KAVA


0.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika.
6.00 Ärataja Inga Lill ja Timo Tarve.
10.00 Loodusajakiri Saatejuht on Toomas Jüriado. Toimetaja Katre Palo tutvustab Eesti Looduse augustinumbrit, mis on suuresti putukateemaline. Juttu tuleb sihktiivalistest ehk ritsikatest ja tirtsudest, hobukastaneid kahjustavast keerukoist, aasta liblikast sini-paelöölasest ning sirelastest, aga ka harivast intervjuust farmakognoosiaprofessori Ain Raaliga, matkale sobivates nõudest ning äikese tekkest ja eri tüüpidest. Ajakirjaga koos ilmus ka CD-plaat „Hääled öös“.
10.30 Nädala Raamat Angela Caughey kirjutatud raamat “Elu dementsusega“ on nõuanderaamat dementse patsiendi hooldajale, tema lähedastele ja perekonnale. Selle raamatu kaante vahele on autor koondanud oma vahetust kogemusest saadud praktilised näpunäited ja toimetulekunipid, mis aitavad hakkama saada selle keerulise haigusega ja haiguse käes vaevleva lähedase eest hoolitsemisega. Kirjastuselt Petrone Print, tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Mike Pitts: „Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III“ Kirjastuselt Argo. Loeb Rando Tammik.
11.00 Linnatund Saatejuht on Rein Pärn. Seekord saab teada, mis toimub pühapäeval iseseisvuse taastamise päeval Teletornis. Jutukaaslasteks on Teletorni juhataja Riina Roosipuu ja Eesti Vabariigi valitsuse salajase sidekeskuse juht Aadu Jõgiaas.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Kirillitsas Eesti
14.00 Saade Kristjan Gold.
15.50 Vox Populi Kas ja kuidas aidata narkomaane?
16.00 Saade Kristjan Gold.
16.50 Vox Populi
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Angela Caughey kirjutatud raamat “Elu dementsusega“ on nõuanderaamat dementse patsiendi hooldajale, tema lähedastele ja perekonnale. Selle raamatu kaante vahele on autor koondanud oma vahetust kogemusest saadud praktilised näpunäited ja toimetulekunipid, mis aitavad hakkama saada selle keerulise haigusega ja haiguse käes vaevleva lähedase eest hoolitsemisega. Kirjastuselt Petrone Print, tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Mike Pitts: „Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III“ Kirjastuselt Argo. Loeb Rando Tammik.
19.00 Muusika Sinu kõrvale Henri Murakas.
20.00 Jukuraadio Juku-Kalle Raid.
21.00 Loodusajakiri* Saatejuht on Toomas Jüriado. Toimetaja Katre Palo tutvustab Eesti Looduse augustinumbrit, mis on suuresti putukateemaline. Juttu tuleb sihktiivalistest ehk ritsikatest ja tirtsudest, hobukastaneid kahjustavast keerukoist, aasta liblikast sini-paelöölasest ning sirelastest, aga ka harivast intervjuust farmakognoosiaprofessori Ain Raaliga, matkale sobivates nõudest ning äikese tekkest ja eri tüüpidest. Ajakirjaga koos ilmus ka CD-plaat „Hääled öös“.
21.30 Läbi Eesti* Kui mitmekesine on elu ja töö Koerus, mis on annab tuge ning kindlust, mis teeb rõõmu ja muret, miks läks vald haldusreformi pärast kohtusse ning milline võib olla tulevik ja kuidas sündis Koerus Ühtse Järvamaa idee ning kuidas see on vastu võetud? Vallavanem Andres Teppanit ja kunagist volikogu esimeest Jaanus Murakat käis usutlemas Madis Ligi.