KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Kristjan Gold
10.00 Avatud Eesti Fond Mari Roonemaa. Mõttekoja Praxis analüütik Jane Ester räägib mitu aastat kestnud suurprojektist Naised poliitikas. Kaardistati takistused, mida poliitiliselt aktiivsed naised oma elu- ja karjääriteel kohtavad ja sõnastati poliitikasoovitused tulevikuks.
10.30 Nädala Raamat Yuri Slezkine, “Valitsuse maja. Vene revolutsiooni saaga”. Kirjastuselt Varrak. Tutvustab Timo Tarve. Yuri Slezkine raamatu peategelane, valitsuse maja, ehitati 1931. aastal nõukogude tipptegelastele ja sisaldas 505 möbleeritud korterit, kino, raamatukogu, tenniseväljakut ja isegi lasketiiru. Oma raamatus annab Slezkine mitmekülgse pildi sellest ainulaadsest nõukogude võimu eksperimendist.
10.45 Järjejutt Michael Smith, "Luuraja anatoomia". Kirjastuselt Tänapäev. Loeb Rando Tammik. Kuidas tagavad luureteenistused, et agendid täidavad ülesanded ja ei mõtle reetmisele? Milline on täiuslik luuraja? Miks ta seab oma elu ohtu? Erinevate riikide agente küsitlenud Michael Smith annab oma raamatus põneva ülevaate sellest, mis motiveerib luurajaid ja mis teeb nad tõhusaks.
11.00 Majandusruum Majandusruumis püüame seekord spekuleerida, kes saab rahandus- ja majandusministriks ning mis sellest Eesti jaoks muutub. Samuti teeme kokkuvõtte eelmisest aastast Töötukassa silme läbi. Saate teises pooles on külas toidutootja Salvesti juht Triin Kõrgmaa, kellega tuleb juttu nii ettevõtte käekäigust kui ka toidutööstusest laiemalt. Saadet juhivad Harry Tuul ja Janno Riispapp.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Vahetund Postimehega Saates räägime sellest, mis võib või peaks muutuma uue koalitsiooniga keskkonnapoliitikas, samuti teeme juttu täna tehnoloogiakülgedel ilmunud kohvertuumapommi loost ning muidugi ka USA uue presidendi inauguratsioonist. Saadet juhib Postimehe peatoimetaja Mart Raudsaar.
14.00 Saade Timo Tarve.
15.45 Vox Populi Mis on teile demokraatia?
16.00 Saade Timo Tarve.
16.45 Vox Populi Mis on teile demokraatia?
17.00 Päevapilk Rein Pärn
17.30 Saade Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Yuri Slezkine, “Valitsuse maja. Vene revolutsiooni saaga”. Kirjastuselt Varrak. Tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Michael Smith, "Luuraja anatoomia". Kirjastuselt Tänapäev. Loeb Rando Tammik.
19.00 Metsik Lääs Jaanus Saago. Saates kõlab modernne USA pop, rock ja country muusika.
20.00 Majandusruum*
21.00 Vahetund Postimehega*
22.00 Välismääraja* Paljud sotsiaalmeedia platvormid blokeerisid Kapitooliumi rünnaku valguses USA presidendi Donald Trumpi ja tema toetajate sõnumid. Kust jookseb sotsiaalmeedias sõnavabadus ja kust algab poliitiline korrektsus, sellest kõnelesid pühapäevases Välismäärajas Tallinna Ülikooli osaluskultuuri professor Katrin Tiidenberg ja meediaekspert Raul Rebane. Saatejuht on Erkki Bahovski.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Vahetund Postimehega 4.00 Metsik Lääs 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat