On teil usku noortesse?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Udo Kõiv  29.08 kell 17:09
Liberaaldemokraatia levik noorte hulgas on hukatuslik !
Noor (isegi laps) ei pea enam kuulama ei vanemaid ega õpetajaid, rääkimata politseist ! Ta võib kohe teatada ahistamisest ja saavutada edu lastekaitses.
Küll aga on soodustatud õigus vabalt kuulata ja osaleda LGBT, vegan ja teiste vähemusmutantlike ilmingute propagandas ja ettevõtmistes !!
Sealt tulevadki väärastunud vabaduses elavad noored !


     .  29.08 kell 16:53
Laulupeo ajal raadios üks vana naine rääkis,et tänapäeva noored on varsti pimedad ja küürakad tänu nutiseadmetele.

     Max  29.08 kell 16:47
Tahan öelda neile, kes räägivad, et tänapäeva noored on hukas ja tapavad, meenutagu filmi "Õnnelind flamingo"

     Benzcar  29.08 kell 16:20
Nii ja naa , on tublisid ja ikka väga saamatuid .

VOX POPULI     Leelotaja  29.08 kell 16:14
Noored ei ole usuküsimus vaid kasvatuse küsimus. Praegused noored teevad suuga suure linna, käega ei kärbsepesagi. Küll võitlevad ühe ja teise asja vastu aga prügi ja "jalajälge" tekitavad oma nutiseadmetega suuremat kui nende ego. Ei taha oma vanematele ja vanavanematele pensioniks makse maksta. Krt. kes neid kasvatas ja koolitas. Siidikäpad sellised.

noored on kehvakesed     Jüri maalt  29.08 kell 15:46
No ega ikka pole küll,
Järjest nõrgemaks on noored jäänud , Ja veel otsa halvad elukombed ja narkots ?

Pensionisammas?     kibestunud penskar  29.08 kell 15:35
Nemad käivad tööl või alles lähevad tööle ja nende maksudest tõstab Ratas pensioni.Kui ütleks et ei usu noortesse,tähendaks see automaatselt et ei usu pensioni jätkusuutlikkust,tõusust rääkimata.

     Uku  29.08 kell 15:29
Kuna noored on meie kõikide tulevik, siis on lausa mõeldamatu neisse mitte uskuda. Iseasi on, kui suures ulatuses keegi seda teeb. Noorte hulgas on alati paharette olnud ja need ei kao kuhugi, ka kõige liberaalsema kasvatusmeetodi korral. Elagu noorus...!

Loomastumine     Kuulaja  29.08 kell 15:21
Ikka on usku. Kahjuks on tekkinud juurde selliseid noori, kes on suutelised ka tapma. Oma vägivalda kasutatakse ühiskonna kõige viletsemate peale, kelleks on kodutud. Noortekambad peksavad ja mõnitavad neid. On lausa surmajuhtumeid. Ka kodutu on inimene. Loomastunud, põlgust ja tigedust täis ühiskond ei tee meie keskkonda meeldivamaks kohaks.