KAVA


6.00 Muuli ja Riikoja*
7.00 Nädala Raamat Angela Caughey kirjutatud raamat “Elu dementsusega“ on nõuanderaamat dementse patsiendi hooldajale, tema lähedastele ja perekonnale. Selle raamatu kaante vahele on autor koondanud oma vahetust kogemusest saadud praktilised näpunäited ja toimetulekunipid, mis aitavad hakkama saada selle keerulise haigusega ja haiguse käes vaevleva lähedase eest hoolitsemisega. Kirjastuselt Petrone Print, tutvustab Küllo Arjakas.
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi. Kuidas mõjus Luunja rahvale võitlus iseseisvuse eest ja milline on valla tulevikunägemus, kuidas on kasvanud juubelirukis ning millal valmib uudseviljast esimene leib, milline on marjasaak aias ning metsas ja kuidas läks külateatrite festival?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja
12.00 Õigus ja Õiglus
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval, Taasiseseisvumispäeval on Kukul külas ajakirjanik JAANUS PIIRSALU. Temaga ajab juttu Erki Berends.
15.00 Kukkuv Õun Marek Strandberg.
16.00 Reisirada Saatejuht on Thea Karin. Kust leiab poolesentimeetrise raamatukese ja kapitäie rahvaluulet. Sealtsamast, kus sisekujundusvärvid meenutavad euroeelset valuutat Läti pealinna valguslossis. Reisirada Riia kesklinnast Pardaugavast ehk ülejõe arenevast luksuspiirkonnast puithoonete ja tipprestoranidega. REISIRADA pühapäeal kell 4, saatejuht Thea Karin.
17.00 Välismääraja*
18.00 Õigus ja Õiglus*
19.00 Järjejutt* Mike Pitts: „Kuningas asfaldi all: kuidas arheoloogid leidsid Richard III“ Kirjastuselt Argo. Loeb Rando Tammik.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi. Kuidas mõjus Luunja rahvale võitlus iseseisvuse eest ja milline on valla tulevikunägemus, kuidas on kasvanud juubelirukis ning millal valmib uudseviljast esimene leib, milline on marjasaak aias ning metsas ja kuidas läks külateatrite festival?
22.00 Loomult Loom* Aleksei Turovski.
23.00 Kukul Külas Sel pühapäeval, Taasiseseisvumispäeval on Kukul külas ajakirjanik JAANUS PIIRSALU. Temaga ajab juttu Erki Berends.