Millisel valel on eriti lühikesed jalad?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Reformierakond...     Udo Kõiv  11.11 kell 17:00
peaks vabandama VEB fondi rahade omastamise ja Siimu miljonite "kaotamise"eest ja tagasi astuma riigikogust ja kõikidest riigiametitest ja lubama, et ei naaseks sinna, ega mahitaks tuttavaid !!

Ka Sotsid kui ...     Udo Kõiv  11.11 kell 16:55
Krossi juhtumi võimendajad, peaks riigikogust tagasi astuma riigivastase tegevuse tõttu ! (Krossi juhtum)

prokuratuur peaks..     Udo Kõiv  11.11 kell 16:51
...tagasi astuma usalduse kaotuse tõttu Tartu juhtumi ja Mary Krossi juhtumi tõttu jne jne !!

     elektritsaabtasuta blogspot com   10.11 kell 17:01
100% poliitikutest valetavad,nende valed selguvad dok.filmist "97% owned ".
Miks ajakirjanikud sonivad on kirjas Inno blogi postituses "Kui soltumatu on Eesti ajakirjandus ?"

Faraday leiutas elektrolüüsi juba 200 aastat tagasi aga siiani inimkonda lollitatakse bensiini ja diisli abil. Autod ,traktorid ei vaja bensiini ja diisliit, nende asemel saab kasutada kütusena vesinikku mida saab tasuta taastuvenergia seadmete abil.

Tasuta kütus majadele ja autodele. Peter Salocher jt.
https://www.greenfuelh2o.com

https://youtu.be/qRZY_R1fdHI

https://youtu.be/ThgwvIzaikc

https://youtu.be/CrShsQjvqAY

https://youtu.be/qdDoxQEwMxU

https://youtu.be/WkEX5cToTaw


Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot, selle asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida saab tasuta vesiniku hho ge.ne.ka abilHHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata www.instructables.com seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

P.S. Saksa tsepeliin ameerikas ise ei plahvatanud. Ta lendas yle ookeani euroopast ameerikasse ja seal vaenlased süütasid tsepeliini. Naftakompaniid soovivad,et ainult nende kütust ostetaks ja sestap likvideerisid alternatiivi.

Saatejuht veel tänab....     Udo Kõiv  25.10 kell 16:01
Perlingut tehtud töö eest ! Kuule mees, Sul pole ju õrna aimugi otsustamaks tema tehtu üle.Loe minu eelmist teksti, see on väljavõte Äripäevas ilmunust, mitte minu väljamõeldis !!

autorollo     Udo Kõiv  25.10 kell 15:42
Küsimus Perlingule.Miks toimus
kriminaalasja venitamine, tõendite eiramine ja valikuline uurimine; kadunud 3,5 miljoni krooni saatuse väljaselgitamata jätmine organite poolt; uurimise imiteerimine rahapesu vastu võitleva büroo poolt; Rosimannuste poolne ütluste andmise vältimine nii kriminaal- kui ka tsiviilasjas; maksuameti jõuetu tegevus Autorollost teistesse ettevõtetesse viidud varade osas; riigikogu kantselei varjamatu soov pankrotipesale tõendeid mitte edastada; Väino Pentuse erakordselt kiire pankrotistamine ja võlgadest vabastamise menetluse läbiviimine.

Uuriv ajakirjandus.     Emly  25.10 kell 15:00
Siinjuures edastan exminister Kingo kirja EKRE kodulehelt. Ehk ajakirjanik loeks ka asjaosalise enda selgitusi kujunenud olukorra kohta.
Võlgnen omapoolse selgituse oma tagasiastumise tagamaadest. Olen veendunud, et ma ei ole avalikkusele ebaõiget infot edastanud. Jakko Väli pidi poole kohaga nõunikuks asuma 21. oktoobril, kuid temaga 18. oktoobril sõlmitud töölepingu palusin ma tühistada 19. oktoobri hommikul kell 11.07. Meie koostöö lõppes enne, kui see alata jõudis. Väli ei ole mulle sekunditki nõu andnud. Samuti ei ole ma valetanud meie kohtumise kohta. Oleme kohtunud temaga ainult ühe korra, selle aasta kevadel, saate Skorpion võttel.
Riigikogus 21. oktoobril 2019 esitatud sellekohastele küsimustele vastates polnud mul võimalik tema töölepingu asjaolusid täpsustada, sest juristina lähtusin kehtivast isikuandmete kaitse seadusest (IKS) ning Euroopa Parlamendi ja nõukogu isikuandmete kaitse üldmäärusest (IKÜM). Kui ma oleks avaldanud Jakko Väli lepinguga seotud asjaolusid, oleks ma pannud toime seaduserikkumise. Võimalik, et opositsiooni eesmärk just see oligi.
Kõik töölepingud on asutusesiseseks kasutamiseks, mis omakorda seab piirangud nende isikustamiseks ja sisu avaldamiseks. Andmesubjekti õigused peavad olema tagatud ja neid ei tohi kahjustada. Lähtusin kehtivatest regulatsioonidest, st tööandja vastutab selle eest, et andmeid ei edastataks ilma seadusliku aluseta (sh andmesubjekti loata). Isiku töölepingut on õigus väljastada ainult asjaolude selgitamiseks juhul, kui see isik on toime pannud seaduserikkumise.
Vaatamata sellele, et juhtisin ametnike tähelepanu nendele juriidilistele nüanssidele, saatis majandusministeerium 23. oktoobril 2019 Jakko Väli lepingu meediale. Ma ei pea võimalikuks jätkata töötamist olukorras, kus minu haldusalas eiratakse tahtlikult seadusi ja toimub süsteemne vastutöötamine. Ühtlasi eelistan seadustest kinnipidamist opositsiooni või meedia pilli järele tantsimisele. Kui selle hinnaks on ministriametist taandumine, siis teen seda mitte küll kerge südame, aga puhta südametunnistusega.
Ajakirjanik võiks esmalt püüda mõista kui koheselt hukkamõista.

     Uku  24.10 kell 17:33
Kõige lühemad jalad on avalikuks saanud valel. Mõnel valel on aga sedavõrd pikad jalad, et isegi põlvi pole näha. Hoidugem siis valetamast...

     Sulev  24.10 kell 16:56
Kas see on nüüd EKRE sõprade klubi?

maski taga     elmar  24.10 kell 16:34
Arvamus, nagu oleks valel enamasti lühikesed jalad aitab peita nende valesid, kes asendasid teadmised arvamustega ja kelle järgi arvamusvabadus tagabki tóe vóidu. Tegelikult tagab selline ajakirjandus vabaduse inimteadvusega manipuleerimiseks ja pidevalt selgub enneolematuid uudiseid, mis nagu muudaks pildi selgemaks, kuigi üks vale pilt vahetatakse teise valetava pildi vastu välja ja pildil leiduvat valet pole samuti vóimalik leida. Nagu keegi helistajatest väitis, arvame praegu, et kliimamuutus on probleem ja peagi selgub, et see pole probleem ja piiramatu rahvastiku ja tarbimise kasv ongi ainuvóimalik areng ja progress kestab igavesti. Demokraatlikus ühiskonnas on ju arvamuste areng juhitamatu vói nii peenelt juhitav, et juhtimist ei saa tuvastada.

lühike vale     kalle  24.10 kell 16:04
Lühike vale kestab väga kaua , Andrus Ansip valetas ja lubas meid viia viie rikkama riigi hulka

     Karu  24.10 kell 15:59
Minu jaoks on vale vassimine ja valetamine, varjamine ja vusserdamine, valge vale ja pooltõde. Seni, kuni neid asju peetakse tühisteks asjadeks ei muutu siin maailmas paremuse poole mitte midagi. Kahjuks on aga täna muutunud valetamine, ja kõik ülejäänud selle sõna sünonüümid, muutunud normiks. Kurb!

Vale     Kuulaja  24.10 kell 15:58
Kogu see maailmilm on salatsemist, mitmepalgelist, petmist, valet ja valetamist täis! Tundub, et kõike seda on praegu isegi rohkem kui kadunudt Sotsialismi ajal.

     Rivo  24.10 kell 15:55
Valel on lühikesed jalad, lühikesel on valed jalad.

valetamine suurelt /väikeselt     pikajalgne vale  24.10 kell 15:53
Lühikese jalgne vale ..või...
Et siis peamine selgitus on EKRE -toetajatel ,et nende vale on väike(kohe väga pisikene) aga see teiste vale no ikka suur ,ja seda on kohe niipalju et raske on näidetki tuua ..kohe ei tule melgegi..

Valed riigikogus..     Udo Kõiv  24.10 kell 15:51
Tere
Üks helistaja pani ette, et Kingo peaks lahkuma ka Riigikogust.
Kui seda rakendada, siis mitu liiget jääks sinna saali alles ??

     .  24.10 kell 15:39
Kõige lühemad on oravate vale jalad,aga neil on struktuurides omad liikmed,siis nende valedega ei võeta midagi ette.Suurpuhastust on vaja,mida on võimeline vaid Ekre tegema ja teebki edukalt.

     Uku  24.10 kell 15:35
Kuna vale on tõe varjamise instrument, siis on eriti lühikesed jalad globaalse tõe varjajatel. Kadugu vale ja tõusku tõde, olgu see kuld, või olgu see hõbe.

see pole Õiguseriik     Kusti maalt  24.10 kell 15:33
See valetamine on tänapäeval
iga päevane tegevus. Siin ei saa enam kedagi poliitikutest uskuda !

jahahh     millisel-kahemillisel  24.10 kell 15:10
Naine peab olema õige..
miks õige...
sest valel on lühikesed jalad )))