KAVA


6.00 Järjejutt Enrique Vila-Matas, "Bartleby & Co" Loomingu Raamatukogult. Loeb Priit Rand. Marcelo on juba kakskümmend viis aastat olnud kirjanik, kes mitte midagi ei kirjuta. Kuid ühel päeval otsustab ta kirjutada raamatu just vaikinud kirjanikest. Enrique Vila-Matase "Bartleby & Co" — vaimukas kirjanduslooline pillerkaar legendaarsetest vaikijatest selle nädala järjejutuminutites.
7.00 Nädala Raamat Yuri Slezkine, “Valitsuse maja. Vene revolutsiooni saaga”. Kirjastuselt Varrak. Tutvustab Timo Tarve. Yuri Slezkine raamatu peategelane, valitsuse maja, ehitati 1931. aastal nõukogude tipptegelastele ja sisaldas 505 möbleeritud korterit, kino, raamatukogu, tenniseväljakut ja isegi lasketiiru. Oma raamatus annab Slezkine mitmekülgse pildi sellest ainulaadsest nõukogude võimu eksperimendist.
8.00 Meretund Saatejuht on Vallo Kelmsaar.
9.00 Neeme Raud. Siin Navalnõi kaasus Venemaal - Kadri Liik. Trumpi tõejärgse ajastu lõpp - Hans H. Luik. Sihtasutus Liberaalne Kodanik - Tarmo Jüristo. Eesti lühiproosa valitseva meistri ja tiitlikaitsja Armin Kõomägi maailm. Teadvustatud liikumine, Qi-tants - Karina Laurits. Saatejuht on Neeme Raud.
11.00 Tarkade Klubi Saadet ja mängu juhib Timo Tarve.
12.00 Keskpäevatund Stuudios Priit Hõbemägi, Ainar Ruussaar ja Marek Strandberg. Täna, 23. jaanuaril on Keskpäevatunni teemadeks: Keskerakond ja Reformierakond panevad kokku koalitsioonikava. Asi läheb huvitavaks! Mis saab eestikeelsest haridusest? Kui kaugele on Keskerakond nõus taganema? Reformierakond on paljukski nõus, näiteks tegema koostööd korruptsiooniskahtlustuse saanud erakonna ja ministriga. Mis mõte on kurikuulsal MTÜde rahastajate avalikustamise plaanil?  Raiemaht saab piirangud ja fossilmajandust ei rahastata? Kas Reformi tuttavad tuuleärimehed saavad jälle kommi? Valitsus kavandab piirangute laiendamist üle Eesti. Mis siis saab? Koroonavaktsiini vähesus kütab kirgi. Kellel jätkub, kellele ei. Ka kõik meditsiinitöötajad ei taha lasta end vaktsineerida.  ERJK elab edasi!  Ja üldse - kuidas see kõik mõjutab meie igapäevast elu?
13.00 Publikumärk Sellel laupäeval saates Publikumärk on juttu lavastustest "Valgustaja", "Üks rohutirts läks kõndima" ning "Video: Täielik šokk! Sündmuskohal kaos, tuvid minestuses", Pärnu nüüdismuusika päevadest ja Eesti Kontserdi aasta alguse sündmustest. Saatejuht on Liis Seljamaa.
14.00 Ilmaparandaja Sel laupäeval KUKU raadio keskkonnasaates Ilmaparandaja uurime Eesti keskkonnaühenduste poolt valitsusläbirääkimistele saadetud ettepanekute kohta. Millistele kliima- ja energeetikavaldkonnaga seotud teemadele peaks uus valitsus eelkõige tähelepanu pöörama ning kas praeguseks tundub, et läbirääkimised lähevad õiges suunas. Lisaks uurime, mis asi on Single.Earth ehk siis uus Eesti idufirma, mis lubab oma metsa pealt raha teenida seda ja seal olevat elurikkust säilitades. Saatejuht on Mart Valner.
15.00 Filmikägu Saatejuhid on Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
16.00 Restart Restardis on külas idufirma Fyma kaasasutajad Karen K Burns ja Taavi Tammiste, kes räägivad sellest, kuidas nad õpetavad arvuteid videopildil toimuvat ära tundma ja pakuvad sellega teenuseid nii lennujaamadele kui muudele firmadele maailmas. Saatejuhid on Henrik Roonemaa ja Taavi Kotka.
17.00 Lobjakas vs Vooglaid Saates «Lobjakas vs. Vooglaid» arutlevad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid uue võimuliidu moodustamise ja USA 46. presidendi Joe Bideni ametisse vannutamise teemadel. Lisaks jätkatakse mõttekäiku eelmisel nädalal palju kõneainet pakkunud «süvariigi» tegutsemisest.
18.00 Keskpäevatund*
19.00 Ralliraport Ülevaade Monte Carlo MM rallietapist. Stuudios Margus Kiiver, Karl-Mihkel Eller ja ralliekspert Gustav Kruuda.
20.00 Publikumärk* Liis Seljamaa
21.00 Meretund* Vallo Kelmsaar.
22.00 Muuli ja Aavik*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Filmikägu 0.00 Vutikohus* 02.00 Tarkade Klubi* 03.00 Jukuraadio* 04.00 Ilmaparandaja* 05.00 Rõõsikad*