Mis vajab Eestis põhjalikku mõjuanalüüsi?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     VonÜksküll  14.10 kell 16:58
Mõju tuleb kaasa suurehitustega kui ei analüüsita kes neid ehitama hakkab. Hiinlastest ehitajate korral jääb neid siia maha sellisel hulgal, et paar siin elavat süürlast tunduvad eestlastena. Analüüsida võiks ka seda miks Kuku raadio Digitund haibib ohjeldamatult hiinlaste käkk - telefone ? Miks toetab eraraadiojaama saatejuht kommunistliku reziimi sõjatööstust? Analüüsitagu, palun.

     .  14.10 kell 16:51
Samuti võiks analüüsida kapitalismi mõju rahva kahanemisele.

     Arvan  14.10 kell 16:18
See kui keegi eeldab, et igasugune mõjuanalüüs on igal juhul selle koostaja nägu ja seega ka kallutatud selle koostaja poole siis võiks ka öelda, et iga inimene mõtleb vastavalt oma "rikutuse" tasemele. Tegelikult selline mõtteviis edasi ei vii. Tuleks ikkagi viidata konkreetsetele kallutatuse faktidele, et saaks analüüsi parandada-täiendada või ehk meie ebausku arvestades saata mõnele mõjukale kõrvaltvaatajale ekspertiisi tegemiseks.

Niiditõmbajad?     insener  14.10 kell 16:03
Kelle mõjuagendid koostavad seaduseelnõusid ja kelle mõjuagendid on need rahvaesindajad,kelle häältega vaimuhaigeid eelnõusid seadusteks muudetakse.(poes alkoholipeitmise seadus;uus apteegiseadus jne.)Kes peaks koostama objektiivse mõjuanalüüsi kui kõik asutused on täis mõjuagente?

propaganda ei ole analüüs      Anna Püss  14.10 kell 15:58
objektiivne tegelik "palgalõhe" ning kuhu see tegelikult on ikkagi kaldu?

Eesi panga tänane tanki hüppamine Rootsi pankade eest oma rumala uue presidendiga oli ikka äärmiselt piinlik nagu Finantsispektsiooni veel rumalama klounist "juhi" etteastumised rahapesu skandaalis. Olukorras kus majandusmaailmas pole kellelegi saladus, et mõlemad mehed esindavad vaid ja ainult valistusekorruptsiooni büroo ja Rootsi pankade huve mille tulemusena on Eestis lahkunud miljardeid eurosid sest Eestis puuduv rahandus ja pangandus on liiga kõrge riskifaktoriga regioon igale mõistlikule rahale selliste meeste kätes, kes nii piinlikult otse eetrisse valetavad kui peremees käsib.

Põhjus ja tagajärjed     Kuulaja  14.10 kell 15:49
Töökiusamine, madalad palgad ja ümbrikupalk!

.     tädi uuno  14.10 kell 15:14
Põhjalikku uurimist vajab ekre salajaste rahastajate ring. Ja miks kaabud neid varjavad?

     .  14.10 kell 15:12
Mõjuanalüüsi on vaja teha läänemõjuagentide kohta.

     Uku  14.10 kell 15:12
Põhjalikku mõjuanalüüsi vajaks Eestis vähkkasvajana leviv ulatuslik bürokraatia diktatuur. Tuleks välja selgitada selle kahjulikku mõju lähituleviku sotsiaalsele ja majanduslikule aspektile. Jõudu tööle!

     Katrin  14.10 kell 15:06
Põhjalikku mõjuanalüüsi veel parem eriuurimist vajab kui suurt kahju on tekitanud reformierakondlaste ja nende kaasosaliste korruptsioon Eesti riigile ja rahvale.