KAVA


6.00 Ärataja Kristjan Gold ja Siiri Mihkelson
10.30 Nädala Raamat Urmas Reinsalu, "Välisminister". Tutvustab Timo Tarve. Ei juhtu just tihti, et poliitikud oma aktiivse tegutsemiskarjääri keskel kirjutavad memuaare. Urmas Reinsalu seda teeb, võttes kokku kaks turbulentset aastat oma tööst välisministrina. Sellesse aega mahtus rohkem sündmusi kui mõne riigi ajalukku. Eesti tegevus ÜRO julgeolukonõukogus, jätkuvad ja lisanduvad pinged maailmas ning meie lähiregioonis, pidevad probleemid eriilmelise valitsuskoalitsiooniga ja mõistagi üleilmne koroonapandeemia.
10.45 Järjejutt Michelle Marly, "Madame Piaf ja armastuse laul". Kirjastuselt Tänapäev. Loeb Kristi Aule. Sellel nädalal viib Kuku Raadio järjejutt meid 1944. aasta Pariisi, kus Edith Piafi peab tõestama, et ta ei teinud koostööd sakslastega. Kohtumine noore ja andeka Yves Montandiga ning armastus inspireerivad teda kirjutama laulu, mis teeb temast legendi.
11.00 Spordireporter Taani meeskonnale anti pärast Christian Erikseni tõsist terviseriket kolm valikut – jätkata mänguga samal õhtul, jätkata järgmisel päeval, võtta vastu tehniline kaotus (0:3). Kas see valik oli nende suhtes õiglane? Saatejuhtide arvamused lahknevad. Aga samal meelel ollakse, et režissöör talitas õigesti ja tegi Erikseni õnnetuse kaadreid valides väga head tööd. Saatejuhid on Joosep Susi ja Ott Järvela (Soccernet.ee).
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Fookuses Seekordses "Fookuses" vaadatakse põgusalt tagasi poolaastale, eelkõige looduse ja metsateemale, lokaalselt ja globaalselt. Saates on Mihkel Kunnus ja Rein Kuresoo.
14.00 Saade Timo Tarve.
14.45 Terviseks Sel korral räägime jala veresoonte ateroskleroosist, mis võib viia gangreenini. Kellel selle tekkeks suurem soodumus on ja mis on selle sümptomid? Kuidas seda diagnoositakse ning mida saab patsient ise ära teha selleks, et haigus ei süveneks? Stuudios on Ida-Tallinna Keskhaigla veresoontekirurg dr Veronika Palmiste ning Südamekeskuse juhataja dr Heli Kaljusaar. Küsib Ingela Virkus.
15.00 Saade Timo Tarve.
16.35 Aplaus - Eesti Kontserdi uudised Nii veider ja imelik! Pikka aega ei olnud kohe mitte midagi ja nüüd äkki on kõik jälle peaaegu nagu vanasti. Vähemalt see mis kontserttegevust puudutab. Lähipäevadel on tulemas kontserdid, mis talvel piirangute tõttu olemata jäid. Kadri Voorand Chamber Ensemble kontserdid Jõhvis ja Pärnus ning Sven Grünbergi “Hingus 2021” Tallinnas. Külas on Hinguse kontserdi idee autor Taavi Kerikmäe, kes aitab lahti muukida “Grünbergi koodi”. Saadet juhib Lauri Aav.
16.45 Ruupor Peatoimetaja Ainar Ruussaare päevakommentaar.
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Urmas Reinsalu, "Välisminister". Tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Michelle Marly, "Madame Piaf ja armastuse laul". Kirjastuselt Tänapäev. Loeb Kristi Aule.
19.00 Etnoscoop Tõnu Tubli. Etno- ja rahvamuusika sugemetega muusikat üle maailma.
20.00 Spordireporter* Joosep Susi ja Ott Järvela
21.00 Aplaus - Eesti Kontserdi uudised* Lauri Aav
21.15 Terviseks*
21.30 Fookuses* Mihkel Kunnus
22.00 Poliitikaguru* Juba vanarahvas teadis, et valget aega tuleb kasutada! Toompeal peetakse valgetel suveöödel maratonistungeid ja all-linnas pidutsetakse hommikuni. Poliitikaguru analüüsib seekord opositsiooni tembutamisi, sõprust soomlastega, napsunumbreid, suhtumist vähemustesse ja kodutöödesse. Pühapäevases saates osalesid Annika Arras, Tarmo Jüristo ja Tõnis Leht.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Spordireporter 4.00 Etnoscoop 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat