Digitund

Kommenteeri saadet Digitund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

mis juhtus saatega?     Leo  26.03 kell 11:19
See Elisa memm on küll pisut tüütu, aga ilmselt teete talle seekord liiga. Arvan, et tegu oli mingi tehnilise erisusega, kus temale jõudis jutt kiiremini kohale kui teistale. Kas põhjus võis olla kaabliühendus versus wifi? Kuivõrd on tehnikasaade, mis ülistas just neid kaugtöölahendusi, siis Henrik võiks kommenteerida! Teine probleem oli, et kontaktivaba saate korral läks saatejuhtidel pisut lappama, külalised jäid heietama ning oma juttu imetlema ning muidu terava saate fookus läks laiali.

     Indrek  16.03 kell 19:56
Täpselt minu sõnad võtsid suust! Kohutavalt ebaviisakas neiu!!! Lausa tigedaks ajab...


Elisa ebaviisakus     Nördinud  16.03 kell 11:55
Kuulan hetkel (16.03.20 kell 11:40) Digitundi, mida Koroonaviiruse töttu tehakse kaugtöö korras, kus kõik 4 saate osalist ei ole ühes saates koos. Palun öelge keegi sellele Elisa tädile Marilin Ploompuule, et TA EI RÄÄGIKS KOGU AEG RÄMEDALT SAATEJUHTIDE JUTULE PEALE! Lihtsalt võimatu kuulata! Ülejäänud saateosalised saavad viisakalt suhelda, aga see Elisa tädi on lihtsalt ärritav! Palun ärge seda ebakompetentset inimest enam saatesse kutsuge!

     Mai  16.03 kell 11:53
Tere! Kuulan saadet ja olen hämmingus. Saatejuht vist ei halda saadet, sest nais-saatekülaline sõidab pidevalt juttu sisse ja ei suuda ära oodata oma järjekorda. Väga raske on jälgida.

     Eye  16.03 kell 11:51
Tere, olete lahedad oma uute lahendustega. Üks tähelepanek- katsuge jälgida, et te korraga ei räägi :)

Curve kaart     Indrek  10.03 kell 9:43
Tere!

Miks ma seda kasutama hakkasin on cäga lihtne põhjus!

Esiteks kasutan iphone telefoni
(Alates kõige esimesest mudelist alates)

Teiseks mul on swedbank

Kolmandaks oli soov kasutada firma kaarti telefonis.

Probleem oligo selles, et swedbank või siis apple ei lase apple pay’s kasutada firma kaarte. Ei lase lisada.
Ja otsustasin siis võtta ja proovida curve kaarti ja hoplaa asi töötab!

Võite seda vabalt mainida oma saates, et kel sama soov, siis siin on lahebdus curve näol!


Ps! Teie podcast saatepäis on lausa vastikult häirivalt liiga vali!

Viimases saates rääkisite ise ka just muusika kvaliteedist seoses vinüül vs cd/digi siis siin on ka kivi teie kapsaaeda. See saatepäis ja lõpp on ka teil rämedalt pressitud nii valjuks et igakord pean keerana häälenuppu, sest saate osa on kordades vaiksem! Tehke palun see juba korda!

     Jaak  20.01 kell 11:58
Kuulan digitundi ja tegin ruuter.ee ga testi telefoniga. Elisa võrgus Otepäält 12 km , sain all 13 ja üles 3. See on siin tegelikkus.

thankuuskemiliga vaielda     urmas  05.01 kell 10:49
palun helista mulle,sa tegid ajaloos ohe vea minanolen urmas ehasalu 56667062,see puudutab kuidas sa utlesid palestiinlaste kohta sellist rahvust ei ole olemas,need on araablased, seda ueldi mulle juudi sunagogist,palun helista mulle diskuteerime

SmartId     Mikk  02.01 kell 9:29
SmartID suruti inimestele peale pankade poolt kuna löpetati paroolikaartide kasutamine. Swedpanga kontoris nägin mitmeti kus vanamemmedel aidati allalaadida äpp SmartId jne. seega 450k kasutajat ei ole ime kui sul köik suurima panga kliendid sinna üle aetakse, see ei olnud loomulik kasv, pigem sund.

ansip     vatikann  20.12 kell 14:52
ansip vaatab taskusse ja märkab,et tal on kaasas nututelefon ja mõtleb, kust mõni nutitelefoni endale on hankind? Peaks vist Jõuluvanale kirja saatma ja endale ka sellise tellima.

Elisa valetab     nimi  11.12 kell 14:56
Elisa valetab nii et suu suitseb, valetavad ka tele2 ja telia. Nimelt oma multimiljonilisest kasumist ei ole nad nõus investeerima mite sentigi, ootavad, aga kuniks elektrilevi kõik ette taha teeb - moblavõrgud said omale tasuta - mis viga sealt 5g d ulmepapi eest müüa.

Kõrvaklapid      Erik  05.12 kell 19:10
Tere
Kuulsin teie saates et testisite kõrvaklappe. Ise 300-400 välja käia ei raatsiks.Kõrvaklapid KitSound Immerse, mürasummutavad müüa klickis 59 eurot ja tõesti hämmastavalt head. Võiks need ka pingeritta panna. Oleks väga põnev kuulda, mida asjatundlikud nendest arvavad.
Edu saate tegemisel!

iOS 13.2.3     Margus  21.11 kell 12:05
Paar saadet tagasi jäi kõrvu soovitus ut iOS'i (13) mitte peale lasta, kuna see oli alguses veel küllalt bugine. Ei päästnud seda ka senised uuendused. Aga 2 päeva tagasi tuli välja 13.2.3 - teate, see 13 on vist nyyd ikkagi valmis saanud: mu telefon (Xs) on ülikiire, kõik on ääretult ja meeldivalt sujuv. Väidetavalt sai telefoni mälukasutuse probleemid sellega lahenduse. Edasi: ma ei tea kas see on platseeboefekt või mitte, aga näotuvastus on ka kiirem kui kunagi varem. Hans äkki oskab ka kommeteerida seda. Ühesõnaga - seda 13 võiks nyyd täitsa julgelt soovitada :)

Asus Zenbook Duo Pro     Britt  02.11 kell 15:45
Tere!

Kuulan teie saadet igal nädalal suure huviga ning nüüd pöördukski küsimusega teie poole!
Üle kuu aja juba olen püüdnud tellida endale Asus Zenbook Duo Pro arvutit Amazonist ning meelde tuleb vana hea nõuka aeg, kus raha oli, aga midagi osta ei olnud. Nüüd ka praegu: olen katsetanud kolme kaarti, vestelnud kolme kodupanga esindajaga ning nüüdseks juba kuue (!) Amazoni esindajaga aga tuleb välja et ainus mida ma ei saa on soovitud arvuti.
Milliseks hindab Digitund uut Asust? Ja millal võiks see jõuda Eestis müügile?
Vaegnägijana oleks meeletult abiks selline imeline riist oma töös ja jubedalt tahaks infot.
Päikest Kuku raadiosse ja Digitundi!

Maapoed 24/7     SULEV  21.10 kell 11:28
Maapoed 24/7
Tere
Miks ei ole arendatud pakiroboti laadset maapoodi kus sortiment oleks 100 , 150 või 200 põhitoodet ( analoogselt ratastel kauplusega ) kust võimalik 24/7 soetada piima, suhkrut, toduõli jne jne.
Klient läheb puudi valib displeilt tooted maksab ja robot väljastab kauba.
Samas võik olla ka nn pakiautomaat kuhu saab e-poest tellida. Kui riik toetaks regionaalarengu raames saaks poed asulatesse kus puudub käive, et hoida 3-4 müüjat palgal samas on pood 24/7 avatud.
Üks kuller suudab automatiseeritud maapoodi teenindada päeva 8h jooksul vähemlt 16-25 poodi.


     VonÜksküll  14.10 kell 11:19
Olen sunnitud kanalit vahetama. Teie hiinlaste-lembus ajab oksele. Palju teile makstakse Hiina sõjatööstuse toetamise eest?

Helitehnika ja kõlarid     Iko  08.10 kell 0:37
Kuna raadiost tuleb häid muusikasaateid ja internetist leiab võrdlemisi kvaliteetseid interneti raadioid, siis soovitan rohkem muusikat kuulata ja otsida internetist ! Minul on väga hea kuulmissagedus ja kui tahate väga häid kõlareid võrdlemisi soodsalt, siis proovige neid kuskil kuulata:
NS-F310 ja kallimaad NS-5000
Kuulan erinevat muusikat kõrge ja natuke madalama kvaliteediga ja samuti parema kvaliteediga interneti stream raadioid jne. . Mulle ei meeldi eriti eraldi seisvad bassi kõlarid... . Olen kuulanud võrdlemisi palju kõlareid ja muusikat läbi kvaliteetsete helisüsteemide ja praeguseks parimad kõlarid mis ma stereo süsteemis, põranda kõlaritena kuulasin on vanad Yamaha NS-225F ja neid ei toodeta enam ! Kõlarite puhul ei mängi alati rolli need tehnilised andmed vaid just see kuulamine ! Minu kuulmissagedus on 10Hz-21800Hz . Nii et üsna hea kuulmine .Neid interneti tutvustusi helitehnikast ei maksa väga uskuda, sest paljud on müügi eesmärgil ülesse pandud ja reaalselt me ei tea kui hea kuulmine nendel krjeldajatel on ! Alati peab ise kuulama konkreetset seadet, kõlarit kaupluses ja enda plaadi või andmekandjal muusikat proovima ! Palju on mõtetuid kirjeldusi ja kui reaalselt kuulad ise, siis selgub et kõlar on kohe väga hea või siis tavaline ja midegi erilist !

Nutitelefon     Iko  08.10 kell 0:27
Paljud räägivad, et mille jaoks see nii nutikas telefon ja mida sa sellega teed ja milleks see seade jne.! Nutitelefon on pigem nagu kompaktne arvuti, mida saad endaga igal pool kaasas kanda ja häda korral ka videoid vaadata ja ka muusikat vägagi kvaliteetselt, läbi koduvõimendi mängida kui telefonil on hea heli riistvara 24bit 192Khz jne. !Fotoaparaati pole tihti vaja enam kaasas kanda eraldi, sest nutitelefonidel on juba üsna head kaamerad tavafotodeks jne. ! Küll ei soovta aga pidevalt filme vaadata läbi nutitelefoni väikese ekraani ja pidevalt Facebookis, sest need on väga väikestesse mõõtudesse kokku surutud ülikõrge resulutsioon ja umbes 16000000 värvi ja LED tehnoloogia ja see kooslus lausa sööb silmanägemist... ! Pigem proovige kuvada filme ja mänge teleri ekraanile nutitelefonist ... ! Turvarakendused ja riskid on ikka nagu suurelgi arvutil, kuid nutitelefon iseenesest on väga vajalik seade praeguse tehnoloogja ajastu ühiskonnas ja see on paratamatus ja mida kvaliteetsem ja parem see seade on , seda parem ! Koolis tunni ajal peaks muidugi ära keelama nutitelefoni !

     Tiiu  30.09 kell 11:30
Miks küll nimetatakse kaamerat telefoniks? Kui me helistamise asemel kasutame telefone muuks, siis miks neil ei ole oma nime? Mida tehakse nende tuhandete piltidega, mis nende seadmetega klõpsutatakse?

Valguskaabel     Meelis  09.09 kell 11:45
Eesti riik ei paigalda kellegile metsatallu valgus kaablit, ainult sinna, kus on suured külad, kortermajatesse

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-88