KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Kristjan Gold
10.00 Kuku Muusika
10.30 Nädala Raamat Massimo Centini: „Maailma vaimne kultuuripärand. Kultuuritraditsioonid ja -nähtused UNESCO esindusnimekirjas.“ Kirjastuselt Koolibri. UNESCO koostab inimkonna vaimse kultuuripärandi nimekirja, kuhu igal aastal lisatakse uusi objekte. Neid värvikaid ja muljetavaldavaid kultuurinähtusi on raamatus kirjeldatud maailmajagude kaupa ning neid täiendavad detailsed ja emotsionaalsed fotod. Tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Michelle Marly, “Madmoiselle Coco ja armastuse parfüüm”. Kirjastuselt Tänapäev. Loeb Kristi Aule. Coco Chanel on just loonud oma moefirma ja kogub kuulsust Euroopa kõrgseltskonnas, kui tema kallim hukkub autoõnnetuses ja kogu elu kaotab mõtte. Ootamatu kohtumine Vene Balleti impressaarioga, tsarinna taskurätt ja selle müstiline aroom annab aga Coco elule uue eesmärgi. Ja siit algab armastuse parfüümi, Chanel No 5 sünnilugu.
11.00 Spordireporter Lewis Hamilton möödus võitude arvestuses Michael Schumacherist, aga kui võtta mõõdupuuks legendaarsus, siis kas tal seal on üldse varianti sakslasest mööda saada? Võrkpalli- ja korvpallihooajad on stardi teinud ja esimesed jõujooned maha joonistatud. Mida need meile ütlevad? Kas üllatusliidrid Euroopa jalgpalliliigades on uus normaalsus või tulevad millalgi ka ootuspärased korrektiivid? Saatejuhid on Joosep Susi ja Ott Järvela (Soccernet.ee).
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Fookuses Seekordsesse "Fookusesse" tulevad külla Margus Maasing ja Toomas Koobas, kelle OÜ Höhle toodab kiire interneti taristu komponentide tootmisega. Juttu tuleb stsenaariumist "kohalik võim pluss kogu maa internetifitseerimine". Saadet juhib Mihkel Kunnus.
14.00 Saade Timo Tarve.
14.45 Terviseks Terviseks saates räägime seekord tegevusteraapiast. Saame teada, milline on tegevusterapeutide töö, mis teeb selle huvitavaks ja rõõmsaks ning mõnikord ka ehk kurvaks. Lisaks räägib Ida-Tallinna Keskhaigla tegevusterapeut Kairi Lees, kellele saavad nad peamiselt abiks olla. Pöörame sellele teemale ja teraapiale rohkem tähelepanu, kuna 27. oktoobril tähistatakse ülemaailmset tegevusteraapia päeva. Saadet juhib Annika Õunap.
15.00 Saade Timo Tarve.
15.45 Vox Populi Mis on parim moodus oma meelsuse väljendamiseks?
16.00 Saade Timo Tarve.
16.45 Vox Populi Mis on parim moodus oma meelsuse väljendamiseks?
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Massimo Centini: „Maailma vaimne kultuuripärand. Kultuuritraditsioonid ja -nähtused UNESCO esindusnimekirjas.“ Kirjastuselt Koolibri. Tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Michelle Marly, “Madmoiselle Coco ja armastuse parfüüm”. Kirjastuselt Tänapäev. Loeb Kristi Aule.
19.00 Etnoscoop Tõnu Tubli. Etno- ja rahvamuusika sugemetega muusikat üle maailma.
20.00 Spordireporter* Joosep Susi ja Ott Järvela
21.15 Terviseks*
22.00 Poliitikaguru* Poliitikaguru degusteerib seekord valitsuskriis piduliku lõpetamise torti ja hindab, mis maitse sellest parteidele ja ühiskonnale suhu jäi! Ühtlasi uurime, millise jalajälje vajutab Eesti rahvuspalgele abielu rahvahääletus. Hoolikalt loeme ka pensionireformi kohtuotsust. Saates löövad kaasa Rauno Vinni, Tarmo Jüristo ja Tõnis Leht.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Spordireporter 4.00 Etnoscoop 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat