KAVA


6.00 Ärataja Olaf Suuder ja Rohke Debelakk.
10.00 Patsiendiminutid Hiljuti jõudis mitmesaja patsiendini perearsti poolt saadetud küsimustik, millele vastajatest pooled kutsuti kopsude tervist kontrollima. Uurime lähemalt, kuidas meditsiinis tulevikuteenuseid arendatakse ja mida inimene sellest võidab. Stuudios on Dermtesti tegevjuht Priit Kruus ja saatejuht Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Eesti teeneka diplomaadi Kaarel Robert Pusta vanglapäevik „Kirjad kinnisest majast“ annab panoraamse ja detailirohke ülevaate ajast, mil valitsusjuht Konstantin Päts hävitas riigipöördega Eestis demokraatia. Raamat ilmus esmakordselt 1966. aastal Stockholmis. Selle uus väljaanne on varustatud ajalooprofessor Aadu Musta põhjalike kommentaaride ja eessõnaga, mis annab hea ülevaate vabadussõjalaste tegevusest ja saatusest. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Ville Hytöse romaan „Jumala koerad“ viib lugeja 17. sajandi lõpuaastate Lihulasse. See on lugu kahest veidrast võõramaalasest, kes peavad kitsas külaühiskonnas oma koha leidma. Kuni külal läheb hästi, lepitakse ka võõrastega, aga kui senist eluolu ohustavat ootamatud jõud, langeb viha vältimatult võõrastele. Loeb Rando Tammik.
11.00 Muuli ja Riikoja Stuudios on Kalle Muuli ja Ulla Länts.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Saatejuht on Meelis Atonen. Panganduses toimuvad suured muutused. Riskide vähendamiseks peavad pangad ja finantsasutused oma klientide taustast üha rohkem teadma, mis toob kaasa probleeme mitteresidentidele. Samas on käimas Eesti e-residentide kampaania, keda justkui siia ootame ja samas finantsteenustes ikka ei oota. Mis toimub panganduses, arutame saates Eesti Panga asepresidendi Madis Mülleriga.
14.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
14.15 Vox Populi eri Stuudios on Karmo Tüür, et rääkida Venemaa presidendivalimistest.
15.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Eesti teeneka diplomaadi Kaarel Robert Pusta vanglapäevik „Kirjad kinnisest majast“ annab panoraamse ja detailirohke ülevaate ajast, mil valitsusjuht Konstantin Päts hävitas riigipöördega Eestis demokraatia. Raamat ilmus esmakordselt 1966. aastal Stockholmis. Selle uus väljaanne on varustatud ajalooprofessor Aadu Musta põhjalike kommentaaride ja eessõnaga, mis annab hea ülevaate vabadussõjalaste tegevusest ja saatusest. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Ville Hytöse romaan „Jumala koerad“ viib lugeja 17. sajandi lõpuaastate Lihulasse. See on lugu kahest veidrast võõramaalasest, kes peavad kitsas külaühiskonnas oma koha leidma. Kuni külal läheb hästi, lepitakse ka võõrastega, aga kui senist eluolu ohustavat ootamatud jõud, langeb viha vältimatult võõrastele. Loeb Rando Tammik.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Saatejuht on Meelis Atonen. Panganduses toimuvad suured muutused. Riskide vähendamiseks peavad pangad ja finantsasutused oma klientide taustast üha rohkem teadma, mis toob kaasa probleeme mitteresidentidele. Samas on käimas Eesti e-residentide kampaania, keda justkui siia ootame ja samas finantsteenustes ikka ei oota. Mis toimub panganduses, arutame saates Eesti Panga asepresidendi Madis Mülleriga.
21.00 Kukul Külas* Sel pühapäeval on Kukul külas Virumaa kultuuri - ja ühiselu edendaja, viimasel ajal pagulaste eesti keele koolitamisega ametis olnud RAIVO RIIM. Temaga ajab juttu Erki Berends.
21.00 Patsiendiminutid* Hiljuti jõudis mitmesaja patsiendini perearsti poolt saadetud küsimustik, millele vastajatest pooled kutsuti kopsude tervist kontrollima. Uurime lähemalt, kuidas meditsiinis tulevikuteenuseid arendatakse ja mida inimene sellest võidab. Stuudios on Dermtesti tegevjuht Priit Kruus ja saatejuht Kadri Tammepuu.
21.30 Kukul Külas* Sel pühapäeval on Kukul külas Virumaa kultuuri - ja ühiselu edendaja, viimasel ajal pagulaste eesti keele koolitamisega ametis olnud RAIVO RIIM. Temaga ajab juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat