Välismääraja

Kommenteeri saadet Välismääraja

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Kadri  26.05 kell 22:27
Ni ää.. tore ee.. kuulata ää... teie eee.. saatekülalist ää.. Kutsuge ikka eee.. külalisi ää... kes.. kes.. äää suudavad ee ennast ää.. normaalselt, et ää et ee väljendada.. et...ää..

     oioi  28.03 kell 11:55
Kuulge saatejuht Hanso! Palun ÄRGE JÄLLE segage naisesinejale vahele. See on nagu haigus teil! Kui ise tahate rääkida, siis ärge kutsuge naisi saatesse.

     oioi  28.03 kell 11:37
Miks saatejuht naissaatekülalisele pidevalt vahele räägib, samas meessaatekülalise pika monoloogi kuulab rahuliklt ära?

ansip     vatikann  07.03 kell 11:21
Võitja maksab sõja kaotajale ülesehituskulud/taastuskulud. Kestku see või 100 aastat. Võta heaks, Väiksel Peetril raha jätkub! Või nagu ütleb valm: Kõigepealt sööme Väikse Peetri koti tühjaks, siis sööb igaüks oma.

     kilekotivana  07.02 kell 11:48
Kulla noormehed. Eesti keeles on olemas ka järgarvud ning vormid kakstuhatseitseaasta või tuhatüheksasadaseitsekümmendaasta on sügava harimatuse tunnus.

     Liis  24.01 kell 11:56
Ah et kui teised KA kasutavad oma poliitmängudes LAPSI, siis Nalavnõi laste kutsumine ja kasutamine venemaal meeleavaldustele, kus meeleavaldajad läksid vägivaldseks, peksid üht teist meeleavaldajat, politseid, kasutasid tossupomme ja pisargaasi, et SEE ON SIIS ÕIGUSTATUD.
Välismääraja on tasemel: AGA TEMA TEGI KAAAAAAA...
Piinlik!

Asia-Pacific trade deal     Ivo Leito  16.12 kell 15:27
Kuulan sageli Teie saadet ja väga meeldib!

Pakun ka omalt poolt saate jaoks ühe teema: Asia-Pacific trade deal. See justkui toimus küll kaugel, aga on tegelikult ka EU jaoks väga oluline.

Võimalikest mõjudest on küllaltki hea ülevaade toodud siin:
https://www.politico.eu/article/5-reasons-the-asia-pacific-trade-deal-matters-for-europe/
Salvestatud saadetest     Linkin  06.12 kell 11:41
..Salvestatud saated on igavad ja mõttetud, ei paku pinget, ja neid ei viitsi kuulata..

maša rajevskaja     markko  02.12 kell 22:17
punane maša rajevskaja on rahva reetur...punane eurukommunist

hr.Tüüri meeletu maailm     kalev  18.10 kell 11:18
Äärmiselt huvitav seisukoht hr. Karmo Tüüri'ilt, et aseritel on täielik õigus Stalini poolt joonistatud piiride endale tagasi taotlemine?!

Müstiline seisukoht Eesti poliitmaastikul, eriti vaadates Eesti enda piiriprobleemide vaatenurgast.
Tegemist oleks nagu Venemaa politoloogiga, kes õigustab nende tõmmatud piiride legitiimsust

     Liis  04.10 kell 11:28
Tänane saade on üks suur häbi! Hanso segab häbitundeta saatekülalistele vahele, ei lase isagi lauset, rääkimata mõtet, lõpuni välja öelda. Väga ebameeldiv. Tunda on just naiskülaliste "paika panemine".

     oioi  30.08 kell 11:19
Milleks üldse saatekülalist kutsuda? Hanso ütleb saatekülalisele ise enda poolt küsitule vastused ette ja "suunab" külalise juttu. Täitsa naljakas on kohati kuulata. Lasteaed.

Hea saatejuht     Robert Mirski  23.08 kell 12:00
Välismääraja on saade, mis on justkui loterii. Kui saadet juhib Erkki Bahovski, on võimalik kuulata külaliste arvamusi ja mõttearendusi vahele segamisteta. Kui saate juhtimise kord on Hannes Hansol siis paraku on sissejuhatavad küsimused nii pikad ja lohisevad, et on sisuliselt teema kokkuvõtted. Vägisi jääb mulje, et hr Hansol on saate juhtimise asemel tähtsam näidata oma teadmisi ja seda igas teemas ning rullides oma külaliste jutust üle.
Samuti oleks arutelu puhul hea saatejuhi ülesanne tagada ka külaliste poolt üksteise arutelule vahele mitte segamine.
Ehk aitaks kui hr Hanso kuulaks mõne saate järele ja püüaks veelgi parema saate juhtimise poole.

Edu soovides!

Trumpi saavutused Lähis-Idas     Haugi mälu  23.08 kell 11:46
Ah et Trumpil ei ole ühtegi saavutust Lähis-Idas ette näidata?
Kas te siis ISISt ei mäletagi enam?
Äärmuslike vasakliberaalseid demagooge ei tohiks eetrisse lasta!

F-35     Reet  23.08 kell 11:42
Sisuliselt, Araabia riigid on huvitatud F-35 lennukitest Iisrael on juba USAle avaldanud survet, et mitte F-35 lennukeid Emiraatidele müüa. The more things change, the more they stay the same.

Kahepalgelisus     Reet  23.08 kell 11:28
Genfi konventsiooni IV par mõistab hukka okupatsiooni ja oma kodanike paigutamine okupeeritud pinnale. Kui vene okupatsioon ja oma asukate vedamine Eesti pinnale on taunitav ja vastuolus Genfi konventsiooniga, miks vaadetakse sellest üle Iisraeli suhtes? Miks kiirustakse Iisraeli Hasbara konverentsidele a la Mikser Poola. Küsimus Mikserile, kas sellel LähisIda konverentsil oli ka Palestiina esindaja kohal? Kas te ise ei näe kui kahepalgelised te lehte?

Vaatleja     Enn Kuuskmäe  02.08 kell 11:53
Neid valimiste võltsimisi arvutab välja matemaatik Shpilkin- omaette väga huvitav teema!

     Liis  26.07 kell 11:40
Millest te räägite? Ikka olete oma arvamuste aluseks võtnud majanduskasvu ja kõrvutate seda neidriikide kaupa. Majamõnduskasv ei ole enam jätkusuutlik näitaja, see on ummiktee. Ja õnneks hakatakse sellest aru saama, nagu võis lugeda viimasest mitme suurriigi globaaluuringust, et kõige suurem oht maailmale on jõukus. (artikkel vaba inglise keeles, tasuline Postimehes).

Surmani     Jott  05.07 kell 19:22
Tere, minu arvates jäeti tänasest saatest välja moment, et koos uue põlvkonnaga on üles kasvanud ka uued FSB/GRU kõrged tegijad, noored jõustruktuuride kindralid, asjapulgad, poliittehnoloogid, kes hoolimata headest palkadest vahivad ikka veel suurt pirukat kõrvalt. Vanad oligarhid, kes Nõukogude Liidu, käesoleval juhul Venemaa paljaks röövisid, hoiavad Putinist kinni nagu päästerõngast. Noortel kiskjatel ei ole midagi muud ümber jagada kui praegust Putinlikku püramiidi. Nad oskavad nii palju küll lugeda, et et jänkide edetabelitest teada saada, et Putinit peetakse maailma kõige rikkamaks inimeseks. Putin ei saa Brežnevi kombel elu lõpuni koriseda. Tõeliselt huvitav oleks näha, mis juhtub, kui Putin kokku kukub. Või siis mitte.

Koostöö     naabritega  05.07 kell 12:52
Diskussiooni võime lõpetada küsimusega - Kas te soovite valida Putini või tuumasõja.
Hetkese sündmustega USAs võime väita, et jah te valiksite tuumasõja. USA marksistidest demmide näitel on kõigile näha, et on avalikult asutud riiki hävitama seest poolt. Niisamuti kui see nähtamatu vaenlane tahtis Venemaad laostada ja ka ida-Euroopat. Aga näe, viimased on hakanud oma rahvast ja riiki kaitsma.
Miks aga Kuku edastab globalistide huvisid, on juba saatesosalejate valiku küsimus.


1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-101