Buum

Kommenteeri saadet Buum

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Olympic     Maarika  05.10 kell 23:55
Sooviksin Teie arvamust Olympicu ümber toimuva kohta.
Teatavasti otsustas Odyssey Europe AS Olympicu vähemusaktsionäridelt aktsiad jõuga üle võtta 1.40 Eur eest aktsia kohta.
Vastavalt Eesti äriseadustiku § 3632 lg-le 1 " on vähemusaktsionäridele makstava hüvitise suuruse määranud põhiaktsionär ülevõetavate aktsiate sellise väärtuse alusel, mis aktsiatel oli 10 päeva enne üldkoosoleku kokkukutsumise teate väljasaatmise päeva."
Aktsiatel oli sel ajal hind umbes 1.90 Eur , mitte 1.40. Ka vabatahtlik ülevõtmispakkumine tehti hinnaga 1.90. seega ei ole hind 1,40Eur kuidagi õiglane.
Niisiis tekib küsimus, kuidas üldse sellise hinnaga saab aktsiaid ära võtta? (on see vilistamine Eesti seadustele või lihtsalt rumalus?)
Kõik senised börsilt äraminekud on toimunud nii, et nn jõuaga aktsiate ülevõtmine on toimunud sama hinnaga, mis vabatahtlik ülevõtmispakkumine. Kuidas siis nüüd äkki teisiti?

Mis Te arvate, kas praegu oleks hoopis soodus aeg börsilt veel saada olevaid Olympicu aktsiaid osta (hetkel hind 1.48), sest on vähetõenäoline, et sellise mõttetu ja ebaõiglase hinnaga ülevõtmine läbi läheb..???

     Tiiu  05.09 kell 11:31
Saate tarkadele soovitus. Korrake ülekaalulisele iga päev, et ta peab kaalus alla võtma ja siis saate teada, kuidas reageerib sõltlane igapäevasele epistlile. Tõenäoliselt saate vastu nina või hala meedias solvangute kohta. Suitsetamise mahajätmisel on kõige raskemad suitsuvabad moepäevad.

     TMT  29.08 kell 12:01
Kindlustusagent väitis et haigekassa Lätis, Leedus ei kehti. valeinfo. Haigekassa kehtib terves Euroopa liidus, haigekassast tuleb vaid küsida Euroopa ravikindlustuskaart. https://www.haigekassa.ee/kontaktpunkt/arstiabi-euroopa-liidus-ja-mujal/euroopa-ravikindlustuskaart

Eesti kinnisvara turg on 100% spekulatii     Banaania   15.08 kell 11:58
Eesti kinnisvara "turg" on muutunud tänu petis ja varas maakleritele sisuliselt 100% spekulatiivseks ning kuritegelikuks ja seda väidet ümber lükata pole üheselt võimalik.

Olukord, kus Eestis ebaseaduslikult varastatakse kliendilt väljapressimise meetodil maakleritasu mis enamus juhtudel on riigi mediaanpalga suuruses või korda kaks või kolm on täiesti ebanormaalne väärastus, mis on võtnud kõigilt osapooltelt igasuguse vastutuse ja see läbi on jõudnud kogu see asi jõudnud täieliku väljapöösmatusse õudusesse kus hinnad on maailma suurlinnade tasemel täielike urgaste eest mis läbi vältimatult kapitali ja ajude väljaränne vaid võimendub üha jõulisemalt ning täiesti välistatud, et investeeringud saaks Eestisse tulla sest elamufont puudub täielikult.

Kui rääkida Eesti kinnisvara portaalidest siis see on totaalne kiviaeg ja kasutuskõlbmatu rämps. Nii kaua kui varasmaaklerite ja firmade eest pole võimalik inimesi hoiatada ei saa me rääkida mingist vabaturust. Olukord kus ka hinnad on kokkuvaletatud mida tegelikult ei ole ja portaalid neile asjadele keegi ei ole nõus reageerima ja seaduseid täitma siis kõik need portaalid on kogu selle petuskeemi nimega "kinnisvaraturg" elushoidjad ja käitajad. Nii kaua kui portaalid seaduseid täitma ei hakka ei saa me üldse midagi siin arutada seda olukorras kus me räägime maailma kõrgematest kinnisvarahindadest üheselt maailma ühes jubedamas mudamülkas mille haldussuutlikus on olnud 30a jooksul täpselt null. Millel rajanevad kõik need absurdsed hinnad kus Eestis saab kärnase korteri märatsevate lumehelbekestega seinataga sama raha eest mille eest saab NYC mitekorruselise maja? Sassis olete või EU madalamate palkade juures? Pole võimalik, et EU kiireim vaesumine ei jätkuks samas tempos nagu see seni on toimunud.

Kui juba siis faktid klaariks      Frank   01.08 kell 11:18
Olge head poisid tooge välja need momendid millega USA võimul olnud neeger kommunist USA majandust tõstsid mitte ei laastanud veel topelt sügavasse miinusesse ja töötusse.

     Tiiu  11.07 kell 11:23
Ma ei ole EKRE toetaja, pigem vihkaja, kuigi vihkamine ei ole päris õige sõna, aga...
Teie tänane jutt justkui immigrandi üks firmake on pääsetee ja ainus, mis võib meid aidata, on häbematu neile tuhandetele, kes mitte millestki meie riigi praegusesse olukorda on viinud. Kui jutt oleks niisugune, et immigrandid saaksid aidata, siis oleks jutt veenvam ja ei tekitaks isegi minusugusel vastuseisu.
Peale selle on minul kogemus näha kõrvalt kahe Saksamaa ühinemise pidustusi, ehk sadu tuhandeid hambuni relvastatud sõjaväelasi palistamas pidustusrongkäiku ja türklaste või kurdide demonstratsiooni ühinemise vastu. Massiline immigratsioon ei ole päris kindlasti õige tee riigi arenemiseks ja ei vääri ülistamist.

Buum astus ämbrisse     Raul  06.06 kell 20:16
Buum pani ämbrisse. Sest õhtune kordus saade oli juba päris vana. Häbi :)
Täna 6-ndal juunil

     Ulla Mujja  06.06 kell 18:33
kas sooliidne raadiojaam(raadio mötlevale inimesele-Kuku???), ei pea enam ette teatama, kui tegemist on kordussaatega . Õige ega shitmeetja ja BÄÄNKmehed seda ju ei peagi tegema ja võivadki järjest oma seosetud jura korrata nagu täna 6.06.18. Saates BÖÖM!!!
Elagu swedBÄÄNK ja tema jobudest hääletorud

Heitmetest     transpordis  09.05 kell 11:46
Euro viimased e.VI normid 0n meetmetest, mille eesmärk peaks olema- vähendada tahkete osakeste ja osooni eellaste, nagu lämmastikoksiidide ja süsivesinike heitkoguseid..

Heitmetes neid norme pole võimalik täita suure võimsusega Diisel mootorites.
Poliitikud on kehtestanud nõudmised heitmetele, aga keegi pole nõus kaasnevat kulu kandma. Neid norme täitma hakates suurenes mootorites kütuse kulu.
Siis hakati lisama nn.biolisandit kütustele.Kütuseid ja heitme norme pidevalt muutes (Enne Euro 4-5 norme eemaldati kütustest Väävliühendid) on mootoritetootjad pideva surve all.Pole teda mida homme nõutakse...siit see petmise mõte-vajadus pärineb.
Selle asemel tuleks liikuda elektri ja sega kütusel töötavate mootorite suunas(nn.hübriidid)
Aga eesti seadesesepad pole elektri autode toetamist enam soosinud...Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu hinangul on elektriautode müük praegu Eestis olematu. Kalli hinna tõttu müüakse vaid kümmekond täiselektriautot aastas. Samas kui riik jagas aastatel 2011 kuni 2014 toetust elektriautode soetamiseks.
Tegelikult piisaks kui Elekri autode puhul oleks maksud olematud,parkimine tasuta ja käibemaks 0.


maksuparasiidist Eesti expert raadios     Anna Püss   25.04 kell 11:26
Kuidas harimatu biff kelle raha tuleb ise seinaseest saab oponeerida teadustööle mille läbilugemiseks pole piisavat keeleoskust? :D :D

loll ajab lolli taga stuuios      stop   25.04 kell 11:21
Täiesti harimatu poliitik mõtleb aga kiiresti kiiresti kuidas saaks toota juurde mikroregulatsioone maailma suurimas microregulatsioonidega surnud reguleeritud riigis arusaamata jällegi üldse millest räägitakse ning millises GIGANTSES mahus mürareostuses me räägime riigis mida ehitajate maffia on suutnud eemal hoida mängleva kergusega kõikidest arenenud maailma müra ja tolmureostuse seadustest. Äkki teed need seadused enne ära harimatu töllakas? Kõik propeller sõidukid tuleb hoida riigist nii kaugel kui võimalik kuniks pole tõsiselt võetavad teadusliku läbimurre selles vallas toimunud seda eriti "riigis", kes ei suuda isegi tümmi oma riigi territooriumil reguleerida ja ära hoida!!!

     Lauri  25.04 kell 11:20
Palun toimetage see tibi eesti keele kursusele.

miks see saade olemas on????      Kaua Võib   25.04 kell 11:12
Harimatud kommunistid räägivad jälle kõikidest asjadest millest nad mitte midagi ei tea.

     Taxist  31.01 kell 10:03
ootame huviga tänast saadet kus swedBÄÄNK mees Liivat kohtub Taxify pomoga. Mida mehikestel on ka tarka meile teatada !?

sisust     Jeiaar  17.01 kell 11:47
Jääb mulje et Eesti majandusest pole saates millestki rääkida.Pidevalt mingi jura tõlgitud ingliskeelsetest ajakirjadest millest eestlasele pole mingit kasu. Tegelik vastus ilmselt see ,et keskpäraselt inglise keelt valdavatel(saates kostab pidevalt mingeid ingliskeelseid väljendeid)saatemehikestel polegi mingit eesti majanduse infot, teadmisi ega analüüsi võimet.Ühel saatejuhil ilmselt ka veel häälemurre pooleli- sellise hääletämbriga tegelane EI Sobi raadiosse.

     Antidoping  10.01 kell 11:53
Kas hakkab järjekordne saade alkoholismi promomisest ja alkoholi reklaamist. Lõpetage ükskord ära.

     norman  07.12 kell 8:20
Anto ja Ott,

tänud kvaliteethetkede eest, mida Buumi kuulamisel tede käest saan!

Majanduse megatrendide hoomamine ja lahtimõtestamine "fake"-ajastul on keeruline.
Loodan, et teil jätkub energiat ja tahtmist jätkata samal lainepikkusel.

Kena jõulurabelemist!

tavaline Eesti tühijutt      Ants   29.11 kell 11:50
Jutt on kõva aga kust tulevad aga Aaviksoo TTÜ's kõik need teadmised kes seal mentoriteid mängivad jne? Reaalselt pole ju kellelgi tööstuse mingit kogemust ega teadmiseid. Phd'sid pole kool isegi võimeline täna enam väljastama kui lihtsalt helikopterilt diplomeid loopides sest reaalselt puudub kompetents isegi tekstist arusaamiseks kooli kõrgemal tasemel. Millest me räägime? Töömängimisest ja asendustegevustest kus mitte ühtegi reaalselt tulemust jällegi ei tule? Kogu tegevus väsitab lihtsalt inimesi ning kulutab nende aja ja raha, et need inimesed kuskil vales kohas valedele konkurentsi ei pakuksja turgu ei segaks... Tavaline EU koloniaal- ja arengumaade taktika. Lüpstakse kõik mis vaja välja ülejäänud lülitatakse tasa kenasti ja patenteeritakse juba inimeste selja taga enne kui nad kuskilt "voorust" läbigi saavad. Tavaline ideede lüps ja tasalülitusmehhanism ajale omaselt.

Swed ja sünadmetunnistus :D:D:D Rootsi scam, mis on tahtlikult Eesti majandust lõhkunud rohkem, kui keegi teine.

Swedbank = alati valed ja probleemid      H   25.10 kell 11:55
panga biff valetab nagu Eesti riik täiesti tuimalt millest on saanud Eesti uus asjade ajamise kultuur. Raadios räägid ühte ja tegelikus on täiesti teine pärast kellele sa kaebad selles lambiriigis kus mitte midagi ei toimi?
Miks Eesti tontidega asju ajada ikkagi, mis on see põhjus. Nimetage üks ? Kus tuleb aasta kümneid Eesti kindlustustest EU kõgemad kasumid ? Varastamisest, kust jäetakse kahjud välja maksmata. Üli lihtne. Enamus palju reisivad ja aktiivsed inimesed on ennast juba pikki aastad kindlustanud Euroopa päris kindlustustes ja isegi ei mõtle enam ammu juba sellisete absurd jamade peale nagu on Eesti kindlustused ja sh ka ment- ja varaspangad. 100% ajuvaba jutt täiesti, mis tuleb. Inimene kes Swedi varastega aga asju ajab peab tõesti peast hull olema. Kui sa kuulda juba nende haridusteta tüdrukute sügavalt rumalat juttu siis mis on see asi mis inimese suundab väga suurte tehingute puhul selliste lambikate juurde ? Täpselt null usaldust on ju Swedil tänaseks.

#Eesti vargad ja panga biffid      Hublot   25.10 kell 11:45
Päris piinlik on kuulda kui Eesti üks ebausaldusväärsemaid ja halvemini toimivaid alati klientidele vaid probleeme peale sundida suutev EU kallim "panga" järgmine Swedi lapsbiff räägib eetikast :D :D :D

Kõigis Euroopa ja paljudes ka USA firmades sõlmitakse töölepingud väga korralike tervise ja õnnestus kindlustustega mis tuleb Euroopas vähemasti tasuta kaasa sinu palga positsiooniga. Ja ei ole mingi Eesti tüüpi kindlustused kus kogu aeg on sul ajaleht valekanela all ja barett valet värvi. Kindlustuse alla lähevad ka kõik suusapuhkuse õnnestused kuni vaaglaluu murdudeni ja mida iganes helikopterid ja lennukid ning töölt puudumise kompentsatsioonid. Eestlaste juures ma isegi ei kindlustaks isegi siis kui paele makstakse. Mingite väga suurte probleemide kõrval täesti kindlasti vargarahvusel midagi pakkuda pole. Ja nii nagu piiksuv-biff ütles siis "aega ajalt me ikkagi maksame neid välja" :D :D :D :D

1-20 | 21-40