KAVA


6.00 Ärataja Kristjan Gold ja Rohke Debelakk
9.35 Piloot Margus Kiiver. Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate toimetajaks on Margus Kiiver.
9.45 Ärataja Kristjan Gold ja Rohke Debelakk
10.00 Kuue samba taga Millega tegeleb väliseesti professor David Ilmar Lepasaar Beecher Tartu Ülikoolis ning kui palju on isiklik kogemus mõjutanud tema teadustööd ja ajalookäsitlust? Saadet juhib Madis Ligi.
10.30 Nädala Raamat Massimo Centini: „Maailma vaimne kultuuripärand. Kultuuritraditsioonid ja -nähtused UNESCO esindusnimekirjas.“ Kirjastuselt Koolibri. UNESCO koostab inimkonna vaimse kultuuripärandi nimekirja, kuhu igal aastal lisatakse uusi objekte. Neid värvikaid ja muljetavaldavaid kultuurinähtusi on raamatus kirjeldatud maailmajagude kaupa ning neid täiendavad detailsed ja emotsionaalsed fotod. Tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Michelle Marly, “Madmoiselle Coco ja armastuse parfüüm”. Kirjastuselt Tänapäev. Loeb Kristi Aule. Coco Chanel on just loonud oma moefirma ja kogub kuulsust Euroopa kõrgseltskonnas, kui tema kallim hukkub autoõnnetuses ja kogu elu kaotab mõtte. Ootamatu kohtumine Vene Balleti impressaarioga, tsarinna taskurätt ja selle müstiline aroom annab aga Coco elule uue eesmärgi. Ja siit algab armastuse parfüümi, Chanel No 5 sünnilugu.
11.00 Digitund Täna saates: Tellisime Pixel 5 telefoni ja saatsime tagasi, võtame hoopis iPhone 12. Uus Huawei telefon üllatab kiirlaadimisega. Eriti karm küberrrünnak Soome kliiniku vastu. Digitunni haridusminutid: mis on ülipopulaarne uus asi Among Us? Saatejuhid Hans Lõugas ja Henrik Roonemaa, külas Meelis Väljamäe.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Olukorrast ajakirjanduses Rein Langi ja Väino Koorbergi ühisavaldus: “Kogu nädala oleme pidanud pingelisi läbirääkimisi saate “Olukorrast ajakirjanduses” jätkamise üle. Oleme otsinud edasiminekuks ühisosa, püüdes samal ajal säilitada inimväärikust ja mitte kaotada meeleheidet. Mõistame, et teha seda rahumeelselt ja provotseerimata ühtegi ühiskonnagruppi ning vältides sapist retoorikat, irooniat ja väljanaermist, on tõsine väljakutse. Läbirääkimiste laual on möödunud nädalast olnud hulganisti teemasid. Selleks, et tagada saate, aga ka terve Eesti jätkusuutlik ja demokraatlik areng, tuleb osapooltel pingutada, teha järeleandmisi ning toetuda sisulistele argumentidele ja maailmavaatelistele tõekspidamistele. Meie kohustus on suhtuda austusega kõigisse Eestimaa elanikesse. Seepärast leppisime juba läbirääkimiste alguses kokku, et kõige tähtsam on peamine: peame keskenduma asjadele, mis meid ühendavad, mitte ei erista. Esmaspäeva varahommikul kirjutasime alla kokkuleppele, mis võimaldab meil saatega koos edasi minna. Kokkulepe on avalik ja selge, läbipaistev ning suunatud tulevikku.” Sellest, milles Koorberg ja Lang kokku leppisid ja milles samal ajal leppisid kokku teised, saate täpsemalt teada, kui kuulate saadet “Olukorrast ajakirjanduses”. 
14.00 Saade Vallo Kelmsaar
15.45 Vox Populi Mida soovitate infomüras orienteerumiseks?
16.00 Saade Vallo Kelmsaar
16.35 Finantsminutid Kuku Finantsminutite saates räägime sel korral ärilaenudest ning saame teada, mida teha, et laenutaotlus saaks postiivne vastuse. Uurime sedagi, kui aktiivne on ärilaenu turg ning kuidas mõjutas seda kevadine koroonaviirusest tingitud majanduslangus. Saates on külas Rauno Klettenberg, Holm panga juhatuse esimees. Küsib Annika Õunap.
16.45 Vox Populi Mida soovitate infomüras orienteerumiseks?
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Vallo Kelmsaar
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Massimo Centini: „Maailma vaimne kultuuripärand. Kultuuritraditsioonid ja -nähtused UNESCO esindusnimekirjas.“ Kirjastuselt Koolibri. Tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Michelle Marly, “Madmoiselle Coco ja armastuse parfüüm”. Kirjastuselt Tänapäev. Loeb Kristi Aule.
19.00 Klapid pähe Värsket muusikat valib ja tutvustab Taavi Otsus.
20.00 Digitund*
21.00 Piloot* Margus Kiiver. Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate juht on Margus Kiiver.
21.15 Olukorrast ajakirjanduses*
22.00 Keskpäevatund* Stuudios Priit Hõbemägi, Ainar Ruussaar ja Marica Lillemets.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Digitund 4.00 Klapid Pähe 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala Raamat.