Kes on minister kelle valitsuses?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Uku  12.11 kell 16:54
Kallas, Perling, Kaljulaid, väliselt on üsna paid. "Õnne, rikkust" majja toovad, intriigivõrke aina koovad.
Mart ja Martin on neil jalus, silma vaadata on valus. Kui vaid saaks, küll annaks valu, ehk saab Brüsselisse "talu".
Jõudu, jaksu, Valdor, Mart ja Jüri, teie mõistus pole üldse nüri. Ega te ju asjata ei vatra, seadke aga julgelt atra.

     .  12.11 kell 16:50
Nagu eileõhtune rahvaküsitlus TV-3s näitas ,on valitsuse toetus üle 70 protsendi ja nii juba pikemat aega.Ainult rehvile alluvad väljaanded ei arvesta sellega ja on rahva vastu .

     Yaan  12.11 kell 16:30
See mida arvan mina või helistajad või kommentaatorid on tegelikult vaid infomüra. Minu arust on aga lugu hull, kuna vastus sellele küsimusele ei paista selge olevat ka valitsejatele endile. Demokraatia põhimõtteliselt on ju enamuse diktatuur vähemuse üle. See aeg, kus valitses vaid üks partei, millele kellegi teise arvamus peale oma juhtkonna oma ei läinud korda, võiks juba läbi olla. Ja olen üsna kindel, et ka too partei ei olnud(sisuliselt) saanud kaugeltki kogu rahva mandaati. Praegu meie poliitikas kasutatav (?) Kuldvõtmeke võiks aga jäädagi Buratino muinasjuttu.

Kelle valitsus?     mats  12.11 kell 16:26
Eelkõige peaks peaminister olema suveräänse riigi valitsuse peaminister ja ministrid olema eelkõige suveräänse riigi valitsuse ministrid? Meie riigis on ministrid siis mingi isiku ministrid ja meie valitsus on kellegi eraomand? Nii et kui meil on põhjust rääkida Putini ministritest, siis saame rääkida ka Ansipi, Kallase ja Ratase ministritest? Et nagu oleksid sarnased riigid või kuidas? Et kui räägitakse käpikutest, siis olemegi tegelikult sealmaal? Tegelikult on oluline vaid tõsiasi, et meie ja Euroopa julgeolek tagatakse USA poolt ja seda tõsiasja tunnistades ei maksaks meil oma väikesi nägelusi liiga suveräänsena tunnetada. Igatahes võiksid meie peaministrid Hiina kommunistlikku ohtu tajudes mitte OMA riigis puhuvaid tugevaid tuuli ja mobiilside ebakindlust ära unustada. Keegi võiks uurida, kuidas Ameerikas orkaanide puhul side tagatakse? Või seal samuti ei tagata?

Tuhvlialune     Kuulaja  12.11 kell 16:19
Ministrid ja otsustajad on Helmed Ratase poolt loodud valitsuses.

     Tiiu  12.11 kell 16:15
Praeguses seisus ja helistajaid kuulates võib öelda, et meil ei olegi valitsust. Helistajatest lähtuvalt juhivad kõike reformarid, kelle ridadest mina küll ühtki ministrit ei leia. Listeeriaskandaal on juba mitu kuud vana. Miks leidis peaminister, et sellele lahendust ei peagi otsima ja kuidas üldse sai maaeluminister asju omatahtsi nii kaua veidralt lahendada. Arumäega on üldse lubamatu situatsioon. Kas keegi tõepoolest saab väita, et tema, kunagine justiitsminister ja kauaaegne advokaat, ei teadnud oma kahtlastest valikutest. Maaeluministri probleemi ma ei puudutakski, sest temast ei ole ehk võimalikki aru saada ilma kunagist nõukaaega tundmata. Tema käitumises nüüd erilisi erinevusi sellest ajas ei olegi. Helmedel on aga selgeks saanud, et neil ei ole inimesi kellega ministrikohad täita ja nende jaks on otsas. Bravuur, et kõike saab pahupidi pöörata on ka rahapuuduses raugenud. Jäänud on vaid veider süüdlaste otsimine. Kui nad on konservatiivsuse esindajad, siis kuidas küll arvavad nad, et niisugused mehed saavad naistele meeldida, kes vinguvad vaid kui põrsad aia vahel. Konservatiivses ühiskonnas valitsevad küll mehed, aga valiku teevad ikka naised.

ega valijad väärivad valitsejaid     kuidas oleks kui  12.11 kell 16:03
Liiguvad sahinad...
Kes on kes..
Kes juhib jne.
Tegelikkus on ju kõigile selge.
Jüri tahab oma töökohta ..mott.
Täna on vestman peal homme ratas...

Helmed on võitnud ja pärast üks kõik millist KE otsust võidavad ikka..
Kui KE oleks pärast valimisi leppinud 2.kohaga valimistel..oleks ka täna nemad olnud 2.kohal,REF 3.kohal ja EKRE 1. kohal populaarsuselt..
(miks)- aga seks..,et Ratas oli selleks hetkeks eelarve juba miinusesse ajanud.
Ref -valitsedes oleks saanud teha vaid ebapopulaarseid otsuseid..( kärpeid)
KE -nende varjus oleksidki 2.kohal ja EKRE kaagutaks ennast esimeseks.. (ilma kaamerasse vaatamata.. julgen väita)Libameedia õhutab vaenu     andre tamm  12.11 kell 15:56
Edu valitsusele ja minister Järvikule.

     .  12.11 kell 15:53
Järvik on parim minister Jüri valitsuses,kes seda ei teaks.Rehvorm on vaja laiali saata.

     Kõrini!  12.11 kell 15:50
Kulla KuKu, lõpetage see vastasseisu, viha õhutamine. me oleme kõik sellest Reformi propagandast TÜDINENUD! Tahaks rahulikku, ilma pideva ÄRAPANEMISETA elu, kus poliitik oleks rahva heaolu edendamiseks, mitte oma kilekottide täitmiseks. Aitab sellest viha kõlvamisest.

ansip     vatikann  12.11 kell 15:45
Minu meelest ansipi suurimaks probleemiks nagu kogu Eesti valitsusel ongi allumatus Eesti kerstitendile, kes õigupoolest ongi
rohkem nagu Luxemburgi saadetis ametis. On ikka Euroliidul seadused, kes niimoodi rahva tahtele viltu vaadates Eestile kerstitendi suutsid pähemäärida. Minu jaoks Eesti õige president on algusest peale olnud Allar Jõks.

     Perus-eestiläinen  12.11 kell 15:39
Eks sündmusi juhivad ikka need EKRE-kad. Aga seda mitte halvas mõttes. Praegu tõusevad üle maailma esile jõud, kes astuvad vastu rikkurite, eliidi ja nende jõustruktuuride omavolile. Lõpuks võidab ikka rahvuslus ja õiglus.

     Aiku  12.11 kell 15:16
Minister on Järvik ja Ratase valitsuses . Kas tahtsite uurida mu inteligentsuse taset ?

     Uku  12.11 kell 15:03
Tänane vox populi küsimus on üksjagu pentsik ja kõlab põhimõttel: "Tule eile meile ja pane pudeliga sült sooja..." Kas tõesti on meie ajakirjandus sedavõrd alla käinud, et pole enam võimeline oma mõtteid ja seisukohti kõigile üheselt ja arusaadavas keeles esitama? Pole siis mingi ime, et tegeldakse peamiselt alatu laimu levitamise ja ühiskonna lõhestamisega. Palju õnne...?!

Kodanik sibulale     Tädi uuno  12.11 kell 15:00
Sina vatnik ära räägi kogu eesti rahva eest

     Kodanik  12.11 kell 14:58
Kurivaim Eesti valitsus on olemas ja ministrid ka, jätke ükskord rahule ja andke neile aega.
Ainult arenematud, kel haridus puudub või on ostetud ei saa aru ehk nimelt kiusu pärast ei taha aru saada mis tegelikkuses toimub Eesti riigis.
Uus Eesti valitsus ammu oleks Teil aeg teha suurpuhastus nendest endise reformivalitsuse ametnikearmeest kes Teile vastu töötavad, Eesti rahvas ju näeb mis toimub.

     Tom  12.11 kell 14:51
Nagu elu näitab,leiab vajadusel ka EKRE normaalseid ministreid. Loodetavasti tuleb Järviku asemele mõni sobivam inimene. Jüri Ratas peab näitama rohkem iseloomu vaid..

Kitse laudast     REPINSKI   12.11 kell 14:42
SAATEJUHT....? Küsimus tuleb esitada ikka nii ? Mis valdkonna minister ja siis alles Valitsus , ?
TEGELIKULT ,ON MINISTER SEE
KES ANNAB AMETIVANDE ,KOGU EESTI RAHVA EES. ja KA VASTUTAB
AGA mitte nii --nagu meil täna EESTIS käib !