KAVA


6.00 Muuli ja Riikoja*
7.00 Patsiendiminutid Kõige lihtsam tervisenõu saamise võimalus pühade ajal on helistada perearsti infotelefonile. Uurime, kui tihe töö käib puhkepäeviti 1220-liinil ja kuidas inimesed kogemusega rahule on jäänud. Lisaks räägime nõuandeliini tulevikuplaanidest. Stuudios on perearstinõuandetelefoni projektijuht Klarika Kallikorm ja saatejuht Kadri Tammepuu.
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi.
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja
12.00 Õigus ja Õiglus Kuidas hinnata ja mõõta alkoholipoliitika edukust või läbikukkumist? Kas seadustega saab muuta inimeste käitumisharjumusi ja maksude tõstmisega ostukäitumist? Viimaste aastakümnete Eesti alkoholipoliitikale vaatavad tagasi Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing, sotsioloog Riina Raudne ja saatejuht Janek Luts.
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval - Jaanipäeval on Kukul külas Päästeameti peadirektor KUNO TAMMEARU. Temaga ajab juttu Erki Berends.
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada
16.00 Tähenduse teejuhid Saatejuht on Hardo Pajula.
17.05 Jalgpallipäevik Andres Must.
18.00 Õigus ja Õiglus* Kuidas hinnata ja mõõta alkoholipoliitika edukust või läbikukkumist? Kas seadustega saab muuta inimeste käitumisharjumusi ja maksude tõstmisega ostukäitumist? Viimaste aastakümnete Eesti alkoholipoliitikale vaatavad tagasi Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing, sotsioloog Riina Raudne ja saatejuht Janek Luts.
19.00 Järjejutt* Domenico Starnone “Seotud” kirjastuselt Gallus. Itaalia kirjaniku, stsenaristi ja ajakirjaniku romaan „Seotud” räägib loo lahkuminekust ja perekonna lagunemisest. Vähesed kirjanikud on suutnud seda valusat teemat edasi anda sellise psühholoogilise meisterlikkusega, juhtides lugeja läbi erinevate tunnete kadalipu. Nagu ütleb romaani pealkirigi, uurib Starnone romaan tugevaid sidemeid, nende kujunemist ja survet. Seega pole tegu ainult abielukriisi ilukirjandusliku analüüsiga, vaid mõtisklusega inimese mina- ja teistepildist.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi.
21.30 Rõõsikad* Lauri Saatpalu.
23.00 Kukul Külas Sel pühapäeval - Jaanipäeval on Kukul külas Päästeameti peadirektor KUNO TAMMEARU. Temaga ajab juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Tähenduse Teejuhid* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*