Kas te usaldate Eesti toitu?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Ei tea     Eesti Silk  02.10 kell 16:05
Kas ikka Norra kasvatuse kala Eestis Poola kilesse 100g. kaupa pakendades ja 30-40 eurose kilohinnaga müües teeb sellest Eesti toidu? Ei tee ju. Mina keelaks sellise asja üldse ära, mõeldes keskkonnale.

     Leino  02.10 kell 16:04
Ei usalda Eesti toitu, sest sisse pannakse sojat (mis 98% geneetiliselt modifitseeritud), maisijahu (sama jama), rääkimata E-dest, maitsetugevdajast, kunstlikest värvainetest jne. Normaalset majneesi ka enam ei ole, sest poes olev kokku segatud ei tea millest (Salvest majonees: vesi, rapsiõli (30%), suhkur, modifitseeritud tärklis, sool, munakollasepulber, lõssipulber, sinepipulber ( sh. sinepiseemned), happesuse regulaatorid ( äädikhape, sidrunhape), paksendajad ( ksantaankummi, guarkummi), sinepi lõhna-ja maitseaine, toiduvärv ( beetakaroteen), antioksüdant (kaltsiumdinaatrium).

Ja mis Eesti toit? Meetrite kaupa on pakendatud suitsutooted (vorst, sink jne.). Aga praade, grilliha, küpsetatud liha ei ole.
Kalevi maiustustes jälle transrasvad sees.
ja miks Eesti tootjad kasutavad PALMIÕLI?
kasvatan toidu ise, liha tuleb tuttavalt loomakasvatajalt.

     .  02.10 kell 15:55
Eriti ei usu,kuna tänapäeval on raha võim ja see tähendab , et petmine ja vassimine käib massiliselt.

Toit     Kuulaja  02.10 kell 15:54
Ei, täielikult usaldan ainult seda toitu, mida ise enda maalapil kasvatan! Kahjuks tuleb osa toitu osta ka kauplusest, mille tervislikkuses ei saa kindel olla.

     teadlik ostleja  02.10 kell 15:30
Kahjuks ei saa ise toitu kasvatada ja tuleb poest osta. Loen hoolikalt pakendil olevat infot ja teen valiku vastavalt sellele. Kurb, et Eestis annab tikutulega otsida 100% rukkileiba ja liha- ja kalatooteid, millele poleks lisatud kurikuulsat E621. Listeeria vm ohtlike bakterite eest pole keegi kaitstud.


kõik vajalik on endal     meie penskarid  02.10 kell 14:59
USUN ainult seda toitu söögilaual
Mis on toodetud oma kätetööga --- sööme Oma kasvatatud toitu Ka liha tuleb lauale otse meie naabri talust !