Millist tööandjat soovitaksite teie teistele?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

helgest olevikust     ants  30.09 kell 18:30
Kas me siis valime eelkõige tööd või valime tööandjat? Seda, et välismaalasest firmaomanikul oleks mingit pistmist töövõtjatega ma lihtsalt ei usu. Selline asi on võimalik vaid pisifirmades. Mulle pensionärina meeldib majahoidja töö: saab hommikuti värsket õhku hingata, kerge füüsilise koormuse ja korras maja ümbrus paitab hinge. Lisaks neile hüvedele makstakse ka pisut raha.

     Tiiu  30.09 kell 16:01
Huvitvad inimesed helistavad. Keegi eiräägi enda tööst vaid ikka ja jälle meenutatakse töid, kuhu ise ei kvalifitseeruta ja mis pelgalt palgaga tunduvad meelitavat. Loomulikult on hea palk kõikidele meelitav, aga kuidas saada aru sellest, kas endal on selle raha eest midagi anda.

     Max  30.09 kell 15:22
Pigem on asi nii, et kui on tõepoolest väga hea tööandja, hea palk jne. siis keegi ei kipu seda soovitama vaid haarab kõigepealt hoopis ise sellest võimalusest. Teistele soovitatakse pigem teisejärgulist.

Tööandja     Kuulaja  30.09 kell 15:21
Kindlasti tasub minna tööle sellistesse firmasse, kelle omanik on välismaalane. Lihtsalt seal on pisut parem palk, lugupeetavam suhtumine ja ka kindlustunne. Kahjuks on eesti omanikega firmades olnud halvad kogemused. Kui meie tööandja käitub oma inimestega halvasti, siis ei tasugi imestada, et nad on lõpuks sunnitud kasutama välistööjõudu! Muide, üks toitlustusega tegelev tööandja Paides läks töövestlusel lausa nii isiklikuks ehk hakkas urgitsema isikliku elu järele.

     Tiiu  30.09 kell 15:13
Järsku võiks esialgu küsida ka vastupidist. Mitmel tööotsijal on soovitus endiselt tööandjalt?

     .  30.09 kell 14:13
Tööandja peaks olema soomlane,siis on asi aus .Eestlasest tööandja tüssab täiega .