Digitund

Kommenteeri saadet Digitund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

piitsepisiiber     piit siiber  18.01 kell 11:48
Beat Saber, Ievan Polkka - Hatsune Miku (EXPERT)

https://m.youtube.com/watch?v=TflCgjjoVTA&
     kadri  18.01 kell 11:42
wii fit ja wii sports! megapalju mänge ja võimalusi sportida.

Elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta     Elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta   16.01 kell 3:17
IT areng toimub kiiresti ja see teeb head meelt. Kuid info ei liigu ikka piisavalt kiiresti sest miks muidu veel ikka tehakse paljusid töid käsitsi. Kartulaid nopitakse ja pannakse mulda käsitsi. Need raskekaalulised maaharimis masinad tapavad mulla huumuse ja toidu kvaliteedi-inimkonna tervise. Raskekaalulised kartulate kombainid vajuvad mutta kinni ja on kallid.
On vaja kergeid roboteid mis hariks maad ja nopiks kartulaid.
Paljudes maades on igasuguseid maaharimis roboteid juba olemas.
Robotite kasutamise ühistute abil saab osta kalleid roboteid milliseid ainus perekond ei suuda osta.
www.farmbot.io on robotid saadaval 1500 euro eest.

Viljandi     2palgeline  11.01 kell 11:58
4 kuud märatsesid liberaalide toetatud Antifa ja BLM USA tänavatel, siis polnud mingit probleemi. Nüüd peale väikset rüselust Kapitooliumis on liberaalid 'äeganud' ja taunivad vägivalda! DDD

liba-meedia     Piret  11.01 kell 11:48
See kõik on niiii naljakas, kui kehtestatakse liberaal-fašistlik diktatuur. Eesti rahvas on seda juba näinud Nõukogude okupatsiooni ajal....ja saatejuhid ei suuda naerupurskeid ohjeldada.....

liba-meedia     Piret  11.01 kell 11:44
Õige, seltsimehed Roonemaa ja neiu ... 'vihakõne' tuleb maailmast välja juurida ja Trump on õige sihtmärk. Loomulikult ei bänni me islami ajatollade surmaähvardusi ja Hiina Kommunistliku partei mahedaid sõnavõtte, sest need on liberaalide liitlased.

     Kristjan  11.01 kell 11:13
päris valus rahakotile, kui iga sügis hakkab uus mudel tulema apple autost

Kümnend     K  04.01 kell 11:15
Kuidas see kümnend siis ikkagi 2021 saabumisega lõpeb? Mõelge korraks inimelu peale... kui inimlaps saab 10-aastaseks on ta elanud maailmas 10 aastat - seega kümnendi. See ei täitu siis, kui ta saab 11 - siis on ju elatud 11 aastat juba. Seega hetkel juba käimas kolmas kümnend sellest sajandist ;)

Bitcoin     Andres  30.12 kell 17:45
Kuulasin just hilinemisega ära Teie jõulueelse saate, kus arutlesite pikalt Bitcoini üle. Kahjuks tundsin ennast sealjuures nagu paganast pärimaalane, kes peab pealt kuulama misjonäride omavahelist arutelu selle üle, kas risti peaks ette lööma kahe või kolme sõrmega. Kusjuures pärismaalane ei tea veel eriti midagi ei ristiusust ega isegi sellest mitte, mismoodi rist välja näeb. Teie ilmselgelt usute, et krüptovaluuta on igati hea ja kasulik asi ja seda peaks propageerima ning võimalikult laialt kasutusele võtma. Paraku 99%'le inimestest on see endiselt üsna tume maa ja ainuüksi Teie usust ei piisa, tahaks ka ise asjast aru saada. Saan aru, et spekuleerida võib põhimõtteliselt ükskõik millega. Võib kihla vedada (või peenemalt väljendudes optsiooni välja anda) kasvõi selle peale, kas aastavahetusel on lumi maas või mitte - kui keegi on nõus selle peale raha (s.t. lõppkokkuvõttes reaalset käegakatsutavat resurssi) mängu panema, siis andku aga minna. Jne. Jne. Aga krüptoraha ei saa süüa ega auto paaki valada. Sada aastat tagasi oli igal rahapaberil kiri, kui paju kulda selle eest riigi käest saab ja kulla eest sai praktiliselt garanteeritult kõike muud. Ka praegu on riigi poolt väljastatav raha mingil kombel tagatud riigi ressurside ja tuludega. Aga mis tagatis on Bitcoinil? Mille poolest on krüptoraha kasutamine põhimõtteliselt erinev (parem) ametliku rahaga tehtavatest digiülekannetest, e-maksetest vms. tehingutest. Millist kasu võiksid igapäevases elus krüptorahast saada tavalised inimesed (tarbijad) või käegakatsutavaid tooteid ja teenuseid pakkuvad ettevõtted? Ja miks on see hea makromajanduslikult ühiskonna tasemel? Ma usun, et Teil tasuks teha üks saade, kus räägite lahti ka sellised baastõed.

Liugle, liugle libesuusk!     Karla  30.12 kell 17:08
Ma siiski ütlen sellele "Hoia ja keela" äpile ei, ma ei osale.

liiga energiamahukas     Marko  28.12 kell 11:17
Kahjuks on HOIA äpp liiga energiamahukas, et teda pidevalt töös hoida. Telefoni aku läheb kiiresti tühjaks...

Iphone 12 5G võimekus     Renald  14.12 kell 13:26
Tere.

Olen Teie saate iganädalane kuulaja. Järsku viitsite uurida, et kui võimekas on Iphone 12 5G seade. Pean silmas, et kas see on tulevikukindel ja nt seda võrrelda jaanuaris välja tuleva Samsung S21 5G võimekusega. Siis võiksite veel uurida, et millal nt Telia jõuab nii kaugele Eestis, et ka Iphone´ga oleks võimalik 5G võrku testida. Tänud ette.

Eesti keele grammatika     Teadjanaine  30.11 kell 11:40
On olemas selline plugin EKI(Eesti keele instituut)kus saab sõnahaaval kontrollida kas kirjutasid õigesti

Google Pay     Tarmo  26.11 kell 13:55
Google Pay rakenduse install Play poest osutus ülejõu käivaks. Jah, Eesti ongi digitaalne perifeeria aga kui Google otsingusse sisestada "Googla Pay seadistamine" siis seal on viide ilusti olemas, mis viib Play poes õige kohani https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.walletnfcrel
Kasutan ise juba pool aastat, töötab laitmatult.

Kommentaar     Lauri  23.11 kell 11:21
Kallid "GURUD"!
Teie arvamus selles osas ei maksa midagi. Ilmselt olles selles teemas tugevad, puuduvad teil teadmised osas mis hääletustulemusi puudutavad.
Kui kasvõi ühe inimese dokumenti kasutatakse tema tahtest sõltumata hääletamisel on seaduse rikkumine ja toob kaasa reaalse tulemuse võltsimise kahtluse. Selline olukord on eeldus sellise hääletamise mitteusaldamiseks!
Sõimata erakonda sellise teema tõstatamise eest on madal. Ei ole ühegi erakonna liige kuid leian, et süsteem ei ole sellisena tüeselt võetav.

analüütik     Jaan  23.11 kell 11:17
Propaganda propagandaks, turvalisus turvalisuseks, aga fakt on siiski, et Eesti on vist ainuke riik maailmas, kes kasutab e-valimisi.
Rääkige parem, miks ükski teine riik ei kasuta e-valimisi.

Elisa ei luba     Tiit  17.11 kell 9:24
Eelmise nädala tähtsündmust isegi ei mainitud - Eestis avati 5G võrgud??? Kas asi selles, et võrk oli Telia oma mitte Elisa? Ma ootaks sellest saatest ikka objektiivset ajakirjandust

iPhone 12 Anti Repair Design      Landy  03.11 kell 19:31
https://www.youtube.com/watch?v=FY7DtKMBxBw&fbclid=IwAR0pgSLNciDjjO0FkAHz0lL0ygr_qActkaDeIDv5hEz-vJcnpBcFTQAkPt0

     Liis  02.11 kell 11:17
Kui naljakas on kuulata täiskasvanud poiste juttu, kes siiralt vaimustuvad igast uuest iPhone-ist, kas on ümmargune või kandiline jne....
Kui kahju mul teist on, kui teie elu määrab vaid see, et oleks kõige uuem telefoni mudel. Õletarbimise, kliima soojenemise ja suure osa rahva üha vaesemaks muutumise juures on see saade ikka väga kummaline.

MI BOX S     Aivar  05.10 kell 11:31
Mi BOX S on 4K, android koos Netflixi ja Chromecastiga, puldiga kõik juhitav, hea Jupiteri vaadata.
Go3 ja muud äpid.

MI on alati parim:)

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-119