Mis vajab veel värsket verd?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   03.12 kell 8:19
Eesti elukeskkonna viib tagasi maale looduse keskele HHO genekas mis annab kütust tasuta.

https://youtu.be/AMlAOZArvA4


https://youtu.be/loDtI2c8LXw


https://youtu.be/M2SI5le_eEw


https://youtu.be/gnukyxWngcc


https://youtu.be/qxBqDlNv3KM


https://youtu.be/m9gwxEzgXpwEesti maksab varjatud maksudena Venemaale tanklate ja gaasitorude kaudu igal aastal 10 miljardit eurot
Bensiini-diisli ja vene maagaasi asemel saab hooneid kütta ja sisepolemismootoreis kütusena kasutada vesiniku mida saab tasuta vesiniku hho geneka abil.

HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.

HHO genekas toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks.

Veest vesiniku eraldamiseks on efektiivseim kuiv
elektrolüüsi aparaat.Ta ei ole kuiv aga nimetus on selline.
Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata w w w .instructables.c o m seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.

HHO genekas annab tiivad.


https://youtu.be/lsQg3DQAoaQ


http://akb.kiev.ua/


     Vanad parasiidid minema!  02.12 kell 17:09
Riigiametid vajavad värsket verd. Kindlasti tuleks välja vahetada reformierakonna toiduahela parasiidid-kahjurid. Nemad teevad riigile ja rahvale kahju. Selleks neid ametitesse sokutatigi, et juhul, kui võimule pääseb keegi teine peale reformierakonna, siis on saboteerijate hordid uue valitsuse käru kummuli keeramas.

     Uku  02.12 kell 16:46
Tuulutust ja verevärskendust vajaks hädasti kogu meie praegune parlamentaarne riigivalitsemise aparaat, kuna see on juba oma olemuselt ajast ja arust, ega vasta enam kaasaja vajadustele. Pealegi on see äärmiselt kohmakas ja üksjagu kulukas. Aeg oleks midagi innovatiivsemat välja mõelda, mis vastaks kaasaja nõuetele ja võimalustele. E-riigina oleks meil palju võimalusi riigijuhtimine kaugtööna ümber korraldada, see vähendaks oluliselt tarbetuid kulutusi ja kallist aega. Maksumaksja turjal parasideeruv ametnike armee väheneks hoobilt ja bürokraatia diktatuur muutuks pea olematuks. Mõelge ja tegutsege, jõudu selleks...

     lootja  02.12 kell 16:37
Vaadake nt meie välisministeeriumi struktuuri ja koosseisu. Tegemist oleks nagu hiiglasliku tsaari-impeeriumi ministeeriumiga koos samasuguste kõikvõimalike kõrgepalgaliste peadirektorite, direktorite ja nõunikega.

     lootja  02.12 kell 16:26
Kogu riigiaparaat (ka iga nn sihtasutus)vajab üle vaatamist ja värsket verd. Refide munetud käomunad tuleb pesadest välja visata. 200 töötajaga(milleks?!) Eesti Pank laiutab keset linna terves hoonete kvartalis...

Mnjahh     vaidlus lõputu vaidlus  02.12 kell 15:59
Ilmselt tahab tänast koalitsooni toetav seltskond kõiki välja vahetada...(omadega mehitades)
Ja kes ei toeta.. sooviks vahtada koalitsooni.

Seega pole poliitikas ja ministeeriumites verevahetuse teemast mõtet rääkida...

Riik jaotub täna (ca) EKRE 15% KE 23% Isamaa 5%
ja REF 30% SDE 11% aga ka 200 7% ja ER EE 1-2% vahel
Seega 47-49% 48-50% vahel

Värske veri     Kuulaja  02.12 kell 15:51
Sõbralike omadustega võõrast rahvast, kellega segada eestlast, et seguna eestlase õelusegeeni lahjendada!

     Tom  02.12 kell 15:41
Kõik ,mis seostub nõuka mentaliteeidga,vajab uut verd.Vanad kommunistliku taustaga tegelased mingu pensionile ning andku teed noortele !

VOX POPULI     Leelotaja  02.12 kell 15:28
Värskendust, et mitte öelda verevahetust, vajaksid suures osas meie ametid. Igasugu sihtasutused ka. Siinkohal tooks näiteks VTA, PRIA ja Maaelu Arendamise Sihtasutus. See viimane võiks küll likvideerida või mingi teise sihtasutusega kokku liita. Neid ameteid, inspektsioone ja sihtasutusi on ohtrasti ka keskonnavaldkonnas. Kõigepealt peaksid ametid ka aru saama, milleks nad on ellu kutsutud.Nad peaksid olema abiks ettevõtjale tekkinud probleemide lahendamisel, mitte pelgalt kontrollorganid. EMTA on hea eeskuju, kuidas üks amet töötama peaks. Alati võib sinna helistada ja nad aitavad sul probleemi selgitada ja ka sellest üle saada. Kuna elan maal, siis linnasakste ametid ei ole mulle nii nähtavad ja ma ei oska nende kohta midagi öelda. Põhiline asi on ikka see, et üks amet peab olema ettevõtjale abiks ja toeks, mitte vaenlaseks ja hävitajaks. Ettevõtlusest tuleb raha riigieelarvesse, kust ka kõik ametimehed oma palgaraha saavad.

Mida kohe teha     maamees  02.12 kell 15:27
Sellise Riigikese kohta
on Väga suur juhtide ja ametnike armee ,,,Kes tuleks 2020 koondada ja tootvale tööle suunata.
Nii ainult suudaksime oma riiki juhtida, ja nii saamegi värsket ja uut verd vahetada

     .  02.12 kell 14:47
Värskendamist vajavad kõik kantslerid ja muu tohutu suur ametnike armee,mis on rehvormi poolt paika pandud.Need peab kõik välja vahetama,sest nad on vastutöötajad.17 aastaga tehti väga suur stagnatsioon.