Kas usaldate oma toidulauda?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   19.11 kell 18:15
Toidupoodidest ei saa kvaliteetset toitu sest maaharijad seda ei tooda.

Eesti elukeskkonna viib tagasi maale looduse keskele tasuta elekter ja kütus,robotid, ning ühistuline liikumine.

Eesti maksab Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot, selle asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida saab tasuta vesiniku hho geneka abil.

HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata w w w. instructables. c o m seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.


...     tädi uuno  18.11 kell 16:48
Tundub, et eesti pensionär on nõus kasvõi mürgitatud toitu sööma, peaasi, et ekre võimul püsiks.

     Uku  18.11 kell 16:45
Väike bakter, nimega listeeria, on vallandanud tarbetu hüsteeria. Jätke juba nutuhala, sööge ikka värsket kala. Sööge saia, sööge liha, jätke jonn ja jätke viha. Sest kui ei ole surmatõbi, siis on ikka viinast abi.

Toit     Toto  18.11 kell 16:37
Millest küll selline hüsteeria M.V.Wool-i ümber ega nad äkki EKRE rahastajad ei ole?

aspekt     ain  18.11 kell 16:30
Selleks et usaldada, peaks omama piisavalt teadmisi. Kui vähe toidust tegelikult teavad isegi arstid, sellest saab teada näiteks arst Perlmutteri kirjutatud raamatust Jahupea. Ka kardioloogide ja ortopeedide soovitused ei pruugi kokku langeda ja erinevad dietoloogid ei pruugi samuti üksmeelel olla. Nii et meditsiinilise hariduseta isikud ei saa toitu kuidagi usaldada, kuid ilma söömata saabub surm ka päris kindlasti. Bakterid pole kaasajal kaugeltki kõige olulisem oht, mida söögist saada võib.

     Tom  18.11 kell 16:27
SAATKE SEE JÄRVIK KOOS TEISTE KOLHOOSIESIMEESTEGA JUBA PENSIONILE !!

kes tegi,ise tegid     loevad faktid  18.11 kell 16:22
mitte emotsioonid
M.V. Wool ümber lahvatanud surmava Listeeria bakteri skandaal tuleneb ikka väga suuresti kommunikatsiooniprobleemidest.
Konkreetne pakter on muteerunud aastatega ja saavutanud praktiliselt surematuse.Seda ei oleks saanud juhtuda kui oleks mindud kohe kõige karmimat teed.
Selle asemel on heietatud teemat meie peseme,meie koristame,meil pole pakterit,need pole meie tehasest,need surnud pole meie pakterist..(tuleb meelde et üks riik ütles ka "нас там нет,не наши люди,камуфляж можно купить магазине")
Oleks pole just kõige kõvem mees,aga oleks kohe tegutsetud,poleks täna nii suurt kahju.Pakter ei oleks nii resistentne ja vabanemine nii kulukas.
Järvik aga oli on ja jääb kõigi aegade rumalamalt käitunud ministriks...mott

     ohoh  18.11 kell 16:09
Kulla KuKu, mul suur mure. See Subaru Forester Marine Auto reklaam on nii hea, aga liiga vaikne - kas ei saaks paluda
reklaami tegijat, et timmiks selle reklaami valjemaks, ei kuule hästi. Tänud ette.

Ah jaa - liiga vähe on erakondade reitingute uuringuid, võiks oluliselt tihedamini küsitlusi
läbi viia, et Reformierakonna reiting alla 120% ei kukuks.

     Karu-Kati  18.11 kell 15:56
Wooli uudise ilmudes värsket kala osta ei julgenud. Täna julgen jälle. Ehmatus oli lühiajaline. Aga jõudu Toiduametile: ohud tuleb ikka esile tuua, eks ma ise tea siis, mis teen. Kahju muidugi, et minister asja suureks puhus ja ajakirjandus koos reformeritega tema sabas sääsest elevandi tegid ning ei suutnud asja objektiivselt edastada.

     Liis  18.11 kell 15:56
Kui Listeria leiti M.W.Woolis SOOMEST toodud kalast, siis mis puutub siia m.W.Wool ja kas Soome firma maksab kahjud kinni?

     Aiku  18.11 kell 15:44
Ise ostan, juu siis usaldan ennast .

     Tiit  18.11 kell 15:34
Kui meedija levitab kogu aeg mingisuguse valedega,mis on kasulik kellelegi siis pole lootuski,et siin midagi paremuse poole läheb.
Miks ei avalda VTA kontrollide analüüside tulemusi suuremale seltskonnale?Miks hoitakse neid nii suure saladusekatte all?

     Max  18.11 kell 15:16
Tuleb usaldada. Kui mul on midagi vaja siis ostan selle ära. Midagi muud ju üle ei jää. Pigem usaldan poes olevat pakitud toidukaupa kui turul lahtiselt müüdavat. Tollel pole juures märget - Kõlblik kuni või kuna toodetud. Turumüüja sõnul on tal alati "värske kaup"

     Tiiu  18.11 kell 15:10
Me oleme olnud juba pikka aega justkui tulevärgis, kus jääb tunne, et oht ähvardab meid igast kandist. Minul jaburuseni jõudnud uudisteuudistajana on selge arvamus ka M.V.Woolist.
Kui su tööstuses on bakter, mis ohustab teatud inimesi, siis sa ei prööka pidevalt, et kõik valetavad ja sinu tööstusel ei ole viga midagi, süüdi on tooraine, mida ikka edasi tarnid ja sa muudkui puhastad ja puhastad. Õige oleks öelda, et midagi on lahti ja sellest lahtisaamiseks teen kõik endast oleneva. Desinfitseerin seadmed või kui see ei aita, siis teen toodangus muudatusi. Samas on ikka tõeliselt jabur, et alati ohuteguriks olnud toorest loomset toitu mugivad nii rasedad kui raskelt haiged. Kas meil on niisugune toidupuudus, et ei ole võimalik valida? Aastasadade jooksul on ju ometi teada olnud, et rase mõtleb oma tulevasele lapsele ja valib oma toidulauda isegi toiduvaestel aegadel. Unustaks ehk ära veidrad dieedid või toidulisandid mida reklaamitakse enne ja peale sööki ning annaks mitte lumehelbekestele vaid rohkem nagu kuu pealt kukkunutele nõuandeid enesekaitseks iseenda rumaluse eest.

Toidu puhtus     Kuulaja  18.11 kell 15:06
Usaldan 100% ainult seda, mida ise kasvatan. Poekaubas pole aga kindel. Selge on see, et sööd sisse väikeste kogustena taimekaitsemürke, säilitusaineid, loomade ravimijääke jne. Viimasel ajal hakkab isegi vastu piima joomine. sest pärast seda on halb enesetunne.

VOX POPULI     Leelotaja  18.11 kell 14:56
Ma usaldan meie toidutootjaid ja ei saa aru, miks ajakirjandus õhutab usaldamatust. Mis puutub tülisse ministri ja VTA vahel, siis vaatasin huvi pärast, millega see VTA tegeleb. Ma ei jõudnud kaugemale kui seal töötavate inimeste nimedeni. Neid oli ikka lehekülgede viisi. Ja siis ma mõtlesin, kas VTA ei peaks tulema appi tootjatele siis kui tekivad mingid kriisid (seakatk, listeeriahüsteeria) toiduainetetööstuses. Neil on ju vastavad spetsialistid olemas, kes peaksid oskama iga bakteri levikut peatama ja selle kohe ka likvideerima. Ega siis 7+ lehekülge töötajaid maksumaksja kulul pole kutsutud ja seatud vaid süstlaga proove võtma baktereid kasvatama. Selleks on laborandid. Ma ei saa aru, miks neile on vaja hulgaliselt peadirektoreid ja peaspetsialiste. VTA peaks olema tootjatele abiks aga mitte mugavusspetsialistide palgasaamise kohaks.

ära söö päris toorest     kui oled ohurühmas  18.11 kell 14:51
Tasub usaldad...ja mõistlik on kontrollida.

Tegelikult on täna M.V.Wool-ist pigem kahju.Khju suurendanud (rumalasti käitunud) Järvikust paraku mitte..
Soovitaks Mati Vetevool-ile võtke endale pressinõunik, või vahetage senine välja.
Ma ei öelnud ,et listeeria pakteri vastu saab selle olemasolu oskuslikult eitades...