KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Kristjan Gold
10.00 Loodusajakiri Ajakirja Eesti Mets talvenumbrist saab lugeda tulundusühistutest, mis ostavad metsa eesmärgiga seda hoida, kuid samas ka tulu teenida. Tutvustatakse tulundusühistuid Eesti Ühismets, Forestly ja Püsimetsaühendus, kuid kirjutatakse ka sihtasutusest Koosloodus. Kutsusime saatesse külla Jüri Kaljundi sihtasutusest Koosloodus, et uurida, millised eesmärgid on Koosloodus endale seadnud. Saadet juhib Tiiu Rööp.
10.30 Nädala Raamat Yuri Slezkine, “Valitsuse maja. Vene revolutsiooni saaga”. Kirjastuselt Varrak. Tutvustab Timo Tarve. Yuri Slezkine raamatu peategelane, valitsuse maja, ehitati 1931. aastal nõukogude tipptegelastele ja sisaldas 505 möbleeritud korterit, kino, raamatukogu, tenniseväljakut ja isegi lasketiiru. Oma raamatus annab Slezkine mitmekülgse pildi sellest ainulaadsest nõukogude võimu eksperimendist.
10.45 Järjejutt Enrique Vila-Matas, "Bartleby & Co" Loomingu Raamatukogult. Loeb Priit Rand. Marcelo on juba kakskümmend viis aastat olnud kirjanik, kes mitte midagi ei kirjuta. Kuid ühel päeval otsustab ta kirjutada raamatu just vaikinud kirjanikest. Enrique Vila-Matase "Bartleby & Co" — vaimukas kirjanduslooline pillerkaar legendaarsetest vaikijatest selle nädala järjejutuminutites.
11.00 Linnatund Juttu tuleb pealinnas järjest juurde tekkivatest suusaradadest, mida jagub juba igasse linnaosasse. Räägime ka lume ja libeduse tõttu MuPole tehtud linlaste kõnedest ja sellest et Kesklinna tänavatel algas aktiivne lumekuhjade väljavedu. Saadet juhib Rein Pärn.
12.00 Raadioekspress
13.00 Kirillitsas Eesti Saadet juhib Pavel Ivanov.
14.00 Saade Timo Tarve.
14.45 Terviseks Sel korral räägime saates Terviseks sõeluuringutest, emakakaelavähist ja paljust muustki seoses nimetatud vähivormiga. Sõeluuringutest räägime põhjusel, et käesolev aasta on toonud Haigekassa poolt paljuoodatud muudatuse, mis annab ka ravikindlustamata inimestele võimaluse osaleda sõeluuringutel. Ja me ei räägi ainult siin emakakaelavähi sõeluuringust, vaid ka rinnavähi ja eesnäärmevähi sõleuuringust. Stuudios on naistearst dr Terje Raud. Küsib Annika Õunap.
15.00 Saade Timo Tarve.
15.45 Vox Populi Kes või kus on õige hõlm, millesse keegi ei hakka?
16.00 Saade Timo Tarve.
16.35 Vanemuise Veerand 22. jaanuaril ja 6. veebruaril mängitakse Vanemuise suures majas Bizet’ ooperit „Carmen“ - etendused teeb erakordseks asjaolu, et nimirollis on Dara Savinova Rootsi kuninglikust ooperist. Saates on külas metsosopran Dara Savinova. Saadet juhib Tiiu Rööp.
16.45 Vox Populi Kes või kus on õige hõlm, millesse keegi ei hakka?
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Timo Tarve.
18.00 Ralliraport Ralliraport võtab kokku Monte Carlo MM-etapi päeva kõige põnevamad sündmused. Stuudios Aleks Lesk, Margus Kiiver, Karl-Mihkel Eller ja ralliekspert Gustav Kruuda.
18.30 Nädala Raamat* Yuri Slezkine, “Valitsuse maja. Vene revolutsiooni saaga”. Kirjastuselt Varrak. Tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Enrique Vila-Matas, "Bartleby & Co" Loomingu Raamatukogult. Loeb Priit Rand.
19.00 Muusika Sinu kõrvale Henri Murakas. Saade pakub iga nädal kuulamiseks head uut ja vana head muusikat.
20.00 Jukuraadio JUKU RAADIO 344. saade on kustunud külla endise prokuröri ja praeguse organisatsiooni “Korruptsioonivaba Eesti” eestvedaja Steven-Hristo Evestuse. Köögilauas räägime Evestuse suurtest eeskujudest Edgar Savisaarest, Mailis Repsist ja Jüri Ratasest, aga pisut ja Rasvaliidust ja selle järglasest ning muudest lahedatest tüüpidest, keda me kõik armastame. Musid-kallid-õhupallid, nagu ütleb kõiki naisi armastav Aivar Mäe!
21.00 Vutikohus Kuidas on võimalik, et Hispaania 3. liiga võistkond paneb selili vägeva Madridi Reali? Ning miks juhtub sageli nii, et ülimalt oodatud tippmäng, nagu Liverpool – Manchester United möödunud nädalavahetusel, jääb 0:0 viiki? Panustamisrubriigis luubi all paf.com'i koefitsiendid. Vutikohtu saatejuhid on Ott Järvela (Soccernet.ee) ja Andres Vaher.
21.50 Vanemuise Veerand* Tiiu Rööp.
22.00 Terviseks*
22.10 Tarkade Klubi* Saadet ja mängu juhib Timo Tarve.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Kirillitsas Eesti 4.00 Muusika Sinu Kõrvale 5.00 Loodusajakiri 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala Raamat