KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Timo Tarve.
10.00 Avatud Eesti Fond
10.30 Nädala Raamat Christopher Dell: „Okultism, nõiakunst ja maagia. Illustreeritud ajalugu“ kirjastuselt Varrak. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Margaret Atwood: „Teenijanna lugu” on düstoopiline romaan, mis tegeleb võimu-, soo-, ja religioonipoliitika küsimustega. Peategelane on teenijanna, kes elab komandöri ja tema abikaasa majas väikeses magamistoas. Ta peab kandma punast rüüd ja valget tiibadega tanu, mis varjab näo. Tema ainus otstarve on lapsi ilmale kanda. Romaanist sai peatselt bestseller, seda on palju tõlgitud ja see on pälvinud mitmeid kirjandusauhindu. Romaani põhjal on tehtud ka auhinnatud telesari.
11.00 Buum Ott Pärna ja Anto Liivat on saatejuhid. Buumil on külas ettevõtja ja teadlane Katri-Liis Reimann, kellelt uurime, kuidas sotsiaalse ettevõtlusega raha teenida. Uudisteplokis räägime põnevatest tehingutest muusikaäris ning arutleme, kui oluline on, et ettevõttel oleks maailma paremaks muutev missioon.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Vahetund Postimehega "Vahetunnis Postimehega" räägime Venemaal spioneerimise eest vangi mõistetud ärimehest, sigadele mõeldud toetustest, Tallinna Veest ja pensionitest. Stuudios on Postimehe ajakirjanikud Jaanus Piirsalu, Tõnis Oja, Risto Berendson, Madis Vaikmaa ja Lauri Hussar.
14.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
15.50 Vox Populi
16.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
16.35 Kindlustusminutid. Saatejuht on Andres Panksepp. 13. detsember - liikluskindlustuseta liikluses: automaatne liikluskindlustus. Saatekülaline Lauri Potsepp Liikluskindlustuse Fondist
16.45 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
16.50 Vox Populi
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Christopher Dell: „Okultism, nõiakunst ja maagia. Illustreeritud ajalugu“ kirjastuselt Varrak. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Margaret Atwood: „Teenijanna lugu” on düstoopiline romaan, mis tegeleb võimu-, soo-, ja religioonipoliitika küsimustega. Peategelane on teenijanna, kes elab komandöri ja tema abikaasa majas väikeses magamistoas. Ta peab kandma punast rüüd ja valget tiibadega tanu, mis varjab näo. Tema ainus otstarve on lapsi ilmale kanda. Romaanist sai peatselt bestseller, seda on palju tõlgitud ja see on pälvinud mitmeid kirjandusauhindu. Romaani põhjal on tehtud ka auhinnatud telesari.
19.00 Metsik Lääs Jaanus Saago.
20.00 Buum* Ott Pärna ja Anto Liivat on saatejuhid. Buumil on külas ettevõtja ja teadlane Katri-Liis Reimann, kellelt uurime, kuidas sotsiaalse ettevõtlusega raha teenida. Uudisteplokis räägime põnevatest tehingutest muusikaäris ning arutleme, kui oluline on, et ettevõttel oleks maailma paremaks muutev missioon.
21.00 Kirillitsas Eesti* Saatejuht on Pavel Ivanov.
22.00 Õigus ja Õiglus* Kuidas ennustada maksu või toetuse mõju riigieelarvele? Aga inimkäitumisele? Kuidas selgitada muutusi, mis ei meeldi? Õiguskantsler Ülle Madise vestluskaaslased on Rahandusministeeriumi Maksu- ja tollipoliitika asekantsler Dmitri Jegorov ja Sotsiaalkindlustusameti peadirektor Egon Veermäe.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Vahetund Postimehega 4.00 Buum 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat