KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Rohke Debelakk
10.00 Patsiendiminutid Miks kõik insuldihaiged ei saa vajalikku abi? Kuidas insuldist taastumist parandada ja mida selle jaoks teha? Külas on Tartu ülikooli insuldiprojekti juht Liina Pääbo, küsib Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Tiit Meren, "Kaagjärve Veenus", kirjastuselt ARGO (2019). Tiit Mereni köitvate lugudega raamatus on pilte sünnist surmani, kodust koolini, tööst puhkuseni. Raamatut tutvustab Marek Strandberg.
10.45 Järjejutt Sven Vahar, “Minu Leedu. See kolmas Baltimaa.” Kirjastuselt Petrone Print. Loeb Priit Rand. Eestlaste jaoks ei ole vist teist nii lähedast, aga samas nii kauget riiki nagu Leedu? Oleks nagu naaber, kuid sama hästi võiks Leedu asuda teisel pool maakera, sest tunneme sealt vaid suuremaid linnu ja kuulsamaid sportlasi. Sven Vahari raamatust saame teada nii mõndagi huvitavat – näiteks seda, miks leedulased eestlaste üle naeravad, mida nad meis hindavad ja millised on leedu köögi eripärad.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Rein Pärn.
13.00 Nädala Tegija
14.00 Saade Timo Tarve ja Kristjan Gold. Saade Käsmust, Viru Folgilt.
17.00 Päevapilk Rein Pärn
17.30 Saade Timo Tarve ja Kristjan Gold. Saade Käsmust, Viru Folgilt.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Tiit Meren, "Kaagjärve Veenus", kirjastuselt ARGO (2019). Tiit Mereni köitvate lugudega raamatus on pilte sünnist surmani, kodust koolini, tööst puhkuseni. Raamatut tutvustab Marek Strandberg.
18.45 Järjejutt* Sven Vahar, “Minu Leedu. See kolmas Baltimaa.” Kirjastuselt Petrone Print. Loeb Priit Rand.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija*
21.00 Patsiendiminutid* Kadri Tammepuu
21.15 Kukul Külas* KUKU-l külas on armastatud saatejuht, tuhandete ärkajate igahommikune kaaslane Katrin Viirpalu. Ka KUKU raadiosse märkimisväärse jälje jätnud hea kolleegiga ajab juttu Timo Tarve.
22.00 Kontserdid Käsmust Viru Folgilt. Reede ja laupäeva õhtul on eetris kontserdiülekanded Käsmust Viru Folgilt. Reedel kell 22 Vrang. Triosse Vrang kuulub kolm muusikut, kes kõik üles kasvanud Oslos. Lisaks laulmisele mängivad bändi liikmed viiulit, Hardangeri viiulit ja lüürat, kastades muusika tegemiseks nii instrumente kui vokaali. Vrangi muusika ulatub Norra traditsioonilistest viisidest erinevatest žanritest inspireeritud uusloominguni. Trio muusika, mille keskmes on improvisatsioon, valmib intensiivse musitseerimise, kommunikatsiooni ja mängulusti tulemusena. Lisaks mõjutab nende esinemisi iga bändiliikme isiklik väljenduslaad ja esteetilised ideaalid.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 3.00 Nädala Tegija 4.00 Etnoscoop 5.00 Metsik Lääs 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat