Milliseks kujuneb poliitikasügis?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Tiiu uuesti  09.09 kell 16:58
EKRE helistajad tahavad, et opositsioon teeks nendega koostööd. Kas uus kommunism on tulekul ja kõik PEAVAD ühel meelel olema.

     Tiiu  09.09 kell 16:27
Kuulates helistajaid jääb mulje, et praegune valitsus on millegi tegemisega silma paistnud. Paraku ei ole isegi eelarve tehtud kolmandiku aastaga võimul olles ja alles tuldi puhkustelt. Mida tahab Ratas ja kuidas meie peaminister näeb, ei ole ju kusagilt võimalik aru saada. Miks peaks mulle meeldima kaabud? Mulle meeldib kaabu, aga see on ära lörtsitud. Mäletan aegu, kus soni muutus kehvaks peakatteks. Kui töömees pani kaabu, veidi otsmikule toetuva, pähe, siis sinna juurde käis parim ja hoolitsetud ülikond, enesekindluse tõus ja intelligentne vaoshoitus. See, mis praegu toimub, ei ole ju ei enesekindel ega vaoshoitus. Päris inetu on EKRE juhtide ja paljude netitrollide suhtumine Presidenti. See pidev halvustamine, isegi välimuse kallal, ei alanud ju peale seda kui President kutsus neid üles lõpetama natsiväärtuste demonstreerimise vaid kohe peale seda kui President valiti. Seega kui EKRE praegu väidab, et palju rahvast valis neid, siis enamik Riigikogust valis Presidendi ja vähemusel ei ole asja mõnitada valitut. Neil, kes valisid EKRE, on õigus neid toetada. Paraku oli neid valijaid alla viiendiku. Seega on neil EKRE toetajatel vaja aru saada ka ülejäänud neljast viiendikust. Kahju kui EKRE räuskamine ja küsitavad käemärgid ja natsliku loosungid jätkuvad.

Ei midagi uut     Juhusik kuulaja  09.09 kell 15:57
Nagu alati, on põhilised helistajad vanad KGB mehed, miilitsad ja EKRE pooldajate "armee". Uskugu nad või mitte, liberaalse ilmavaatega inimesi on Eestis siiski väga palju, ja see visa müüt reformierakonna 17 ainuvalitsemise aastast on visa kaduma, kusjuures piisaks lihtsast matemaatikast, kui selguks, et mida pole olnud, pole olnud:)
Kahjuks jäteb tegelikult väiksearvuline, kuid visa ja lärmakas EKRE/Keskerakonna nn trollide kogum vale mulje nende erakordsest massist. Samas on eetris aastast aastasse ühed ja samad hääled.

     Ikka vanaviisi  09.09 kell 15:51
Orissaare seeneline ja Kaka jätkavad vihakõnedega ning tubli valitsus jätkab Eesti elu edendamisega.

     Uku  09.09 kell 15:43
Poliitikasügis kujuneb parajalt töiseks, vastuoluliseks vägikaikaveoks ja opositsiooni arveteõienduseks koalitsiooniga. Elame, näeme!

Midagi uut pole     Jüri maalt  09.09 kell 15:20
Poliitika muutub kakluseks edasi !
Ja pensionid 2020 a. tõusevad
aprillis --nagu ""APRILLI NALI PROTSENTIDES IGAL AASTAL.
SIIS JÄRSKU JÄLLE TÕSTAME TARBIJATEL KAUPADE JA TEENUSTE HINDA

Saabumas     Kuulaja  09.09 kell 15:02
Hakkab taas kärpimine ja rahade ühest katlast teise ümber tõstmine. Ja siis kukuvad ennast kiitma, kui võimekas ja ühtehoidev see valitsus on.

     Martin  09.09 kell 14:23
Kuna meil on nüüd esimene töine valitsus, siis kindlasti tuleb töine poliitikasügis. Ja seda töist poliitikasügist saadab oravate ja sotside kiun.