Millest te aru ei saa?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Tiiu  26.09 kell 16:50
Mina ei mõista, miks üks helistaja oli kuri sellepärast, et räägitakse pensionitõusust ja tulumaksust. Meie keskmine pension viimastel andmetel on 468,8 eurot ja keskmine vanaduspension on 484,5 eurot. Peale korralist ja erakorralist tõusu hakkavad mõlemad maksma tulumaksu. Esimene 2,66 eurot ja teised 6,05 eurot. Mina oma õnnetuseks pean maksma ka praegu pensionilt tulumaksu ja see tulumaks suureneb pea 11 euro võrra. Ma ei arva, et olen mingi rikkur, lihtsalt on mu staaž 48 aastat. Maksan aga tulumaksu palju rohkem kui paljulubatud erakorraline pensionitõus. Peale selle lubas KE enne valimisi ikka erakorraliselt tõsta pensioni 100 eurot ja nüüd ajab pada ja liidab selle korralisele tõusule.

     tõeline eestlane  26.09 kell 16:14
Miks ma nii loll olen et maksan toidule ja elektrile sama palju kui soomes aga ikka saan 4 korda vähem palka?

tuumarelv     Olev  26.09 kell 16:10
Ei mõista, miks ei ERR ega Kuku ei maini Jaques Chirac'ist rääkides tema ülivõimsaid tuumakatsetusi. Eelmine president oli need keelustanud, aga Jaques Chirac alustas taas ja läks enneolematult hoogu -- 120 000 tonni ja korduvalt, muutes atollid eluks kõlbmatuks, reostades keskkonda jne jms.

Täielik saladus     Miku  26.09 kell 16:05
Minu jaoks jääbki saladuslikuks rituaaliks plasttaaralt enne automaati asetamist punni mahakeeramise müstiline palve. Ametnike vastused sellele on ikka päris lapsikud.

Liiklus     Tarmo  26.09 kell 15:57
Olen sama asja mõelnud, mida helistaja just liikussujuvusest rääkis. Ei saa tõepoolest aru, miks on foorid pidevalt punases tsüklis. Argumendid olid mehel õiged: täiendav kütusekulu, heitgaasid, piduritolm, rehvitolm, müra jne

     .  26.09 kell 15:50
Mina ei saa sellest aru,miks Tallinna TV sulgeda tahetakse.Seda saab vaene inimene ka jälgida.Jälle üks samm maaelu väljasöömiseks.Äkki ikka saab alles jätta.

     Uku  26.09 kell 15:49
Mulle isiklikult jääb arusaamatuks asjaolu, miks meie riigis laialdaselt lokkavale bürokraatia diktatuurile pole keegi julgenud vastu seista. Imestama paneb ka see, et eestimaalased on antud nähtuse suhtes üsna ükskõiksed.
Aeg-ajalt jääb arusaamatuks ka asjaolu, kuidas võivad mõned võimusõltuvusse langenud poliitikud minetada oma moraalset ja eetilist palet? Kohati jääb mulje, et neile ei lähe üldse korda oma kaasmaalaste ja riigi käekäik ja saatus. Häbi neil olgu.

Uskumatu saamatus!     Kuulaja  26.09 kell 15:26
Kuidas meie politsei ei suuda 68. aastast noa ja kirvega pensionäri ilma tapmiseta kinni võtta? Kas inimelu ei maksagi siin riigis enam midagi? Kas vaimselt ebastabiilsed inimesed peabki ära tapma ja nad ei väärigi elamist?

Minister     Ats  26.09 kell 14:59
Kuidas ühes Euroopa riigis saab olla nii nõme ja rumal minister!Kas Ekre pani ministriks tobukese sihilikult?