KAVA


6.00 Järjejutt Jevgeni Vodolazkini „Aviaator“. Kirjastuselt Postimees. Loeb Rando Tammik. Noor mees ärkab haiglavoodis. Tal ei ole aimugi, kes ta on või kuidas ta sinna sai. Arst ütleb talle ta nime, aga ta ei mäleta seda. Ta ei mäleta midagi. Lootuses taastada enda unustatud minevik, hakkab Innokenti üles kirjutama killustatud mälupilte, mis viivad 20. sajandi algusaastate Peterburi, räägivad lapsepõlvest ja esimesest armastusest, jutustavad 1917. aasta revolutsioonist Venemaal ja sellele järgnenust. Aga kuidas suudab ta nii täpselt mäletada toonast aega – vestlusi, lõhnu ja hääli, kui kalendris on 1999. aasta ja mees on veel noor? 
7.00 Nädala Raamat Jaan Tamme „101 Eesti kindlust ja kaitserajatist" kirjastuselt Varrak. See ainulaadne raamat annab ülevaate viie tuhande aasta jooksul Eestis kasutatud kaitserajatistest. Pea kaks viiendikku raamatust on pühendatud muinasajal rajatud linnustele. Seda täiendab ülevaade kindlusehitistest Eesti Vabariigi kirdepiiril ja Alutagusel, aga samuti kaitseväe kasarmust Rakveres ning Mereväe Ekipaažist Tallinnas. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
8.00 Meretund Saatejuht on Vallo Kelmsaar.
9.00 Neeme Raud. Siin Teadus ja uhhuutajad koroonaajastul. Hiina ja Venemaa propagandaoperatsioonid - kas lasime end ise ka neisse haarata? "Neeme Raud. Siin" laupäevahommikul 9-11.
11.00 Tarkade Klubi KUKU raadio Tarkade Klubis taastub sel laupäeval Tallinna-Tartu vastasseis ning kohtuvad armastatud selle saate klassikud. Tartu stuudios mängivad Tartu Ülikooli geograafid Taavi Pae ja Jaan Pärn ning Tallinna stuudios Vikipeedia administraator, meistrikandidaat kabes ja auhinnatud ulmekirjanik Taivo Rist ning ehitus- ja kunstimeister Martti Suurorg. Saadet ning mängu juhib Timo Tarve.
12.00 Keskpäevatund
13.00 Publikumärk Sellel laupäeval saates Publikumärk: veebi vahendusel saab osaleda suurel üleriigilisel võistumängimisel, Estonia teatris näeb veebi abil Kratti, legendaarsel tudengibändil Rajacas valmis heliplaat, ilmus raamat Anna Haava luuletuste ja juttudega ning kuidas sisustavad päevi Rakvere teatri näitlejad. Saatejuht on Liis Seljamaa
14.00 Ilmaparandaja
15.00 Filmikägu Saatejuhid on Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
16.00 Restart Saatejuhid Henrik Roonemaa ja Taavi Kotka.
17.00 Nädala Tegija* Seda, et Eesti majandus on koroonaepideemiast tingitud majanduslangusest pihta saanud ja ühed suuremad kannatajad on turismiettevõtted, teame me kõik. Kuidas aga edasi minna ning mida saavad selleks teha riik ja mita ettevõtted ise, sellest räägime seekordses Nädala tegijas Eesti suurima ettevõtte Tallink juhatuse esimehe Paavo Nõgesega. Saatejuht on Hindrek Riikoja.
18.00 Keskpäevatund*
19.00 Nädala Raamat Jaan Tamme „101 Eesti kindlust ja kaitserajatist" kirjastuselt Varrak. See ainulaadne raamat annab ülevaate viie tuhande aasta jooksul Eestis kasutatud kaitserajatistest. Pea kaks viiendikku raamatust on pühendatud muinasajal rajatud linnustele. Seda täiendab ülevaade kindlusehitistest Eesti Vabariigi kirdepiiril ja Alutagusel, aga samuti kaitseväe kasarmust Rakveres ning Mereväe Ekipaažist Tallinnas. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
20.00 Publikumärk*
21.00 Meretund* Saatejuht on Vallo Kelmsaar.
22.00 Muuli ja Riikoja*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Filmikägu 0.00 Vutikohus* 01.00 Mõtle Tervelt* 02.00 Tarkade Klubi* 03.00 Jukuraadio* 04.00 Ilmaparandaja* 05.00 Rõõsikad*