KAVA


0.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika.
6.00 Muuli ja Riikoja* Hindrek Riikoja, Kalle Muuli.
7.00 Nädala Raamat* Selle nädala raamat on Mati Iila “Aviaator kaks. Ametnikuna Eesti Vabariigi avalikus teenistuses” kirjastuselt Grenader. Oma mälestuste teises. osas pajatab Mati Iila tööst Tsiviilkaitse vabariiklikus staabis, Päästeametis, Piirivalveametis, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis ning Politsei- ja Piirivalveametis. Raamatust saab teada, mis asutused need olid ja milleks ellu kutsutud? Kes on olnud nende sünni ja surma juures? Ning milline oli nende asutuste siseelu?
8.00 Maatund Madis Ligi. Mida arvavad oma riigist ja rahvast, tööst ning tunnustamisest Pärandihoidja tiitli, Läänemaa vapimärgi ja Jõgevamaa kultuuripärli saanud inimesed ning kui palju juua piima?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Erkki Bahovski.
12.00 Õigus ja Õiglus Ülle Madise. Iga kodaniku kohus on kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda. Kuidas aru saada, et põhiseaduslik kord on ohus ja mida sel juhul peale hakata, arutavad õiguskantsler Ülle Madise, Tallinna Ringkonnakohtu kohtunik Andres Parmas ja Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse dotsent René Värk.
13.00 Kukul Külas Liis Laidmets. Kukul on külas Kuku Raadio kunagine peatoimetaja Merlis Nõgene.
15.00 Kukkuv Õun Marek Strandberg.
16.00 Reisirada Thea Karin. Euroopa puhtaima veega järve ja Euroopa kõrgeima mäe Mont Blanci vahel asub muinasjutuliselt romantiline linnake. Eiffeli torni järel kõige enam pildistatud objekt Prantsusmaal asub just siin. Vanalinna tillukesed kauplused on maast laeni riiulitega juustusorte täis. Seal süüakse spetsialiteedina šokolaadist vesiroose ja kohvi joomisest on kujunenud eriline sõpruse märk. Reisirada läheb Savoia Veneetsiasse Prantsusmaa Alpidesse pühapäeval kell 4. Saatejuht Thea Karin.
17.00 Välismääraja* Erkki Bahovski.
18.00 Õigus ja Õiglus* Ülle Madise. Iga kodaniku kohus on kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda. Kuidas aru saada, et põhiseaduslik kord on ohus ja mida sel juhul peale hakata, arutavad õiguskantsler Ülle Madise, Tallinna Ringkonnakohtu kohtunik Andres Parmas ja Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse dotsent René Värk.
19.00 Järjejutt* Kuku raadio selle nädala järjejutu minutid kuuluvad Evan Osnose raamatule "Ambitsioonide ajastu. See National Book Awardi võitja ning Pulitzeri finaali jõudnud raamat kirjeldab üht Hiina põhikonflikti: kuidas üksikisikute püüdlused põrkuvad kompartei võimumängudega. Evan Osnos jälgib suurepärase jutuvestjana tavainimeste liigutavaid ja valgustavaid lugusid, jõudes järeldusele, et elu uues Hiinas on lahing isiklike ihade ja autoritaarse riigikorra vahel, kus võitjaks saab jääda vaid üks pool. Loeb Rando Tammik.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Madis Ligi. Mida arvavad oma riigist ja rahvast, tööst ning tunnustamisest Pärandihoidja tiitli, Läänemaa vapimärgi ja Jõgevamaa kultuuripärli saanud inimesed ning kui palju juua piima?
22.00 Loomult Loom* Aleksei Turovski.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika.