Mis vajab muutmist?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   10.11 kell 17:06
Naftasaadustega petetakse inimkonda,autod ja traktorid ei vaja bensiini ja diisliit. Nende asemel vajavad vesiniku mida saab tasuta HHO geneka abil.

Faraday leiutas elektrolüüsi juba 200 aastat tagasi aga siiani inimkonda lollitatakse bensiini ja diisli abil. Autod ,traktorid ei vaja bensiini ja diisliit, nende asemel saab kasutada kütusena vesinikku mida saab tasuta taastuvenergia seadmete abil.

Tasuta kütus majadele ja autodele. Peter Salocher jt.
https://www.greenfuelh2o.com

https://youtu.be/qRZY_R1fdHI

https://youtu.be/ThgwvIzaikc

https://youtu.be/CrShsQjvqAY

https://youtu.be/qdDoxQEwMxU

https://youtu.be/WkEX5cToTaw


Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot, selle asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida saab tasuta vesiniku hho ge.ne.ka abilHHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata www.instructables.com seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

P.S. Saksa tsepeliin ameerikas ise ei plahvatanud. Ta lendas yle ookeani euroopast ameerikasse ja seal vaenlased süütasid tsepeliini. Naftakompaniid soovivad,et ainult nende kütust ostetaks ja sestap likvideerisid alternatiivi.

     elektritsaabtasuta blogspot com   21.10 kell 7:23
"97% Owned
Watch "97% Owned - Economic Truth documentary - How is Money Created" on YouTube
https://youtu.be/XcGh1Dex4Yo
Posted by elektritsaabtasuta.blogspot.com at 5:09 PM No comments: Links to this post
Tuesday, October 15, 2019
Pension tuulepargist
Harry Raudvere maksab pensioni oma energiaühistu liikmetele sest tema aktiivus viis kokku 500 inimest kes panid rahad kokku ja ostsid tuulepargi. Kes panustas 10 eurot,kes sada,kes kaks tuhat,kes sadatuhat -sedasi koguti raha kokku ja osteti tuulepark,ning kindlustati endile pension. Taanis on see populaarne moodus endile pensioni tagamiseks.
Tartu Hoiu-Laenu ühistu energiaühistu liikmed pensionile minnes muud ei tee kui vaid sügavad mune.
Posted by elektritsaabtasuta.blogspot.com at 8:11 PM 2 comments: Links to this post
Friday, October 11, 2019
Auto kasutab kütusena suruõhku
EPL-i või Delfi artikkel :

KULLO KABONE

Viimastel päevadel meedias tähelepanu pälvinud "õhkmootoriga" sõiduk on tõepoolest võimeline kasutama liikumiseks 300-baarise surve alla komprimeeritud õhku.

Suruõhumootori tehnoloogia töötas välja prantsuse insener Guy Negre.

Auto tootmiseks vajalike litsentside (nt mootori juures on mootori arendusega tegelev MDI patendiga kaitsnud enam kui 20 lahendust) omanik Zero Pollution Motors väidab oma Interneti koduleheküljel, et sõiduk on ideaalne linnatranspordivahend, reklaamides minibussi meenutavat sõidukit loosungiga "Lihtne, säästlik, puhas".

Pisibussi pikkus on 3,84 m, teljevahe 2,92 m, kõrgus 1,75 meetrit ja kaal ligi 700 kilo.

Mootorist on teada, et see on ka tavalist kütust (bensiin, gaas jne) kasutav kolbmootor, kuid erinevalt tavalisest neljataktilisest, kus kõik taktid toimuvad põlemiskambris, on uuel mootoril kaks kolbi: 230 cm3 mahuga sisselaske ja survetakti ning 500 cm3 mahuga töö- ja väljalasketakti tarvis ning kolm eraldi kambrit gaaside/õhu liikumise korraldamiseks. Mootori kontseptsioon tagavat palju puhtama põlemise ka tavakütusel töötades, rääkimata suruõhu kasutamisel väljuvast puhtast õhust.

Tagaasetusega mootori võimsuseks antakse 25 hj 3000/pjm ja pöördemomendiks töömahu kohta arvestatavad 61,7 Nm pööretevahemikus 500–2500 pjm.

Kiirenduseks 0–50 km/h on antud seitse sekundit, maksimaalkiiruseks 60 miili tunnis (bensiinil töötades).

Viiekohalise sõidukiga on linnatingimustes võimalik liigelda kuni kümme tundi või 180 km, kulutades selle ajaga 300 liitrit suruõhku.

Balloone saab laadida sõiduki varustusse kuuluva 5,5 kW kompressoriga tavalisest elektrikontaktist, paraku võtab see aega umbes neli tundi. Põhi-mõtteliselt saab balloone täita ka kompressorjaamades, kus mahuti täitmiseks kuluks vaid kolm minutit.

e.Volution prototüübid on väljas Auto Africa Expol 2000 Johannesburgis ja seda reklaamitakse kui esimest tõsist alternatiivi tavakütusega sõitvatele autodele.

Auto hinnaks plaanitakse 188 000 krooni, mis vastab üldjoontes keskklassi auto hinnale.
Posted by elektritsaabtasuta.blogspot.com at 7:03 PM 2 comments: Links to this post
Külavaheteedele trollibusside liinid
Trollibusside liinidegat uleb katta kogu Eestimaa maanteed ja kolgaste teed.
Tuleb ehitada kolm tuuleparki milledes tuulikud on 200 meetri pikkused sest seal on tuult alati,nendega katab Eestimaa energia vajaduse. Tuulikud peale tasuvusaega annavad elektrit tasuta.
Posted by elektritsaabtasuta.blogspot.com at 6:40 PM No comments: Links to this post
Akudeta elektritraktorid olid juba ammu.
Akudeta elektritraktori ehitas Lembit Merila.

Vedagem elektriliinid haritavatele maadele

Elektritraktorid ei pea ilmtingimata olema akudega,vanasti toideti neid kaabli kaudu nagu tolmuimejaid.
Tuleb ehitada kolm tuuleparki milledes tuulikud on 200 meetri pikkuste tuulikutega sest seal on tuult alati,nendega katab Eestimaa energia vajaduse. Tuulikud peale tasuvusaega annavad elektrit tasuta.
Posted by elektritsaabtasuta.blogspot.com at 6:27 PM No comments: Links to this post
Wednesday, October 9, 2019
Kliimamuutus
Kliimastreikijad peamiselt protesteerivad looduse saastatuse vastu.
Loodust saastavad korporatsioonid sest nad toodavad prahti. Sellest on kirjas loos "Piiramatu kasvu orgasm".
Sealt selgub,et prahti toodetakse sunnist teenida kasumit. Kui poleks vaja teenida kasumit siis elektripirnid endistviisi kestaksid 110 aastat ja teiste toodetega sama lugu,tooteid ei toodetaks purunema ettemääratud kindla aja tagant.
Inimkonda pannakse kasumit teenima inflatsiooni abil. Inflatsiooni tekitatakse keskpankade kasumi tarbeks lisaks rahatrükkimisele sisendhindade kergitamise abil milledeks on elektri,kütuse
ja toormehinnad jpms.
Panganduse omanikuks on juudi soost Rothschild perekond kes juhib riikide valitsusi.
Kliimamuutuse peatab tasuta elekter ja tasuta kütus.
Elektrit saab tasuta tuulikutest ja kütust samuti vesiniku näol.
. Tuuliku elektri abil lahutatakse veest vesinik ja seda saab kasutada nii autode mootorikütusena ja hoonete kütmiseks


Posted by elektritsaabtasuta.blogspot.com at 6:39 PM 3 comments: Links to this post
Monday, October 7, 2019
Elektriautod päästaks Eesti naftatoru otsas virelemisest
Elektriautod päästaks Eesti naftatoru otsas virelemisest.

https://m.forte.delfi.ee/article.php?id=22449667

Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit krooni, mis teeb 7500 krooni iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Tuisk küsimuse."

Maha liigkasu pangandus      elektritsaabtasuta blogspot com   21.10 kell 3:23
"97% Owned"
Watch "97% Owned - Economic Truth documentary - How is Money Created" on YouTube
https://youtu.be/XcGh1Dex4Yo

     .  16.10 kell 16:54
Spekulatsiooni võiks ära keelata.

     Autojuht  16.10 kell 16:05
Liiklusseaduses oleks küll muutusi vaja, näiteks tulede kasutamine- uued autod mis sõidavad päevatuledega, on tagantpoolt täiesti nähtamatud kuna taga on heal juhul helkurid, kuid tuled ei põle. Hämaras või lumesajus oled ennast enne talle tagaistmele parkinud, kui aru saad mis juhtus. Udutulede kasutamine oli vanasti lubatud ainult vajadusel, täna on see nagu moeasi.

     .  16.10 kell 16:00
Politseipatrullide arvu on vaja kolmekordistada ja enamus peaksid olema eravärvides,sest see , mis liikluses toimub on anarhia ja bardak.Alko- ja narkoäri täielikult lõpetada.Üks minister ütles õieti,et alkotootjad kauplevad surmaga.

     Kati  16.10 kell 15:59
Kuulasin täna raadiost, kuidas kataloonlased Hispaanias mässavad, sest nende iseseisvuse eest seisjad pandi vangi. Siis mõtlesin kurdidele, keda nüüd juba terroristideks kutsutakse, vähemalt türklased kutsuvad neid nii; vanasti olid kurdid ikka kah nagu oma iseseisvuse eest võitlejad. Kolmandaks Brexit, mis olla väga-väga paha, kuigi on kah oma iseseisvuse eest seismine. Ja kõik see toimub Euroopa Liidus. Ehk peaksime üle vaatama mõiste "demokraatia" ja muutma ta tagasi endisesse tähendusse.

Aga kodumaalt: Eesti Posti roll meie riigis tuleb uuesti mõtestada ja selle sisu muuta. Siin on nii palju probleeme, et ei jõua üles lugeda. Minu jaoks peamine: erastada ning lõpetada raha raiskamine, ja lõpetada eraõiguslike ajalehtede maksumaksja kulul koju tassimine.

     Helgi  16.10 kell 15:53
PBK rahastamine tuleb lõpetada.

     Uku  16.10 kell 15:30
Muutmist või reformimist vajavad eelkõige alljärgnevad valdkonnad:
1. Tervishoiusüsteem
2. Haridussüsteem
3. Maksusüsteem
Samas tuleks muuta ja täiustada valimisseadust ja eesti keele ja kultuuri säilimise poliitikat, koos iibeprobleemi tõhusama lahendamisega. Jõudu selleks...