Kes vajavad suuremat tuge?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Tiit  19.09 kell 16:57
Suuremat tuge vajavad väikest pensioni saavad pensionärid. &00-1000 eurot saavad pensionärid (riigi-ja omavalitsustöötajad, kelle aasta arvestati mitme eest), ei vaja nii suur pensionitõusu, kui nt. poemüüjad, kassapidajad, hooldajad, jm. madalapalgalised, kes ühe tööaasta eest saavad vaid 0,3 aastat staazi. Mitte üheski EL riigis ei ole sellist jama.

     Aiku  19.09 kell 16:46
Suuremat tuge vajavad pagulased sest neil on kodus sõda ! Meitel rahu ja elu on ilus .

KUKU uudised kell 16.00     KUKU uudised kell 16.00  19.09 kell 16:10
Kui kaua peab laulma seda laulu, et Edgar Savisaar võttis altäemaksu 4 - l korral ja omakasu eesmärgil ! Kas te saate jätta inimese juba rahule !!! Mida Te mõnitate ,KUKU" raadio seda Savisaart ! Mis riigis me elame: kas demokraatlikus õigusriigis või parastavas partokraatias ! Kes teil seal KUKU -s neid uudiseid kokku paneb ?? Nutke aga häid aegu taga, kui reormistid olid võimul !

Puudega inimesed     Richard  19.09 kell 15:59
Kindlasti oleks tuge suuremast abist puudega inimestele töökohtade toetamisel-kohandamisel, nagu saatejuht vihjas.Praegu näiteks töötukassa toetab töökoha kohandamist ja ka abivahendite soetamist töökohal. Koju minnes pead aga selle abivahendi töökohale jätma (naljanunber).Kodukontori puhul mis oleks paljudele puudega inimestele töötamiseks sobiv variant aga näiteks töötukassa kohandamist ega abivahendeid ei toeta!!!

     .  19.09 kell 15:51
Maainimesed ja töölisklass vajab väga suurt tuge.Ebavõrdsus on nii suur,et sellist pole veel siinmail nähtud.

ja see teeb haigeks ja ärevaks,     vaene ja vilets  19.09 kell 15:44
Vananev Eestimaa vajaks ammu Riigipoolset tuge !
On palju vanu inimesi ,kes
on jäänud haigena üksi --oma igapäevaste elumuredega

Vananev eesti     vanad ja haiged  19.09 kell 15:39
Juba aastaid räägime ,,haigetest vanadest ja 300-350€ saajatest ; Millest siis meie haigena elame ja sealt maksud maksame ?
Sots-hartast meie Valitsused ,,Ei tahagi kuulda --ammu veel seda täita !

     Uku  19.09 kell 15:27
Suuremat tuge ja tunnustust vajavad praeguse koalitsiooni erakonnad ja nende liidrid. Eriti EKRE, keda on viimasel ajal alusetult pekstud ja nüpeldatud. Praegune valitsus teeb kõik endast oleneva, et eestimaalaste au ja väärikust taastada. Elagu Eesti rahvusriik!

     penskar  19.09 kell 15:18
Pensionärid! Mittetöötava (töötu) pensionäri pension peaks kogu ulatuses olema tulumaksuvaba, sest ta on selle eest oma tööaastate jooksul tulumaksu juba maksnud.

Riik ja hoolivus     Kuulaja  19.09 kell 14:47
Kui riik hooliks, siis hakkaks ta täitma (kasvõi osaliseltki) Sotsiaalharta punkte! Kuulsin täna raadiost, et Eesti on ainuke Euroopa Liidu liige, kes ei ole üldse Sotsiaalhartat täitma hakanud.