Kas oleme kriisideks piisavalt valmis?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   18.11 kell 18:22
Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot, selle asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida saab tasuta vesiniku hho geneka abil

HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.
Stanley Meyer, Peter Salocher ,Ricardo Azevedo Braziilias, John Kanzius,
Denny Klein USA-s ,
Japanese water powered car,
Steven Ryan Uus-meremaal,
Moray B King,
Daniel Dingel filipiinidel,
jpt on selle ala pioneerid. ,

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata instructables seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

Igal autol on elektri genekas aga elektri arveid ei maksa mitte keegi- autol olev elektri genekas palju ei erine tuulikute genekatest.

Faraday leiutas elektrolüüsi juba 200 aastat tagasi ...
     elektritsaabtasuta blogspot com   02.11 kell 19:28
Igast eestlasest teeb õnneliku võitja HHO genekas mis lahutab veest vesiniku ja sellega kütab maja, bensiini ja diisli asemel valab paaki vett ja tanklasse pole asja.
Tegemist on tasuta kütusega.

Tasuta kütus majadele ja autodele. Peter Salocher jt.


https://www.greenfuelh2o.com


https://youtu.be/qRZY_R1fdHI


https://youtu.be/ThgwvIzaikc


https://youtu.be/CrShsQjvqAY


https://youtu.be/qdDoxQEwMxU


https://youtu.be/WkEX5cToTaw

     elektritsaabtasuta blogspot com   29.10 kell 23:12
Kriise tekitatakse panganduse kasumi tarbeks sisendhindade kergitamise abil ja see tekitab tohutu okoloogilise jalajalje mis hoiab Eestit vaesuses.
Elektri müümine hoiab Eestit vaesuses.
Tasuta elekter ei ole kommunismi tunnus. Tasuta elekter aitab viia Eesti elukeskkonda tagasi maale looduse keskele.
Pangandus paneb toime kommunismi kuritegusid, vaata dok.filmi "97% owned ".


Naftasaaduste ostmine hoiab Eestit vaesuses.
Naftasaaduste asemel saab kasutada vesiniku ja selle abil saab hooneid kütta ja kasutada vesiniku autodes. Vesiniku saab tasuta.
Ka sisepolemismootoreis saab kasutada vesiniku hho geneka abil.
Kui riik toodaks vesiniku autosid ja jagaks neid kodanikele omahinnaga siis Eesti igal aastal saaks rikkamaks miljardeid eurosid.     elektritsaabtasuta blogspot com   29.10 kell 23:04
Kriise tekitatakse panganduse kasumi tarbeks sisendhindade kergitamise abil ja see tekitab tohutu okoloogilise jalajalje mis hoiab Eestit vaesuses.
Elektri müümine hoiab Eestit vaesuses.
Tasuta elekter ei ole kommunismi tunnus. Tasuta elekter aitab viia Eesti elukeskkonda tagasi maale looduse keskele.
Pangandus paneb toime kommunismi kuritegusid, vaata dok.filmi "97% owned ".

     elektritsaabtasuta blogspot com   29.10 kell 21:51
Oluline on renoveerida hooned plussenergia majadeks sest plussenergia majades puuduvad elektri katkestused ja elektriarved sest maja ise toodab elektrit.

Moodustagem energiaühistu.
Taanis on kombeks endale pension tagada energiaühistu abil.

Energiaühistu maksab pensioni oma liikmetele. Eestis panid rahad kokku 500 inimest ja ostsid tuulepargi. Kes panustas 10 eurot,kes sada,kes kaks tuhat,kes sadatuhat -sedasi koguti raha kokku ja osteti tuulepark,ning kindlustati endile pension. Eesti tuntuima rahaühistu moodustatud energiaühistu liikmed pensionile minnes muud ei tee kui vaid sügavad mune.

     Mõhk  29.10 kell 16:08
Selle asemel, et riigile käsi pikal otsa vaadata ja samas seljataga uriseda, võiks inimesed teha ise oma riskianalüüsi ja olla valmis. Päästeamet on andnud välja nimekirja kuid selle üle ainult naerdakse. Riik ei tule ju igaühele küpsist ja küünalt tooma.

tormihioatust ka polnud     Kusti maalt  29.10 kell 15:47
Vähemalt nüüd tundub
et Loodusjõudude vastu pole ükski inimene võimeline

Torm     Toto  29.10 kell 15:43
Olen veendunud,et üleeilses tormis oli süüdi ekre ja muidugi Helmed,see peaks saatejuhile ka sobima.

Valitsuse nägu     Kuulaja  29.10 kell 15:33
Nagu näha, ei ole! Kas suuremate kriiside korral ei peaks politseile ja tuletõrjele appi tulema ka mitte sõjavägi. Nemad teevad vaid oma õppusi ja valmistuvad sõjaks. See, kuidas tsiviilelanikkond hakkama saab, pole nende asi. Hämmastav on see, et valitsuses istuvad kõik vakka nagu kuldid rukkis. Nagu teada on kahjud suured ja siiani pole igale poole veel elekter tagasi saadud.

     Sander  29.10 kell 15:22
"Hädasti" on vaja soetada hirmkalleid tankemillede kasutusala on enam kui olematu. Selle rahaga saaks kogu riigi varustada el. genekatega. See mõni pall tuult näitas kätte kui savijalgadel meie tagala on, mis saaks aga siis kui puhub korra "idatuul" ja lennutab Narva dünamutele mõne "muna" kaela ja maoli olemegi kogu oma digimajandusega.

     Uku  29.10 kell 14:51
Kriisideks valmisolek eeldab eelkõige valmistumist nii sisemisteks kui välisteks kriisiolukordadeks. Kui loodusjõudude vastu saab end kaitsta teatud piirini, siis sisejulgeoleku kindlustamise osas oleme sageli üsna kaitsetud ja abitud. Väikerahvad, kes harrastavad isekeskis ohjeldamatut "vilepuhumist ja koputamist", on määratud ajalooareenilt kaduma. EKRE-lased, täiendage oma ridu, meid rünnatakse. Brüsseli mõjuagendid ei maga. "Püha sõda" Eesti rahvusriigi nimel jätkub...

tark õpib teiste vigadest loll omadest     insener  29.10 kell 14:45
Kriisid ,nagu ka kõik 4 aastaaega ,tulevad täiesti ootamatult.Võru elektrijaama juhtimishoone katus oli tõenäoliselt vähempakkumise alusel võidetud riigihanke saaja ehitatud.Aga hea lääne vanasõna ütleb et head ja odavat asja samas tükis ei saa.
Pead ostma 2-üks,mis on kallim aga hea ja teine vilets ja odav.Väga odava katuse ehitaja peab kokku hoidma kõigega;alates katusetegijate kvalifikatsioonist lõpetades selle puidu kvaliteediga,mille peale plekk kinnitub.Eraisikutel,kes soovivad oma varusid sügavkülmas säilitada,soovitan enne järele uurida,kas nende majapidamisega sama alajaama kaudu saab voolu mõni radarijaam,suur haigla või suur toiduainetööstuse ettevõte.Sel juhul on lootust et tormi korral taastatakse elektrivarustus enne kui külmik üles jõuab sulada.Kui alajaama taga on ainult eramajad,kortermajad ja mõni väikeettevõte,ärge parem sügavkülmiku ostmise peale raha kulutage-nagunii viskate selle sisu peale esimest suuremat tormi minema- vaid ajage kõik talvevarud purkidesse ja konservikarpidesse.Mõne aedlinna vahel saad tormi ajal ainult raudrüüga ringi käia sest õhk on täis hooletult ehitatud polükarbonaadist kasvuhoonete juppe.Kui selline kiirusega 30 m/s näkku tuleb,rikub sihverplaadi ikka ära küll.Need,kes endale poe tagant kasvuhoone ehitajad palkasid,seda enam teist korda ei tee...