Millise hinde panete teie 100-päevasele valitsusele?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Küsitlus     Oviar  08.08 kell 17:01
Vabandage saatejuht!Kuhu jäi VOX POPULI kokkuvõte, mida Te suure suuga lubasite? Kas tegelik tulemus ehmatas?

     hindaja  08.08 kell 16:56
Hindeks 5-, sest kõiki lubadusi pole veel täitma alustatud.

Iseenesest on valitsuse töötulemus lausa ideaalne, kuna kogu sopameedia räuskamine reformi hüüdlausetega, on püüdnud igati takistada valitsuse tööd.

     lubjakas  08.08 kell 16:56
Minu pool 4.

Mis puutub refide reitingusse, siis selle kohta anekdoot: X välisriik ostis Eestist e-valimiste tarkvara. Sellest loobuti kohe, kui parlamendivalimiste tulemus näitas, et need võitis Reformierakond...

     Marek  08.08 kell 16:53
Hindeks 5. Vastupidavuse ja töökuse eest.

     Uku  08.08 kell 16:49
Alanud on jutuvada, valitsusel möödus päevi sada. Tööd on tehtud kõvasti, miskit läinud valesti. Ütlen ainult - ja mis siis, hindeks panen ikka viis.

     Kaidi  08.08 kell 16:41
Hinne väga halb.Pole millegi kiiduväärsega hakkama saanud.Pigem vastupidi.Siin mõned hindajad peast soojad või lihtsalt purjus.

jama     endel  08.08 kell 16:31
Valitsus pole midagi märkimisväärset teinud ja seetóttu pole ka midagi hinnata. Kas me peaksime hindama, milline kana kóvemini kaagutab? Kas see ongi poliitika? Hinnata seda, et valitsus pole kukkunud? Kummaline hindamine? Valimised toimusid selleks, et moodustataks valitsus, mille ainus ülesanne on vóimul püsimine ilma midagi tegemata? Ehk siiski ootaks ära kuni selgub, mida nad ikkagi teevad vói ei tee?

Tubli     Lembit  08.08 kell 16:30
5+

     Tiit  08.08 kell 16:19
Valitsus on väga hästi hakkama saanud, oravate nutulaulu kuuldes ja KaKa soigumisele vastu pidanud.Hinne 4+

     kuulaja  08.08 kell 15:55
Hindeks annan ühe, palju kisa ja kõigi lollideks ja kõige halvaks sõimamist, aga mitte ühtegi reaalset tegu, mis viiks Eestit edasi. Kahju, et nii paljud sellise demagoogia taha ei näe ja peavad ministrite suust tulevaid lollusi veel "tõe rääkimiseks" ka.

Hinne     kuulaja  08.08 kell 15:47
Hinne on 3!

Vaesed on meie isad ja emad     Ustrav ÜLO  08.08 kell 15:47
MIKS PENSIONIST EI RÄÄGITA sm,RAHAMEES HELME ?
SEE POLE ÕIGLANE VALITSUS ,,ET PENSKARIT TOIDAVAD LAPSED JA HOOLITSEVAD TEMA ARSTIABI EEST KA TEMA LAPSED IKKA SURMANI

     maalt  08.08 kell 15:39
Paneks viie, jõutud on isegi palju ja minumeelest õigeid asju tehtud. Alustades sellest, et maaeluminister EKREst tühistas suurtootjatele äärmiselt kasuliku nõude heksledatud hein kokku koguda ja seeläbi toetas väikepõllumajandusettevõtteid (eelkõige taimekasvatajaid). Teiseks on tore, et alkoholiaktsiisi langetati, kuigi ise tilkagi mitukümmend aastat pole võtnud, siis nagu näitas eilne rahandusministri rõõmuhõige - aktsiisi laekub üle ootuste hästi, mis oligi ju eesmärk: maksuraha Eestisse. Ja lõpetuseks:valitsus ju toimib ja on naeruväärne öelda, et ei ole üksmeelt: meediapildist tõesti võibolla jääb see mulje, sest ripub ju terve päeva esilehel uudis, kuidas keegi ütles midagi ja millega teine nõustuda ei saa. Loodan tõsiselt, et see valitsus püsib neli aastat ja kui antakse siis ollakse samas koosseisus ka peale 2023 aasta valimisi.

     naer saalis  08.08 kell 15:15
protsent teadusele on tõesti ebareaalne valimislubadus

     Tom  08.08 kell 15:11
Midagi head ei näita.Ühist riigijuhtimist pole,igaüks näitleb vaid omale poolehoidjale. Ei jätku ka riigimehelikkust tunnistada,et rahakott on tühi ja valimislubadused ebareaalsed.

     Tiiu  08.08 kell 14:42
Hinnet panna ei saa, sest tehtud ei ole ju mitte midagi kui mitte arvestada lõputuid solvanguid paljude elanike ja elanikegruppide pihta ja lõputuid mittemidagiütlevaid vabandusi.

Pressikonverents oli aga tähelepanuväärne.

Martin Helme keksis Isamaa lubaduse peatse täideviimisega ja andis lubadusi. Ei midagi erilist ega uut.
Ratasel oli jälle teine nägu ees. Üks Ratase nägu ütleb siis, kui nad peavad midagi heaks tegema kunagise Savisaare aegse erakonna sigadustest, et erakond on muutunud. Teine nägu ütleb, et on solvunud, et KE ei võetud Savisaare ajal valitsuspartneriks.
Reinsalu aga on ehk tähelepanuväärseim. Sõimab Rõivase valitsust maksude tõstmise eest lubaduste täitmiseks, kus ta ise oli justiitsminister ja tema erakonnakaaslane rahandusminister.

Mnjahh majandus on veel kasvufaasis     raha ikka ei ole  08.08 kell 14:35
Hinnake aga hinnake,ärge ülehinnake.
Kui 25 -raha pole ..siis ei saagi olema
kui 40- naist ei ole..siis (normaalset) ei saagi olema...
Kui 55- lapsi pole (neid kes sind isaks peavad))siis ei saagi olema...
Kui oled valitsenud 100 päeva ja pole aru saanud, et oled ise riigi tüürijuures..siis ei saa ka ülejäänud aja jooksul..Ah et kui palju on jäänud ??arvan, et 100-1320,e. see ei olegi nii tähtis.Ratas tahab "nui neljaks" oma unistuste tööd teha (viimst korda) põhimõttel "maksku mis maksab".

Lea     Lea Siiber  08.08 kell 14:20
Hinne 5. Tulemused tulevad nelja aasta jooksul.

Hinne 5     Peeter  08.08 kell 14:18
Koalitsioon on vapralt vastu pidanud Reformierakonna juhitud meedia rünnakutele. Lisaks ei ole võimalik 100 päeva jooksul täita kõiki valimislubadusi, mis on antud 4 aastaks.

Hinne     Aeks  08.08 kell 14:16
istu, kaks!Ilmselt kõgi aegade viletsaim valitsus.

1-20 | 21-21