KAVA


6.00 Neeme Raud. Siin*
8.00 Maatund Madis Ligi. Kuidas on jõulumüükideks valmistunud meie toidu- ja kingituste tegijad ning millised on esimesed kogemused, miks loodi Avinurme kogukonnakogu ja mis on esmalt plaanis, mida hakkavad koos tegema Jääaja Keskus ning Vudila ja mida näitab lihade võrdlus?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Räägime vastmöödunud NATO tippkohtumisest ja liitlastevahelistest keerulistest suhetest. Analüüsime pingeliste suhete põhjuseid, muuhulgas sisepoliitlisi probleeme, mis avalduvad ka erinevates arusaamades julgeolekukoostöö käsitlemisel. Saatejuht Hannes Hanso, külas Riigikogu liige Marko Mihkelson ja RKK teadur Kalev Stoicescu.
12.00 Poliitikaguru Tõnis Leht. Seekord võtab Poliitkaguru jutuks ärihuvid poliitikas, ministrite vastasseisud ametnikega ja koalitsiooni erinevad reformiplaanid. Stuudios on Andreas Kaju, Kaspar Oja ja Tõnis Leht.
13.00 Kukul Külas Sellel pühapäeval on Kukul külas jalgrattasportlane, olümpiavõitja Aavo Pikkuus. Küsib Liis Seljamaa.
15.00 Kukkuv Õun Marek Strandberg. Kas genoomi puudutavaid andmeid saab ikka turvalisuse huvides depersonaliseerida? Mida tähendab isikuandmete anonümiseerimine? Mis juhtub, kui geenivaramu likvideeritakse ja seaduse järgi lähevad geenivaramu varad riigile? Millisele osale riigist? Millised on võimalused seotult geenivaramuga ning millised on ohud, mis meid varitsevad seotult lepingute ja seadustega? Kas neid üldse on? Saatekülaline on vandeadvokaat Karmen Turk. Saadet juhib Marek Strandberg.
16.00 Reisirada Kus paneb laenatud kits aluse ettevõtlusele ja eksisteerib õunakasvatusdünastia? Kus õpitakse mesilastelt, räägitakse õllelugu, valmib Eesti suurim leib ja korendusaiast saab pakendidisain? REISIRADA pühapäeval kell 4 Hiiu viiulist ja Pariisi kohvikust. Saatejuht on Thea Karin.
17.00 Tähenduse teejuhid Saatejuht on Hardo Pajula. Saate külalised Jaan Kivistik ja Jaanika Päll. Saade Aristotelest, keda võib nimetada esimeseks kutseliseks filosoofiks. Räägime Aristotelese ja Platoni vastandamisest ajaloos ning räägime ka nende omavahelisest ühisosast.
18.00 Poliitikaguru* Tõnis Leht.
19.00 Järjejutt* Ulmeantoloogia «Isaac Asimov 100» (kirjastuselt Viiking). Loeb Priit Rand
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Madis Ligi.
22.00 Kukul Külas*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 0.00 Välismääraja 01.00 Filmikägu* 02.00 Tähenduse teejuhid* 03.00 Loomult Loom* 04.00 Restart* 5.00 Musa