Millised on Teie soovitused parvlaevaliikluse korraldajatele?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     massakas  04.09 kell 16:56
Oletan, et väikseimad püsikulud oleksid tunneli korral. Ei sõltu ilmast ega vaja palju tööjõudu.

Riigikapitalism parvlaevanduses     Aare  04.09 kell 16:39
Parvlaeva teenus on kvaliteetne ja mugav, aga see ei tähenda, et teenus on parem võrreldes eelmise operaatoriga. Pigem vastupidi- eelmise vedaja laevad olid neil liinidel palju sobilikumad. Nad olid hea manööverdusega, võimaldasid kiiret sildumist ning autode samaaegset peale- ja mahalaadimist, samuti mahutasid nad rohkem autosid. Mind häirib, et peamine argument, miks riik tahtis reisijate veo enda korraldada võtta, oli see, et teenus oli liiga kallis. Riigi esindajad väitsid, et riik suudab seda teenust odavamalt osutada. Operaatori vahetus ei teinud teenust odavamaks. Ega ka kvaliteetsemaks. Riigikapitalism ei ole hea.

     .  04.09 kell 16:24
Ehitage see sild juba ära,nagu Venemaa tegi Krimmi ja pole mingeid parvesid vaja.Samasuguse silla võiks ka Helsingi-Tallinna vahele teha.Kui ise hakkama ei saada,kutsuge Vene sillaehitajad appi.

Silla vastu     Ettevõtja saaremaalt  04.09 kell 15:59
Mina elan Saaremaal ja olen parvlaevaliikulusega väga rahul.
Ühest küljest peame arvestama, et elame 21 sajandil ja vajame kiiret ühendust üle väina. Et tuua kaupu, turiste, sööki, viia prügi ära jne.
Aga teisest küljest mõelgem sellele, et arhailine elustiil, oma-ja eripära on see mida turistid ( ka kohalikud) saarelt otsivad. Kõik mu tuttavad utlevad, et kindlasti tuleb parvlaeval kohvi osta ja meresõitu nautida.
Seega olen silla vastu!!!

     Saarlane  04.09 kell 15:50
Palju neid keskkonnauuringuid tehtud juba on, neid peaks olema juba terve raamtukogu. Ammu oleks aeg see Manrdi-Muhumaa vaheline sild ära teha. Aga graafikud on natuke nirud, sest öösel saarele ei saa kui oleks soov kuskilt tulla.

Liikuge kiviajast edasi,!     kuri autojuht  04.09 kell 15:25
MIKS IKKA PARVLAEVAD ?
EESTIS KAKS SUURT VANGIMAJA JA KOLMAS TALLINNAS--MEHED PUHKAVAD ???
MEIE VANGLATES MEESTELE EI SAA TÖÖD ANDA? --ET VALMIS EHITADA KÄHKU KAS SEE AUTODE MAAALUNE TUNNEL- ISEGI JAAPANLASTE ABIGA PIKK SILD,
2, KELLELE ON PARVLAEV KASULIK
HOIDA NEED PARVLAEVAD TÄNASENI JA EDASPIDI KA KÄIGUS ?