KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Ave Marleen.
10.00 Loodusajakiri Saatejuht on Tiiu Rööp. Alates septembri-oktoobri numbrist on ajakirjas Horisont uus artiklite sari: „Harakale haigus“. Saates on külas meditsiiniajaloolane Ken Kalling, kellega räägime malaariast ja leeprast Eestis ning uurime, mis tõvest ta järgmises ajakirjanumbris kirjutab.
10.30 Nädala Raamat Atle ja Kari Dyregrovi eluline raamat „Toimetulek leinaga“ täidab olulise lünga eestikeelses leinateemalises kirjanduses. Raamat sisaldab praktilisi nõuandeid, mis aitavad leinajal kaotusega edasi elada.
10.45 Järjejutt Narine Abgarjan: „Manjunja“ See on lugu kahe Armeenia väikelinna tüdruku suurest sõprusest, aga mitte ainult. See on lugu võimukast ja koloriitsest juudi vanaemast, aga seegi pole kõik. „Manjunja“ lugeja satub justkui keset geniaalse komöödialavastaja vändatud filmi, mis on täis pööraseid olukordi ja elujaatavat huumorit. Hea tuju on seda raamatut lugedes garanteeritud! Loeb Kristi Aule.
11.00 Linnatund Juttu tuleb Tallinna Munitsipaalpolitsei 15.sünnipäevast ja peatselt toimuvast Linnafoorumist, mis seekord keskendub Vanasadama avatusele. Stuudios on MuPo juht Aivar Toompere, Linnafoorumi lähetülesande koostaja arhitekt Tiit Sild ning saate paneb kokku Rein Pärn.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Kirillitsas Eesti
14.00 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
14.45 Terviseks Sel korral räägime saates Terviseks rinnavähist, miks see naisi nii sageli tabab ja millised on selle ravivõimalused. Räägime ka sellest, kust saada haiguse korral moraalset tuge ning millised on rindade taastamise võimalused. Räägime juttu kogemusnõustaja Merike Värikuga. Saade valmib koostöös Eesti Vähiliiduga.
15.00 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
15.50 Vox Populi Mille teie Eestis legaliseeriksite või keelustaksite?
16.00 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
16.35 Vanemuise Veerand Saatejuht on Tiiu Rööp. Septembris esilinastunud, juba palju tähelepanu pälvinud täispika mängufilmi "Võta või jäta" peategelast mängib Vanemuise näitleja Reimo Sagor. Saates uurime Reimolt, mis annab talle tugevama emotsiooni, kas teatrilaval publiku ees olemine või kaamera käivitumine filmivõtteks. Lisaks räägime Mefistofelesest, Jackist ja Mõmmist ning tulevikuplaanidest.
16.45 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
16.50 Vox Populi Mille teie Eestis legaliseeriksite või keelustaksite?
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Atle ja Kari Dyregrovi eluline raamat „Toimetulek leinaga“ täidab olulise lünga eestikeelses leinateemalises kirjanduses. Raamat sisaldab praktilisi nõuandeid, mis aitavad leinajal kaotusega edasi elada.
18.45 Järjejutt Narine Abgarjan: „Manjunja“ See on lugu kahe Armeenia väikelinna tüdruku suurest sõprusest, aga mitte ainult. See on lugu võimukast ja koloriitsest juudi vanaemast, aga seegi pole kõik. „Manjunja“ lugeja satub justkui keset geniaalse komöödialavastaja vändatud filmi, mis on täis pööraseid olukordi ja elujaatavat huumorit. Hea tuju on seda raamatut lugedes garanteeritud! Loeb Kristi Aule.
19.00 Muusika Sinu kõrvale Henri Murakas.
20.00 Jukuraadio Juku-Kalle Raid.
21.00 Vanemuise Veerand* Saatejuht on Tiiu Rööp. Septembris esilinastunud, juba palju tähelepanu pälvinud täispika mängufilmi "Võta või jäta" peategelast mängib Vanemuise näitleja Reimo Sagor. Saates uurime Reimolt, mis annab talle tugevama emotsiooni, kas teatrilaval publiku ees olemine või kaamera käivitumine filmivõtteks. Lisaks räägime Mefistofelesest, Jackist ja Mõmmist ning tulevikuplaanidest.
21.15 Terviseks* Sel korral räägime saates Terviseks rinnavähist, miks see naisi nii sageli tabab ja millised on selle ravivõimalused. Räägime ka sellest, kust saada haiguse korral moraalset tuge ning millised on rindade taastamise võimalused. Räägime juttu kogemusnõustaja Merike Värikuga. Saade valmib koostöös Eesti Vähiliiduga.
21.30 Loodusajakiri Saatejuht on Tiiu Rööp. Alates septembri-oktoobri numbrist on ajakirjas Horisont uus artiklite sari: „Harakale haigus“. Saates on külas meditsiiniajaloolane Ken Kalling, kellega räägime malaariast ja leeprast Eestis ning uurime, mis tõvest ta järgmises ajakirjanumbris kirjutab.
22.00 Poliitikaguru* Poliitikaguru võtab sel korral jutuks Keskerakonnna kongressi, Reformierakonna katsed valimiskampaanias pildile saada, maailmamajanduse tervise, Baierimaa valimised ja ehk muudki. Saates Eesti Panga ökonomist Kaspar Oja, Huko Aaspõllu ja Tõnis Leht.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Kirillitsas Eesti 4.00 Linnatund 5.00 Loodusajakiri 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat