Digitund

Kommenteeri saadet Digitund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

TV kanalid     Lemmetu  22.10 kell 11:54
Miks ei pakutakse eesti kliendile tervet hunnikut venekanaleid?
Miks ei võiks olla selline pakett, et ainult eesti kanalid ja lisaks dok, seep, uudiste, saksa, itaalia jne. euroopa kanalid. Aga venekanalid võtta paketist välja.

Kaua võib seda telefoni jauramist?      Call Screen   15.10 kell 11:26
Kaua nendest mõtetutest telefonidest võib jaurata. Äkki käsitleks mõnda sisulist teemat või see on tsensuuri vabariigis keelatud jälle kõik, mis ei ole 1%'le raha tasku lükkamine kapitaliekspordi ja harimatuse pimedas pommiaugus?

     Tiiu  01.10 kell 11:29
Minu tutvusringkonnas on 9 inimest 10-st, kellel puuduvad muusika salvestused üldse. Kasutan mälupulkasid, nutitelefoni, arvuteid jne, aga muusikat ei tarbi sealt. KUKU muusika korral on tahtmine 80% raadio kinni keerata. Miks peaks need inimesed ometi maksma millegi eest, mis neid ei huvita. Kes fännavad eesti muusikat, ilmselt teismelised. Kui superstaar meil on Uudo Sepp, siis kes ometi on need, kes tahavad sellist muusikat osta?

     Martin  17.09 kell 11:29
Tahaks teada, kui palju on neid i..oote, kes alluvad massipsühhoosile ja ostavad iga poole aasta tagant uue nutitelefoni. NAERUVÄÄRNE! Telefon on kiireks kontakteerumiseks, see pole mänguasi - sestap on tõusev trend, et inimesed loobuvad üldse nutitelefonidest ja muretsevad endile jälle NUPUtelefonid. Veel paar aastat ja Appple´i tonn+ telefone ei osta enam mitte keegi.

Start down     Karla  27.08 kell 21:40
Mõnus oli kohe kuulata kuidas tänases digitunnis nagu muuseas organiseeritud meditsiinil seesamune puhtaks lakuti. Vot seda mul just kuulata vaja oligi, ei poisid, aitab, jutlustage iseendale, pakaa.

Nupp liikus kolm sentimeetrit!     Karla  13.08 kell 23:53
Tahaks vahel midagi uuemast arvutitehnikast kuulata, aga jutt käib meediast ja eetikast ja sellest, kes on õige või kes on vale... Töötab nagu kerge meelsuskontroll ja läheb saate temaatikast mööda.

Faktiviga     Kristjan  13.08 kell 11:59
Väitsite tänases saates, et Facebook kui eraettevõte võib otsustada, kellele teenust pakkuda. Näiteks võiks, teoreetiliselt, keelduda mustanahaliste teenindamist.
Ega ikka ei või küll - USA-st on olemas kohtupretsendendid, kus eraettevõtet on sunnitud teenust osutama, kuna keeldumise põhjus oli diskrimineeriv. Vist midagi sellist, et pagaritöökoda keeldus homoteemalist torti tegama.

Pole sobivat tahvelarvutit     Iko  16.07 kell 19:09
Te ütlesite , et Android tahvelarvutid on viletsad ja ei sobi tööl kasutamiseks, siis vaadake seda mudelit , see on üsna kiire ja sellel toimib kõik väga hästi, pole küll sõrmejälje lugejat, kuid hind on soodne ja toimib palju paremini, kui paljud kallimad mudelid , akupeab tugeval kasutamisel kaua vastu: ZenPad 10 (Z500KL) : https://www.asus.com/Tablets/ASUS-ZenPad-3S-10-Z500KL/


Fänboyd ja Kopli helbekesed      Kuku Õud   09.07 kell 11:42
Juhuuuu kõikideasjadespetsialistid räägivad jällegi sõidukitest millest mitte midagi neo-marxistidest eitmehed ei tea ega saa teadma. Elagu arrogantne pime harimatus, Eesti kaubamärk nr. 1 riigivarastamise kõrval. Miks selline klounide paraad eetrisse pääseb sm.peatoimetaja? Miks sm.peatoimetaja oma täielikult ja regulaarselt puuduva kompetentsi juures ei lähetu tootvale tööle, kui tegelikult ei saa ikkagi üheselt hakkama ju? Mis teil viga on Eestis, et kõik ainult halvasti läheb? See pole ajakirjandus!

äpp Hope     Toomas  18.06 kell 11:43
Väitsite 18 juuni saates, et uuel taksoäpil Hope ei ole ühtegi eelist teiste takso tellimise äppide ee. Tegelikult ikka on küll 1 eelis - nimelt ette tellimist (garanteeritud) ei paku praegu tegutsevatest mitte ükski.

google helistab vanematele     madis  14.05 kell 11:29
juba paroodiana olemas:
https://laughingsquid.com/google-duplex-a-i-assistant-parody/

Surnult sündinud     süütegeel  30.04 kell 11:57
Süüte geel on onud tootevalikus kaubamärgi all POLAR soome tootja
Aspo Gruppi tütarettevõte Aspokem Eesti AS tootena (Täna äri ettevõtte nimi TELKO ESTONIA OÜ)bioetanoolist valmistatud toode ei haisenud ja süütas grilli ima probleemita.
Paraku 5 aastat prooviti toode ei "lendand"
Rahvas ei võtnud omaks.Täna seda toodet enam ei ole valikus.
Samal ajal oli toode SÜÜTEVEDELIK "POLAR Grill" puhastatud petrooleum 1L nõus hind ca 2,10 Eur ja seda toodet soovitakse ka täna edasi.
etanoolist(piiritusest) süüte vedelikku on tootnud paljud ,aga nendesse toodetesse hakkas sisse pugema metanool.Hinna surve saada toodet alla 3.-Euro sundis tootjais lisama lõpuks metanooli sellisel hulgal et tootele ilmus märgistus "mürgine" Sama juhtub varem või hiljem ka selle uue katsetuse all oleva nn.bioetanoolist süütegeeliga.


     Heldur  09.04 kell 11:10
Tere!

ERRi hommiku Terevisioonis lubati surmkindlalt, et üle 200EUR küsida ei tohi viimase miili veo eest. Tõenäoliselt saab see 200 olema fix summa nii 100m kui 1km eest...

lohutus     norman  28.03 kell 0:41
Teil on, nagu tavaks, hästi vahva saade.
Henrikule kaastunne Mac´i ja el.hambaharja probleemides..
Soovitan päris tõsiselt (!) osta Soocas X3 - saad superhea hambaharja, mis on pakitud nagu Apple toode ja pakub kasutuselamuse igal õhtul ja hommikul :-)
https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_640273.html

PS. tõeline leid kingitusideeks!


Waze     Ain  12.03 kell 11:18
Waze-is Eesti keel täitsa olemas

Apple Car     Juhan  12.03 kell 11:14
Kahjuks Apple Car ei näita Waze. Apple suletud poliitika ja soov oma õunaia kaarti promoda teeb selle rakenduse kahjuks mõttetuks Apple kasutajatele


Iphone SE 2     Risto Sidok  07.03 kell 10:12
Tere!

Oskate ehk kommenteerida, millal võiks välja tulla uus IPhone SE ning kui tõenäoline on, et see näeb välja nagu Iphone X (ehk nö end to end display).

Tänud!

NOKIA     scien  06.03 kell 9:45
Samsung siin Samsung seal …
misk ei räägi uutest selle aasta NOKIA androidi telefonidest mis imo palju tähtsamad kui mingi Samsung, kvaliteedi ja hinna suhe ülepea parem ja android one süsteemist võiksite ka rääkida. olgem ausad, nüüd on võimalik kolida androidi peale ilma, et sa iga uue versiooni jaoks uue telfu ostma peaksid.

30fps vs 60fps     scien  20.02 kell 16:37
Te räägite tihti HD-st ja 4K-st aga miks mitte 30fps vs 60fps, näiteks palju parem silmale oleks vaadata HD videot 60fps-is kui 4k 30fps-is.

Müra eetris     kalev  12.02 kell 11:42
Palun ärge rääkige stuudios kõik korraga!
Kuulake ise oma saade pärast üle - see on laat ja sealt ei saa infot kätte!
Leppige kokku enne saadet, et räägite ükshaaval!

1-20 | 21-40 | 41-47