Kelle king pigistab?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     mees48  13.11 kell 22:46
King pigistab oravaparteilastel. Neil on hirm nahas kui see valitsus püüab uurida või lasta uurida massilist rahapesu ja kui sealt hakkab asju välja tulema. USA seadused on rahapesus on väga karmid

Ulme     Mart  13.11 kell 17:08
Uskumatu millisesste natsistliku/kommunistliku riiki ma olen sündinud. EKRE tõrviku kangelased ja Isamaa pässid mõtlevad ainult olevikule hoolimata tulevikus. Te kõik veerete ju allamäge oma eluteel ja soovite kaasa tirida oma ja kõigi järelkasvu. Isamaalosuse ja patriotismi sildi all igatsete ja taotlete te rangekäe valitsemise all olemist.

Hahahaha     ANDRUS LÕHMUS  13.11 kell 17:03
Ma olen vist masohhist, et Tenerifel hotellirõdul pole targemat teha, kui taas kord kuulata...
Eheheheheee ja niuts niuts.
Kurb, kui see tavaline helistajate kontingent ongi see rahva enamus...
???

     Orava Kilekott  13.11 kell 16:47
Nõustun täielikult esimese saatepoole helistajatega, kellede arvates pitsitab king nendel, kelledele on astutud toiduahela konnasilmale. Ekrekaid kardab ka eliidi rahastatud peameedia, kuhu hulka sõltumatu Kuku õnneks ei kuulu.

Tegelikkus     Rein  13.11 kell 16:26
Uudiste järgi on kahtlus, et maaelu minister kuulub kuritegelikku gruppi.Seega prokuratuuri, mitte tõekomisjoni rida.Varsti pigistavad kinga asemel käerauad.

     Tom  13.11 kell 16:14
Kuulates esimest vox populit on selge,et king pigistab neil,kes kardavad,et nõukogude mentaliteet on ohus.Õkskord peab see ENSV ära lõppema !

     Uku  13.11 kell 16:10
King pigistab ikka neil, kes selle supi on kokku keetnud. Seda, mis praegu Eesti poliitmaastikul toimub, võiks tinglikult nimetada poliit-skisofreeniaks. Selle asemel, et eestimaalaste elujärge parandada, loobitakse üksteist poriga ja kahjustatakse süüdimatult Eesti mainet. Heaga see igatahes ei lõpe, kuna Eesti, kui rahvusriigi edasine käekäik on asetatud kaalukausile. Vastutama peavad eelkõige need, kes ei väärtusta oma sünnimaad ega oma rahvust. Häbi neil olgu!

     Saara  13.11 kell 16:02
Kaja Kallase kingad ja ämbrid on juba ammu väikseks jäänud ning pigistavad oi-oi kui valusasti. Ega meediagi oma kingade üle uhkust tunda ei saa - pigistavad. Tahaks juba, et valitsus tõesti saaks tööd teha!!!!!!!

Hahahaha     ANDRUS LÕHMUS  13.11 kell 15:59
Parim huumorisaade. :))
Aga tragikoomiline.6nne13     tädi uuno  13.11 kell 15:58
Tundub, et saatesse helistavatel pensionäridel pigistab ikka midagi väga kõvasti kusagilt? Kas tilaga pruun barett on väikseks jäänud, et takistab normaalset mõttetegevust?

     mari  13.11 kell 15:56
Nii keerutavat juttu nagu Kajal, pole ammu kuulnud!Siis, kui ta selle süüdistuse AK avaldas, oli räige süüdistus, et Ratas on võimeline riigi mahamüümiseks. Kui Kaja ei suuda arusaadavalt end väljendada, siis pole tal koht poliitikas. Sõnumid peaksid olema üheselt mõistetavaD!

     Siiber  13.11 kell 15:55
Reformierakonna king pigistab:
- rahapesu
- kahtlased e-valimised, kus suur ümmargune arv hääli potsatab kuhu vaja
- Tallinna Sadam (oodatakse vist kohtuasja hääbumist, et skandaal enne järgmisi valimisi ei paiskuks lakke)
- eks-peaminister Rõivase Malaisia reis, kus proua jäi kuskile poolele teele lukseramusse puhkama??? Rõivase amoraalsest käitumisest rääkimata
- jne.

Pindu teise silmas näedvad, palki enda omas mitte...
Aeg annab arutust. Rahu, ainult rahu.

no kaua võib     rahvas kannatab  13.11 kell 15:47
JÄTAME need Kallased ,,Ekre ja RATASE KAKLUSED KÕRVALE ;
AGA Eesti rahval pigistab king juba ammu ja kõik eluke nende kakluste pärast seiskub :
Varsti on jõulud käes ja ei midagi uut ,,Ainult üks kähmlus,süüdistamine Poliitikas käib

     Kingsepp  13.11 kell 15:19
Eks Kaja tahaks Jüri kingadesse astuda aga meeste jalanõud on suured ja ei sobi ka nagu hästi .

Peata kana     Kuulaja  13.11 kell 15:16
Loomulikult pigistab Ratase king! Ka pintsak on kohe-kohe õmblustest rebenemas.

     Tom  13.11 kell 15:06
Kõige rohkem pigistab Ratase king. Eile pikendas seda veel 10 päeva võrra,kuigi oli võimalus jalga puhata.

Mnjahh     ka  13.11 kell 15:01
Kaja kinga pigistusest tuli karjatus:
"Vaadates kõike seda, mida ta peaministrina on korda saatnud, siis Jüri Ratas peaministrina müüks Eesti maha esimesel võimalusel, kui ta saaks jätkata peaministrina ja ma arvan, et see ei ole Eesti huvides."
Jüri karjatas vastu:
kui Kaja Kallasel või opositsioonil on tõendeid sellest, et mina võiks,või olen riiki reetnud, tuleks esitada tõendid selle kohta prokuratuurile. "Ma otseselt tõmban siin paralleeli karistusseadustikuga, kus räägitakse riigi reetmisest"...Kallasel on võimalus vabandada....

Et siis põhimõtteliselt „ise oled loll..“
Kas on mõtet vastata „lolli käest kuulen“
või arvata kummal kitsam king on?

EKRE aga lööb juba vahuveini klaase kokku..“kaks kaklevad ..kolmas nopib viljad“


Kes müüs Eesti maha ??     Udo Kõiv  13.11 kell 14:52
Kallased on müünud õigusriigi VEB fondile, Siimu miljonite kaotusele, Autorollole, sadamasidrunitele jne.,jne ja miljonid "kaotanud ei mäleta,kuhu" Ja nüüd ütleb üks KAKA, et Jüri Ratas müüb Eesti riigi !!!
Eriline ülbus !!

kitsas king pigistab     lühike samuti  13.11 kell 14:40
Tegelikult on Jüri täna alustanud vasturünnakut (oma riigireetmise süüdistusega rünnates)
Sellisel moel on läinud Jüri (nurka aetuna) kaisma koalitsooni ...

Muide see võib massiivse kommunikatsiooni tulemusel isegi toimida ..Sest Kaja ei lähe ka vabandama...(kuna ei tunne ,et oleks teinud midagi valesti)

Tegelikult ongi eesti poliitika läinud sarnaseks Briti parlamendi alamkojas aetavale poliitikale,kus Brexit on pigem tagaplaanil,kõik tegelevad ärapanemisega, populismiga, populaarsuse kasvatamisega..vaadates mis seisukot on parteile parim.

Nii juhtubki et Jürit kritiseerides võidab EKRE..
REF-i kritiseerides(Jürit reeturiks sõimamise eest) võidab EKRE
EKRE Ministrit kritiseerides huvide konfliktis(mis on ka ilm selgelt nii)..võidab ikka EKRE,sest Ratas on nurka surutud..

Mitte et ma kellelegi neist kaasa tunneks,aga kogu sellest korruptsooni lähedasest jamast,omakasupüüdlikust riigi juhtimisest ei võida mina ega minu pere,ammugi siis eesti.