KUKU RAADIO                                                         KUKU RAADIO
                                             Raadio mõtlevale inimesele!

1992. aastal alustades oli raadio Kuku Eesti esimene eraraadio. Täna on Kuku Euroopa üks vähestest eraõiguslikest raadiojaamadest, mille fookuseks on uudised, jutu- ja probleemsaated ning üksikud, kuid seda hoolikamalt valitud, muusikapalad.

2019. aasta aprillist septembrini kuulas Kukut regulaarselt 147 000 inimest nädalas ning Kuku oli igapäevaselt populaarseim eraraadiojaam Tallinnas eestikeelsete kuulajate seas. Kuku hommiku- ja pärastlõunaprogrammi kuulab regulaarselt ligi 79 000 inimest.

Kuku raadio on usaldusväärne infoallikas inimestele, kelle jaoks raadio ei ole pelgalt taustamuusika mängija. “Raadio mõtlevale inimesele” on olnud Kuku hüüdlause juba aastaid. Just jutu- ja probleemsaated ning mahukas uudisteprogramm on need, mis eristavad Kukut teistest raadiojaamadest. Sekka ka pehmemaid teemasid ja lahedamat juttu. Kuku raadio täidab sisuliselt ka avalik-õiguslikke ülesandeid.

Reklaamikliendile pakub Kuku nii äriklientuuri firmajuhtide/omanike näol kui ka haritud kõrge sissetulekuga tarbijaid Eesti suurimates linnades. 43% Kuku kuulajatest on kõrgharidusega, 54% kuulajatest on oma elukohaks valinud linna ning raadio kuulaja on keskmise või kõrgema sissetulekuga.

Kuku on reklaamikanalilt ainulaadne just seetõttu, et võimaldab teatud saadete juurest leida just vajaliku sihtgrupi ning nii reklaami teadlikumalt suunata investeerides reklaamiaega just õigele sihtgrupile. Täna suurele hulgale teemasaadetele leiab Kuku kuulajate seast ka spetsiifilisemate huvidega inimesi, keda kuulajate seast hõlpsalt üles leiab.

Kuku aktiivprogramm on tööpäeviti eetris kell 6-19, ülejäänud aja täidavad muusika- ja kordussaated. Aktiivprogrammis on igal pool- ja täistunnil eetris uudised. Lõuna-Eestis on tööpäeviti vahemikus 7-14 igal pooltunnil eetris kohalikud uudised. Kella 12-13 ja 17-17.30 on eetris pikemad uudistesaated, kus pikemate usutlusega võetakse kokku päeva olulisemad sündmused ja uudised nii Eestis kui välismaal.

Eetripäeva alustab hommikuprogramm (6-10), kus uudised vahelduvad päevakajaliste usutluste ja muusikaga. Sarnase ülesehitusega on ka pärastlõunane programm (14-18). Tööpäevade päevane vöönd (10-14) ja nädalavahetused on täidetud erinevate probleem-, poliitika-, kultuuri, meelelahutus- ja publitsistikasaadetega. Teistest Eestis tegutsevatest raadiotest eristumine kindlasti ka selle poolest, et pöörame olulist tähelepanu Eestis elavate teiste rahvuste elu, vaadete ja mõtete tutvustamisele (Kirillitsas Eesti, RadioTalsinki jne).

Kuku raadios on läbi aegade saatejuhtide-toimetajate tööd teinud palju säravaid isiksusi – Harri Tiido, Tiit Karuks, Erki Berends, Ivo Linna, Tõnis Mägi, Gunnar Graps jpt. Igal nädalal kuuleb Kukus saatejuhi rollis pooltsadat ühiskonnas tuntud ja tunnustatud inimest – saateid teevad siin teiste hulgas Jüri Kuuskemaa, Ainar Ruussaar, Priit Hõbemägi, Meelis Atonen, Ulla Länts, Madis Ligi, Erki Berends ja paljud teised. Kuku peatoimetaja on Ainar Ruussaar.

Kukut on huvitav kuulata, sest Kuku suhtleb kuulajaga ja Kukul on alati midagi öelda. Kuku on aktiivne, mõtleb ja tegutseb. Ei ole siis ka midagi imelikku, et just linnades on Kukul rohkesti kuulajaid. Kuku on nii Tallinnas kui Tartus kuulatavuselt kommertsraadiote tipus.

Parima meediaplaani valiku koos värske raadiouuringuga aitavad koostada spetsialistid meie reklaamiosakonnast, küsi tasuta reklaamikonsultatsiooni juba täna!