KAVA


6.00 Ärataja Olaf Suuder ja Rohke Debelakk.
10.00 Patsiendiminutid Saatejuht on Kadri Tammepuu. Elanikkond vananeb ja tehnoloogia areneb, nii on meditsiinisektor kindlas kasvutrendis. Räägime, kas meil on selleks piisavalt arste ja õdesid või millised võimalused on osa täiendavast tööst olemasolevate jõududega ära teha. Lisaks uurime, milliseid oskusi meedikud tulevikus juurde peaksid õppima, et uute arengutega toime tulla. Stuudiokülaline on OSKA projekti uuringute juht Urve Mets.
10.30 Nädala Raamat Richard Brennani „Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas” kirjastuselt Koolibri. See on ainulaadne raamat – istud, kuulad ja õpidki õigesti hingama. Autor annab oma raamatus ülevaate hingamise anatoomiast ja füsioloogiast, räägib levinud hingamisprobleemidest ning tutvustab ka mitmeid kasulikke hingamisharjutusi. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Paolo Cognetti „Kaheksa mäge“ kirjastus Tänapäev. Lugu kõneleb poiste, hiljem meeste sõprusest, kes on liiga erinevad, et milleski sarnaneda. See on lummav ja täiskasvanulik lugu, mis uurib juhuslikke, aga kaljukindlaid sõprussuhteid, võimalust õppida ja otsida oma kohta maailmas. Loeb Priit Rand.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Saatejuht on Ulla Länts. Nädala tegijaks on Taavi Aas, kelle eestvedamisel võitis Keskerakond Talllinna taas valimised.
14.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
14.15 Vox Populi eri Stuudios vastab kuulajate küsimustele reforemierakonna esimees Hanno Pevkur.
15.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
15.45 Vox Populi
16.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
16.35 Viljandi linnaveerand.
16.45 Vox Populi
17.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Richard Brennani „Teadlik hingamine. Tervise ja elujõu allikas” kirjastuselt Koolibri. See on ainulaadne raamat – istud, kuulad ja õpidki õigesti hingama. Autor annab oma raamatus ülevaate hingamise anatoomiast ja füsioloogiast, räägib levinud hingamisprobleemidest ning tutvustab ka mitmeid kasulikke hingamisharjutusi. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Paolo Cognetti „Kaheksa mäge“ kirjastus Tänapäev. Lugu kõneleb poiste, hiljem meeste sõprusest, kes on liiga erinevad, et milleski sarnaneda. See on lummav ja täiskasvanulik lugu, mis uurib juhuslikke, aga kaljukindlaid sõprussuhteid, võimalust õppida ja otsida oma kohta maailmas. Loeb Priit Rand.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Saatejuht on Ulla Länts. Nädala tegijaks on Taavi Aas, kelle eestvedamisel võitis Keskerakond Talllinna taas valimised.
21.00 Patsiendiminutid* Saatejuht on Kadri Tammepuu. Elanikkond vananeb ja tehnoloogia areneb, nii on meditsiinisektor kindlas kasvutrendis. Räägime, kas meil on selleks piisavalt arste ja õdesid või millised võimalused on osa täiendavast tööst olemasolevate jõududega ära teha. Lisaks uurime, milliseid oskusi meedikud tulevikus juurde peaksid õppima, et uute arengutega toime tulla. Stuudiokülaline on OSKA projekti uuringute juht Urve Mets.
21.30 Kukul Külas* Kukul on külas näitleja ja laulja Katrin Karisma. Küsib Liis Seljamaa
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat