Millesse teil veel usku on?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   10.11 kell 17:46
Usun, Eesti elukeskkonna viib tagasi maale looduse keskele tasuta elekter ja kütus,ning ühistuline liikumine.

Faraday leiutas elektrolüüsi juba 200 aastat tagasi aga siiani inimkonda lollitatakse bensiini ja diisli abil. Autod ,traktorid ei vaja bensiini ja diisliit, nende asemel saab kasutada kütusena vesinikku mida saab tasuta taastuvenergia seadmete abil.

Tasuta kütus majadele ja autodele. Peter Salocher jt.
https://www.greenfuelh2o.com

https://youtu.be/qRZY_R1fdHI

https://youtu.be/ThgwvIzaikc

https://youtu.be/CrShsQjvqAY

https://youtu.be/qdDoxQEwMxU

https://youtu.be/WkEX5cToTaw


Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot, selle asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida saab tasuta vesiniku hho ge.ne.ka abilHHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata www.instructables.com seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

P.S. Saksa tsepeliin ameerikas ise ei plahvatanud. Ta lendas yle ookeani euroopast ameerikasse ja seal vaenlased süütasid tsepeliini. Naftakompaniid soovivad,et ainult nende kütust ostetaks ja sestap likvideerisid alternatiivi.

     M  23.10 kell 1:19
Mul oleks hea meel kui te homses saateks (viitega eilsele) ütlete ära, et mõnel on usku armastusse :D (ma lihtsalt kuulsin teid alles öises korduses) ... Aitäh teile heade saadete eest!

imaginaarne usk     lylli  22.10 kell 19:21
Kui imperialismi nimetatakse globalismiks või postmodernismiks ja samas ei tegelda ei ülerahvastuse ega sellest pseudoglobalismist tulenevate probleemidega, siis ma usun, et erinevalt eeltoodust on võimalik preküberneetiline maailmavaade, mis võimaldaks eksistensiaalseid probleeme paremini lahendada, kuna peaks lisaks tõekriteeriumile oluliseks ka tõenäosuse kriteeriumit.

     Kuulaja  22.10 kell 15:54
Mul on usku inimkonda. Poliitikud teevad oma toimetusi, aga inimesed saavad hakkama nendest sõltumata. Ja kuigi uut põlvkonda nimetatakse lumehelbekesteks, on neil (vähemalt paljudel) olemas midagi toredat- empaatiavõime. Aina rohkem noori pühenduvad täiesti vabatahtlikult nõrgemate abistamisele, ja see annab lootust meile kõigile.

Autofirmad     Ats  22.10 kell 15:51
Silberautosse ja Elkesse kindlasti mitte, küllap nad teadsid, mida ja keda nad toetavad.Usku on siiski teistesse autofirmadesse.

õigusriigi loomine     Kusti maalt  22.10 kell 15:32
Mida on veel siin uskuda ?
Suured valed ja väiksed valed on meie rahva hävitajad !
Jääb veel loota ja uskuda ,et Üks mees peaks selle kurjuse lõpetama ja ülekohus lõppema.


     Uku  22.10 kell 15:17
Minul on veel usku sellesse, et siinilmas on kõik ajutine ja ükskord lõpeb kõik niikuinii. Seega, me kõik liigume läbi raskuste kalmistu poole ja muretsemiseks pole vähimatki põhjust. Seni aga, elame veel...

Lootus ja usk     Kuulaja  22.10 kell 15:15
Usku sellesse, et tulevikus luuakse inimlikum ja õiglasem ühiskonnakord, mis on segu kapitalismist ja sotsialismist!