Millises valdkonnas riik kindlasti rahalisi kärpeid teha ei tohiks?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Kindlasti ei tohi  14.08 kell 16:53
vähendada riigikogu liikmete arvu. Kuna selle otsuse peaksid vastu võtma justnimelt needsamad riigikogu liikmed, siis 100% kindlusega võib väita, et liikmete arvu vähendamisega kulud hoopis suurenevad, palka tõstetakse, palgatakse lisaabilisi jne. Riigikogu ja erakondade raha vähendamine on alati lõppenud summa suurenemisega

     Tom  14.08 kell 16:15
Haridus on oluline. Ka ümberõpe saab järjest tähtsam olema. Idaviru kaevurid tuleb õpetada ümber,mitte vedada sisse ukrainlasi ja usbekke !!

     Küllike Reimaa  14.08 kell 16:12
Kärpida ei tohi haridusest. Ainult arukad inimesed teevad tarku otsuseid. Eestis on nii väike, et siin ei tohiks ükski arukas laps oma võimetele vastavalt harimata jääda.

6nne13     toktor viktor  14.08 kell 16:08
Mitte mingil juhul ei tohi kärpida kaitsekulutusi. Nato on jutuks hea küll, aga mis saab siis, kui blond porgand ühel heal päeval hulluks läheb ja otsustab Nato väed Euroopast välja viia? Kohe järgmisel hommikul oleksid vene tankid Narva silla juures. Vibu ja ragulkaga hakkame vabadust kaitsma?

     terane  14.08 kell 16:00
Esimene helistaja on hea näide hübriidsõja esindaja kohta: ladus jutt kaitsekulutuste vähendamise vajadusest, aga eesti keele grammatikaga on raskusi. Ei hakka ette ütlema, milles nimelt.

.     .  14.08 kell 15:49
Lihtrahvale ja töölisklassile kulutusi ei või vähendada.Sõjardite nuumamine lõpetada.

     Uku  14.08 kell 15:37
Võttes arvesse meie idanaabri militaarset üleolekut, siis ei tohiks mitte mingil juhul rahalisi kärpeid teha nii sise- kui välijulgeoleku struktuurides. Lähtuda võiks põhimõttest: ega küll-küllale liiga ei tee, kuna igasugune mitmekesisus antud valdkonnas tõhustab vaid lõppresultaati.

Kärped     kuulaja  14.08 kell 15:03
Kindlasti mitte riigikogulaste palkades. Nad jääksid sel juhul kohe nälga.

Hirmus asi     eeva  14.08 kell 15:03
Vähendada ei saa pensione, sest see mõjub valimistulemustele ja sõjalisi kulutusi. Tegelikult peaks sisejulgeolek ka oluline olema.