KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Timo Tarve.
10.00 Avatud Eesti Fond
10.30 Nädala Raamat Richard Brennani „Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas” kirjastuselt Koolibri. See on ainulaadne raamat – istud, kuulad ja õpidki õigesti hingama. Autor annab oma raamatus ülevaate hingamise anatoomiast ja füsioloogiast, räägib levinud hingamisprobleemidest ning tutvustab ka mitmeid kasulikke hingamisharjutusi. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Paolo Cognetti „Kaheksa mäge“ kirjastus Tänapäev. Lugu kõneleb poiste, hiljem meeste sõprusest, kes on liiga erinevad, et milleski sarnaneda. See on lummav ja täiskasvanulik lugu, mis uurib juhuslikke, aga kaljukindlaid sõprussuhteid, võimalust õppida ja otsida oma kohta maailmas. Loeb Priit Rand.
11.00 Buum Ott Pärna ja Anto Liivat on saatejuhid. Buumil on külas EBSi lektor ja läbirääkimiste ekspert Ilona Nurmela, kellelt uurime, kui tõsisesse tupikseisu on jõudnud brittide püüdlused leppida Euroopa Liiduga kokku lahkumistingimustes. Lisaks saad Buumi kuulates teada, miks ostis Richard Branson Hyperloop One'i ning millistel kaalutlustel keelas Keenia plastikkottide impordi, tootmise ja müügi.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Vahetund Postimehega "Vahetunnis Postimehega" räägime, kuidas läheb koalitsioonide moodustamine Tartus, Viljandis, Pärnus ja Tallinnas. Kohalikele pilkudele annab jõudu juurde politoloog Tõnis Saarts. Saatejuht on Arteri toimetaja Madis Vaikmaa.
14.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
15.50 Vox Populi
16.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
16.35 Kindlustusminutid. Saatejuht on Andres Panksepp.
16.45 Saade Stuudios on Timo Tarve.
16.50 Vox Populi
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Stuudios on Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Richard Brennani „Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas” kirjastuselt Koolibri. See on ainulaadne raamat – istud, kuulad ja õpidki õigesti hingama. Autor annab oma raamatus ülevaate hingamise anatoomiast ja füsioloogiast, räägib levinud hingamisprobleemidest ning tutvustab ka mitmeid kasulikke hingamisharjutusi. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Paolo Cognetti „Kaheksa mäge“ kirjastus Tänapäev. Lugu kõneleb poiste, hiljem meeste sõprusest, kes on liiga erinevad, et milleski sarnaneda. See on lummav ja täiskasvanulik lugu, mis uurib juhuslikke, aga kaljukindlaid sõprussuhteid, võimalust õppida ja otsida oma kohta maailmas. Loeb Priit Rand.
19.00 Metsik Lääs Jaanus Saago.
20.00 Buum* Ott Pärna ja Anto Liivat on saatejuhid. Buumil on külas EBSi lektor ja läbirääkimiste ekspert Ilona Nurmela, kellelt uurime, kui tõsisesse tupikseisu on jõudnud brittide püüdlused leppida Euroopa Liiduga kokku lahkumistingimustes. Lisaks saad Buumi kuulates teada, miks ostis Richard Branson Hyperloop One'i ning millistel kaalutlustel keelas Keenia plastikkottide impordi, tootmise ja müügi.
21.00 Kirillitsas Eesti* Saatejuht on Pavel Ivanov.
22.00 Õigus ja Õiglus*
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Vahetund Postimehega 4.00 Buum 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat