Milliseid müügikõnesid olete viimasel ajal saanud ja kas olete nende põhjal ka midagi ostnud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     lubjakas  17.09 kell 16:10
Ei ole kunagi müügikõne põhjal midagi ostnud. Viimane kõne oli Elisalt, mille klient olen. Kuulasin viisakalt ära. Pakuti soodsalt (sisuliselt tasuta) Huawei tahvelarvutit. Küsimusele, kas marki tean, vastasin, et paraku liigagi hästi. Selgus, et nipp oli igasugustes muudes tasudes. Teatasin, et mul on läpakas ja ma lihtsalt ei vaja lisaks veel tahvelarvutit. Pidin seda mitu korda kordama, siis sellega lepiti.

EESTI RIIK ON VARAS      Anna Püss   17.09 kell 16:00
Eesti riik läbi Justministeeriumi müüb kogu Äriregistri sisu üks kõik kellele üks kõik mis mahus. Andmekatise inspektsioon on Justmini alluvuses ja mõistagi see läbi seda keeldub juba aastaid uurimast.
Lugu on palju keerulisem ja pikem aga lühidalt on kõigi Eesti ettevõtjate kõik isikuandmed müügis mis läbi Eestis ettevõtte asutamine tähendab igaveseks igasuguse privaatuse menetamist kui keegi on nii rumal, et sinna mõnegi personaalse info annab.

Kõige hullem aga ei ole mitte telefonimüügid mille Eesti riik on laiendanud Eesti ettevõtjate kohalt välismaistele põetukõnedele vaid see mis juhtub teie ettevõtete mailidega mis riigikriminaalide valdusesse sattuvad. Inimesed kelle mail ei maksa midagi ei saa aru mida see tähendab aga firmad kes on aasta kümneid investeerinud oma mailidesse ja domeenidesse miljoneid on lahendamatus olukorras kus Eesti riik tõukab neile kriminaale selga miljonite mailide mahus olukorras kus saatjad teavad tänu Eesti varasriigile kõiki sinu isikuandmeid. See on kuritegevuse tae mille eest tuleks asjaga seotud ametnikud maha lasta pärast kogu vara võõrandamist terve suguvõsa ulatuses. See on Eesti riigi kodanikele toonud kahju tänaseks miljardi mahus ja kõik see käib iga päev edasi kuni kriminaalideni Krediidiinfost välja kelle tegevus on täiesti ebaseaduslik mitte börisettevõttete ja kodanike suhtes. Võimalik vaid jällegi totalitaarses varaste ja mendiriigis Eesti.

     Rein  17.09 kell 15:56
Minule teevad muret hoopis tüütud ostusoovi kõned, kus iga nädal tahab keegi minu maad ja metsa ära osta.
Ja küsimus on selles: kust saavad firmad minu telefoninumbri, mis on salastatud?

HELISTAMINE     Heidi  17.09 kell 15:53
Palun uurige parem, KES jagab/müüb TELEFONINUMBREID???

     .  17.09 kell 15:18
Ükskord isegi võtsin pakkumise vastu ja lasksin saata masseerivad prillid,mis pidid nägemist parandama ja lagunesid laiali paari minutiga ja tagastada polnud võimalik.Peale seda sellist petuvarianti ei kasuta.Lähen ostan parem poest,või apteegist.

     .  17.09 kell 15:14
Viimane kord pakuti testi,kuidas kontrollida vere olemasolu väljaheites ja hind oli üle 30 euro.Loobusin viisakalt.

     Aiku  17.09 kell 15:09
Kui pakutakse ja vaja on ikka ostan .Hea mugav värk ja müügimehed - naised on ju ka inimesed .

Pakkumised     Kuulaja  17.09 kell 14:50
Poed on kaupa täis. Pigem ostke sealt, siis näete kaupa ja saate otsustada, kas toode on oma hinda väärt. Läbi telefonipakkumiste ostes ostate nagu põrsast kotis. Kord sai üks kallis (üle turuhinna) raamat ostetud, mis osutus viletsaks ilma piltiteta mustvalgeks trükiseks. Oli tegemist, et raha tagasi saada. Kõik tagastamiskulud tuli ka endal kinni maksta. Teisel korral pakuti 30. euro eest (+ saatekulud) mingit tervise teemalist raamatut, mida Osta.ee müügikeskkonnas oleks kätte saanud 5 euroga.