KAVA


6.00 Ärataja Kistjan Gold ja Rohke Debelakk.
9.35 Piloot Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate toimetajaks on Margus Kiiver.
9.45 Ärataja Kistjan Gold ja Rohke Debelakk.
10.00 Kuue samba taga Milline on kunstiajaloo roll ajaloo mõistmisel ja mõtestamisel ning ülikoolide ja nende hoonete osa tunnetamisel linnaruumis? Kunstiajaloo õppetooli juhatajat prof.Juhan Maistet usutleb Madis Ligi.
10.30 Nädala Raamat Rein Kuresoo: „Seal, kus talvituvad suitsupääsukesed“ Reisijutte Mustalt Mandrilt. Kirjastuselt Varrak. Rohkete fotodega illustreeritud reisiraamat viib meid Aafrika loodusesse. Autor kutsub lugeja seiklema Musta Mandri savannidesse, teeb läbi safarilaagri, tutvustab eksootilisi loomi ning linde. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Tuuli Elstrok: „Tahan last saada“ ehk Eesti pere suur pingutus lapse sünni nimel. Kirjastuselt Tammerraamat. See raamat räägib ausalt ja ilustamata ühe naise loo, milles on nii suuri eneseületusi ja lootusi kui ka nende purunemisi ning lõpmata kurbi hetki. See on lugu sellest, milliseks muutub ühe suhte dünaamika, kui see igal võimalikul moel proovile pannakse. Loeb Kristi Aule.
11.00 Digitund Täna saates: 1) ühe muutusega tulid mobiilimaksed nüüd Eestis massidesse 2) kas pealtkuulamiseks valida lutikas, wifi-võimendi või midagi muud? 3) kellele 6000-eurone Mac arvuti? 4) vaidleme selgeks, kas Eestis on vaja kolm või neli 5G võrku. Saadet juhivad Henrik Roonemaa ja Hans Lõugas.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Olukorrast ajakirjanduses Rein Lang ja Väino Koorberg võtavad saates arutluse alla ametnike pöördumise lastekaitseteemade kajastuse piiramiseks ajakirjanduses, arutavad, kas tabletikarbi pilt artikli juures on automaatselt ravimireklaam, vaagivad, kuidas süvariigi staabi paljastamist ajakirjanduses kajastati ning kuidas Venemaa võtab järgmisena pigistada sõltumatuid ajakirjanikke, blogijaid ja sotsiaalmeedia kasutajaid.
14.00 Saade Timo Tarve.
15.45 Vox Populi
16.00 Saade Timo Tarve.
16.35 Terviseminutid Räägime sellest, miks on oluline pimedamal ajal autojuhtidel oma nägemisele suuremat tähelepanu pöörata, aga anname ka nõu, kuidas üldse pimedal ajal paremini näha ja oma silmi hoida. Stuudios on külas Essilori prilliklaaside tootespetsialist Margo Tinno, optometrist Laura Tõnov ja Pere Optika juhatuse esimees Jaan Põrk. Saadet juhib Ingela Virkus.
16.45 Vox Populi
17.00 Päevapilk
17.30 Saade Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Rein Kuresoo: „Seal, kus talvituvad suitsupääsukesed“ Reisijutte Mustalt Mandrilt. Kirjastuselt Varrak. Rohkete fotodega illustreeritud reisiraamat viib meid Aafrika loodusesse. Autor kutsub lugeja seiklema Musta Mandri savannidesse, teeb läbi safarilaagri, tutvustab eksootilisi loomi ning linde. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Tuuli Elstrok: „Tahan last saada“ ehk Eesti pere suur pingutus lapse sünni nimel. Kirjastuselt Tammerraamat. See raamat räägib ausalt ja ilustamata ühe naise loo, milles on nii suuri eneseületusi ja lootusi kui ka nende purunemisi ning lõpmata kurbi hetki. See on lugu sellest, milliseks muutub ühe suhte dünaamika, kui see igal võimalikul moel proovile pannakse. Loeb Kristi Aule.
19.00 Klapid pähe Värsket muusikat valib ja tutvustab Taavi Otsus.
20.00 Digitund*
21.00 Piloot* Margus Kiiver. Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate juht on Margus Kiiver.
21.15 Olukorrast ajakirjanduses*
22.00 Keskpäevatund*
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Digitund 4.00 Klapid Pähe 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala Raamat.