KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Kristjan Gold.
10.00 Avatud Eesti Fond Mari Roonemaa. Peaasi.ee kliiniline psühholoog Anna-Kaisa Oidermaa räägib, millist vaimse tervise esmaabi inimestel kriisiajal kõige rohkem vaja läheb ning erinevatest viisidest, kuidas seda kontaktivabalt pakkuda.
10.30 Nädala Raamat Jaan Tamme „101 Eesti kindlust ja kaitserajatist" kirjastuselt Varrak. See ainulaadne raamat annab ülevaate viie tuhande aasta jooksul Eestis kasutatud kaitserajatistest. Pea kaks viiendikku raamatust on pühendatud muinasajal rajatud linnustele. Seda täiendab ülevaade kindlusehitistest Eesti Vabariigi kirdepiiril ja Alutagusel, aga samuti kaitseväe kasarmust Rakveres ning Mereväe Ekipaažist Tallinnas. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Jevgeni Vodolazkini „Aviaator“. Kirjastuselt Postimees. Loeb Rando Tammik. Noor mees ärkab haiglavoodis. Tal ei ole aimugi, kes ta on või kuidas ta sinna sai. Arst ütleb talle ta nime, aga ta ei mäleta seda. Ta ei mäleta midagi. Lootuses taastada enda unustatud minevik, hakkab Innokenti üles kirjutama killustatud mälupilte, mis viivad 20. sajandi algusaastate Peterburi, räägivad lapsepõlvest ja esimesest armastusest, jutustavad 1917. aasta revolutsioonist Venemaal ja sellele järgnenust. Aga kuidas suudab ta nii täpselt mäletada toonast aega – vestlusi, lõhnu ja hääli, kui kalendris on 1999. aasta ja mees on veel noor? 
11.00 Majandusruum Majandusruumis tuleb juttu sellest, mis erinevused on väikeste ja suurte tööandjate abiettepanekutes riigile ning miks need on kohati risti vastupidised. Samuti räägime, miks Tallink on sedavõrd oluline ettevõte, et valitsus otsustas seda eraldi päästma hakata. Saate teises pooles on külas Eesti tööstussektori tippjuht, HANZA Mechanics Tartu ja Narva tehaseid juhtiv Emöke Sogenbits, kellega vestleme nii kriisist kui ka juhtimisest. Saadet juhivad Harry Tuul ja Lennart Ruuda.
12.00 Raadioekspress Rein Pärn.
13.00 Vahetund Postimehega Postimehe peatoimetaja Mart Raudsaar räägib Margit Sutropiga eetikast kriisi ajal ning meditsiinieetikast, Tartu Ülikooli politoloog Martin Mölderiga erakondade reitingutest ning Postimehe ajakirjaniku Ülle Harjuga aiatöödest, kevade tulekust ja loodusmärkidest.
14.00 Saade Vallo Kelmsaar.
15.00 Vox Populi eri Stuudios on peaminister Jüri Ratas.
15.45 Vox Populi
16.00 Saade Vallo Kelmsaar.
16.45 Vox Populi
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Vallo Kelmsaar.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Jaan Tamme „101 Eesti kindlust ja kaitserajatist" kirjastuselt Varrak. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Jevgeni Vodolazkini „Aviaator“. Kirjastuselt Postimees. Loeb Rando Tammik.
19.00 Metsik Lääs Jaanus Saago.
20.00 Majandusruum*
21.00 Vahetund Postimehega*
22.00 Välismääraja* Itaalia on sattunud Euroopas koroonakriisi epitsentrisse. Mis Itaalias toimub ja miks, sellest on pühapäevases "Välismäärajas" kõnelemas Eesti suursaadik Itaalias Celia Kuningas-Saagpakk. Saatejuht on Erkki Bahovski.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Vahetund Postimehega 4.00 Metsik Lääs 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat