KAVA


6.00 Neeme Raud. Siin*
8.00 Maatund Madis Ligi. Kelle raha ja tööjõuga arendada põllumajandust? Kuidas läheb meie omadel maailma suurimal põllumajandus- ning toidumessil Berliinis? Mida tahavad koos teha Lõuna-Eesti omavalitsused? Mis iseloomustas vabariigi harrastusteatrite festivali ja kuidas panna kokku nädalamenüüd? Küsib Madis Ligi.
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Lahkame saates Iisraeli sisepoliitikat ja arutleme erakorraliste Knesseti valimiste väljavaadete üle. Räägime laiemalt ka Lähis-Ida arengutest - seda ennekõike julgeoleku võtmes. Saatekülalised Sven Mikser, Marko Mihkelson. Saatejuht Hannes Hanso.
12.00 Poliitikaguru Poliitikaguru lahkab seekord pensionireformi põrkeid põhiseadusega, EKRE ja sotsiaalministri vastasseisu, rohepööret ja põlevkivi ning Tartu võimutralli. Saates Tarmo Jüristo, Andreas Kaju ja Tõnis Leht.
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas üks meie raadiokuulajate poolt saatesse oodatud inimesi - Rein Porro. Staažika lennundusspetsialistiga ajab stuudios juttu Erki Berends.
15.00 Kukkuv Õun Miks on kliima hüplikuks muutunud? Kas ikka on – kas meile tundub, et see on nii või on seda hüplikkust ka mõõdetud? Mis juhtub suurte vulkaanipursete korral, kui tuhapilved tõusevad topelt kõrgemale kui lennukid lendavad? Miks kliimamuster muutub ja kas selle taga on ikka inimene? Sellest ja muustki räägib Tartu Ülikooli atmosfäärifüüsik Piia Post. Saatejuht Marek Strandberg.
16.00 Reisirada Thea Karin. Mis ühendab Eesti ja Hiina jalgpallureid? Kuidas on jäneseisand seotud Pekingiga? Ja millega üllatab Guangzhou Hiina Siiditee ääres? Reisirada aastavahetusest Hiinast, saatejuht on Thea Karin.
17.00 Tähenduse teejuhid Saatejuht Hardo Pajula. Saate külalised Jelena Skulskaja ja Ivar Tröner. Saade Varlam Šalamovist, kes oli vene kirjanik. Tema isiklikel üleelamistel põhinev proosakogumik "Kolõma jutud" kirjeldab kohutavat peatükki Stalini aja Nõukogude Liidu ajaloos: kulla kaevandamist Kaug-Põhjas GULAG-i sunnitöölaagri vangide poolt. Raamat “Kolõma jutud” ilmus Edmund Burke’i Seltsi sarjas paar kuud tagasi.
18.00 Poliitikaguru* Tõnis Leht.
19.00 Järjejutt* Kaja Kahu "Minu Liibüa. Hirmust ja armastusest", kirjastuselt Petrone Print. "Minu Liibüa oli siiski vaimustav kogemus" kirjutab Kaja Kahu oma raamatus. Võibolla tänu lõppvaatusele sai Liibüast õppetund hea ja halva, inimese ja jumala ning hirmu ja armastuse kohta. Milline see lõppvaatus oli, sellest kuulete juba selle nädala järjejutus. Loeb Kristi Aule.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Madis Ligi.
22.00 Kukul Külas* Sel pühapäeval on Kukul külas üks meie raadiokuulajate poolt saatesse oodatud inimesi - Rein Porro. Staažika lennundusspetsialistiga ajab stuudios juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 0.00 Välismääraja 01.00 Filmikägu* 02.00 Tähenduse teejuhid* 03.00 Loomult Loom* 04.00 Restart* 5.00 Musa