Millist apteegireformi oleks vaja?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   09.11 kell 18:35
Apteegid tuleb sulgeda ja Eesti elukeskkond viia tagasi maale looduse keskele.
Tasuta kütus majadele ja autodele. Peter Salocher jt.
https://www.greenfuelh2o.com

https://youtu.be/qRZY_R1fdHI

https://youtu.be/ThgwvIzaikc

https://youtu.be/CrShsQjvqAY

https://youtu.be/qdDoxQEwMxU

https://youtu.be/WkEX5cToTaw


Eesti kingib Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot, selle asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida saab tasuta vesiniku hho ge.ne.ka abilHHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata www.instructables.com seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

P.S. Saksa tsepeliin ameerikas ise ei plahvatanud. Ta lendas yle ookeani euroopast ameerikasse ja seal vaenlased süütasid tsepeliini. Naftakompaniid soovivad,et ainult nende kütust ostetaks ja sestap likvideerisid alternatiivi.

     elektritsaabtasuta blogspot com   09.11 kell 17:14
Apteegid tuleb sulgeda ja Eesti elukeskkond viia looduse.

Paari tuhande euro eest saab osta roboti mis pidavat katma tervele perele toidulaua. Ma ise seda ei usu sest pindala millel robot toodab juurikaid on imetilluke. Kuid selle roboti tootjad annavad infot tasuta ja sellest robotist saab arendada roboti mis toodab juurikaid suurel pindalal. Vaata www.farmbot.io"Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. Looduses leidub toitu küllalt! Tuleb vaid avada silmad ja õppida pakkuma kõike seda, mis süüa kõlbab,” lausus Mercedes Merimaa.

Rahvameditsiini peamiseks rolliks on haiguste vältimine : Milleks on siis mets ? Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest,hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsataimi.

Naksitrallid.
Muhv: " Need rotid lõid mind hingelisest tasakaalust täitsa välja !".

Sammalhabe :" No,siis võib keeta rahustavat teed. Võtame üks osa köömneid,kaks osa ubalehti,kolm osa palderjani ja hingeline tasakaal ongi käes."

Kingpool :" Kas on see kraam su habemes või ?."

Sammalhabe :" Ei. Milleks on siis mets ? Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest ja hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsataimi."

Mnjahh     ka  06.11 kell 17:21
Hulgi ja jaemüügi lahutamise näilise vajaduse põhjustas eelnev ravimimüügi tekke protsess.
Eestis on väike turg..ometi on kaks hulgimüügi firmat siin võistlemas.
Selleks, et neil asjad kasumlikud oleksid on nemad loonud omad ketid(sealjuures väikesed apteegid sisuliselt kägistanud)Müües neile ravimeid kallimalt kui endale kuuluvasse ketiapteeki.(mis on suhteliselt loogiline ,väike käive väike kogus,suurem hind..)
Tamro Baltics = ravimite jaemüük Baltimaades, BENU Apteek
Ja Linnamgele kuuluv Apotheka apteekide kett..
Kui keegi arvab ,et see on lahendus ,kui sundida tänased omanikub oma keti apteegid müüma Proviisoritele..siis las nii olla.
Mina seda ei arva.
Probleem on pigem seadustes ,mis reguleerivad ravimite vabat kättesaadavust...haigekassa kompenseeritavate ravimite tarnet ja hinna kujunemist, maksustamist,ja lubatud ravimite tootjate/toodete nimekirjades.Lisaks kes või mis ettevalmistusega saab olla apteeker.
Kuidas saab täna hulgimüüjale käskida lõpetada jaemüük.
Kuidas see lahendab ravimite kättesaadava/jemüügi hinna?
Kuidas see lahendab hulgifirmade arvu väikses Eestis?

Apteegireform     Inge Pärnasalu  06.11 kell 16:48
Hulgi ja jaemüügi lahutamine on absoluutselt vajalik, juba praegu on ketiapteekide ravimid mõned isegi kordades kallimad. Tehke endale see turg selgeks ja ärge viige oma raha neile. Ja hulgimüüjatel on aega oma apteekidega ju aprillini, keegi ei saa neid sundida oma viimasest kasumist varem loobuma.

rohupood     Rein  06.11 kell 16:13
Esimesena, u kell 15.50 helistanud vanahärra unustas elementaarse viisakuse ja õiglustunde. Samuti selle, et ühiskond ei koosne ühesugustest inimestest. Temast vähem kogenud võivad ju tõesti huvi pärast rohkem ja ebavajalikku rohtu osta. Olen seda isegi ketiapteegis näinud.

SAATEJUHT      võiks ajast kinni pidada  06.11 kell 16:01
Ja ka kommentaare Oleks nagu aega lugeda ?

     Tiiu  06.11 kell 15:51
Ilmselgelt tahaks ka mina, et apteek oleks ka nõuandev ja ravimeid tundev, aga täiesti arusaamatu on Sikkuti pidev jutt apteekide ülevõtmisest.

Ahnus     Kuulaja  06.11 kell 15:32
Ravimid on meil meeletult kallid, kui arvestada palkasid!

hinnad ja veelkord hinnad     Kusti maalt  06.11 kell 15:30
Selline riigikord --ühtegi Haiget Enam Eestis ei kaitse !
Näide kuidas röövivad; Lahustuvad multi vitamiinid 8€ .

Ravimid röövivad inimest     Kusti maalt  06.11 kell 15:25
Hindade Reformi oleks Apteegis kiiresti vaja ? Muidu tuleks hakata ravimeid Venemaalt tooma!
Kui on haigel kolm haigust ,,vererõhk JA südamerohud tarbida ;
Miks Läheb väiksest pensionist pool Apteeki ?