Millised rikkumised vajaksid tõhusamaid trahve?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasutablogspotcom  13.10 kell 13:18
Inflatsiooni tekitamises on kuriteo koosseis. Vangi tuleb panna EE juhtkond jpt. Eesti riigijuhtidest kes on kasseerinud raha kodanikelt elektriarvete eest sest esiteks EE on riigiasutus ja Eesti kodanikud on selle omanikud-omanikelt tasu kasseerimine on vargus.
Kui politsei ja kiirabi hakkaksid kauplema ja noudma raha oma teenuse eest....
Inflatsiooni tekitamises on kuriteo koosseis mis on kvalifitseeritav Kelmuse kuriteo alusel.

Mnjahh     pudru ja kapsad  10.10 kell 16:15
On ikka pläralõugu...
Sandor Liive Eesti energi juhatuse liikmena oli kohustatud täitma Omaniku e. riigi e. nõukogu e.koosoleku(poliitikud,ja nende toetajad) strateegiat ja otsuseid..
Juhatuse liikmed oli veel Marko Alliksoni ,Mati Jostov, Gunnar Okk, Lembit Vali ja Sandor Liive oli juhatuse esimees.
Nõukogu(e.otsustajaid ) juhtis Urmas Sõõrumaa..
Kui tahad ,et poliitikud teeks mõistlikke otsuseid MINE VALIMA ja ära vali neid kes sõõrumaa raha eest suuremaid reklaame tellis.

Trahvid     Kuulaja  10.10 kell 16:12
Teise inimese põhjuseta solvamine, alandamine ja mõnitamine tuleks viia rahaliste trahvide alla! Kehtib ka Vox Populi helistajate suhtes, kes kasutavad meediat selleks, et oma õelust ja sallimatust pritsida.

     lubjakas  10.10 kell 16:10
Trahve on meil piisavalt palju, aga need lihtsalt ei mõju. Mõju suurendamiseks on vaja kõikide trahvide aluseks võtta trahvitava eelmise aasta tulumaksudeklaratsioon. Kui tulusid polnud, siis kongi.

     miiinimumpalgaline  10.10 kell 16:00
Võiks võtta ette tööandjad, kes on näha maksuameti või siis teiste infokataloogide järgi miinimumi maksjad ja isegi natuke kõrgema maksjad, ja nad üle vaadata, et miks kuramus on miinimum, kuigi on näha et kasumit teenitakse. panna neile mingid trahvid isiklikult, mitte ainult mingid ettekirjutused ja "vabandused" et pole võimalik maksta.

Raudtee ülesõidukohad     Erki  10.10 kell 15:59
Viimastel päevadel on teemaks olnud punase tulega raudteedele sõitmine ning sageli ka tõkkepuude lõhkumine. Nägin eilegi Nõmmel olukorda, kus lausa kolm sõidukit jõudsid nii raudtee ületada. Kas siin ei oleks kohta kurikuulsate mobiilsete kiiruskaamerate jaoks? Teatavasti võib selle rikkumise eest trahvida kuni 1000 euroga. Selline kopsakas välklambisähvatus võiks olla päris mõjus?

joobes kohtunik     joodik  10.10 kell 15:35
Kohtunikul -- SEE on joodik,kes sõidab kriminaalses joobes?;Vot see kohtunik peaks küll Väga karmi karistuse saama !

     Uku  10.10 kell 15:28
Trahvida ja korrale kutsuda tuleks mõningaid oma ametivõimu kuritarvitavaid riigiametnikke, kes on oma väära käitummisega põhjustanud riigis laialdaselt lokkava bürokraatia diktaatuuri. Vastasel korral ootab meid ees ulatuslik stagnatsioon.

     Max  10.10 kell 15:17
Karmimad trahvid peaks olema kaupmeestele toidukauba valesti säilitamise eest. Poodides on külmikud ja avatud külmletid. Tihtilugu on avatud külmletis kaup, mis peaks olema oluliselt madalamal temperatuuril klaasi taga. Tänu sellele kaotavad pakendil olevad märgised "Kõlblik kuni" ja "Parim enne" oma usaldusväärsuse kuna Kauba riknemine algab juba poodi saabumise hetkest. Pole just lõbus tunne, kui avad kodus vorstipaki ja viilud on sees juba libedaks läinud kuigi etikett ütleb, et see on söögikõlbulik veel mitu päeva.

Värvainega diiselkütte kuritarvitamine     insener  10.10 kell 14:31
Eridiisli happega pesemine.Järgmisel aastal kavatseb valitsus värvainega diiselkütte müügi lõpetada ja karistab sellega hoopis põllumehi,kelle maksukoorma kergendamiseks eridiisel mõeldud on.Aga mingid varimajanduse kuningad ostavad seda,pesevad läbi ja müüvad tavadiisli pähe edasi.Mulle on ka pakutud.Ärimees ise väitis et Venemaalt toodud.Tõsi-tema diiselmootoriga džiip kandis Vene numbrimärki.

     .  10.10 kell 14:12
Mobiiliga ja nutideadmega tegelemine sõidu ajal vajaks kõvemaid karistusi.See muutub iga päevaga massilisemaks ja kahjuks neid eriti ei kontrollita.Kontrollijad peavad rohkem eravärvides masinaid selleks kasutama.Nägin äsja,kuidas bussijuht venis läbi linna , nutikas näpus.