Milliste objektide ehitamiseks või remondiks eraldaksite teie raha?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

PPA peaks otsima uue juhi ))     Põliseestlane  16.08 kell 15:08
PPA -le ei annaks sentigi enne kui uus juht on paigas !EKRE on õigel teel ! Reformierakonna meelsed tippjuhid tuleb riigiametitest lahti lasta ! EV. kaasa arvatud !

     .  15.08 kell 17:01
.

.     .  15.08 kell 16:56
Koristage juba ära see kolerist võiduväljakult !

     ....  15.08 kell 16:56
Tallinnas Koplis sahistatakse, et praegu tuntud Süsta sadam ja ümbruskond ärastatakse vaikselt müüritagusele teisele riigile, võõrtööliste abil reostavale ja suvaliselt mürisevale. Tahaks väga, et see hoopiski antaks tagasi sõjaeelsele omanikule - mereskautidele ning see avataks rahvale samamoodi nagu toona, kena promenaadiga ja väikeste paatidega... Rääkimata järjest linnapoole tuleva sovjeediaegse tehase Kopli poolsaarelt väljakolimisest, sõjaeelsel ajal oli tsaariaegne tehas pankroti tõttu tegevuse lõpetanud, andes võimaluse Kopli õitsenguks ja tehnikaülikoolile...

     yx kuulaja  15.08 kell 16:27
Mis me räägime vene "supertehnikast", kui nad pole suutnud isegi uut püstolit konstrueerida - ikka on neil tabelrelvastuses see Makarovi püstol 1951. aastast (automaat AK on veelgi vanem). Mitu aastat tagasi kiideti uut tanki Armata. Mõned kolistasid küll paraadidel raskustega üle Punase väljaku, aga tanki ju ei ole!

ikka Maaelu rajamiseks     Toots ja Teele Paunverest  15.08 kell 16:12
1.Eestlased-- Jätame selle HELME MÕISA üldse rahule, Selliseid MÕISAID--KIRIKUID ON MAAKONNAS PALJU ROHKEM..NÄITEKS KUREMAA LOSS.
2.AGA MIKS SEAL ÜMBRUSKONNAS POLE MAAL INIMESI ,,SEST TÖÖ PUUDUB ?
KÕIK VÕIKSIME ARU SAADA
ET TÄNA UUESTI MAAELU TAASTAMISEKS LÄHEKS
SUUREM KOOREM SEDA RIIGIRAHA KÜLL VAJA !

     yx kuulaja  15.08 kell 16:08
See helistajate jutt monumentidest oli leebelt öeldes rumal. Ja mis mõnu saab vanainimene linnahalli katusele ronimisest ja seal patseerimisest?
Kui raha anda, siis kaunite kunstide kooli jaoks, kuigi arhitektuuriliselt on projekt ebaõnnestunud. Või siis riigiraamatukogu renoveerimiseks. "Rahvusraamatukogu" nagu ka "rahvusooper" või "rahvuspark" on värdsõnad!
Kindlasti ei annaks raha kapo maja laiendamiseks. Neile tuleks sobivamas kohas ehitada uus hoone.

     Heidi  15.08 kell 15:50
ESTONIA Teater!!!

Helme mõis     Ats  15.08 kell 15:31
Suure-Lähtru mõis lõplikult korda teha.Siis ka Helme leebub ja jätab Eesti rahva rahule.

     Uku  15.08 kell 15:27
Mina eraldaksin raha Tallinna Linnahalli renoveerimiseks tsiviilkaitse suunitlusega konverentsi- ja kultuurikeskuseks.

     Max  15.08 kell 15:14
Tartu endise katlamaja korstnale võiks lifti külge panna ja vaatetorniks teha. Toomkiriku vaateplatvormid on avatud ainult suvel ja sedagi ainult nädalavahetustel.Tallinnasse pandi vaateratas püsti aga Tartus pole midagi. Saaks turistidele ka ülevalt seda rohelist linna näidata.

Hoone     kuulaja  15.08 kell 14:32
Tallinna Linnahall tuleb korda teha!