KAVA


6.00 Muuli ja Riikoja*
7.00 Nädala Raamat Christopher Dell: „Okultism, nõiakunst ja maagia. Illustreeritud ajalugu“ kirjastuselt Varrak. Tutvustab Küllo Arjakas.
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi. Kui ühtne on Euroopa ühtne põllumajanduspoliitika ja mida on meil Brüsselist oodata,kes sai järgmise aasta Eesti toidupiirkonnaks,kus ning kuidas arendab muusikaelu vabariikliku Lokulaua auhinna pälvinud rahvamuusik ja milline võiks olla jõululaupäeva hommiku-,lõuna- ning õhtusöök?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Sel nädalal tähistas Soome Vabariik oma 100. sünnipäeva. Kuidas on iseseisval Soomel 100 aasta jooksul läinud ja kuidas võiks edasi minna, sellest kõnelevad pühapäevases Välismäärajas Soome suursaadik Eestis Kirsti Narinen ja ajaloolane Seppo Zetterberg. Saatejuht on Erkki Bahovski.
12.00 Õigus ja Õiglus Vabas ühiskonnas on lubatud mõelda ja öelda - erinevalt. Mõistlikust kritiseerimisest ja loomingulisest tulevikuosutusest sünnivad uued otsused -- Ideaalis. Kui tähtis on tänapäeval arvamusartikkel? Arvamuskultuurist kõnelevad Postimehe arvamustoimetaja Marti Aavik, kommunikatsiooniekspert Ilmar Raag ja õiguskantsler Ülle Madise.
13.00 Kukul Külas
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada Kus avanevad sillad viimast korda sel aastal, peatänav särab silmipimestavalt jõulutuledes ja vaateaknad ei jää ka Pariisile alla? Kus toimub rahvusvaheline naistekonverents kunagiste aadlineidude õppeasutuses ja linna vanimas hotellis on tunda nii nõukogude aja kui 19. sajandi hõngu. Reisirada Peterburist pühapäeval kell 4. Saatejuht Thea Karin
17.00 Välismääraja* Sel nädalal tähistas Soome Vabariik oma 100. sünnipäeva. Kuidas on iseseisval Soomel 100 aasta jooksul läinud ja kuidas võiks edasi minna, sellest kõnelevad pühapäevases Välismäärajas Soome suursaadik Eestis Kirsti Narinen ja ajaloolane Seppo Zetterberg. Saatejuht on Erkki Bahovski.
18.00 Õigus ja Õiglus* Vabas ühiskonnas on lubatud mõelda ja öelda - erinevalt. Mõistlikust kritiseerimisest ja loomingulisest tulevikuosutusest sünnivad uued otsused -- Ideaalis. Kui tähtis on tänapäeval arvamusartikkel? Arvamuskultuurist kõnelevad Postimehe arvamustoimetaja Marti Aavik, kommunikatsiooniekspert Ilmar Raag ja õiguskantsler Ülle Madise.
19.00 Järjejutt* Margaret Atwood: „Teenijanna lugu” on düstoopiline romaan, mis tegeleb võimu-, soo-, ja religioonipoliitika küsimustega. Peategelane on teenijanna, kes elab komandöri ja tema abikaasa majas väikeses magamistoas. Ta peab kandma punast rüüd ja valget tiibadega tanu, mis varjab näo. Tema ainus otstarve on lapsi ilmale kanda. Romaanist sai peatselt bestseller, seda on palju tõlgitud ja see on pälvinud mitmeid kirjandusauhindu. Romaani põhjal on tehtud ka auhinnatud telesari.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi. Kui ühtne on Euroopa ühtne põllumajanduspoliitika ja mida on meil Brüsselist oodata,kes sai järgmise aasta Eesti toidupiirkonnaks,kus ning kuidas arendab muusikaelu vabariikliku Lokulaua auhinna pälvinud rahvamuusik ja milline võiks olla jõululaupäeva hommiku-,lõuna- ning õhtusöök?
22.00 Loomult Loom* Aleksei Turovski.
23.00 Kukul Külas
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Välismääraja* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*