KAVA


6.00 Ärataja Inga Lill ja Timo Tarve.
9.35 Piloot Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate toimetajaks on Margus Kiiver.
9.45 Ärataja Inga Lill ja Timo Tarve.
10.30 Nädala Raamat Angela Caughey kirjutatud raamat “Elu dementsusega“ on nõuanderaamat dementse patsiendi hooldajale, tema lähedastele ja perekonnale. Selle raamatu kaante vahele on autor koondanud oma vahetust kogemusest saadud praktilised näpunäited ja toimetulekunipid, mis aitavad hakkama saada selle keerulise haigusega ja haiguse käes vaevleva lähedase eest hoolitsemisega. Kirjastuselt Petrone Print, tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Mike Pitts: „Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III“ Kirjastuselt Argo. Loeb Rando Tammik.
11.00 Digitund Henrik Roonemaa ja Hans Lõugas on saatejuhid.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Filmikägu* Saatejuhid: Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
14.00 Saade Kristjan Gold.
15.50 Vox Populi Millesse või kellesse te usute?
16.00 Saade Kristjan Gold.
16.50 Vox Populi Millesse või kellesse te usute?
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Angela Caughey kirjutatud raamat “Elu dementsusega“ on nõuanderaamat dementse patsiendi hooldajale, tema lähedastele ja perekonnale. Selle raamatu kaante vahele on autor koondanud oma vahetust kogemusest saadud praktilised näpunäited ja toimetulekunipid, mis aitavad hakkama saada selle keerulise haigusega ja haiguse käes vaevleva lähedase eest hoolitsemisega. Kirjastuselt Petrone Print, tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Mike Pitts: „Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III“ Kirjastuselt Argo. Loeb Rando Tammik.
19.00 Läbi Eesti* Timo Tarve seiklused lähevad Järvamaale ja Raplamaale.
20.00 Digitund* Henrik Roonemaa ja Hans Lõugas on saatejuhid.
21.00 Piloot* Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate juht on Margus Kiiver.
22.00 Keskpäevatund* Priit Hõbemägi.