Kuidas on meil lood inimõigustega?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   09.12 kell 23:14
Juudid kodustasid inimkonna...

     Liis  09.12 kell 16:52
Miks peab Saaremaalt või kaugemalt Eetist mandrile arstile mineja maksma oma transpordikulud ise, samas Tallinna, Tartu inimesed saavad arstile ilma nende kuludeta?

https://www.postimees.ee/6845639/austria     nädala KURJAtegija - (REF) mati alaver  09.12 kell 16:35
inimõigused on pättidel ja kaabakatel

     Asi on jama  09.12 kell 16:00
Inimõiguste tagamisega on Eestil probleeme, kuna poliitiliste vaadete eest represseerimine ei lähe kuidagi kokku deklareeritud poliitilise vaadete vabadusega.
Kui prokuratuur ja kohtusüsteem ahistab nende oma siseringist erineva poliitilise vaatega inimesi ebaõiglaselt, siis ei saa inimõigustest juttugi olla.

VÄGA NUTUNE     KODANIK  09.12 kell 15:12
LAUSA RIKUTAKSE INIMESE ÕIGUSI JA PÕHISEADUST ;;
IGA HOMMIKUL PEAKS RIIGIKOGUS
Lugema ette ""EESTI PEAMISED PÕHISEADUSE PUNKTID

Lindpriid     Kuulaja  09.12 kell 15:08
Paberil on kõik õigused kenasti kirjas, aga tegelikkus on hoopis midagi muud! Samas on üsna palju inimesi, kel pole eluaset, sissekirjutist, haigekassat, tööd, elatusraha jne. See pole normaalne, et osadel inimestel polegi justkui mingeid õigusi.Ja siis räägitakse meil mingisugusest müstilisest solidaarsusest ...

     Marju  09.12 kell 14:21
Tere!
Mulle ka tundub, et minu õigusi on petetud: ühegi eriaarsti juurde ei saa enne mitu kuud ootamist. Kui on valimised, siis aina lubatakse, et ravijärjekorrad lühenevad - tegelikult pikenevad.Statistika väidab, et palgad tõusevad meeletu kiirusega. Tahaks küsida, kellel? Ja nii edasi ja nii edasi. Olen pettunud riigis.

     Uku  09.12 kell 14:14
Inimõigustega on meil lood, pehmelt öeldes, üsna täbarad, kui mitte murettekitavad. Kohati jääb mulje, et Eesti riik on oma rahvale külma sõja kuulutanud. Krooniline kallutatus vohab riigis enneolematu hooga ja lõppu ei paista kusagilt tulevat. Annaks taevas, et terve mõistus pääseb siiski ükskord võidule.