KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Timo Tarve.
10.00 Patsiendiminutid Heidame pilgu Soome hooldekodude süsteemi ja võrdleme, mille poolest meie eakate elu põhjanaabrite omast erineb. Lisaks tuleb juttu Tallinna Valvekliinikust, millel täitus esimene tegutsemisaasta ja kus arstiabi saavad nii Soomest nädalavahetuseks koju tulnud kui ka kõik teised hädalised. Stuudios on Valvekliiniku asutaja perearst Ingmar Lindström ja saatejuht Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Christopher Dell: „Okultism, nõiakunst ja maagia. Illustreeritud ajalugu“ kirjastuselt Varrak. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Margaret Atwood: „Teenijanna lugu” on düstoopiline romaan, mis tegeleb võimu-, soo-, ja religioonipoliitika küsimustega. Peategelane on teenijanna, kes elab komandöri ja tema abikaasa majas väikeses magamistoas. Ta peab kandma punast rüüd ja valget tiibadega tanu, mis varjab näo. Tema ainus otstarve on lapsi ilmale kanda. Romaanist sai peatselt bestseller, seda on palju tõlgitud ja see on pälvinud mitmeid kirjandusauhindu. Romaani põhjal on tehtud ka auhinnatud telesari.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Aastalõpu intervjuu Eesti Vabariigi Presidendi Kersti Kaljulaidiga. Kas grammatika on lõpueksamil oluline? Kas tulumaksuvaba minimum peab tõusma? Kuidas saab Eesti hakkama pärast aastat 2020? Mille jaoks on Eestil vaja vabatahtlikke? Neil ja paljudel teistel teemadel räägib Vabariigi president Kersti Kaljulaid Kuku raadios reedel kell 13 saates Nädala Tegija. Saatejuht on Hindrek Riikoja.
14.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
14.15 Vox Populi eri Stuudios vastab kuulajate küsimustele Riigikogu parteitu liige Margus Tsahkna.
15.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
15.45 Vox Populi
16.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
16.35 Viljandi linnaveerand.
16.45 Vox Populi
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Christopher Dell: „Okultism, nõiakunst ja maagia. Illustreeritud ajalugu“ kirjastuselt Varrak. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Margaret Atwood: „Teenijanna lugu” on düstoopiline romaan, mis tegeleb võimu-, soo-, ja religioonipoliitika küsimustega. Peategelane on teenijanna, kes elab komandöri ja tema abikaasa majas väikeses magamistoas. Ta peab kandma punast rüüd ja valget tiibadega tanu, mis varjab näo. Tema ainus otstarve on lapsi ilmale kanda. Romaanist sai peatselt bestseller, seda on palju tõlgitud ja see on pälvinud mitmeid kirjandusauhindu. Romaani põhjal on tehtud ka menukas film. Romaani põhjal on tehtud ka auhinnatud telesari.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Aastalõpu intervjuu Eesti Vabariigi Presidendi Kersti Kaljulaidiga. Kas grammatika on lõpueksamil oluline? Kas tulumaksuvaba minimum peab tõusma? Kuidas saab Eesti hakkama pärast aastat 2020? Mille jaoks on Eestil vaja vabatahtlikke? Neil ja paljudel teistel teemadel räägib Vabariigi president Kersti Kaljulaid Kuku raadios reedel kell 13 saates Nädala Tegija. Saatejuht on Hindrek Riikoja.
21.00 Patsiendiminutid* Saatejuht on Kadri Tammepuu. Heidame pilgu Soome hooldekodude süsteemi ja võrdleme, mille poolest meie eakate elu põhjanaabrite omast erineb. Lisaks tuleb juttu Tallinna Valvekliinikust, millel täitus esimene tegutsemisaasta ja kus arstiabi saavad nii Soomest nädalavahetuseks koju tulnud kui ka kõik teised hädalised. Stuudios on Valvekliiniku asutaja perearst Ingmar Lindström ja saatejuht Kadri Tammepuu.
21.30 Kukul Külas* Kukul külas on tele-, raadio- ja lehemees, Postimehe peatoimetaja LAURI HUSSAR. Temaga ajab juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat