KAVA


6.00 Ärataja Ave-Marleen Rei ja Rohke Debelakk
9.35 Piloot Margus Kiiver. Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate toimetajaks on Margus Kiiver.
9.45 Ärataja Ave-Marleen Rei ja Rohke Debelakk
10.00 Kuue samba taga Madis Ligi. Milliseid ravimtaimi tasub korjata tervise tugevdamiseks ja milliseid raviks, mida kasutada värskelt, mida kuivatada või panna sügavkülma ning kuidas käib meie teadlaste koostöö Vietnamiga? Selgitusi ja soovitusi jagab prof. Ain Raal.
10.30 Nädala Raamat Rauno Võsaste; „Eestlased miilitsapataljonis. Sõjaväeosa nr 5460 lugu“. Kirjastus Ferricrux. Veerand sajandi vältel tegutsenud Tallinna miilitsapataljon oli ajutiseks kodu- ja töökohaks ligemale 900-le Eesti noormehele. Vene kroonut miilitsavormis teeninud poistele oli see aeg, kuhu mahtus sisse paljut – komöödiat ja tragöödiat ning igavat ja huvitavat. Mida tundsid ja mõtlesid need noormehed, kes tollal aega teenisid ning ka pöördeliste sündmuste keskele sattusid? Mis elu seal elati ja kuidas sinna üldse satuti? Vahedaid ja ka muhedaid mälestusi vahendab asjaosalistelt selle nädala raamat tollest üldsegi mitte kaugest ajast. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Agatha Christie "Viimane vaimudetund. Kakskümmend lugu" kirjastuselt Varrak. Agatha Christie alustas oma kirjanikukarjääri lugudega, mis pajatasid spiritismist, õudsetest ettekuulutustest ja seletamatutest õnnetustest. Kõige kummalisemad lood, millest mõnigi kuulub Christie' lemmikute hulka, on nüüd koondatud kogumikku „Viimane vaimudetund”. Kõigele lisaks kohtume siin esimest korda ka Hercule Poirot' ja miss Marple'iga. Loeb Rando Tammik.
11.00 Digitund Hans Lõugas ja Henrik Roonemaa.
12.00 Raadioekspress Rein Pärn
13.00 Väitlusmeistrid
14.00 Saade Vallo Kelmsaar
15.45 Vox Populi
16.00 Saade Vallo Kelmsaar
16.35 Terviseminutid Terviseminutite saates esitame sel korral 10 kõige olulisemat küsimust silmade tervise, nägemiskontrolli ja prillide kohta Pere Optika spetsialistidele. Võtame kokku aastaga tehtud saadete sisu, kus oleme rääkinud nii laste kui eakate silmadega seotud muredest ning jaganud ka õpetusi, kuidas valida prille. Saate toob kuulajateni Pere Optika – kogu pere prillipood. Saadet juhib Annika Õunap
16.45 Vox Populi
17.00 Päevapilk Hindrek Riikoja
17.30 Saade Vallo Kelmsaar
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Rauno Võsaste; „Eestlased miilitsapataljonis. Sõjaväeosa nr 5460 lugu“. Kirjastus Ferricrux. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Agatha Christie "Viimane vaimudetund. Kakskümmend lugu" kirjastuselt Varrak. Loeb Rando Tammik.
19.00 Klapid pähe Värsket muusikat valib ja tutvustab Taavi Otsus.
20.00 Digitund* Hans Lõugas ja Henrik Roonemaa
21.00 Piloot* Margus Kiiver. Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate juht on Margus Kiiver.
22.00 Keskpäevatund* Saates Ainar Ruussaar, Urmas Jaagant, Priit Hõbemägi. Laupäeval, 4. juulil olid Keskpäevatunni teemadeks: EKRE kongress - mida see tähendab Eesti poliitikale? Konstantin Pätsu monument kütab kirgi, Jelena Skulskaja sõda Aivar Mäe vastu, Personaliküsimused: ametist lahkuvad Martin Kadai, Valdur Laid jpt tuntud riigiametnikud. Miks? Ees on võõrtööjõu arutelu Riigikogus.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Digitund 4.00 Klapid Pähe 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala Raamat.