Kust leida rohkem rõõmu?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Run Forest Run!!!      Viuhhh   10.09 kell 15:57
Ikka vaid ja ainult Mordorist jäädavalt lahkudes.

Midagi nii õudsat, kui Eesti tõesti annab maailmast leida tänaseks. Riik kus väga edukatest ärimeestest isegi väga suur hulk ka edukad ettevõtjad plaanivad ennast ära tappa vanaduses on päris hea näide sellest, kui jälk võib olla Eestis elada ja selle peale sunnitud tulevik.

Heatahtlik ellusuhtumine maailma kõige kurjemas, kallimas, kõrgemate maksudega, haldussuutmatumas ja hoolimatumast riigis on aga natuke vaimupuudeline.

     mari  10.09 kell 15:54
Rõõmu saab tunda loodusest ja lemmikloomadest, tervise olemasolust ja toimivast elukorraldusest.Ei maksa võrrelda enda elustandardit teiste omadega, kes edukam, eks nemad ole ka suure eeltöö teinud, kas siis õppimise näol või õigel ajal õiges kohas olemisega:))


     Uku  10.09 kell 15:40
Kuna rõõm ei kasva puu otsas ja seda ei saa osta kuitahes kalli raha eest, siis ei jää muud üle, kui otsida rõõmu omaenda kahe kõrva vahelt. Kõik algab ikkagi elutervest mõtteviisist ja heatahtlikust ellusuhtumisest. Olgem siis olude kiuste ikka rõõmsad ja jagagem oma rõõmu ka teistega, siis jagub seda kogu maailmale.

SIIN on kurbus      joosep toots  10.09 kell 15:33
RÕÕMUS ei saa olla
kui elate ka 300€ kuu ,,Kallis,,rikaste Eestis! ,Eelmise Kuulajaga täitsa nõus, ET MIKS OMA EESTI INIMESI --LAUSA KOORITAKSE

Ootamatult     ellen  10.09 kell 15:30
Ónnelik vóid olla ka siis, kui sind tabab ebaharilik móte, mida arendades ta kütkestab sind aastaid. Ta ei pruugi olla ratsionaalne, kuid sa vóid taibata, et raha pole kaugeltki ainus asi, mis peaks su elu määrama ja ta ei tohiks olla asi, mis määrab maailma saatuse.

Rõõm     Kuulaja  10.09 kell 15:13
Siin kurjas ja ka ebaõiglases riigis küll mingit rõõmu ei leia. Kui võrrelda hinnataset ja palkasid, siis oleme elatustaseme poolest väga kalliks riigiks muutunud. Minge käige EL kõige jõukamas Riigis (Saksamaa) ja te näete üsna soodsaid hindu. Ka sakslaste palgad on tunduvalt kõrgemad.