KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Kristjan Gold.
10.00 Kuku Muusika
10.30 Nädala Raamat Jaan Tamme „101 Eesti kindlust ja kaitserajatist" kirjastuselt Varrak. See ainulaadne raamat annab ülevaate viie tuhande aasta jooksul Eestis kasutatud kaitserajatistest. Pea kaks viiendikku raamatust on pühendatud muinasajal rajatud linnustele. Seda täiendab ülevaade kindlusehitistest Eesti Vabariigi kirdepiiril ja Alutagusel, aga samuti kaitseväe kasarmust Rakveres ning Mereväe Ekipaažist Tallinnas. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Jevgeni Vodolazkini „Aviaator“. Kirjastuselt Postimees. Loeb Rando Tammik. Noor mees ärkab haiglavoodis. Tal ei ole aimugi, kes ta on või kuidas ta sinna sai. Arst ütleb talle ta nime, aga ta ei mäleta seda. Ta ei mäleta midagi. Lootuses taastada enda unustatud minevik, hakkab Innokenti üles kirjutama killustatud mälupilte, mis viivad 20. sajandi algusaastate Peterburi, räägivad lapsepõlvest ja esimesest armastusest, jutustavad 1917. aasta revolutsioonist Venemaal ja sellele järgnenust. Aga kuidas suudab ta nii täpselt mäletada toonast aega – vestlusi, lõhnu ja hääli, kui kalendris on 1999. aasta ja mees on veel noor? 
11.00 Spordireporter Mida ütleb praktika Euroopa erinevatest otstest, kes peaks näitama olümpiamänge? Kas olümpiamängud võrduvad profispordiga või enam mitte? Lisaks viimastel päevadel Eesti spordielus kõige rohkem kirgi kütnud teemale vaatleb Spordireporter ka üldist olukorda maailma spordimaastikul – kes ja miks proovivad koroonakriisi trotsida? Mida tähendab koroonakriisist tingitud paus tulemustele? Kas need kannatavad ja kui palju? Saatejuhid on Joosep Susi ja Ott Järvela (Soccernet.ee).
12.00 Raadioekspress
12.00 Kuku Muusika
14.00 Saade Timo Tarve.
15.45 Vox Populi Kuidas lahendada kriisis oskustööjõu probleem?
16.00 Saade Timo Tarve.
16.35 Aplaus - Eesti Kontserdi uudised 29. märtsil lahkus meie hulgast muusikaelu suurkuju helilooja Krzystof Penderecki. Nii ei ole tänane saade mitte niivõrd uudistesaade, kuivõrd austusavaldus heliloojale, kel ka Eestiga olid väga pikaajalised soojad ja loomingulised suhted. Saatejuht Lauri Aav käis külas Andres Mustonenil, Penderecki kauaaegsel sõbral ja koostööpartneril.
16.45 Vox Populi Kuidas lahendada kriisis oskustööjõu probleem?
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Timo Tarve.
18.30 Nädala Raamat* Jaan Tamme „101 Eesti kindlust ja kaitserajatist" kirjastuselt Varrak. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Jevgeni Vodolazkini „Aviaator“. Kirjastuselt Postimees. Loeb Rando Tammik.
19.00 Etnoscoop Tõnu Tubli.
20.00 Spordireporter* Saatejuhid on Joosep Susi ja Ott Järvela.
21.00 Aplaus - Eesti Kontserdi uudised*
22.00 Poliitikaguru* Poliitikaguru otsib seekord koroonakriisist väljumisteid, et  vabaneda epideemia poolt peale surutud piirangutest ja naasta vabama elukorralduse juurde. Vaatame ka majanduse päästeplaane ja epideemia mõju majandusele. Saates löövad kaasa Andi Hektor, Andreas Kaju ja Tõnis Leht.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Spordireporter 4.00 Etnoscoop 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat