KAVA


6.00 Kuku Muusika
7.00 Nädala Tegija* Saatejuht on Ulla Länts.
8.00 Meretund
9.00 Lahe laupäevahommik
11.00 Tarkade Klubi Timo Tarve.
12.00 Keskpäevatund Priit Hõbemägi.
13.00 Publikumärk Sellel laupäeval saates Publikumärk leiab ära märkimist Raivo Järvi portreenäitus, saabuv Draamafestival, Tiit Pruuli maailma avastamise raamat, Estonia teatri hooaja algus ning Filmilindifestival. Saatejuht on Liis Laidmets.
14.00 Ilmaparandaja Sel laupäeval tutvume Ilmaparandaja saates loodusretkede juhi Evelin Laanestiga ning käime koos ka rabataimi uurimas. Lisaks räägime, kuidas oma lastega metsas käia ning millised ühed lastele mõeldud loodusretked välja näevad. Kristel Vilbaste tutvustab meile aga Läti ilusat loodust. Ilmaparandaja on KUKU raadio eetris ikka laupäeval kell kaks. Saatejuht on Mart Valner.
15.00 Filmikägu Saatejuhid: Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
16.00 Kuku Muusika
17.00 Rõõsikad* Lauri Saatpalu.
18.00 Keskpäevatund* Priit Hõbemägi.
19.00 Nädala Raamat Angela Caughey kirjutatud raamat “Elu dementsusega“ on nõuanderaamat dementse patsiendi hooldajale, tema lähedastele ja perekonnale. Selle raamatu kaante vahele on autor koondanud oma vahetust kogemusest saadud praktilised näpunäited ja toimetulekunipid, mis aitavad hakkama saada selle keerulise haigusega ja haiguse käes vaevleva lähedase eest hoolitsemisega. Kirjastuselt Petrone Print, tutvustab Küllo Arjakas.
20.00 Publikumärk* Sellel laupäeval saates Publikumärk leiab ära märkimist Raivo Järvi portreenäitus, saabuv Draamafestival, Tiit Pruuli maailma avastamise raamat, Estonia teatri hooaja algus ning Filmilindifestival. Saatejuht on Liis Laidmets.
21.00 Meretund*
22.00 Tarkade Klubi* Timo Tarve.