KAVA


6.00 Ärataja Inga Lill ja Timo Tarve.
10.00 Kuku Muusika
10.30 Nädala Raamat Angela Caughey kirjutatud raamat “Elu dementsusega“ on nõuanderaamat dementse patsiendi hooldajale, tema lähedastele ja perekonnale. Selle raamatu kaante vahele on autor koondanud oma vahetust kogemusest saadud praktilised näpunäited ja toimetulekunipid, mis aitavad hakkama saada selle keerulise haigusega ja haiguse käes vaevleva lähedase eest hoolitsemisega. Kirjastuselt Petrone Print, tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Mike Pitts: „Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III“ Kirjastuselt Argo. Loeb Rando Tammik.
11.00 Spordireporter Spordimaailmas toimuvat kommenteerivad Joosep Susi ja Ott Järvela.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Läbi Eesti Kui mitmekesine on elu ja töö Koerus, mis on annab tuge ning kindlust, mis teeb rõõmu ja muret, miks läks vald haldusreformi pärast kohtusse ning milline võib olla tulevik ja kuidas sündis Koerus Ühtse Järvamaa idee ning kuidas see on vastu võetud? Vallavanem Andres Teppanit ja kunagist volikogu esimeest Jaanus Murakat käis usutlemas Madis Ligi.
14.00 Saade Kristjan Gold.
15.50 Vox Populi
16.00 Saade Kristjan Gold.
16.50 Vox Populi
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Angela Caughey kirjutatud raamat “Elu dementsusega“ on nõuanderaamat dementse patsiendi hooldajale, tema lähedastele ja perekonnale. Selle raamatu kaante vahele on autor koondanud oma vahetust kogemusest saadud praktilised näpunäited ja toimetulekunipid, mis aitavad hakkama saada selle keerulise haigusega ja haiguse käes vaevleva lähedase eest hoolitsemisega. Kirjastuselt Petrone Print, tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Mike Pitts: „Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III“ Kirjastuselt Argo. Loeb Rando Tammik.
19.00 Etnoscoop Tõnu Tubli.
20.00 Spordireporter* Spordimaailmas toimuvat kommenteerivad Joosep Susi ja Ott Järvela.
21.00 Metsik Lääs* Jaanus Saago.
22.00 Välismääraja*