Raadio Kuku

KAVA


6.00 Neeme Raud - Siin.*
7.00 Patsiendiminutid
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi. Kui palju on põud mõjutanud köögiviljade ja metsamarjade saaki, kes ning kuidas pakub kaupa Pärnu turul,mida tahavad Võro- ja Setomaa sõira tootjad ning mida näitas külateatrite festival Saaremaal ja teatripäevad Kuhjaveres?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Kas Brexit võis toimuda ilma lepinguta Ühendkuningriigi ja Euroopa Liidu vahel, selle üle arutlevad pühapäevases Välismäärajas riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja välisministeeriumi asekantsler Matti Maasikas. Saatejuht on Erkki Bahovski.
12.00 Õigus ja Õiglus Kas edukat ettevõtet saab juhtida demokraatlikult? Aga demokraatlikku riiki edukalt? Mille taha jääb avara tulevikuvaatega laitmatu riigijuhtimine? Õiguskantsler Ülle Madise vestluskaaslane on ettevõtja, endine Maksu- ja Tolliameti peadirektor Marek Helm.
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas üks neist, kes 27 aastat tagasi Toompeal Eesti taasiseseisvumise poolt oma hääle andis - AIN TÄHISTE. Täna teatakse teda kui tulihingelist Hiiumaa eestkõnelejat, militaarmuuseumi käivitajat ning legendaarse hiidlaste purjeka - halulaeva taastajat. Ain Tähistega ajab juttu Erki Berends.
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada
17.00 Välismääraja* Kas Brexit võis toimuda ilma lepinguta Ühendkuningriigi ja Euroopa Liidu vahel, selle üle arutlevad pühapäevases Välismäärajas riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja välisministeeriumi asekantsler Matti Maasikas. Saatejuht on Erkki Bahovski.
18.00 Õigus ja Õiglus* Kas edukat ettevõtet saab juhtida demokraatlikult? Aga demokraatlikku riiki edukalt? Mille taha jääb avara tulevikuvaatega laitmatu riigijuhtimine? Õiguskantsler Ülle Madise vestluskaaslane on ettevõtja, endine Maksu- ja Tolliameti peadirektor Marek Helm.
19.00 Järjejutt* Philip. K. Dick “Vilistaja metsas” kirjastuselt Triquetra. Selle nädala järjejutud on pärit legendaarse Ameerika kirjaniku Philip Kindred Dicki jutukogust “Vilistaja metsas“, milles vaadeldakse inimese suhteid militaarse maailmaga. Kas sõda on osa inimese olemusest või suudetakse sõdu tulevikus vältida ja inimeste loodud relvad ei olegi meid hukule määranud?
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi. Kui palju on põud mõjutanud köögiviljade ja metsamarjade saaki, kes ning kuidas pakub kaupa Pärnu turul,mida tahavad Võro- ja Setomaa sõira tootjad ning mida näitas külateatrite festival Saaremaal ja teatripäevad Kuhjaveres?
21.30 Rõõsikad* Lauri Saatpalu.
23.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas üks neist, kes 27 aastat tagasi Toompeal Eesti taasiseseisvumise poolt oma hääle andis - AIN TÄHISTE. Täna teatakse teda kui tulihingelist Hiiumaa eestkõnelejat, militaarmuuseumi käivitajat ning legendaarse hiidlaste purjeka - halulaeva taastajat. Ain Tähistega ajab juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Reisirada* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*