.03 kell 11:29
Toetan 100% Peep Pahvi hinnangut Eurolaulule-mehe jutt.

     Nõka-nõka  07.03 kell 11:25
Ah-hah-haa, Peep kaitseb pedede revolutsiooni. Päev tehtud!

Sildarude pere on     lihtsalt fenomen  14.02 kell 11:23
Radu pole...kas soovitate ehitada mägesid ?