Digitund

Kommenteeri saadet Digitund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Asus Zenbook Duo Pro     Britt  02.11 kell 15:45
Tere!

Kuulan teie saadet igal nädalal suure huviga ning nüüd pöördukski küsimusega teie poole!
Üle kuu aja juba olen püüdnud tellida endale Asus Zenbook Duo Pro arvutit Amazonist ning meelde tuleb vana hea nõuka aeg, kus raha oli, aga midagi osta ei olnud. Nüüd ka praegu: olen katsetanud kolme kaarti, vestelnud kolme kodupanga esindajaga ning nüüdseks juba kuue (!) Amazoni esindajaga aga tuleb välja et ainus mida ma ei saa on soovitud arvuti.
Milliseks hindab Digitund uut Asust? Ja millal võiks see jõuda Eestis müügile?
Vaegnägijana oleks meeletult abiks selline imeline riist oma töös ja jubedalt tahaks infot.
Päikest Kuku raadiosse ja Digitundi!

Maapoed 24/7     SULEV  21.10 kell 11:28
Maapoed 24/7
Tere
Miks ei ole arendatud pakiroboti laadset maapoodi kus sortiment oleks 100 , 150 või 200 põhitoodet ( analoogselt ratastel kauplusega ) kust võimalik 24/7 soetada piima, suhkrut, toduõli jne jne.
Klient läheb puudi valib displeilt tooted maksab ja robot väljastab kauba.
Samas võik olla ka nn pakiautomaat kuhu saab e-poest tellida. Kui riik toetaks regionaalarengu raames saaks poed asulatesse kus puudub käive, et hoida 3-4 müüjat palgal samas on pood 24/7 avatud.
Üks kuller suudab automatiseeritud maapoodi teenindada päeva 8h jooksul vähemlt 16-25 poodi.


     VonÜksküll  14.10 kell 11:19
Olen sunnitud kanalit vahetama. Teie hiinlaste-lembus ajab oksele. Palju teile makstakse Hiina sõjatööstuse toetamise eest?

Helitehnika ja kõlarid     Iko  08.10 kell 0:37
Kuna raadiost tuleb häid muusikasaateid ja internetist leiab võrdlemisi kvaliteetseid interneti raadioid, siis soovitan rohkem muusikat kuulata ja otsida internetist ! Minul on väga hea kuulmissagedus ja kui tahate väga häid kõlareid võrdlemisi soodsalt, siis proovige neid kuskil kuulata:
NS-F310 ja kallimaad NS-5000
Kuulan erinevat muusikat kõrge ja natuke madalama kvaliteediga ja samuti parema kvaliteediga interneti stream raadioid jne. . Mulle ei meeldi eriti eraldi seisvad bassi kõlarid... . Olen kuulanud võrdlemisi palju kõlareid ja muusikat läbi kvaliteetsete helisüsteemide ja praeguseks parimad kõlarid mis ma stereo süsteemis, põranda kõlaritena kuulasin on vanad Yamaha NS-225F ja neid ei toodeta enam ! Kõlarite puhul ei mängi alati rolli need tehnilised andmed vaid just see kuulamine ! Minu kuulmissagedus on 10Hz-21800Hz . Nii et üsna hea kuulmine .Neid interneti tutvustusi helitehnikast ei maksa väga uskuda, sest paljud on müügi eesmärgil ülesse pandud ja reaalselt me ei tea kui hea kuulmine nendel krjeldajatel on ! Alati peab ise kuulama konkreetset seadet, kõlarit kaupluses ja enda plaadi või andmekandjal muusikat proovima ! Palju on mõtetuid kirjeldusi ja kui reaalselt kuulad ise, siis selgub et kõlar on kohe väga hea või siis tavaline ja midegi erilist !

Nutitelefon     Iko  08.10 kell 0:27
Paljud räägivad, et mille jaoks see nii nutikas telefon ja mida sa sellega teed ja milleks see seade jne.! Nutitelefon on pigem nagu kompaktne arvuti, mida saad endaga igal pool kaasas kanda ja häda korral ka videoid vaadata ja ka muusikat vägagi kvaliteetselt, läbi koduvõimendi mängida kui telefonil on hea heli riistvara 24bit 192Khz jne. !Fotoaparaati pole tihti vaja enam kaasas kanda eraldi, sest nutitelefonidel on juba üsna head kaamerad tavafotodeks jne. ! Küll ei soovta aga pidevalt filme vaadata läbi nutitelefoni väikese ekraani ja pidevalt Facebookis, sest need on väga väikestesse mõõtudesse kokku surutud ülikõrge resulutsioon ja umbes 16000000 värvi ja LED tehnoloogia ja see kooslus lausa sööb silmanägemist... ! Pigem proovige kuvada filme ja mänge teleri ekraanile nutitelefonist ... ! Turvarakendused ja riskid on ikka nagu suurelgi arvutil, kuid nutitelefon iseenesest on väga vajalik seade praeguse tehnoloogja ajastu ühiskonnas ja see on paratamatus ja mida kvaliteetsem ja parem see seade on , seda parem ! Koolis tunni ajal peaks muidugi ära keelama nutitelefoni !

     Tiiu  30.09 kell 11:30
Miks küll nimetatakse kaamerat telefoniks? Kui me helistamise asemel kasutame telefone muuks, siis miks neil ei ole oma nime? Mida tehakse nende tuhandete piltidega, mis nende seadmetega klõpsutatakse?

Valguskaabel     Meelis  09.09 kell 11:45
Eesti riik ei paigalda kellegile metsatallu valgus kaablit, ainult sinna, kus on suured külad, kortermajatesse

Jututeemaks järgmises saates     Dan  13.08 kell 12:59
Tere! Võiks järgmises saates ka seda ohtu käsitleda! Pärineb Vice lehelt.
These Legit-Looking iPhone Lightning Cables Will Hijack Your Computer
It looks like an Apple lightning cable. It works like an Apple lightning cable. But it will give an attacker a way to remotely tap into your computer.

By Joseph Cox

     Takso kasutaja  30.07 kell 10:14
Ehk oleks aeg uuesti Taxofoni äppi vaadata, mitte meenutada kuidas see aastaid tagasi välja nägi :-)

     Tiiu uuesti  29.07 kell 11:35
Ka oma pangas ei kasuta ma ei smart id ega mobil id.

Huiarid     Andres  29.07 kell 11:28
A mulle helistas ingliskeelne noor mees ja kinnitas et otse Microsoftist ja ta peab mu arvutist kõik pahavara välja ajama...Kinnitasin ,et uurin asja ja sell helistas veel 3 korda tagasi ja viimane kõne lõppes ähvardusega ,et kohe võtavad pahategijad mu arvuti üle,kui ma teda oma arvutisse ei lase

     Tiiu  29.07 kell 11:15
Neid LHV teateid ei saanud ainult selle panga kliendid. Minule tuli telefoni teade, et makse on laekunud. Andsin pangale teada ja sain vastuse, et ei ole soovitav midagi avada, aga miks pank minuga edaspidi suhelda tahab, jäi mulle hämaraks.

Digitund 25.03     Arnis  28.03 kell 8:20
Eesti keel tekkis Googlesse selleparast et eesti keelt raakivad inimesed nagu mina treenisime masinat lugedes ettekirjutatud sõnu ette ja saates helisalvestuse googlele.

Ema Anna Kahurit     Qbit  18.03 kell 11:57
Tegrlikult on see ebakompetentsuse tase hirmutav nagu koik Eestis ainult rumalusel rajanev. Arge votke teemasid milleks kompetents puudub ja yle pea asjad kaivad. Ametnike ylim rumalus maailma suurimate kulude juures on ka nagu uusisvasttuse menetanud seda Kaja Kallase reaalsust pole nagu ka lives vaja toestada jallegi.

Tele2     Raul  18.02 kell 21:41
Tere

Tegelikult ei ole päris nii, et mobiilioperaatorid on lihtsalt "torud" ja teenus erineb ükteisest vaid hinna poolest.
Tele2 nt. ei võimaldan rääkimist ja interneti kasutamist samal.

parooli testimine     Risto  18.02 kell 11:52
Hea koht parooli testimiseks: https://howsecureismypassword.net/

Minu parooli lahtimuukimiseks kulub 558 quadrillion aastat.

     Tiiu  18.02 kell 11:40
Tele2 on aastakümneid teinud agressiivset poliitikat uute liitujate osas jättes tegelikult täielikult välja pikaajalised kliendid. Lahkusin peale 20 aastat sealt kui nad tõstsid tasu kahekordseks reklaamides samas soodustusi uutele liitujatele. Nüüd on asjad muutunud ilmselt. Ka siis, kui lahkusin, helistati mulle ja pakuti "moosisaia".

Samsung S10e     Rain  18.02 kell 11:21
Tuleb ka s10lite e. S10e, 5,8”, sellel ei ole sõrmejälg ekraanid, S10e on konkurent iPhone XSle.

     Kulp  11.02 kell 15:03
Kus on tänane saade?

Eestis kallim     Kui Soomes  11.02 kell 11:17
eesti ei ole odav: https://www.r-kioski.fi/tuotteet/prepaid-liittymat/telia/

31 päivän nettipaketti 19,90 € (rajaton data ilman käyttökattoa max. 100 Mbit/s 4G * )

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-75