KAVA


6.00 Ärataja Rohke Debelakk ja Olaf Suuder.
10.00 Patsiendiminutid Ravijärjekordade lühenemisest märke pole, nii tuleb välja mõelda, kuidas terve püsida. Üha enam panustavad oma töötajate tervisesse ka tööandjad. Kui spordikulude kinni maksmine on paljudes asutustes heaks tavaks, siis vaimse tervise hoidmise tähtsust alles avastatakse. Stuudios on LHV personalijuht Liisa Põldma ja saatejuht Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Henrik Meinander: „Gustaf Mannerheim. Aristokraat maavillases“ kirjastuselt Argo. Marssal Mannerheim on kõige teenekam ja samas vastuolulisem kuju Soome 20. sajandi ajaloos. Raamat jutustab, kuidas rootsikeelse aristokraatliku perekonna võsust sai kõigepealt Tsaari-Venemaa kaardiväeohvitser – hiljem aga Soome armee ülemjuhataja sõdades Nõukogude Venemaaga ja Soome president. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Jean-Christophe Grange: „Reisija“ Kirjastus Koolibri. Psühholoogilise põnevusromaani peategelane on psühhiaater, kelle juurde tuuakse ravile mälu kaotanud mees. Selgub, et ta leiti kohutava kuriteo toimumiskohalt. Tasapisi patsiendi mälu lahti harutades tekivad psühhiaatril aga küsimused iseenda identiteedi kohta. Kas ka tal on „pagasita reisija” sündroom või on tema sees peidus teisi isiksusi, kelle minevikust ta mingil põhjusel midagi ei mäleta? Loeb Kristi Aule.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija
14.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
14.15 Vox Populi eri Stuudios vastab kuulajate küsimustele Toiduliidu juht Sirje Potissepp.
15.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
16.35 Viljandi linnaveerand. Saadet toimetab Piret-Päiv Rist.
16.50 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Henrik Meinander: „Gustaf Mannerheim. Aristokraat maavillases“ kirjastuselt Argo. Marssal Mannerheim on kõige teenekam ja samas vastuolulisem kuju Soome 20. sajandi ajaloos. Raamat jutustab, kuidas rootsikeelse aristokraatliku perekonna võsust sai kõigepealt Tsaari-Venemaa kaardiväeohvitser – hiljem aga Soome armee ülemjuhataja sõdades Nõukogude Venemaaga ja Soome president. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Jean-Christophe Grange: „Reisija“ Kirjastus Koolibri. Psühholoogilise põnevusromaani peategelane on psühhiaater, kelle juurde tuuakse ravile mälu kaotanud mees. Selgub, et ta leiti kohutava kuriteo toimumiskohalt. Tasapisi patsiendi mälu lahti harutades tekivad psühhiaatril aga küsimused iseenda identiteedi kohta. Kas ka tal on „pagasita reisija” sündroom või on tema sees peidus teisi isiksusi, kelle minevikust ta mingil põhjusel midagi ei mäleta? Loeb Kristi Aule.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija*
21.00 Patsiendiminutid* Ravijärjekordade lühenemisest märke pole, nii tuleb välja mõelda, kuidas terve püsida. Üha enam panustavad oma töötajate tervisesse ka tööandjad. Kui spordikulude kinni maksmine on paljudes asutustes heaks tavaks, siis vaimse tervise hoidmise tähtsust alles avastatakse. Stuudios on LHV personalijuht Liisa Põldma ja saatejuht Kadri Tammepuu.
21.15 Kukul Külas* KUKU-l külas on ajaloolane, kooliõpetaja ja poliitik Jaak Juske. Küsib Timo Tarve.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat