KAVA


8.00 Maatund Madis Ligi. Millal ja kuidas selgub Parim talutoit, milline on Balti lihaküpsetajate võistlussuvi, mida pakub Eesti Rahvaluule Arhiivi, Maa-ameti ning Keskkonnainvesteeringute Keskuse ühistöös valminud kohapärimuse kaart ja mida tasub teada veinist?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja
12.00 Õigus ja Õiglus Saatejuht on Ülle Madise. Tõejanu ajastu olevat möödas. Tarku otsuseid tuleks ometi teha. Kuidas siis? Kas inimese loodud seadusega saab tõesti loodusseaduste, faktide ja loogika vastu? Tõest ja õigusest, karmidest faktidest ja meelt lahutavast silmamoondest räägivad õiguskantsler Ülle Madise ja Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere.
13.00 Kukul Külas Külaliseks on näitleja ja saatejuht Märt Avandi. Küsib Ruth Tiidemann.
15.00 Kukkuv Õun Marek Strandberg.
16.00 Reisirada Saatejuht on Thea Karin.
17.00 Välismääraja*
18.00 Õigus ja Õiglus* Saatejuht on Ülle Madise. Tõejanu ajastu olevat möödas. Tarku otsuseid tuleks ometi teha. Kuidas siis? Kas inimese loodud seadusega saab tõesti loodusseaduste, faktide ja loogika vastu? Tõest ja õigusest, karmidest faktidest ja meelt lahutavast silmamoondest räägivad õiguskantsler Ülle Madise ja Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere.
19.00 Järjejutt* ARTHUR D. HOWDEN SMITH «PORTOBELLO KULD» KIRJASTUSELT VIIKING. Ameerika seikluskirjanik Arthur D. Howden Smith kirjutas 1923. aastal eelloo Jim Hawkinsi seiklustele Aarete saarel, loo sellest, kuidas kapten Flinti varandus üldse saarele jõudis.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Madis Ligi. Millal ja kuidas selgub Parim talutoit, milline on Balti lihaküpsetajate võistlussuvi, mida pakub Eesti Rahvaluule Arhiivi, Maa-ameti ning Keskkonnainvesteeringute Keskuse ühistöös valminud kohapärimuse kaart ja mida tasub teada veinist?
22.00 Loomult Loom* Aleksei Turovski.
23.00 Kukul Külas Külaliseks on näitleja ja saatejuht Märt Avandi. Küsib Ruth Tiidemann.