Digitund

Kommenteeri saadet Digitund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

MI BOX S     Aivar  05.10 kell 11:31
Mi BOX S on 4K, android koos Netflixi ja Chromecastiga, puldiga kõik juhitav, hea Jupiteri vaadata.
Go3 ja muud äpid.

MI on alati parim:)

     Meelis  07.09 kell 11:47
Kahjuks HOIA läheb peale ainult uuematele telefonidele. Näiteks iPhone 6 iOS 12,5 ei luba HOIA äppi installida

Huawei, Blaupunkt     Iko  22.06 kell 20:49
Ma olen üsna hea kuulmisega ja pean mainima, et Blaupunkt autokõlarid on võrdlemisi odavad aga kohati palju parema muusika, heli esitusega kui mitmed kallimad kõlari tootjad !
Uuemad Huawei telefonid on kõik üsna head ja Google ei toimi täielikult ainult kallimates mudelites ! Kõneheli kvaliteet on samuti ka odavamatel mudelitel väga hea ja samuti wifi jagamine ja näpujälje lugejad väga head koos näotuvasgusega! Kallitel mudelitel on kaamerad väga head ja näotuvastus koos näpujäljega ! Samsungitel on samuti kaamerad head aga nagu ikka , vajavad nutitelefonid tavaliselt mitmeid tarkvara uuendusi ja mitmeid tühjaks ja täislaadimisi ennem kui korralikult täiuslikult tööle hakkavad !

kõrvaklapid     Jaak Eensalu  11.06 kell 20:31
Oli juttu uutest Sony mürasummutavatest. Ma nii lisan, et ma töötan mürarikkas keskkonnas ja mul seal masinas tavaline autoraadio ja selle heli väljundist läheb juhe BD saatjasse. Läbi Sinihamba kuulen siis kõrvaklappides raadio heli. Kui mul on telefon enne kõrvaklappidega ühendatud bd-ga, siis töötavad mul mõlemad asjad korralikult. Raadio mängib aga kui tuleb sisse tulev kõne , siis jääb raadio kõrvaklappides vait ja kõrvaklappidesse tuleb telefoni helin. Sama ka siis, kui ise valin numbri ja helistan. Ja saan rahulikult rääkida. Mudel ei ole just kõige uuem, ehk aasta vana. Saab kahe seadmega hakkama küll.

     oioi  01.06 kell 11:20
Kuulge, pole mõtet üldse sõna "sõnavabadus" Eestis suhu võtta. Kirjutasin Delfisse kommentaari artiklile, kus pikk jutt Kuressaare Haigla ravijuht Laanest. Sisu oli väga viisakaltselline: artikkel kui Laane valimiseelse valimiskampaania alguse meisterklass. Ja võeti maha. Siis ilmus järgmine ja järgmine jne. artikkel Laanest.... Elagu sõnavabadus Eestis.

     Margus  25.05 kell 11:27
Olgem ausad, see fitbit pole ka mingi eriline treeningkell vaid aktiivsusmonitor😂

chromecast     mel  05.05 kell 22:46
Chromecast maksab 40-76 eur, mitte paarkümmend eurot?

Chromecast - LAN     jaan  04.05 kell 11:44
Chromecast Ultra 4K omab LAN pesa (juhtmega võrk) ja töötab jupiteriga hästi

appletv ja chromecast     jaan  04.05 kell 11:32
kas apple-tv töötab edasi kui naine hotspotiga sauna läheb ? see pole chromecasti puudus

Podcastide tehniline kvaliteet     Toomas  01.05 kell 15:31
Tere! Palun tutvustage Henriku ja Hansu poolt saadete tegemisel kasutavat tehnikat - digitunni kvaliteet on oluliselt parem teistest podcastidest - mina kuulates ei saa aru, et te seda saadet nö. päris stuudios ei tee. Arvestades praegu paljusid vältimatuid veebikoosolekuid võiks see teema (heli ja ka pildi kvaliteet) pakkuda paljudele huvi.

Õun_SE ekraan     Kalev  20.04 kell 11:19
Kas Õun_SE telefoni HD-ekraan on aastal 2020 hea ekraan? Väga hea ekraan? Köh-köhh. On see tasutud kallutatud reklaam või kuidas seda nimetada?

kaugtöö ja mikker ja tuul ja pilditeravu     Niimeta  13.04 kell 11:48
Kuidas uuel ajal on seis kaugtöö kasutajatel mikrofonide kasutamisega ja filmimise-fokusseerimise oskustega?

mis juhtus saatega?     Leo  26.03 kell 11:19
See Elisa memm on küll pisut tüütu, aga ilmselt teete talle seekord liiga. Arvan, et tegu oli mingi tehnilise erisusega, kus temale jõudis jutt kiiremini kohale kui teistale. Kas põhjus võis olla kaabliühendus versus wifi? Kuivõrd on tehnikasaade, mis ülistas just neid kaugtöölahendusi, siis Henrik võiks kommenteerida! Teine probleem oli, et kontaktivaba saate korral läks saatejuhtidel pisut lappama, külalised jäid heietama ning oma juttu imetlema ning muidu terava saate fookus läks laiali.

     Indrek  16.03 kell 19:56
Täpselt minu sõnad võtsid suust! Kohutavalt ebaviisakas neiu!!! Lausa tigedaks ajab...


Elisa ebaviisakus     Nördinud  16.03 kell 11:55
Kuulan hetkel (16.03.20 kell 11:40) Digitundi, mida Koroonaviiruse töttu tehakse kaugtöö korras, kus kõik 4 saate osalist ei ole ühes saates koos. Palun öelge keegi sellele Elisa tädile Marilin Ploompuule, et TA EI RÄÄGIKS KOGU AEG RÄMEDALT SAATEJUHTIDE JUTULE PEALE! Lihtsalt võimatu kuulata! Ülejäänud saateosalised saavad viisakalt suhelda, aga see Elisa tädi on lihtsalt ärritav! Palun ärge seda ebakompetentset inimest enam saatesse kutsuge!

     Mai  16.03 kell 11:53
Tere! Kuulan saadet ja olen hämmingus. Saatejuht vist ei halda saadet, sest nais-saatekülaline sõidab pidevalt juttu sisse ja ei suuda ära oodata oma järjekorda. Väga raske on jälgida.

     Eye  16.03 kell 11:51
Tere, olete lahedad oma uute lahendustega. Üks tähelepanek- katsuge jälgida, et te korraga ei räägi :)

Curve kaart     Indrek  10.03 kell 9:43
Tere!

Miks ma seda kasutama hakkasin on cäga lihtne põhjus!

Esiteks kasutan iphone telefoni
(Alates kõige esimesest mudelist alates)

Teiseks mul on swedbank

Kolmandaks oli soov kasutada firma kaarti telefonis.

Probleem oligo selles, et swedbank või siis apple ei lase apple pay’s kasutada firma kaarte. Ei lase lisada.
Ja otsustasin siis võtta ja proovida curve kaarti ja hoplaa asi töötab!

Võite seda vabalt mainida oma saates, et kel sama soov, siis siin on lahebdus curve näol!


Ps! Teie podcast saatepäis on lausa vastikult häirivalt liiga vali!

Viimases saates rääkisite ise ka just muusika kvaliteedist seoses vinüül vs cd/digi siis siin on ka kivi teie kapsaaeda. See saatepäis ja lõpp on ka teil rämedalt pressitud nii valjuks et igakord pean keerana häälenuppu, sest saate osa on kordades vaiksem! Tehke palun see juba korda!

     Jaak  20.01 kell 11:58
Kuulan digitundi ja tegin ruuter.ee ga testi telefoniga. Elisa võrgus Otepäält 12 km , sain all 13 ja üles 3. See on siin tegelikkus.

thankuuskemiliga vaielda     urmas  05.01 kell 10:49
palun helista mulle,sa tegid ajaloos ohe vea minanolen urmas ehasalu 56667062,see puudutab kuidas sa utlesid palestiinlaste kohta sellist rahvust ei ole olemas,need on araablased, seda ueldi mulle juudi sunagogist,palun helista mulle diskuteerime

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100