Keda või mida ei tohiks riigieelarves unustada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Vox populi     Asko  21.10 kell 15:52
Mina ei poolda lastetusmaksu kuid pensioni suurus Peab sõltuma olulisel määral üles kasvatatud laste arvust. Pensionisüsteem on meil täpselt nagu Ponzie skeem - kui uus liitujaid ehk lapsi ei tule kukub püramiid kokku.

bla-bla-bla     ellen  24.09 kell 19:51
Kuna maavarade kaevandamine pole eestlaste arvates hea tegevus, siis ei tegelenud Eesti riik ligi kakskümmend aastat geoloogilise uurimistööga ja ei tellinud ka uurimistöid, mis oleksid võimaldanud põlevkivi millekski muuks kui põletamiseks kasutada. Kuna meie riik ja rahvas ei taha, et riik millegi tootmise kaudu kasumit saaks, siis see riik seda ka ei saa. Aja möödudes anname välisfirmadele kaevandamisõiguse, varad viiakse riigist välja ja meie rahuldume töökohtade ning maksutuluga. Riigieelarves võiksid olla vahendid, mille abil riigi poolt kinni makstud teadlased koos riigi ja eraettevõtjate ühisettevõtetega oleksid võimelised riigile dividende maksma. Selleks oleks vaja investeerida vastavasse uurimistöösse. Arusaamine nagu piisaks riilikuks majandamiseks pelgalt maksurahast ja selle baasil elamisest ning rehkendamisest ei ole jätkusuutlik. Riikik investeerimine lisaks taristule ka tootmisse on vajalik. Jääb mulje, et riik soovibki liiga palju raha ettevõtjatele jätta.

     eesti riiki juhivad tankistid!  24.09 kell 15:22
miks me maksumaksjad anname oma raha uuele põlevkivi miljarditehasele mis on selgelt keskkonnavaenulik ja jätame samal ajal teaduse rahastamata, mis aitaks tulevikus eesti riigieelarve olukorda parandada?

     Uku  24.09 kell 15:21
Ideaalvariandis ei tohiks riigieelarves kedagi ega midagi unustada. Teadaolevalt aga ei kasva raha puu otsas, seetõttu peab eelarve koostamisel tegema põhjendatud ja hoolega kaalutud valikuid, põhimõttel: hundid söönud, lambad terved. Vastasel korral kasvab rahulolematute osakaal üle soovitud määra. Elame veel...

Esimene Eesti     Kuulaja  24.09 kell 15:08
Mitte unustada omale seal riigikogus palka tõstmast. On nad meil ju nii raskesti toimetulevad.

trahvikvoot = kantlus      Kandid seebiks   24.09 kell 14:18
Alustame sellest, et kui Eesti Riigieelarves istuvad edasi täiesti ebaseaduslikud trahvikvoodid ning selle põhjal jätkub sadade miljonite eest aastas tööstuslik kuritegevuse tootmine kuritegeliku taustaga riigi suurma asutuse juhi juhatusel ei ole meil midagi rääkida ei õigusriigist ega demokraatiast, kus võimule pressinud seltsimehed lubasid taastada õigusriigi alused.

Sm.Helmele on sellest olukorrast selgelt ka teada antud aga muutuseid ei paista ehk ta on oma positsioonide suhtes valetanud ja huviks on vaid võim.