KAVA


6.00 Muuli ja Riikoja* Stuudios on Kalle Muuli ja Ulla Länts.
7.00 Nädala Raamat Eesti teeneka diplomaadi Kaarel Robert Pusta vanglapäevik „Kirjad kinnisest majast“ annab panoraamse ja detailirohke ülevaate ajast, mil valitsusjuht Konstantin Päts hävitas riigipöördega Eestis demokraatia. Raamat ilmus esmakordselt 1966. aastal Stockholmis. Selle uus väljaanne on varustatud ajalooprofessor Aadu Musta põhjalike kommentaaride ja eessõnaga, mis annab hea ülevaate vabadussõjalaste tegevusest ja saatusest. Tutvustab Küllo Arjakas.
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi.
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Venemaa presidendivalimised ja Krimmi annekteerimise neljas aastapäev, need on teemad, millest pühapäevases Välismäärajas kõnelevad vaatleja Raivo Vare ja Postimehe ajakirjanik Jaanus Piirsalu. Saatejuht on Erkki Bahovski.
12.00 Õigus ja Õiglus Rahvale meeldida tahtmine pole paha, aga võimuihast kantud ässitamine on. Vahel lõhutakse ühiskonda väljast- ja vahel seest. Pole harv seegi, et „õige demokraatia“ loosungiga populistid võtavad rahvalt viimse võimu ja ikka oma kätte. Valitsemise muutumist arutavad õiguskantsler Ülle Madise, Rahvusringhäälingu välisuudiste toimetaja Arni Alandi ja NATO küberkaitsekoostöökeskuse direktor Merle Maigre.
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on KUKU-l külas ajakirjanik, rändaja ja inimõiguslane Hille Hanso. Küsib Timo Tarve.
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada Mida põnevat pakkusid Eesti, Läti ja Leedu Berliinis? Mida huvitavat võiks teada Nordica, AirBalticu ja Qatar Airwaysi kohta? Eesti suursaadikuga ja EASi esindajaga räägimegi Eestist ja ITBst ning kuulame, mida arvab Saksamaa liidukantsler Angela Merkel. REISIRADA maailma suurimalt turismimessilt ITB Berliin 2018. Saade on eetrist pühapäeval kell 4. saatejuht Thea Karin.
17.00 Tähenduse teejuhid Saatejuht on Hardo Pajula.
18.00 Õigus ja Õiglus* Rahvale meeldida tahtmine pole paha, aga võimuihast kantud ässitamine on. Vahel lõhutakse ühiskonda väljast- ja vahel seest. Pole harv seegi, et „õige demokraatia“ loosungiga populistid võtavad rahvalt viimse võimu ja ikka oma kätte. Valitsemise muutumist arutavad õiguskantsler Ülle Madise, Rahvusringhäälingu välisuudiste toimetaja Arni Alandi ja NATO küberkaitsekoostöökeskuse direktor Merle Maigre.
19.00 Järjejutt* Ville Hytöse romaan „Jumala koerad“ viib lugeja 17. sajandi lõpuaastate Lihulasse. See on lugu kahest veidrast võõramaalasest, kes peavad kitsas külaühiskonnas oma koha leidma. Kuni külal läheb hästi, lepitakse ka võõrastega, aga kui senist eluolu ohustavat ootamatud jõud, langeb viha vältimatult võõrastele. Loeb Rando Tammik.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi.
22.00 Loomult Loom* Aleksei Turovski.
23.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on KUKU-l külas ajakirjanik, rändaja ja inimõiguslane Hille Hanso. Küsib Timo Tarve.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Välismääraja* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*